4 Eğitim Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.665 Eğitim Koçu hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Eğitim Koçu

Burçin Takan

Burçin Takan

Türk Dili ve Edebiyatı Lisans ve Formasyon Eğitimimi 2016 yılında tamamladım. Aynı zamanda devlet ünüversitesi onaylı serifika programlarına katılarak Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimi, Ögrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Eğitimleri aldım. Bir süre devlet okulunda görev yaptım. Şu an özel bir okulda görevime devam ediyorum. Bunun yanısıra aktif olarak dört yıldır İzmir'de özel Eğitim Koçluğu yapıyorum. Her seviyeye uygun okula destek, sınavlara hazırlık çalışmalar yürütüyorum. Öncelikle bire
Oğuz Dalgıç

Oğuz Dalgıç

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Uzun yıllar kolej, dersane ve milli eğitim okullarında görev yaptım. Eğitim koçu ve Aile Danışmanı olarak hizmet vermekteyim.
Hilal Nur  Akyüz

Hilal Nur Akyüz

Eğitimin her aşamasında öğrencinin kendi yeteneklerini keşfedebilmesi ve öğrenci-aile ilişkilerinin sağlıklı devam ettirilebilmesi için öğrencilerin onlara içlerindeki potansiyeli gösterebilecek bir kişiye ihtiyacı vardır. Bu kişi okuldaki öğretmenlerimiz, rehberlik öğretmenlerimiz, ailemiz veya EĞİTİM KOÇU olabilir. Günümüz eğitim sisteminde öğrencilerin çoğunlukla okul başarılarındaki düşüşlerin ardında kendi stillerine uygun eğitim alamamaları yatmaktadır. Böyle durumlarda neler yapılabilir?
Furkan  Tanrıver

Furkan Tanrıver

Herkese selamlar. İstanbul Ekrem Cevahir lisesinden mezun oldum. İstanbul Bilim Üniversitesi 4. Sınıf Psikoloji öğrencisiyim. İstanbul Orman Müdürlüğü İnsan Kaynakları bölümünde ve Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Psikiyatri Departmanında Stajlarımı tamamladım. Çatışma Ve uzlaşma eğitimi, üniversite tercih eğitimi, etkili iletişim becerisi eğitimleri aldım. PsikoFlu isimli Eğitim koçluğu projesinin kurucusu ve aktif üyesiyim. Bugüne kadar 25 öğrenciyi üniversite bölümlerine yerleştirdim. Eğitim koç
EBRU GÜNEYSU

EBRU GÜNEYSU

Kocaeli Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunuyum. 1 yıl Final Kişisel Gelişim Kursu'nda rehber öğretmen olarak çalıştım. Şu anda da Florya Koleji Fen Lisesi'nde rehber öğretmen olarak çalışmaktayım. Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı eğitimim ve sertifikam var. Sınava yönelik çalışan öğrencilerin, ara yıllarda olup düzenli ders çalışmak isteyen öğrencilerin düzenli takibini yapmaktayım.
Güngör Akademi

Güngör Akademi

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimizin sağladığı hizmetler: Bireysel ders çalışma programı Haftalık ödev kontrolü Hedef belirleme çalışmaları Haftalık deneme takibi ve konu analizi Kaygı ve diğer problemler için psikolojik destek Bütün derslerden ihtiyaca göre online ve yüz yüze özel ders verilmektedir.
Ahmet Ersoy

Ahmet Ersoy

TYT-AYT LGS KPSS hazırlanan öğrencilere hazırlık sürecinde taktik, takip ve motivasyon odaklı eğitim koçluğu yapmaktayım. Sınava hazırlık sürecinin profesyonel bir şekilde hedeflediğimiz başarıya ulaşmasını sağlamış olacağız.
Eda Güngören

Eda Güngören

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin düzenli ders çalışma beceri kazanmasına yardımcı olup, stresle baş etme becerilerini geliştirmek ve akademik başarılarını artırmaları için yardım olmaya hazırım. Dinamik, iletişimi kuvvetli, empati yeteneği gelişmiş biriyim.
ONUR GÜLTEKİN

ONUR GÜLTEKİN

12 yıllık özel ders ve eğitim koçluğu tecrübesi ile hizmet vermekteyim . -kişiye özel programlama -bireysel programlama -günlük takip 45 dakikalık seanslar -hedef belirleme -sınav stresi ile başa çıkma yolları
GAMZE CEYLAN

GAMZE CEYLAN

Çocuk gelişimi mezunuyum. Aydın Adnan Menderes Üniversite onaylı sertifika ile 5 senedir eğitim danışmanlığı ve öğrenci koçluğu yapıyorum. Özel eğitim öğrencileri ile özel danışmanlık yapıyorum. Bir çok öğrenciye ulaşarak onları hem sosyal açıdan hem de eğitim açısından istenilen beceriye ulaştırarak. Kendi sorumluluk becerileri kazandırılır ve testler yardımıyla çocuk kendini keşfeder ve farkındalık kazandırılır. Armut ile daha çok öğrenciye ulaşmak için buradayım.
Ayla Onmus Onmus

Ayla Onmus Onmus

Yks hazırlanan öğrenciler için Birebir takip sistemi Ödevlendirme Sınava ne kadar hazırsın Günlük onlıne görüşme Haftalık ders programı ve takibi Zaman yönetimi Haftalık 100 tl
Meltem Mercan

Meltem Mercan

Öğrenci koçluğu Nedir? Gelecek nesillerin istedikleri hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmaya yarayan bir metodolojidir. Öğrencilerle kurulan temaslarda doğru iletişim kurularak, öğrencinin keşif –değişim adımlarının nasıl takip etmemiz gerektiğini bilerek amaca adım adım yaklaşmış olmaktır. Amacımız, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşma noktasında doğru bir ışık olabilmektedir. Öğrencilik hayatında başarıyı arttırma amacıyla öğrenci ile koç arasında kurulan işbirliğidir. Öğrenci koçluğunda hedef
Soner Solak

Soner Solak

Daha verimli bir ders çalışma, sorunlarla başetme, hayat ve sınav sürcinde karşılaşacağınız kaygıları giderebilme konusunda yardımcı olabilmek için sizleri bekliyorum.
Mehmet Keçeci

Mehmet Keçeci

20 yıldır eğitim faaliyetleri içinde bil fiil bulundum. Saygın kurumlarda çalıştım. Öğrencilerimin çalışma planlarını hazırlıyorum. Ödev takiplerini yapıyorum. Veli öğrenci ve öğretmen iletişimlerinde yaşanan sorunlarla ilgileniyorum. Çözüm yolları buluyorum. Öğrencilerimin seviyelerini ölçüyor kazanımlarını takip ediyorum. Derslere motivasyonlarını sağlıyorum. Farklı kaynaklardan nasıl yararlanacaklarına rehberlik ediyorum. EN ÖNEMLİSİ de öğrencinin öğrenmesine rehberlik ediyorum.
Hasret Ergin

Hasret Ergin

Uzun zamandır Eğitim Koçluğu hizmeti veriyorum. Öğretmenim, akıl oyunları eğitmeniyim, yüksek lisans öğrencisiyim.
Mehmet Doğan

Mehmet Doğan

EĞİTİM GÖNÜL İŞİDİR,FEDAKARLIKTIR,TECRÜBE İSTER,EMEK İSTER,ÖZVERİ İSTER,DİSİPLİN İSTER HERŞEYDEN DE ÖTE ODAĞINDA İNSAN OLDUĞUNDAN SEVGİ-SAYGI-GÜVEN İSTER,SİZE BURADA YAZAMADIĞIM AMA İSTERSENİZ SONUÇLARINI YAŞAYARAK GÖRECEĞİNİZ BİR KOÇLUK İÇİN TANIŞMAYA VARMISINIZ?
Mehmet Uğur Kutluer

Mehmet Uğur Kutluer

Kaliteli bir eğitim, sevgi ve şefkatle dolu bir ilginin yanında profesyonel anlayışla yapılan bir takibi gerektirir. Eğitim Koçu olarak yaptığım iş de tam olarak da budur.
Beyda Nur PEKER

Beyda Nur PEKER

Merhabalar. Ben Beyda Nur PEKER. Psikolojik Danışman ve Rehber öğretmenim. Size sınav sürecinde yardımcı olmak isterim. Yapmak istediklerim ve yapacaklarım şunlar : 1-Gerekli görüşmeler yapılarak eksiklikleri-ihtiyaçları tespit etmek. 2-Yapılan görüşmelerden sonra gerekli planlamayı ders çalışma programını hazırlamak 3-Öğrencinin motivasyon düzeyini artırmak ve yüksek tutmak 4-Öğrencinin programa göre çalışma saatlerine uymasını sağlamak 5-Öğrencinin genel durumuna bakarak mesleki yönl
Gülseren  Danyıldız

Gülseren Danyıldız

Geleceğimizin teminatı, ailesinin göz bebeği öğrencilerimizin çıkmış oldukları bu zorlu ve önemli yolda en iyi , en verimli şekilde ilerlemeleri ve hedeflerine ulaşmaları için özverili, profesyonel yardım için buradayım. Öğrenci hazırbulunuşluğuna dayalı doğru metotlar ve yeterli motivasyon ile elde edilemeyecek başarı yoktur. Doğru zaman,doğru insan, planlı çalışma ile hayaller hiç olmadığı kadar yakın.
Tuğana Aydın

Tuğana Aydın

TEVITOL ve Fen Lisesi geçmişim var, üniversite sınavında ilk 1.000 de yer aldım. İtalyada mimarlık yapıyorum. Tecrübemle öğrencileri neyin motive ettiğini bulur, konular üzerindeki hakimiyetimle eksiklerini saptar, onlara uygun çalışma programını yaratırım.
Gökçe Zengin

Gökçe Zengin

13 yıllık bir birikim ve bu birikimle yüzlerce hayata dokunmuş biri olarak yeni gelecekler şekillendirmek için buradayım. amacımız doğru dokunuşlarla gençlerimizin ne istediğini nasıl daha da başarılı olabileceklerini tespit etmek. bu bir süreç, üstelik uzun bir süreç, Yorulacaklar, sıkılacaklar, umutsuzluğa düşecekler ama sonunda başardıklarını görünce mutlu olacaklar. Mutlu bireyler, mutlu hayatlar için.
Hava Tansu Ay

Hava Tansu Ay

Merhabalar ben Tansuu. Pamukkale üniversitesi psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunuyum şuan bir danışma merkezinde çalışmaktayım.
Buket  EROL

Buket EROL

Her bir öğrenciye özel; ders çalışma programları soru çözüm programları, bilgilendirici akademik sunumlar, deneme analizleri ve başarı odaklı yaklaşımla ilerliyorum.Daha başarılı olabilmeniz için önümüzdeki engelleri aşmanıza yardımcı olurken keyifli ve verimli görüşmelerle akademik başarıyı artırmayı temel amaç olarak görüyorum
Muammer Bilsel

Muammer Bilsel

17 yillik ozel okuk ve dershane deneyimi olan Rehber öğretmenim ayni zamanda 7 yildir ozel ogrenci koçluğu yapiyorum.
Konu Anlatım Ofisi

Konu Anlatım Ofisi

Konu Anlatım Ofisi olarak İstanbul Anadolu yakasında siz değerli öğrencilerimizin ve velilerimizin özel ders ve danışmanlık hizmetlerini yürütüyoruz. İlköğretim(ilkokul, Ortaokul) ve Ortaöğretim(ise) Branş dersleri, yazılılara hazırlık, LGS,TYT,AYT hazırlık, Resim(yağlı boya, karakalem.)dersleri, Eğitim programlama, Eğitim Danışmanlığı, Öğrenci danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Neslihan Ç.
Eğitim Koçu   24/02/2021

gerçekten ilk konuşmadan sınava olan kaygım azaldı pozitif enerjisi sayesinde benim de enerjim yükseldi

         
Emine K.
Eğitim Koçu   17/02/2021

Eğitim koçu arayışına geçmiştim kızım için açıkçası böyle bir şey olduğunu bile bilmiyordum ben bir öğretmen arkadaşımın tavsiyesiyle arayışa geçtim yollarımız Selçuk bey ile kesişti.İyi ki de tanışıp yola onla devam etmişiz. Bundan sonraki süreç bizim için iyi olacak ben buna inanıyorum kendisi çok ilgili ve bilgili bir öğretmen içten,samimi ve güvenilir biri umuyorum ki uzun zaman birlikte devam edicez eğitimimize kendisine çok teşekkür ediyorum.Gönül rahatlığıyla ondan eğitim alabilirsiniz.

         
Cuma P.
Eğitim Koçu   23/01/2021

Herkese tavsiye ederim hocamı gayet ilgileniyor sorunlarımıza çare buluyor aynı gün içinde bizi en uygun en kolay programı hazırladı yaptıklarımızı adım adım soruyor . Modumuz düşük ise hemen modumuzu yerine getirmek için arayıp konuşuyor sağolsun birlikte kısmet olursa Türkiye sıralamasına giricez

         
Gokce K.
Eğitim Koçu   27/12/2020

Melek ogretmenle calismaya baslar baslamaz hayatimiz degisti sekillendi ve istedigimiz yonde akiyor, tek eksik parcamizmis, biz yolumuz kesistigi icin cok mutluyuz, surecte ve sonunda karsilikli tecrubelerimizi de paylasmaya devam ederiz, cok tesekkurler 💐

         
Ferhat C.
Eğitim Koçu   16/12/2020

Erkam Zeytun Hocamızın birikimi ve yaklaşımı öncelikle öğrencimizde muhteşem bir farkındalık oluşturdu. Gerek takip, gerek ailenin öğrenci ile koordinasyonu ile de yönlendirme neticesinde başarının anahtarını elimize aldık diyebiliriz. Teşekkürler Erkan Hocam.

         
Ayşenur T.
Eğitim Koçu   06/12/2020

Melek hoca çok güler yüzlü mütevazı ve işinin ehli ,her konuda desteğini esirgemeyen bir insan programi birlikte yapıyoruz ve sistematik bir şekilde gidiyoruz . 1hafta oldu melek hoca ile çalışalı ama keşke daha erken çalışmaya başlasaymışım dediğim hocalardan kendisine çok teşekkür ederim. :)

         
Sevgi M.
Eğitim Koçu   06/12/2020

Birlikte çalışmaya çok yeni basladigimiz halde bariz performans farkı görmek beni veli olarak ve kızımı çok mutlu etti.Keske yılın başından çalışmaya başlamış olsaydık.Tesekkurler hocam.Supersiniz 🤗

         
Gül K.
Eğitim Koçu   05/12/2020

Torunum için anlaştık kendisiyle, çok ilgili, tecrübeli birisi🙏🏼 Çok teşekkür ederiz kendisine, bu süreçte çok yardımcı oluyor bize

Diğer Bilgiler
Eğitim Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz