En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 888 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mustafa Türk

Mustafa Türk

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Boğaziçi Mezunu Tecrübeli Öğretmenden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders 10 yıllık tecrübem ve güncel müfredata hakimyetimle LGS/TYT/AYT sınavları ve okul dersleri için Matematik ve Geometri derslerinde özel ders veriyorum. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğunuda yapmaktayım. Başarılar
Sevtap Güdücü

Sevtap Güdücü

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMI DE BIREBIR VEYA GRUP MATEMATIK OZEL DERS. MATEMATIK KORKULU RUYA OLMAKTAN CIKSIN. MATEMATIGI YARIN DE OGRENIN.
ONUR YAZICI

ONUR YAZICI

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
10 yil Dershane,Temel Lise, Kolejlerde görev yaptım.Yaklaşık 15 yıldır Özel ders vermekteyim.Fizik ve Matematik Çift Anadal yaptim.Fizik Matematik ve Fen bilgisi dersleri vermekteyim.Ortaokul ve Lise boyutunda ders veriyorum.Fiyatı beraber belirleyelim.Arayin farkı görün.
Süleyman Özkara

Süleyman Özkara

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
* 10 YILLIK TECRÜBESİ İLE ÖZEL DERS VERİYORUM. * MATEMATİK ÖZEL DERSİ VEREREK GEÇİMİMİ SAĞLAMIYORUM, MATEMATİK BENİM İÇİN BİR GEÇİM KAYNAĞI DEĞİL BİR HOBİDİR. * MATEMATİĞİ KLASİK ANLATIMLARDAN FARKLI OLARAK EĞLENCELİ VE GÜNLÜK HAYATI İÇİNE ALARAK ANLATIYORUM. * HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR VE BU YÜZDEN HER BİR ÖĞRENCİYE UYGUN BİREYSEL ÖĞRENME TEKNİKLERİM VAR. * BU GÜNE KADAR MATEMATİK ÖNYARGISININ YIKILMASI İLE İLGİLİ DENEYİMLERİMİ ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞIYORUM VE MATEMATİKLE İLGİLİ İYİ Bİ
Elif Ö

Elif Ö

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Matematik (ingilizce) mezunuyum. 5 senelik özel ders tecrübem var. Öğrencilerle iletişimim oldukça kuvvetlidir. Konuları öğrencilerime sevdirerek ve pratik yöntemlerle anlatıyorum. Olayların nereden geldiğini anlayan öğrenci konuya çok daha iyi hakim oluyor. Her öğrenciye Özel bir programım mevcut olup seviyelerine göre ders anlatıyorum. Aynı zamanda eğitim koçluğu da yaparak öğrencinin diğer derslerinde de başarılı olmasını ve zamanını verimli kullanmasını hedefliyorum. Matematiği sevme
Oğuz L

Oğuz L

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Eskişehir Cemal Mümtaz Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum yani 10 senedir öğretmenlik okuyorum diyebiliriz.Daha önce dershanede etüt öğretmenliği de yaptım.Matematik,geometri,fen bilgisi ve türkçe dersleri verebilirim.
Ela Çınar

Ela Çınar

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Lise ve ortaokul düzeyinde 10 yıldır profesyonel olarak matematik ve geometri derslerinden özel ders vermekteyim.Ayrıca TYT,AYT ve LGS,KPSS,ALES sınavlarına da birçok öğrenci hazırladım,velilerim isterlerse referanslarımla görüşebilirler. Öğrencilerin hazırbulunuşluğunu tespit ettikten sonra kişiye özel çalışma programı ve ders notları ile derslerimizi sürdürmekteyiz. Öğrenciye gerekli ödevlendirmeler yapılarak bunların takibini de yapmaktayım,tabiki farklı kaynaklardan öğrencinin istediği sor
Nazlı  Keskin

Nazlı Keskin

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Alanım matematik ve geometri. Ortaokul ve lise duzeyi öğrencileri bekliyorum. Uygun fiyatlı bunaltmayan eğitim💪
Hasan  Avcı

Hasan Avcı

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği okuyorum. 3. Sınıftayım. Anadolu Öğretmen Lisesi Mezunuyum.
Ceylan Yıldız

Ceylan Yıldız

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünde 3. sınıf öğrencisiyim. İlkokul ve teog öğrencilerine matematiği sevdirebilmeyi başarıya ulaştırmak için elimden geleni yapmayı istiyorum. Donanım olarak yeterli olduğuma inandığım için öğrencinin diğer derslerinde de yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahmet K.
Matematik Özel Ders   12/04/2021

İlk dersimiz çok verimliydi ve ücretsizdi Oğlum ilk defa bir öğretmenle iyi anlaştı Çocukların dilinden konuşabilen öğrenci hocamıza çok teşekkür ederiz.

         
Zeynep K.
Matematik Özel Ders   05/04/2021

ders içindeki iletişimi o kadar mükemmeldi ki zamanın nasıl geçtiğini asla anlamadım. online dersi sayenizde sevdim hocam, teşekkürler ❤

         
Rumeysa B.
Matematik Özel Ders   05/04/2021

Hasan Hoca'nın verdiği dersler niteliğinde kaydettiğim ilerlemeden çok memnun kaldım. Hasan Hoca hem bir abi olarak hem de bir hoca olarak çok iyi ve mütevazı birisi. Yaptığı çalışmaları ve planlamaları ayrıca tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum. 5 yıldızla beraber özel ders almak isteyen herkese Hasan Hocayı tavsiye ediyorum :)

         
Seda B.
Matematik Özel Ders   24/03/2021

Gayet duru ve anlaşılır bir anlatımı vardı hocamızın ,ilk dersten çok memnun kaldık,oğlum 7. Sınıf öğrencisi,umarım uzun soluklu çalışırız Büşra Hocamla.

         
Özlem M.
Matematik Özel Ders   16/03/2021

Bugün ilk dersimizdi . Matematikten nefret eden kızımla kurduğu içten diyolog sayesinde ders bitimindeki sevinci görülmeye değerdi...😊 Bizim yolumuz daha çok uzun ama yine de ilk deneyimimizi paylaşmak istedim...

         
Murat A.
Matematik Özel Ders   22/02/2021

Hocama teşekkür ediyorum. Beyefendi duruşuyla, matematik bilgisi ve bilgiyi karşı tara iletmzs hususunda gerçekten çok iyi.

         
Ebru S.
Matematik Özel Ders   16/02/2021

Matematik dersini kolaylaştırıp sevdiren Matematikten tüm tarz soruları çözdüren hoca için tek adres diyorum.İlk dersten bile kalitesini ortaya koyan hocamıza emekleri için müteşekkiriz.

         
Derya N.
Matematik Özel Ders   14/02/2021

Edip Bey,öğrenciye hem kendini hem dersleri sevdiren ilgili bir öğretmen. Değerli öğretmenimizi tanıdığımız için çok memnunuz.Birlikte çalışmaya devam etmek ister,emekleri için teşekkür ederiz.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz