En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir bölgesinde 319 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cem Berk Ş.

Cem Berk Ş.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar&Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hayatına başladığımdan beri Eskişehir ve İstanbul da üniversiteye hazırlanan ve matematik derslerinde zayıf lise öğrencilerine de özel ders vermekteyim. Öncelikle öğrencilerimle birebirde görüşüp seviyeyi belirledikten sonra hedefe göre bir program çıkartıp bu program üzerinden derslerimizi planlarız. Haftalık olarak belirleyeceğimiz günlerde evinize gelebilir ya da ortak bir alan belirleyip de
Samet U.

Samet U.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
ÖZEL BİR EĞİTİM KURUMUNDA AKTİF OLARAK MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ YAPMAKTAYIM. MESLEKTE 9 YILIMI GERIDE BIRAKTIM .BAŞARI VE KALITEYI ASLA ŞANSA BIRAKMAYACAK NITELIKLI OKULLARA HAZIRLIKTA OGRENCISINE NITELIKLI BIR EĞITIM SUNMAK ISTEYEN VELILER ILETISIME GECEBILIR ALANIMDA PEDAGOJİK FORMASYONUM VAR . AYNİ ZAMANDA TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU LİSANSLI SATRANÇ ANTRENÖRÜYÜM SADECE DERSLERDE DEĞİL REHBERLİK NOKTASINDA DA YÜKSEK VERİMLİLİKTE DESTEK SAĞLAYACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ. ILKÖĞRETİM G
Beyza K.

Beyza K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ortaokul,lise,ilkokul öğrencilerine istedikleri saat kadar uygun ders vermekteyim.Anadolu üniversitesi matematik öğrencisiyim.Bir sürü vakıf da ve özel ders olarak öğrencilere ders vermiş bulunmaktayım.Uygun fiyata ders vermekteyim. saatlik olarak ders veriyorum.
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
* 8 YILLIK TECRÜBESİ İLE ÖZEL DERS VERİYORUM. * MATEMATİK ÖZEL DERSİ VEREREK GEÇİMİMİ SAĞLAMIYORUM, MATEMATİK BENİM İÇİN BİR GEÇİM KAYNAĞI DEĞİL BİR HOBİDİR. * MATEMATİĞİ KLASİK ANLATIMLARDAN FARKLI OLARAK EĞLENCELİ VE GÜNLÜK HAYATI İÇİNE ALARAK ANLATIYORUM. * HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR VE BU YÜZDEN HER BİR ÖĞRENCİYE UYGUN BİREYSEL ÖĞRENME TEKNİKLERİM VAR. * BU GÜNE KADAR MATEMATİK ÖNYARGISININ YIKILMASI İLE İLGİLİ DENEYİMLERİMİ ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞIYORUM VE MATEMATİKLE İLGİLİ İYİ BİR
Emrah K.

Emrah K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eğitim öğretim sürecinde, mentörlük ve eğitim koçluğu yaparak matematik öğretimini kolaylaştırıyorum. Başarı odaklı çalıştığım için Öğrencinin anlama becerisine uygun olacak şekilde ders anlatıyorum. Matematik esas olarak sabır olayıdır. Ezberleyerek değil keşfederek anlamak gerekir. Özellikle matematiğe karşı ön yargıları olan, kendine güvenini yitirmiş arkadaşlara yönelik çok başarılı çalışmalarım oldu. Öğrencilere yaptığım detaylı seviye analizinin ardından, kişiye özel programlarla kısa
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATEMATİK DÜNYASI ETÜT MERKEZİNDE LYS MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. HIZLANDIRILMIŞ PROGRAMIMIZ İÇİN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN.FİYATLAR ÇOK UYGUNDUR. SON FIRSATI KAÇIRMAYIN. GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Gizem A.

Gizem A.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü ( İngilizce) mezunu olduğum için öğrencilerime analitik düşünce yapısını, almış olduğum formasyon eğitimi ile düzgün bir şekilde sunmaktayım.Üniversitede öğrencilik yıllarımda matematik haricinde gitar ve ingilizce dersleri de veriyordum.Benim görüşüme göre bir öğrenci eğitim öğretimin yanı sıra sosyal becerilerine katkı sağlayacak aktivitelerde de bulunmalıdır.
Mehmet Ali Emin D.

Mehmet Ali Emin D.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu üniversitesi matematik bölümü öğrencisinden ortaokul ve lise düzeyinde özel ders verilir. Öğrencim konuyu anlamadan bir diğer konuya asla geçmem. Anlaması için ise elimden gelen herşeyi yaparım.
Yunus T.

Yunus T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Neden ben? çünkü; benim işim, işin doğru olması adına çok emek vermek ve çalışmaktır.. Eğer beni seçersen eğitim süreci akıp giderken sonucunda rahat uyuyacağınızı garanti ederim..
Damla Ü.

Damla Ü.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Eskişehir de hukuk okuyorum. Özellikle ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik konusunda yardımcı olabilirim. Ders verdiğim birkaç öğrencim var ve uzun zamandır birlikteyiz. Deneme dersinden sonra devam edip edemeyeceğimizi gözlemleriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   22/01/2019

Hayatımda 4 senede anlamadığım matematik dersini çok güzel anlıyorum iyiki sizden dinlemişim hocam bu senede sizin sayenizde ve kendi çalışma prensibimle güxel yerlere geleceğime inanıyorum çok saolun

         
Matematik Özel Ders   12/01/2019

Çok memnun kaldık inşallah hukukumuz sürekli olur oğlumda ki gelişmeyi gozlemleyebiliyorum çok sağolsun

         
Sabahat Baran
Matematik Özel Ders   10/01/2019

Sadece matemetik degil diğer derslerde de bilgisi çok iyi. Çocuğumla hızlı iletişim kurdu. Bu beni mutlu etti.

         
Handan Bulut
Matematik Özel Ders   23/12/2018

Kendisinden iyi ki özel ders almışız. İşini çok iyi yapan bir öğretmen. Her özel ders verenin aynı olmadığını, iyi bir öğretmenin çok fark yaratabileceğini anlamış olduk. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Pınar Baldıran
Matematik Özel Ders   20/12/2018

Adem hocadan çok memnun kaldım . Hem eğitimci olması hem de soru yayınlarının olması oldukça çok yönlü olduğunu gösteriyor . 1 defa deneyelim diye örnek ders yaptık . Devam etme kararı aldık . Ayrıca çok güler yüzlü , çocuklarla iletişimi oldukça güçlü ..

         
Hasan Ali Erkaya
Matematik Özel Ders   09/12/2018

Oğlum matematiği sevmiyordu ve gözünde çok büyütüyordu ama daha ilk haftadan işlenen derslerle kendine güveni geldi. Hocamızdan çok memnunuz devam edeceğiz teşekkürler.

         
Eylul Erdoğan
Matematik Özel Ders   07/11/2018

Matematigi bir mühendisten ögrenmek, matematigi daha farklı bakis açısı kazandırdı...hersey icin saolun hasan hocam:)

         
Yakup Aslan
Matematik Özel Ders   29/10/2018

Doğru çalışma yöntemi ve öğrenciyi doğriu tanıma iyi bir başlangıç olsun. ..teşekkür ediyorum Kenan bey...

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz