En İyi 10 Edirne Alçı Ustası

4 Alçı Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Edirne civarında 13 Alçı Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Sertan B.

Sertan B.

Alçı Ustası · Edirne, Edirne
Bozuk bir duvar görmeye kesinlikle dayanamam hemen düzeltmem lazım işimi özenerek yapmayı seviyorum çünkü düz ve simetrik şekillere bakmaktan haz alıyorum
Atilla A.

Atilla A.

Alçı Ustası · Havsa, Edirne
Boya badana ,alçı ,mantolama kaplama işleriniz hassasiyetle yapılır teslim edilir müşteri memnuniyeti en temel ilkemiz. Edirne ve İlçelerinde hizmet verilmektedir. Arslan Söve Dekorasyon .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Sarı
Alçı Ustası   09/03/2020

Alçı, boya, duvar ve yer döşemeleri, duvar kırma, tesisat v.s. tüm tadilat işlerimizi ramazan Usta ya emanet ettik. Sorunsuz, verdiği tarihte teslim etti dairemizi. İyi bir usta, iyi bir ahbap sahibi olduk. Kendisine Armut.com aracılığıyla çok teşekkürlerimizi sunarım.

         
Mehmet Kılıç
Alçı Ustası   18/02/2020

Evimizin alçı sıva ve boya işlerimizi ramazan ustaya yaptırdık kendisinin ellerine sağlık kendisine teşekkür ü borç biliriz. Kesinlikle öneriyorum

         
Onur Altun akca
Alçı Ustası   23/12/2019

Alçı, boya, duvar ve yer döşemeleri, duvar kırma, tesisat v.s. tüm tadilat işlerimizi Kaya Usta ya emanet ettik. Sorunsuz, verdiği tarihte teslim etti dairemizi. İyi bir usta, iyi bir ahbap sahibi olduk. Kendisine Armut.com aracılığıyla çok teşekkürlerimizi sunarım.

         
Alçı Ustası   15/12/2019

İşini seven, elinden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteren Şaban Usta’ya çok teşekkürler. Hem güleryüzlü, hem vicdanlı, hem de işinin ehli. Zamanında geldi, keşif sonrası söylediklerini birebir uyguladı,iş bitince ortalığı da derledi topladı, temizledi. Herkese tavsiye ederim. Bol ve hayırlı kazançlar dilerim Şaban Usta’ya.

         
Hulusi Köseoğlu
Alçı Ustası   26/08/2019

Kendisi alaninda uzman olmasi yanisira harika bir insan. Iletisimi ve verdigi guven ile de ayrica tercih edilmesi gereken bir ustadir. Gozu kapali is teslim edebilirsiniz.

         
Hakki Ayyildiz
Alçı Ustası   01/08/2019

Ahmet bey işi aldı sözleşmemizi yaptık ne konuştuysak ne iş anlaştıysak yerinde yaptı dediği tarihten önce işi bitirdi teslim etti düzgün işçiliği var temiz çalışıyor kendisine çok teşekkür ederiz bir daki işlerimizde görüşmek dileğiyle

         
Vedat Kara
Alçı Ustası   21/07/2019

Zamanında ve temiz işçilik ellerinize sağlık ustam. İşi verdikten sonra ne zaman, nasıl olacak diye düşünmek istemiyorsanız tavsiye ederim. Usta işine sadık işin takibinde.

         
Riza Akbas
Alçı Ustası   18/09/2018

Gerçekten ustalarım İşinin ehli Ustalar da hem kişilik olarak hem de kariyer olarak da gerçekten bir tamamen memnuniyetimi sağladılar ellerine sağlık Çok teşekkür ediyorum Bütün Armut da böyle bir hizmeti bulduğum için de çok mutluyum bütün herkese rahatlıkla önerebileceğim ustalarım Çok teşekkür ederim Elinize sağlık

Alçı Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz