En İyi 10 Edremit Balıkesir Kamera Sistemleri

4 Kamera Sistemleri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Edremit civarında 14 Kamera Servisi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Vision Montage

Vision Montage

Kamera Sistemleri · Edremit, Balıkesir
Musteri memnuniyeti kaliteli iscilik ve is takibi ariyosaniz eger dogru adreste oldugunuzdan supheniz olmasin siz degerli musterilerimizi aramizda gormekten mutluluk duyariz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yasemin E.
Kamera Sistemleri   18/08/2021

Daha öncesine başkasına yaptırdığım kamera sistemine ekleme yaptırtmak için nuh beyden teklif aldık. Açıkçası daha önce başkasının yaptığı işe farklı bir el değmesi konusu tereddütlü olduğum bir konu idi fakat Nuh bey gerçekten özveriyle çalıştı , unuttuğumuz şifremizi geri almamıza bile yardımcı oldu, temiz işçilik yaptı tavsiye ediyoruz

         
Enes A.
Kamera Sistemleri   23/07/2021

Kadir A. bey efendiye cevaben. Enerji hattı çift taraflı bant ile değil kendinden yapışkanlı kanal içinde çekildi. Kamera 360 derece yapısı gereği Enerji Buatının yakınına montajı yapılacakken çok uzak mesafeye montajı yaptırıldığı için ve bu uzaklığa birde zemindeki pürüzlerin dahil olması sonucu kanal bulunduğu yerden uzunluğu nedeni ile düşmüştür. Sisteminiz çalışıyor, oluşan bir mağduriyet yok ve sizinle en kısa sürede ilgilenileceği belirtilmiştir. Yolumuz düşünce değil.

         
Hakan Y.
Kamera Sistemleri   18/06/2021

Çok güzel işçilik teşekkür ediyorum,bir müşteri gözü ile bakıp çalışıyorlar kesinlikle tavsiye ederim herkese

         
Harun T.
Kamera Sistemleri   14/06/2021

Dürüst, Güvenilir, sözünde duran arkadaşlar.. Sözleşmeye uygun hareket ettiler..Her istediğimizi yerine getirmeye çalıştılar...Memnun kaldık..Tavsiye ediyorum..

         
Aytunç M.
Kamera Sistemleri   12/06/2021

Erkan ve Doğan ustalar, işinin ehli düzgün insanlar. Kaliteli malzeme ve süper işçilik. Daha ucuz fiyatlara aldanmayın böyle hizmetler iyi destek ve servis gerektirir.

         
Aliihsan K.
Kamera Sistemleri   20/05/2021

İsmail bey,Güvenilir ve işini ciddiyetle yapan bir arkadaş.Bu türlü işi yaptıracak kişilere tavsiye ederim.

         
Yiğit U.
Kamera Sistemleri   27/04/2021

Anlaştığımız herşeyi titiz işçilik ile yaptılar. Tüm aramalarıma geri dönüş aldım. Kurulum sonrası çıkan sonuçtan gayet memnunum kamera sistemi kuracaklar için kesinlikle tavsiye ederim biz çok memnun kaldık.

         
Şükrü Y.
Kamera Sistemleri   17/04/2021

Taahhüdüne uygun şekilde, kaliteli malzeme ve temiz işçilikle uygun fiyatla montajını gerçekleştirdi. Gerekli tüm bilgilendirmeyi sağlayarak, en uygun çözümü bulmamıza yardımcı oldu. Kâr beklentisinden çok müşteri memnuniyetini önemsiyor. Her daim ulaşılabilir ve teknik destek alınabilir.

Kamera Sistemleri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz