En İyi 10 Elazığ Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Elazığ civarında 65 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aysel C.

Aysel C.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
Merhaba. Ben matematik öğretmeniyim. Bahçeşehir koleji lisesinde hem Anadolu lisesi hem de fen lisesinde dersler vermekteyim. 9 yıldır da özel ders vermekteyim. Öğrencilerin matematiği neden sevmediğini de gayet iyi biliyorum. Kolay bir ders değil ancak yeteri kadar çalışılmayan bir ders. Birlikte çalışırsak neden olmasın? Doğru bir yönlendirme ile matematiğe bakış açınızı iyileştirin. Karşınızda sadece bir öğretmen değil aynı zamanda bir eğitim koçu da var. Öğrencilerime ödevler verip ödev tak
İlyas A.

İlyas A.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
Matematik özel ders veriyorum. Bununla birlikte tüm derslerle ilgili rehberlik başarı garantisi ve ucuz fiyat ile birlikte kaliteli, hoşgörülü bir hizmet veriyorum. Tecrübeli bir rehberlik ve ilgi ile yanınızdayım.
Ümit Ö.

Ümit Ö.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
Elektrik-Elektronik Mühendisiyim. İlkokul düzeyinden lisans düzeyine kadar özel matematik dersi vermekteyim. Ayrıca ortaöğretim, önlisans ve lisans KPSS de yüksek miktarda matematik sorusunu doğru cevaplamaları için öğrenci yetiştirmekteyim. Kolay ve anlaşılır şekilde ilerliyorum. Öğrencilerime başarıyı garantilemeleri için bol pratik yaptırıyor, onlarla sürekli iletişim halinde olarak anlaşılmayan yerleri anında çözüme kavuşturuyorum. Matematikten korkmayın. Onu sevin.
Dursun M.

Dursun M.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
Matematik dersi verilir tyt ayt ,ales,kpss ye hazırlık içinn uygun fiyata verilir kendim doktorum bunu hobi olarak yapıyorum:)
Muhammed Y.

Muhammed Y.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
Üniversite sınavınanda matematik 1.basamak(Tyt) 40 soruda 40 net yaptım mat1 dediğimiz ilkokul matematiğini çocuklarınıza bir abileri olarak anlatırsam hocalardan daha etkili olabilir
Raha K.

Raha K.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
En basit ve çok eğlenceli bir şekilde matematik dersi ilk okul ,orta okul, lise ve üniversite öğrencilere veriyorum.
ALİ ERDEM B.

ALİ ERDEM B.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
Üniversite düzeyi (limit türev integral vs.) ve temel matematik düzeyinde ders vermekteyim. Kısa süre içerisinde konu konu basit ve akıcı şekilde öğrenim garantisi verebilirim.
Firdevs İ.

Firdevs İ.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
İlkokul ben ortaokul düzeyinde matematik eğitimi ile birlikte lise düzeyinde mat1 ve geometri eğitimi de vermekteyim. Sıfırdan başlatıp hızlandırılmış eğitimle kısa sürede iyi bir yol katedeceğimize inanıyorum.
Sercan  K.

Sercan K.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
Adım Sercan Kaya. Evli ve bir kız babasıyım. Elazığ İl Sağlık Müdürlüğnde çalışıyorum. Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. LGS ve KPSS ye hazırlananlar için matematik dersi vermekteyim.
Sss X.

Sss X.

Matematik Özel Ders · Elazığ, Elazığ
Bilgiye aç bir nesil , sınavlara yönelik olmayan eğitim öğretim kaliteli özel derse ihtiyacı artırıyor. Bende elimden geldiği kadar evlatlarinizin eksiklerini tamamlayacagim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Semra Yıldırım
Matematik Özel Ders   04/08/2020

Dersin bitiminden sonra oğlumun "anne ödevlerim bittiginde yine gelecek değil mi? " demesi matematiği sevdireceginden emin kıldı bizi. Disiplinli ve donanımliydi. Tesekkurler Seda hocam, tesekkurler Armut.

         
Melike Güzeloglu
Matematik Özel Ders   07/07/2020

Çok önyargılıydım bu site için ama hiçte düşündüğüm gibi olmadı yavuz hocanın konuşması yaklaşımı gerçekten çok motive edici ve samimi herkese gönülden tavsiye ediyorum. Başarıya giden yol yavuz hocadan geçer ! 😊

         
Murat Kaya
Matematik Özel Ders   01/07/2020

Enver hocayla çalıştığım süre boyunca hiç bir şekilde sıkılmadım hem mizah hem ders öğreniyorsunuz.Çok akıcı ve akılda kalıcı bir şekilde anlıyorsunuz bu yüzden 5 yıldız verdim :)

         
İlayda Özdemir
Matematik Özel Ders   06/06/2020

Mükemmell bir öğretmen. Anlatış şekli gerçekten çok güzel derslere online eğitim ile başladık yüz yüze aldığım eğitim gibiydi çok verimli geçti. Derste konu hakkında notlar ve ipuçları yazdırıyor ve çok işe yarıyor yazdırdığı notlar. Matematiği yapamadığım için sevmeyen birisiydim iyi ki Hasan hocayı tanımışım..

         
Berra Göbülük
Matematik Özel Ders   08/05/2020

Ben 12.sınıf öğrenicisiyim armut.com vasıtasıyla matematik dersi alacak olmam çok ani gelişti ve şanslıyım ki karşıma Yavuz hoca çıktı:) Birkaç haftadır ders yapıyoruz beraber online olarak başta nasıl olucak diye tereddütlerim olmadı değil daha sonrasında deneme dersi teklif etti hocamız ve çok verim aldım.Hocamızın hem üslubu hem de enerjisi çok iyi.İşlediğimiz konularda daha öncesinde yapamadığım soruları mantığıyla öğrenmiş oluyorum yani hocamız formül verip geçen birisi değil siz anlayana kadar emek veriyor.İyi ki tanımışım kendisini ben çok memnunum hocamızdan.Çok teşekkür ederim ☺️

         
Yavuz Selim Sak
Matematik Özel Ders   30/04/2020

Gerçekten alanında uzman, saygı değer bir insan. Çok ilgili ve geçekten nasıl yardımcı olması gerektiğini biliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sevgi Karaduman
Matematik Özel Ders   03/03/2020

Ilk dersin ardından öyle güzel anlatıl ki öğretmenim kızlarım tarafından;hem konu anlatımları hem kızlarıma yaklaşımı....Cok teşekkür ederim...Cok eksiğimiz var ama içim rahat hepsi hallolacak.

         
İrem Pacar
Matematik Özel Ders   13/02/2020

Burcu hoca ile armut. Com sayesinde tanıştım. Anlatma kabiliyeti güler yüzü matematik bilgisi hoş görüsü nedeniyle tercih ettim 8. Sınıfım lgsye hazırlanıyorum umarım iyi bir liseyi kazancam ve üniversiteye kazanana kadar burcu hoca ile matematik kurslarına devam edeceğim

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz