Hizmet Ver
Bioenerji Uzmanı

4 İstanbul Esenyurt Bioenerji Uzmanı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Esenyurt civarında 156 Bioenerji Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Esenyurt Bioenerji Uzmanı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 156 Bioenerji Uzmanı, Esenyurt içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Esenyurt içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Esenyurt içinde yazılan 57 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 197 kişi Esenyurt Bioenerji Uzmanı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Esenyurt İstanbul Bioenerji Uzmanı

Seyit Ahmet D. photo

Seyit Ahmet D.

14.01.2019

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Sinir,stres,kaygı,korku,panik atak,bilinç altı olumsuz düşünceler temizlenip fizik bedendeki bir çok rahatsızlıklara destek verilmektedir.çalışmalarımıza garanti vermekteyiz.sifalieller.org sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

İrem İ. photo

İrem İ.

01.05.2022

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Daha sağlıklı bir yaşam yaratmak için sezgisel vücut taraması ile dengeleme ile sizi özgün, özgür bir hayat yaşamaktan alıkoyan, korkular, şüpheler, sınırlı öz inançlar.Ruhsal yolculuğunuzda bunların üstesinden nasıl geleceğinizi öğreneceğiniz bir güçlendirme yolculuğu. Sizi günlük yaşamınızda...

Dilek B. photo

Dilek B.

17.04.2022

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Merhaba, ben Dilek Büke. Bedenimizin herhangi bir yerinde meydana gelebilen ağrılar; refleks ve içgüdü ile karışık olan ve hemen elimiz ağrıyan bölgeye dokunma isteği duyarız. Bunun sebebi ise ağrıyan bölgemize dokunduğumuz zaman oraya elimizden enerji gönderildiğinde inanmamız ve ağrının...

Mehmet A. photo

Mehmet A.

04.08.2018

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Türkiye de biyoenerji yi ilk uygulamaya başlayanlardan biriyim.30yıllık tecrübeme dayanarak kanser mikrobik ve acil ameliyat gerektiren hastalıklar hariç uygulamış olduğum bir çok tedavi de Hz Allah ın izni ile neticeye ulaştım.Ön görüşme ve deneme seansı ücretsizdir.Facebook Biyoenerji...

Selman S. photo

Selman S.

12.12.2020

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Ruhsal anlamda yaşadığınız sıkıntılar. Günlük yaşamınızda aklınıza takılan sorular ve çözümleri hakkında aklınızda oluşan belirsizlikler. Eşinizle yaşadığınız ve sizi yıpratan kronikleşmiş sorunlar. Maddi yada manevi problemleriniz. Kendinizi isbatlayamama yada isbatlama anlamında yaşadığınız...

Dilek S. photo

Dilek S.

07.02.2021

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

İlahiyat mezunu Bioenerji Uzmanı olarak bioenerji şifa calismalarimi ayetlerin ve esmalarin güçlü enerjisiyle desteklemekteyim. İlahi şifa metodunu deneyimlemek ve fiziksel zihinsel,duygusal,ruhsal olarak mucizevi iyilesmeler gösteren yüzlerce danisanimdan biri olabilirsiniz.

Elena P. photo

Elena P.

26.06.2018

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Vücutta herhangi bir ağrıları giderebiliyoruz. Psikolojik olarak travmalar, zihinsel yorulmadan giderme.Bedensel,ruhsal ve duygusal tedavi.

Kadir C. photo

Kadir C.

05.04.2022

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Usui Reiki (Grand Master) ile başlayan şifacılık yolculuğum, Theta Healing, Nefes terapisi, Refseksoloji ve Enerjetik masaj uygulamasıyla devam ederken pek çok mucizeye de tanıklık edişime sebep oldu. Çeşitli bedensel, ruhsal terapilerle, uzun süreli meditasyonlar ve içsel evrim inzivalarıyla...

Ahmet Enes Ç. photo

Ahmet Enes Ç.

13.05.2022

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Bioenerji iyi bir uyumlanma ile gerçekleşir. Yüksek frekansa uyumlanmış bir bionerji terapistinden destek aldığınızda enerjiyi hem o an farklı şekillerde gerek fiziksel gerek enerjisel olarak hissedebilirsiniz hem de sonrasında hayatınıza yansıyan pozitif enerjiyi fark edebilirsiniz. Bioenerji...

Rabia K. photo

Rabia K.

15.11.2020

Bioenerji Uzmanı · Esenyurt, İstanbul

Biyornerji, Hayatımızın temelini oluşturan yaşam enerji sistemimizin farkına varmak ve dengelenmesini saglamaktır. Biyoenerji seansları hayat standartimizi yükseltirken duygu dunyamizi dengeleyip, genel olarak sifalanmamizi sağlarken huzura ulaştırmaktadır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Esenyurt Bioenerji Uzmanı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Esenyurt Bioenerji Uzmanı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Bioenerji Uzmanı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Bioenerji Uzmanı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Bioenerji Uzmanı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Bioenerji Uzmanı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Bioenerji Uzmanı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Bioenerji Uzmanı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Bioenerji Uzmanı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Esenyurt Bioenerji Uzmanı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Esenyurt Bioenerji Uzmanı fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl