En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 617 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa T.

Mustafa T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Boğaziçi Mezunu Tecrübeli Öğretmenden Ortaokul ve Lise Öğrencilerine Matematik Özel Ders 10 yıllık tecrübem ve güncel müfredata hakimyetimle LGS/TYT/AYT sınavları ve okul dersleri için Matematik ve Geometri derslerinde özel ders veriyorum. Derslerime ek olarak öğrencinin genel ders takibi ve eğitim koçluğunuda yapmaktayım. Başarılar
Recep A.

Recep A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu üniversitesi matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıl özel ders tecrübem var, Matematik konusunda kendime güveniyorum. Öğrencimle derslerin verimli geçeceğinden emin olabilirsiniz. Sadece matematik konusunda değil öğrencime diğer okul derslerinde de yardımcı oluyorum. Öğrenci-öğretmen psikolojisini iyi bilen bir eğitimciyim. Öğrencime uygun çalışma programı hazırlıyorum ders dışı zamanlarda da öğrenciyi kontrol ediyorum ders çalışıyor mu? Nereye kadar çalışmış ne yaptı gerekli k
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
KENDİME GÜVENEREKTEN İLK DERSİ ÜCRETSİZ VERİYORUM. Odtü öğrencisiydim ,hayatıma farklı yönde devam etmek istedim anadolu üniversitesi hukuk fakültesine geçiş yaptım. Ankara da iken dgs, lise takviyesi ve ortaokul öğrencilere ders verdim, deneyimliyim. Öğrencide istek olduğu sürece matematik ve geometriyi öğreteceğime inanıyorum. Öğrencinin seviyesine inmek çok önemlidir bunu yapabilen öğretmen sayısı da çok azdır bunu başarabildiğimi düşünüyorum.
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMI DE BIREBIR VEYA GRUP MATEMATIK OZEL DERS... MATEMATIK KORKULU RUYA OLMAKTAN CIKSIN.. MATEMATIGI YARIN DE OGRENIN...
Oğuz L.

Oğuz L.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Eskişehir Cemal Mümtaz Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum yani 10 senedir öğretmenlik okuyorum diyebiliriz.Daha önce dershanede etüt öğretmenliği de yaptım.Matematik,geometri,fen bilgisi ve türkçe dersleri verebilirim.
Gizem A.

Gizem A.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü ( İngilizce) mezunu olduğum için öğrencilerime analitik düşünce yapısını, almış olduğum formasyon eğitimi ile düzgün bir şekilde sunmaktayım.Üniversitede öğrencilik yıllarımda matematik haricinde gitar ve ingilizce dersleri de veriyordum.Benim görüşüme göre bir öğrenci eğitim öğretimin yanı sıra sosyal becerilerine katkı sağlayacak aktivitelerde de bulunmalıdır.
Ali C.

Ali C.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Yenilikçi ve idealist  öğretmenim. Geleneksel eğitim anlayışından farklı olarak her öğrencinin özelliklerine göre farklı öğretim planları uygulamaktayım ve bu sayede tüm öğrenciler başarıyı elde etmektedir.
Gizem T.

Gizem T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ilkokul ortaokul lise okul derslerine takviye olarak Matemetik ve Geometri dersleri verilir. TEOG, AYT TYT Sınavlarına hazırlık ders verilir.
Cihat Ö.

Cihat Ö.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Biri Esentepe Mahallesi nde diğeri Gökmeydan tarafında 2 tane ders verdiğim öğrencim var.Programım yoğun olduğu için en fazla 1 öğrenci daha arıyorum.
Ferdi M.

Ferdi M.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Gazi Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 9 yıldır öğretmenlik yapıyorum. İlköğretim ve Ortaöğretim seviyesinde Matematik / Geometri dersine takviye olması amacıyla yardımcı olmak isterim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Onur Bulut
Matematik Özel Ders   06/07/2020

İlgi ve alakasından ötürü çok teşekkürler. Bizler çok memnun kaldık. Kısa süre içerisinde çok büyük desteği oldu hocamızın

         
Nursena Kırçiçek
Matematik Özel Ders   11/06/2020

Ben, bir yolda kiminle yürüyeceğine karar vermenin en az o yola çıkmaya karar vermek kadar önemli olduğuna inanıyorum. Yks ye tekrar hazırlanmak benim için önemli yoldu ve o yola Ethem Hocayla birlikte başladım ve sizi temin ederim daha doğru bir karar olamazdı. Gözümde dağ olan konular ufaldı, hakikaten kaliteli kaynaklarla çalıştık ve disiplin (takip anlamında) konusunda mükemmel bir öğretmen. Yani anlayacağınız o yola çıkmak için hakikaten muhteşem bir yoldaş.

         
Büşra Öztürk
Matematik Özel Ders   08/06/2020

Gayet akıcı ve verimli geçen bir ders. Başarılı bi hocamız, istediğiniz düzeyde anlatım şekli var. Teşekkürler hocam.

         
Nurhayat Küçükgüldal
Matematik Özel Ders   16/05/2020

Yılmaz Hocam çok bilgili işinin de en iyisini yapmaya çalışan bir öğretmen.bize katkısının çok olacağını düşünüyoruz

         
Serap Can
Matematik Özel Ders   16/05/2020

Yaklaşık 2 aydır Mehmet hocayla birlikte çalıyoruz gayet memnunum ve fazlasıyla ilerleme kaydettik ayt denemelerinde bunu açıkça gorebiliyorum

         
Burhan Yıldız
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Nazmi hocamdan çok memnunuz. Çalışmaya başladıktan sonra netlerimiz gözle görülür bir şekilde arttı. Babacan tavırları ve kaliteli anlatımıyla harika bir hoca. Saygılar sevgiler Nazmi hocam iyi ki tanıdık sizi.

         
Onur Yeşilay
Matematik Özel Ders   29/01/2020

KPSS'ye hazırlanan bir öğrenci olarak Ali hocayla tanıştım bilgisine, tecrübesine ve en önemlisi insanlığına hayran kaldım şiddetle tavsiye ederim.

         
Leyla Çakır
Matematik Özel Ders   29/01/2020

Selçuk beyi ıyiki tanımışız kesinlikle iyi bir egitimci ders almak isteyenler tereddüt etmeden yardım isteyebilir

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz