Hizmet Ver
Fitness Özel Ders

4 Antalya Döşemealtı Fitness Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Döşemealtı civarında 54 Fitness Özel Ders Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Döşemealtı Fitness Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 54 Fitness Özel Ders Eğitmeni, Döşemealtı içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan, Döşemealtı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Döşemealtı içinde yazılan 25 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 66 kişi Döşemealtı Fitness Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Döşemealtı Antalya Fitness Özel Ders Eğitmeni

Ramazan A. A. photo

Ramazan A. A.

16.01.2025

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Selamlar ismim Ramazan Emir Ağbalık 22 yaşındayım , Antalyalıyım Akdeniz Üniversitesi BESYO ögrencisiyim 9 yaşımdan beri sporla iç içeyim 2018’den beri fitness ve vücut geliştirme ile uğraşıyorum. 2022’den bu yana bu işi profesyonel düzeyde yarışma kariyeri ve eğitmen olarak ilerletiyorum.

Mehmet C. T. photo

Mehmet C. T.

21.02.2026

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Ahatlı mahallesinde bulunan Gympoint spor salonumuzda size özel 1-1 ders için bizimle iletişime geçiniz.

Hakan A. photo

Hakan A.

19.08.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Besyo mezunu bir eğitmenim çalışmaların hem akademik kısmını hem uygulama kısmını en iyi şekilde biliyor ve uyguluyorum.Antalyada yeniyim daha önce istanbulda farklı salonlarda görev aldım şuan antalyada özel bir sistemle eğitmenlik yapıyorum.

Mert K. A. photo

Mert K. A.

21.04.2024

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Merhaba kendi vücudunuza artık zaman ayırma vakti. Kendiniz için düşündüğünüz nasıl bir fizik varsa. İnşa etmek için hemen başlayalım

Ahmet Ö. photo

Ahmet Ö.

18.08.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Uzun zamandır sporun çeşitli alanlarında bulundum. 8 senedir fitnessla uğraşıyorum ve bu alanda kendimi iyi geliştirdiğimi düşünüyorum. Eğitmlerimi tamamladım. Azimli fark yaratmak isteyen ama nasıl yapacağını bilemeyen herkesi beklerim.

Ahmetcan B. photo

Ahmetcan B.

13.01.2022

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Merhaba.Öncelikle sporu bir yaşam tarzı haline getirmek ve sağlıklı yaşam adına sizleri bekliyorum.

Eren C. T. photo

Eren C. T.

03.03.2024

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

3 yıldır fitness ile uğraşıyorum program yazacak ve beslenme kontrolü yapacak bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. Gittiğim salonda da zaten çoğu kişiye yardımcı oluyorum ama öğrenci olduğum için bunu ek gelir olarak yapmak istiyorum. haftalık program yazabilir beslenme kontrolü yaparım,eğlenceli...

Transform Gym photo

Transform Gym

21.05.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Profesyonel Antrenörler eşliğinde oluşturulan Kişiye Özel antrenman programları ile düzeltici egzersiz , postur bozuklukları ve vücut geliştirme,yağ yakma, hacim kazanma detaylı bilgi için iletişime geçiniz www.transformgym.com.tr

Melisa Ü. photo

Melisa Ü.

03.10.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Merhaba 21 yaşındayım. Fitness eğitmenligi yapıyorum. Pt ler veriyorum 7 yıldır fitnessla ilgileniyorum 3 yıldır profosyonel anlamda ilerleme yolundayım. Antalyadayim ayrıca halkla ilişkiler öğrencisiyim.

Bahadır C. photo

Bahadır C.

23.11.2023

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Fit ve sağlıklı bir vücuda ulaşmak isteyen kişilere hedefine en hızlı ve en doğru şekilde ulaşmanın yollarını, detaylı raporlama ve takip ile sağlıyorum.

Mert P. photo

Mert P.

06.04.2024

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Merhabalar, ben Mert. Yaklaşık 9 senedir vücut geliştirme, kilo alım (kas kütlesi ile) ve verim süreçleri (yağ kaybını sağlayıp kas kütlesini koruyarak) ile uğraşıyorum. FMI Fitness and Movement Institute' dan sertifikalı antrenörüm. Kendimi sürekli eğitiyorum, geliştirmeye de devam ediyorum. Eğer...

İrem B. photo

İrem B.

04.12.2025

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni, Antalya'da 12-35 yaş arası fitness özel ders verilir. Alanında yetkin, kişiye uygun ihtiyaç analizi oluşturan, bir plan ve program çerçevesinde ilerleyen, gelişim takibi yapan aynı zamanda işini seven, güler yüzlü, anlayışlı bir eğitmen. İstikrarlı bir şekilde...

Eren H. photo

Eren H.

29.01.2025

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Sağlık ve spor hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için doğru rehberle ilerlemek çok önemli! Ben de sizlere bu yolda yardımcı olmak için buradayım. 1. kademe TVGFBGF Antrenörlük belgesine sahip, 1.5 yıldır aktif olarak fitness eğitmenliği yapan bir profesyonelim. Kişiye özel antrenmanlar, motivasyon...

Orçun Ö. photo

Orçun Ö.

09.04.2025

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Sahip olduğum EQF L3 Fitness Eğitmeni ve EQF L4 Kişisel Antrenör sertifikaları ile fitness ve kişisel antrenörlük alanında yetkinliğe sahibim. Fitness Beslenme Uzmanlığı eğitimimi tamamladım. Uzun yıllardır aktif bir sporcu olarak kendimi geliştirdim ve bu alandaki bilgi birikimimi sürekli...

Kadir A. photo

Kadir A.

05.08.2023

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

AKS FİT STUDİO olarak kendime ait salonumda BİREBİR FİTNESS ve EMS ÖZEL DERS veriyorum. Hedefiniz ve isteğiniz doğrultusunda haftanın 2 ya da 3 günü olarak antrenman planlaması yapıyoruz. Randevulu sistemle çalışıyorum. Kayıt olan üyelerime link gönderiyorum. Online link üzerinden, dilediğiniz gün...

Erkan Taşdemir Pro Gym photo

Erkan Taşdemir Pro Gym

23.07.2024

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Ben öğrencilerimi kendi mesleki itibarım olarak görüyorum. Karşılığında aynı özeni bekliyorum. Eğitim konusunda baskıcı sayılırım. Baskının ayrıcalık yaratacağına inanıyorum.

Birol Z. photo

Birol Z.

21.11.2022

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Uun yıllardır bu bransı yapan tecrubelı bır hoca ve bırcok mıllı sporcu yetıstırmıs bır antrenörum

Meriç Ç. photo

Meriç Ç.

02.11.2022

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

-TVGF 2. Kademe Antrenör- -Size özel hedefe yönelik antrenman programı. -Haftalık form takip. -Beslenme düzenlemesi ve takibi.

Nezo P. photo

Nezo P.

08.10.2024

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Merhaba! Ben Nezo, 4 yıllık fitness antrenörü olarak, sağlıklı yaşam ve spor konusundaki tutkumla sizlere destek olmak için buradayım. Fitness yolculuğunuzda yanınızda olmak ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için özel dersler sunuyorum.

Seda B. photo

Seda B.

28.04.2024

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Hayatın boyunca üzerinde çalışacağın en büyük proje sensin. Sahip olmak istediğin vücuda uygun beslenme ve antrenman programın olsun istermisin? Bana Katıl!

Melih F. photo

Melih F.

20.02.2023

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Kendisini geliştirmek isteyen herkes için özel teknikler içeren programlar hazırlanır.

Duygu Z. photo

Duygu Z.

28.10.2022

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Genetic trainer sistemiyle calisiyorum, hayatiniz boyunca size rehber olacak bu sistemle gelin beraber calisalim.

Ramazan Ç. photo

Ramazan Ç.

18.12.2020

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

DRGYM SPORT CLUB Hocamız Ramazan Çolak 11.05.1988 Antalya Doğumlu olup Spora 14 Yaşında Başlamıştır, Hobi amaçlı başladığı Spor a Kariyerini ve İş hayatını Ekleyeyip Profesyonel Eğitmenlik üzerine Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü Fitness Antrenörü olarak Fitness Merkezinin 9 Yıl Eğitmenliğini /...

Ünal B. S. photo

Ünal B. S.

06.07.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

10 yıldır futbol oynuyorum ve 4 yıldır fitness yapıyorum. 20 yaşındayım. İleri derece olmasa bile başlangıç seviyeleri ve orta seviyeler için bilgim gayet yerinde. Beslenme olsun antrenman olsun her konuda program ayarlar ve başarırız. Ama önce kendine şu soruyu sorman lazım; gerçekten istiyor...

Ramazan O. photo

Ramazan O.

08.04.2023

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu olup Türkiye Vücut Geliştime ve Fitness Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Herkes İçin Spor Federasyonu Wellness antrenörlük belgelerim ve stabilite-mobilite, personal trainer gelişim seminerleri vb. eğitimlerim bulunmaktadır. 10 yıldır...

Zerrin Y. photo

Zerrin Y.

18.12.2020

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Kilo verme , beslenme, postür (omurga) düzeltme egzersizleri , vücut geliştirme , sıkılaşma , nefes egzersizleri , fitness, pilates

Ufuk Ç. photo

Ufuk Ç.

18.12.2020

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Hacettepe üniversitesi spor ve rekreasyon bölümü mezunuyum. türkiye vücut geliştirme ve fitness milli takım antrenörü yardımcılığı, hacettepe üniversitesi fitness uzmanlık dersi asistan eğitmenlik, beslenme ve yaşam koçluğu. crossfit eğitmeni. fitness 2. kademe antrenör.

Berat Ö. photo

Berat Ö.

13.11.2022

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Akdeniz üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır sporla ilgileniyorum yeni başlayanlar için yardımcı olabileceğimi düşünüyorum

Mehmet G. photo

Mehmet G.

28.08.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

4 yildir aktif olarak yaptığım fitnessda kazandıklarımi siz değerli dostlarla paylaşmak istiyorum

Dr M. E. S. photo

Dr M. E. S.

29.12.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Merhaba, Ben Mustafa Emin Sönmez 20 yıllık hekimim . 10 yıldır fitness branşı üzerine sporcu olmanın yanı sıra sportif performansı etkileyen gen panelleri üzerine uzmanlığım bulunmaktadır. Ayrıca her yaştan sporcu veya sedanter kişilerin danışmanlığını ve antrenörlüğünü yapıyorum. Benimle...

Ugur B. photo

Ugur B.

22.07.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

11 yıllık lisanlı spocu ve antrenörüm , sizde hedeflerinie daha hızlı güvenli ve daha az riskle ulaşmak isterseniz, yaşamış oldugum tecrübe ve bilgi birikiminden faydalanmak isteniz iletişime geçin beraber çalışalım

Barış D. photo

Barış D.

05.04.2023

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Dövüş sporları temelliyim, muay thai, wushu, boks, kick boks, judo, ju-jitsu, güreş gibi bir çok branşta yıllarca antrenman yaptım maçlara çıktım 3 kere türkiye şampiyonu oldum.

Barış C. A. photo

Barış C. A.

16.09.2024

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

7 yıldır sektörün ileri gelenleri ile birlikte çalışmalar yapmaktayım. Alanımda uzman, teknik ve donanım bilgiye sahibim. Aktif olarak Shemall avm de bulunan 2.000 m2 lik bir spor tesisi olan Gymmall de Eğitmen olarak çalışmaktayım, Daha öncesinde Macfit gibi büyük firmalarda çalışma yapmaktaydım.

Tolunay B. photo

Tolunay B.

27.09.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Avrasya Üniversitesi Spor Bilimleri 2.Kademe Fitness Antrenörü Hipertrofi üstüne yoğunlaşmış bir kişiyim bölgesel zayıflama diye bir şey yoktur bunu size onun için vadetmem doğru olmaz Gelin vücudunuzu baştan yaratalım 🌟💪

Tolga Ö. photo

Tolga Ö.

18.12.2020

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Akdeniz üniversitesi spor bilimleri fakültesi mezunuyum. yıldır fitness eğitmenliği yapıyorum. Amaca yönelik (kilo alma kilo verme kilo kontrolu vücut geliştirme sıkılaşma ) konularında destek veriyorum. Antalya merkezde her semtte ders verebilirim. Detaylı bilgi için bu numaradan ulaşabilirsiniz.

Yasin G. photo

Yasin G.

20.06.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

2014 yılından bu yana Fitness'ın içerisindeyim bu süre zarfında iyi bir bilgi birikimi ve ciddi insanlardan edinen tecrübeyle karışık bir bilgi havuzum var. Amacım bu tecrübeyi paylaşıp sizin hedefiniz doğrultusunda en doğru yoldan birlikte yürümek.

İsmail Ö. photo

İsmail Ö.

30.07.2023

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Antalya içi anlaşmalı olduğum yada özel site spor salonlarında birebir özel ders vermekteyim

Guney C. photo

Guney C.

06.04.2021

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

1979 Eskişehir doğumluyum Antalya'da ikamet ediyorum evliyim bir çocuğum var fitness body buliding sporunu 18 yaşımdan beri aktif olarak yapmaktayim Rixos sungate Voyage Belek susesi resort ve maxxroyal hotelde toplamda 11 yillik koordinatörlük uzerine turizm geçmişim mevcut anatominize göre yag...

Yağız C. A. photo

Yağız C. A.

21.06.2026

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

Merhaba ,23 yaşındayım ismim yağız . 10 Yaşımda başladım Spora . 13 yıldır da aktif olarak sporun içindeyim. 7 yıl lisanlı futbolculuğun ardından Fıtness a yöneldim ve 5 yıldır Fıtness ile ilgileniyorum. Hedefinize yönelik program oluşturup çalışmalarımıza o şekilde yön veriyoruz. Kas kütle...

Enes T. photo

Enes T.

29.11.2024

Fitness Özel Ders · Döşemealtı, Antalya

BiLiMSEL TEMELi ÖLÇÜMLER iLE HEDEFE YÖNELiK EGZERSIZ PLANLAMASI KISISEL ANTRENÖR HIPERTROFI (KAS KAZANIMI) YAG KAYBI POSTÜR DÜZELTICI EGZERSIZLER KARDIYOVASKÜLER EGZERSIZLER

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Döşemealtı Fitness Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Döşemealtı Fitness Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Fitness Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Fitness Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Fitness Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Fitness Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Fitness Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Fitness Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Fitness Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Antalya Döşemealtı Fitness Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Antalya Döşemealtı Fitness Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 220 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl