En İyi 25 Duvar Ustası - Armut

En İyi 25 Duvar Ustası

4 Duvar Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

300 Duvar Ustası teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Atakan Akkuş

Atakan Akkuş

23 senelik alanımdaki tecrübemle çatı tadilat ve tamiratı, İzalasyon, Traves sac montajı, laminant parke, duvar, v.b hizmetlerini veriyorum.Hizmetlerimi en iyi bir şekilde yaptığımdan emin olabilirsiniz. İşlerimin sözleşmeli garantisi vardır.
Ümit Kara

Ümit Kara

1988 yılından beri bu mesleğin içindeyim ve baba besleğim olduğu için bu mesleğe çekirdekten yetiştim. Temelden çatıta inşaatın bütün bölümlerini yapmaktayım. Kalıp,duvar,çatı,sıva,tadilat ve tamirat bütün iş bölümlerini genel olarak yapmaktayım.
Emrah Turhan

Emrah Turhan

Duvar, Sıva, Fayans, Mantolama ve her türlü tadilat işi yapılır. 35 yıldır inşaat ve tadilat işindeyim. İşimde ustayım. Büyük ve küçük boyutta olsun her işi yapabilecek ekipman ve tecrübeye sahibim. İşinizi zamanında yetiştirmek için ekibimle beraber çalışmaktayım. Sadece Bolu ilindeki işleri yapıyorum.
Mehmet Sıddık Avci

Mehmet Sıddık Avci

10 yıllık tecrübemizle Her türlü taş ev, taş duvar, taş dekorasyon, kaynak taşı, yer döşeme ve şömine işleri itina ile yapılır.
Ak (özgür Ak) Yapı

Ak (özgür Ak) Yapı

Gaziantep-Şanlıurfa-Kilis-Kahramanmaraş-Adıyaman-Osmaniye-Malatya-Adana -Kayseri-Niğde illerinde hizmet vermekteyiz.
Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

18 yaşımdan beri kıbrısta her türlü taş duvar örüyorum ayrıca taş kemerlerde yapiyorum parke işinden de iyi anlarım.
Efe Efe

Efe Efe

Temelden çatıya kadar kara yapı olarak kalıp demir duvar ve çatı işleri itina ile yapılır 35 kişilik ekibimizle hizmet vermekteyiz
İrfan Şahin

İrfan Şahin

Artvin Yusufeli liyim taş duvar ustasıyım. çok iyi taş duvar yaparım, istinat duvarı bahçe duvarı ev duvarı. Aves te çalıştım birçok işlerin taşeron olarak duvar işlerini yaptım. Aydın iş merve iş ozka iş kalyon iş te çalıştım. Fiyat almak için görüşebiliriz.
Įzofark Nova Yapi Elemanlari

Įzofark Nova Yapi Elemanlari

Müşteri memnuniyeti, IzoFark ın ana hedefi ve vizyonudur. Bu çerçevede; Müşteri memnuniyeti sağlama ısrarı Kaliteli ve dünya standartlarında ürün ve üretim Rekabet gücümüzü arttırmak için maliyetlerimizde ve üretimde sürekli iyileşmeyi sağlamak Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda, ihtiyaçlara cevap verebilecek esnek takım çalışmalarını destekleme ve geliştirme Güçlü lojistik altyapısıyla her noktaya ulaşabilme kabiliyeti Dürüst ve zamanında hizmetle Türkiye nin en güvenilir şirketi ol
Aykut Alasırt

Aykut Alasırt

Her türlü duvar kağıdı istediğiniz şekilde uygulanır küçük proje işlerini de yaparım fiyatlar işin fazlalığına göre değişir il dışına çıkarım
Levent Arslab

Levent Arslab

Yillardir duvar hizmeti vermekteyim m2 hesabi veya kabala itinayla ve guclu ekibimizle hizmetinizdeyiz
Mesut Koyuncu

Mesut Koyuncu

15 yıldır bu işin içindeyim her işiten anlarım demiyorum anladığım tek iş ve en iyi yaptığım iş duvar örme işidir. yarım yamalak veya yarıda bırakıp kaçmaktansa en iyi bildiğin işi yapmak en iyisidir.
Camii Minare Ustası Rahman İnşaat

Camii Minare Ustası Rahman İnşaat

FİRMAMIZ CAMİİ YAPIMI MİNARE YAPIMI TAŞ KAPLAMA TAŞ BİNA YAPIMI VE BU GİBİ ESERLERİN ONARIMI VE YAPIMI KONUSUNDA UZMAN BİR İNŞAAT KURULUŞU OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.AMACIMIZ HER MAHALLEYE BİR CAMİİ VE HER CAMİİ'YE DE BİR MİNARE YAPMAKTIR.SİZLERE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ. SAYGILARIMLA CAMİİ MİNARE TAŞ USTASI KEMAL USTA
Bilgim Yok

Bilgim Yok

Cucuklugumden beri duvar inşaatla uğraşıyorum tecrübe var isim temiz disiplinli çalışırım işime önem veriyorum vb.
Deniz Aslan

Deniz Aslan

Çevre düzenleme işinin en kritik noktası olan beton bahçe duvarların maliyet hesaplaması hakkında bilgilendirmedir. Beton bahçe duvarı mt2 birim fiyatı işinizin yerine ve durumuna göre değişmektedir. Zemin Sorunları işin maliyetini arttırır ve en önemlisi Hazır beton ile atılacak duvar ve temel hatılında mikser ve kepce çalışmasında sakınca varmıdır duruma göre fiyat belirlenir ve işinizin maliyet hesaplaması yapılmış olur. Normal bir bahçe duvarı birim fiyatı 85 ile 125 lira Anahtar teslimi ya
İsmail Özağar

İsmail Özağar

Fazla söze gerek yok sonuçta ben bu işe emek veriyorum bu güne kadar da hiç sorun yaşamadım gerisini de siz düşünün
Aktaş Bahçe Dekorasyon

Aktaş Bahçe Dekorasyon

Tecrübeli ekibimiz ile bahçe çiti imalatı ve montajı yapılmaktadır tarla etrafına beton direkler ile tel çekilir, keşif ve maliyet hesaplamak ücretsizdir. bize sormadan evinizin bahçesine hiç bir uygulama yapmayın fiyatlarımız uygundur. 0a5a3a2aa7a6a6aa4a4aa1a7 Anahtar teslimi temelden çatıya inşaat bağ evi gibi işlerinizde yardımcı olunur.
Burak Küçükçay

Burak Küçükçay

24 yıllık tecrübeyle isinizi özenle yapmak ve güzelliğini ön plana çıkarmak için bekliyorum Barbuke Şömine yapımı ve Doğal taş restorasyon. Duvar çeşitleri itina ile yapılır.
Mustafa Karagönlü

Mustafa Karagönlü

Her türlü taşduvar, kayrak kaplama,çim ekimi,bordür yapımı,kilit taşı döşeme,boya alçı işler,kaba ince sıva,fayans-mermer-kalebodür yapımı,tavan ve taban çakımı,parke, daire duvarları yapımı,çatı aktarma,şömine-barbüke yapımı,tadilat ve tamirat işleri
Sadullah Başaran

Sadullah Başaran

Bursa da, 2001 yılından itibaren Duvar Kağıdı ustasıyım. Biliyoruz; Ustayla uğraşmak zordur, bunu bildiğimiz için bizde hem tüketici hemde müşteriyiz. Ve her zaman böyle düşünerek empati yapıyoruz. Bu yüzden, ekibim ve ben dilediğiniz duvar kağıdını dilediğiniz şekilde özen ve titizlikle, işçilik garantili uygular, işi gördükten sonra, verilen zaman içerisinde işi teslim ederiz. Memnun kalacağınız, tavsiye edeceğiniz bir işçilik arıyorsanız, doğru yerdesiniz.
Ufuk Karancı

Ufuk Karancı

Her cıns tugladan proje bazında yada tadılat bazında duvar ıslerı yapıyoruz.ekıp olarak beklentılerınızı karsılıyoruz
Uğur Gürkan

Uğur Gürkan

KAYRAK TAŞ VE İŞLERİNDE TECRÜBELİ KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ. - -KAYRAK TAŞI- -( KAYRAK TAŞI YOL VE DUVAR UYGULAMASI)
Mehmet Ulbey

Mehmet Ulbey

Her türlü tas duvar ve kayrak taşı ve tas dekor iscilikleri ve iç dış kaplama ve dekorasyon ve şömine iscilikleri özenle ve kaliteli ve garantili ve sözleşme dahilinde yapılır.
Barış Özer

Barış Özer

37 yaşındayım devamlı bu işi yapıyorum temelden alıp kapı kitleme teslim ederim şehir içinde ve dışında hizmet verilir
Erdal Göktaş

Erdal Göktaş

Gaz beton, yutong, bims, tuğla ve benzeri inşaat üst yapı işlerinizi malzemeli veya malzemesiz yapıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Talep Sahibi
Duvar Ustası   15/11/2017

Beş yildiz az 10 Yildiz veriyorum. Ustaliği insanliği mükemmel herkese tavsiye ederim. Ellerine emeğine sağlik...

         
Tly Grs
Duvar Ustası   10/11/2017

Hakan Bey ve tüm ekibi tam bir güvenilir aile firmasi.Özellikle dakik olmaları verdikleri sozde durmaları ve malzemenin en kalitelisini kullanmalarının yanısıra isciliklerindeki kalite sebebiyle hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.Sadece duvar izolasyon işi degil boya isinde de cok başarılılar.

         
Duvar Ustası   02/11/2017

Bizde yapılacak iş duvar kırma ilgili tesisat ve badana idi.Ekip olarak bizi memnun etmeye çalısarak zamanında işi bitirdiler.İşle ilgili çıkan pürüz ya da beklenmeyen problemler de özellikle Ahmet Beyin pozitif yaklaşımı ve yoğun cabaları ile halledildi.Kesinlikle tavsiye ederim

         
Fırat Erinan
Duvar Ustası   01/11/2017

Hızlı geri dönüş yaptı, ilgili ve yapıcı yaklaştı. İşçiliğide çok iyi ve temiz çalışıyorlar. Tavsiye ederim.

         
Ahmet Şabo
Duvar Ustası   29/10/2017

Hizmetten çok memnun kaldık, İşlerini hakkıyla yaptılar, iletişim sevileri oldukça yüksek. Temiz iş yapıyorlar, çıkan toz toprak vb. temizleyip gidiyorlar. Herşeyden önemlisi dürüst insanlar, Helal olsun..

Diğer Bilgiler
Duvar Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz