Hizmet Ver
Mermer Denizlik

5 İstanbul Esenyurt Mermer Denizlik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Esenyurt civarında 124 Mermer Denizlik Ustası hizmet vermeye hazır.

Esenyurt Mermer Denizlik için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 124 Mermer Denizlik Ustası, Esenyurt içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,7 puan, Esenyurt içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Esenyurt içinde yazılan 1.039 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 54 kişi Esenyurt Mermer Denizlik için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Esenyurt İstanbul Mermer Denizlik Ustası

MİR-BEY MERMER GRANİT photo

MİR-BEY MERMER GRANİT

27.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Yıllardır mermer granit işinde tecrübeli ekibimizle İstanbul genelinde başarılı işler yapmışız işimizin her zaman arkasında yiz ekmeğimizi taştan kazanıyoruz onada haram katmayiz çok şükür. Isimizden önce karakterimiz gelir. SIZ HAYAL EDIN BIZ YAPALIM

Azat A. photo

Azat A.

22.07.2023

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Her türlü mermer basamak, döşeme, kaplama, denizlik, küpeşte, tezgah vs. işlerini göz alıcı işçilikle yapmaktayız.

Emirhan Ö. photo

Emirhan Ö.

08.02.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Yılların tecrübesi ve ustalıkla işlenen mermerlerimizle, yaşam ve çalışma alanlarınıza estetik, dayanıklılık ve değer katıyoruz. Doğal taşın zamansız şıklığını modern işçilikle birleştirerek; mutfak tezgâhlarından zemin kaplamalarına, merdivenlerden özel tasarım projelere kadar geniş bir hizmet...

Yunus Y. photo

Yunus Y.

27.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Granit, çimstone, Quarz, Belenco, porselen mutfak tezgahlarınız itina ile yapılır fiyat ve görsel için iletişim

Orhan K. photo

Orhan K.

25.11.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer ustası babam var adi erol kaya kendisine iş arıyoruz buraya üye olduk ermerci ekibi de bulabilir tesekkur ederim

OKTAY İNŞAAT  DEKORASYON photo

OKTAY İNŞAAT DEKORASYON

18.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

OKTAY İNŞAAT olarak tüm iç diş dekorasyon islerinize talibiz. Referanslarimiz; Arikanli holding,mef okullari,yurtici kargo,tims yapim,muhtesem yuzyil film seti,okyanus koleji vs

Vançin Mermer photo

Vançin Mermer

04.01.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Değerli büyüklerim ve de değerli küçüklerim sizlere 20 yıldır faliyet veren vançin mermerden bahsedeyim yerimiz adreste verildiği gibidir tecrübemiz işe yansıyan faliyet imiz hizmetimizde ki memnuniyetiniz bizim için yeterlidir hepinizi çay içmeye ve de tanışmaya davet ediyorum teşekkürler.

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

06.02.2019

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Merhaba, •Her türlü mutfak tezgahları, basamak, denizlik ve tamir işleri itina ile yapılır. •Düşen tezgah evyeleri yerine yapıştırılır ya da yenisi ile değiştirilir. • Ocak yeri kesilir, batarya yeri delinir. •Verdiğimiz sözü yerine getiririz. Yerine getiremeyeceğimiz sözü vermeyiz.

Yusuf H. photo

Yusuf H.

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

İsmim Yusuf mermer işinden anlayan biriyim denizlik döşeme balkon tezgah Montalamayı biliyorum

Yaser Ç. photo

Yaser Ç.

20.06.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Merhaba ÇAKMAKLAR MERMER ekibi olarak İstanbul'un hemen hemen her bölgesine hizmet verdiğimiz 4 ustanın 20 yıllık tecrübe deneyimiyle sizlere sağlam güven kolaylık vermek için biz buradayız dilediğiniz zaman 7 24 bize ulaşabilirsiniz

DEMİR İNŞAAT photo

DEMİR İNŞAAT

17.03.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

İNŞAATA DAİR HER ŞEY A DAN Z YE DUŞAKABİN MUTFAK DOLABI SIVA ALÇI BOYA DUVAR KIRIM DIŞ CEPHE MONTALAMA KALIP DEMİR DIŞ CEPHE PARKE FAYANS İSKELE KURUM DEMİR İNŞAAT YAPI

Erol K. photo

Erol K.

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

*Mutfak Tezgahı *Çimstone Tezgah *Basamak *Denizlik Döşeme ve montaj işleriniz itina ile yapılır. https://www.instagram.com/kabatasmermer/

Mehmet A. K. photo

Mehmet A. K.

18.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer Granit ve Porselen ile iglili her konuda danışabilir ve teklif alablirsiniz.

Kasım A. photo

Kasım A.

22.02.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

uzun yıllara dayanan tecrübesi ve sanata olan tutkusuyla mermer ustalığında fark yaratıyor. Her bir işinde kaliteyi, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirerek, mekanlara zamansız bir güzellik katıyor.”

Mehmet Y. Ç. photo

Mehmet Y. Ç.

07.12.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Zemar stone olarak mermerin zarafetini titiz işçilikle yaşam alanlarınıza sunuyoruz

Ht Mermer photo

Ht Mermer

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mrmer&granit işlerinizde uzman ekibimizle yanınızdayız denizlik balkon basamak kaplama dizayn mutfak dekoru ve aklınıza mermerden ve granitten ne geliyorsa sanatın mermere yansıması HT mermer

Eyüp D. photo

Eyüp D.

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Bina basamakları Cam mermerleri , denizlik Mutfak tezgahı Banyo tezgahı Duvar kaplamaları Mermerle ilgili her işlerniz güvenilir emin ellerle Ekibimizle en kısa zamanda montajını yapıyoruz. tezgah süresi ölçü alınıp 1 gün sonrası montajını yapmaktayız

Emin O. photo

Emin O.

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer Granit çimston belenco kuars ve akrilik mutfak tezgah ları inşaat mermer basamak denizlik imalat ve montaj işleri

Ege K. photo

Ege K.

03.02.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Toptan mermer satışı yapıyorum. Yerli ve ithal mermer çeşitlerinde farklı ölçü ve seçeneklerle, düzenli ve güvenilir tedarik sağlıyorum. İnşaat firmaları, ustalar ve bireysel alımlar için uygun fiyat, temiz malzeme ve zamanında teslim prensibiyle çalışıyorum. İhtiyaca göre kesim ve çözümler sunarak...

Cihan D. photo

Cihan D.

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer denizlik, Mutfak tezgahı, Mermer basamak, Döşeme, Eşik, Mermer tadilatı ve tamirat işleri vs. tüm mermer işleri yapılır.

Aydın Mermer Ve Dekorasyon photo

Aydın Mermer Ve Dekorasyon

08.06.2019

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Komple inşaat pencere denizlik işleriniz tertemiz işçilik ile yapıp teslim ediyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi yaptığımız için verdiğimiz hizmet daha sonrası için size karşı referansımız olacaktır. Memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Hasan B. photo

Hasan B.

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer denizlik, Mutfak tezgahı, Mermer basamak, Döşeme, Eşik, Mermer tadilatı ve tamirat işleri vs. tüm mermer işleri yapılır.

Cüneyt K. photo

Cüneyt K.

05.06.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Merhaba, uzun yıllardır mermer ve doğal taş uygulamaları alanında hizmet vermekteyim. Dış cephe mermer kaplama, söve, denizlik, basamak ve tüm taş işlerinde titiz ve kaliteli işçilik sunuyorum. İşlerimi zamanında teslim eder, müşteri memnuniyetini ön planda tutarım. Temiz işçilik, uygun fiyat ve...

Satı Ö. photo

Satı Ö.

26.07.2023

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Merhaba ben ustanız Satı tezğah basamak denizlik ankastre kesim tezğah tamir hepsi yer Avrupa yakası

Ömer G. photo

Ömer G.

29.04.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer işinde temiz işçilik arıyorsan doğru yerdesin Uzun zamandır mermer sektörünün içindeyim. Tezgâh, basamak, kaplama, tamirat… Kısacası mermerle ilgili aklına gelen her işi özenle yapıyorum. Benim için en önemli şey işin sağlam olması ve müşterinin içine sinmesi. İş yaparken “olsa da olur”...

Fatih Y. photo

Fatih Y.

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Her türlü mermer granit basamak döşeme balkon denizlik Fransız tezgah yer silimi cepe silimi mezar mermeri işleriniz itina ile yapılır. Herşey siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteli malzeme ve işçilik için buradayım

Enes B. photo

Enes B.

22.12.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Kendi sanatımız ile Müşteri memnuniyeti önceliğimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz

Ümran Y. photo

Ümran Y.

20.06.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Merhaba, Epoksi zemin kaplama, yalıtım, karo halı uygulamaları ve otopark çizgileri alanında aktif uygulama yapan bir ekibiz. Mimari projelerinizde düzenli çalışabileceğiniz uygulamacı arıyorsanız memnuniyetle görüşmek isteriz. Referans ve uygulama görsellerimizi sayfamızda bulabilirsiniz. İyi...

Hasip A. photo

Hasip A.

28.03.2024

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

35 senedir mermer işi yapıyorum Mermer işi çok iyianliyorum Döşeme Basamak denizlik, mutfak tezgahı eşik Cila mermer silimi söve , diş cephe kaplama kısacası mermer ile ilgili her şeyi yapıyorum ve fayans selamik işleride yapıyorum.

Hasan U. photo

Hasan U.

20.06.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer ve granit ile ilgili tüm işleriniz azami dikkat ve titizlikle itina ile yapılır

Can Mermer photo

Can Mermer

19.04.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer ustalığı ve tezgah imalatı konusunda yılların verdiği tecrübe ile hizmet veriyorum. Mermerle ilgili aklınıza gelen her türlü tasarım, kesim ve montaj işini profesyonel işçilikle gerçekleştiriyorum. Hizmet Verdiğim Alanlar Mutfak & Banyo Tezgahları: Granit, kuvars (Belenco, Çimstone vb.),...

İzzettin K. photo

İzzettin K.

10.10.2025

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer ,granit , çimstone Mutfak tezgahları , kaplama, döşeme ,basamak ,denizlik , mermer parlatma cilalatma, ankastre kesimi ,her türlü mermer işiniz itinayla yapılır

Emre K. photo

Emre K.

20.06.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

UMT İNŞAAT MERMER TİC. LTD. ŞTİ SAĞLAM EKİBİMİZLE TEMİZ İŞÇİLİK GÜVENİLİR FİRMA OLARAK SİZLERE HİZMET SUNMAKTAYIZ BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİZ.

Barış T. photo

Barış T.

30.05.2026

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Mermer sektöründe 25 yıllık tecrübeyle hizmet vermekteyiz genellikle butik mimari projelerde çalışmaktayız mermer & seramik ile ilgili (A' dan Z' ye )

TUNCERLER MERMER photo

TUNCERLER MERMER

13.02.2019

Mermer Denizlik · Esenyurt, İstanbul

Her türlü mutfak tezgahları basamak denizlik yer döşemeler sorunsuz itinayla yapılır

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Esenyurt Mermer Denizlik Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Esenyurt Mermer Denizlik ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Mermer Denizlik talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Mermer Denizlik için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Mermer Denizlik talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Mermer Denizlik taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Mermer Denizlik talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Mermer Denizlik için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Mermer Denizlik hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Esenyurt Mermer Denizlik fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Esenyurt Mermer Denizlik fiyatları, talep detayına göre 1.000 TL ile 50.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl