En İyi 10 Denizli Radyatör Petek Temizliği Firması

3 Petek Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Denizli civarında 71 Radyatör Petek Temizliği Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Denizli Zirvem Petek Ve Tesisat Temizliği

Denizli Zirvem Petek Ve Tesisat Temizliği

Radyatör Petek Temizliği · Merkezefendi, Denizli
TAMAMEN İHHET ALMAN ROTHENBERGER ÜRÜNLERİ KULLANIYORUZ, Yakıt faturalarınızda %25 ila %40 Tasarruf etmek istiyorsanız, Evinizde ve ofislerinizde kirlenmeden yerinde ve sökülmeden tesisat ve kalorifer petek ve tesisatlarınızı temizliyoruz.
İbrahim Koparan

İbrahim Koparan

Radyatör Petek Temizliği · Pamukkale, Denizli
Denizli ve ilçelerde petek Temizliģi kombi bakım servisi hizmeti vermekteyiz. Özellikle Denizliye merkezi sistem tesisat ve petek temizliği yapan makina sadece bizde var.
Ali Tetik

Ali Tetik

Radyatör Petek Temizliği · Merkezefendi, Denizli
YILIMIZIN VERDİĞİ TECRÜBE İLE, TETİK MÜHENDİSLİK GÜVENİ VE KALİTESİ ISITMA SİSTEMİ TEMİZLİĞİNİZ (PETEK-KOMBİ-MERKEZİ SİSTEM-GÜNEŞ ENERJİSİ) YAPILIR AYRICA DOĞALGAZ VE KLİMA TESİSATLARINIZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Furkan T.
Petek Temizliği   25/03/2021

Kemal Usta sağ olsun bütün tesisatın ve kombinin bakımını yaptı, ısınmama probleminden kurtulmuş oldum. Tereddüt etmeden seçebilirsiniz.

         
Büşra Ç.
Petek Temizliği   17/02/2021

anadolu yakasının Superman kombicisi desek abarti olmaz.:) Bu karlı havada saat gözetmeksizin hızlı bir şekilde evimize ulaştı. problemin kaynağını hızlıca bulduğu için ve sorduğum sorulara sabirla cevap verdiği için tekrar buradan da teşekkür ederim.:) Gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz, iş ahlakı olan bir beyefendi.. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..:)

         
Murat Ü.
Petek Temizliği   14/02/2021

Gerçekten işini en güzel şekilde yaparak tüm ısınmayan peteklerimizi temizleyerek ısınmasını sağladınız ve kombimizinde filtresini ve her yerini tertemiz yaptınız elinize sağlık aldığınız paranın çok daha fazlası bu emeğin ve dürüstlüğün karşılığı.

         
Ömürcan A.
Petek Temizliği   30/01/2021

Zülfi beye çok teşekkürler sorunsuz işimizi yaptı ilgili ve iyi niyetli bazıları gibi fahiş fiyatçı değil ellerine sağlık ustam

         
Gökhan K.
Petek Temizliği   22/01/2021

Söylediği zamanda geldi gayet kibar ve ilgiliydi titiz ve temiz çalıştı peteklerim şuan gayet güzel çalısıyor

         
Emrah C.
Petek Temizliği   15/12/2020

Son derece beyefendi işini düzgün yapan bir usta zamanın da geldi. 4 saatlik kombi denemem. Sonucunda soğuk petekler gerçekten açılmış, bölgesel soğuklar da düzelmiş, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Erke Ü.
Petek Temizliği   14/12/2020

Kendisi son derece nazik ve işine sağdık. Her şeyi ince detayına kadar anlatarak kafanızda bir tane dahi soru bırakmıyor. Bütün peteklerle teker teker ilgilendi ve her şeyi eksiksiz yaptı. Çok memnun kaldık.

         
Yücel A.
Petek Temizliği   10/12/2020

Kadir beye teşekkür ederim. Vaktinde geldiler temiz çalıştılar. Armut grubunu da ayrıca tebrik ederim. Yaptığınız iş gerçekten insanlara büyük fayda sağlıyor. Tüketiciye kisa surede hem fiyat hem de firmalar acisindan alternatifli seçim imkanı sağlıyorsunuz. Teşekkürler.

Petek Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz