En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 369 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Samet U.

Samet U.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
ÖZEL BİR EĞİTİM KURUMUNDA AKTİF OLARAK MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ YAPMAKTAYIM. MESLEKTE 9 YILIMI GERIDE BIRAKTIM .BAŞARI VE KALITEYI ASLA ŞANSA BIRAKMAYACAK NITELIKLI OKULLARA HAZIRLIKTA OGRENCISINE NITELIKLI BIR EĞITIM SUNMAK ISTEYEN VELILER ILETISIME GECEBILIR ALANIMDA PEDAGOJİK FORMASYONUM VAR . AYNİ ZAMANDA TÜRKİYE SATRANÇ FEDERASYONU LİSANSLI SATRANÇ ANTRENÖRÜYÜM SADECE DERSLERDE DEĞİL REHBERLİK NOKTASINDA DA YÜKSEK VERİMLİLİKTE DESTEK SAĞLAYACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ. ILKÖĞRETİM G
Cem Berk Ş.

Cem Berk Ş.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar&Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hayatına başladığımdan beri Eskişehir ve İstanbul da üniversiteye hazırlanan ve matematik derslerinde zayıf lise öğrencilerine de özel ders vermekteyim. Öncelikle öğrencilerimle birebirde görüşüp seviyeyi belirledikten sonra hedefe göre bir program çıkartıp bu program üzerinden derslerimizi planlarız. Haftalık olarak belirleyeceğimiz günlerde evinize gelebilir ya da ortak bir alan belirleyip de
Mehmet Y.

Mehmet Y.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Üniversite sınavına yönelik sistemli ve düzenli bir çalışma sunulur(7ve 8.siniflar,9,10,11 sınıflar ve TYT ve DGS sınavlarına )
Yunus T.

Yunus T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Neden ben? çünkü; benim işim, işin doğru olması adına çok emek vermek ve çalışmaktır. Eğer beni seçersen eğitim süreci akıp giderken sonucunda rahat uyuyacağınızı garanti ederim. Anadolu Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 4 yıldır özel ders vermekteyim. Sizin için gereken eğitime ve birikime sahibim. Saygılarımla.
Oğuz L.

Oğuz L.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Eskişehir Cemal Mümtaz Anadolu Öğretmen Lisesi mezunuyum yani 10 senedir öğretmenlik okuyorum diyebiliriz.Daha önce dershanede etüt öğretmenliği de yaptım.Matematik,geometri,fen bilgisi ve türkçe dersleri verebilirim.
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
* 9 YILLIK TECRÜBESİ İLE ÖZEL DERS VERİYORUM. * MATEMATİK ÖZEL DERSİ VEREREK GEÇİMİMİ SAĞLAMIYORUM, MATEMATİK BENİM İÇİN BİR GEÇİM KAYNAĞI DEĞİL BİR HOBİDİR. * MATEMATİĞİ KLASİK ANLATIMLARDAN FARKLI OLARAK EĞLENCELİ VE GÜNLÜK HAYATI İÇİNE ALARAK ANLATIYORUM. * HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR VE BU YÜZDEN HER BİR ÖĞRENCİYE UYGUN BİREYSEL ÖĞRENME TEKNİKLERİM VAR. * BU GÜNE KADAR MATEMATİK ÖNYARGISININ YIKILMASI İLE İLGİLİ DENEYİMLERİMİ ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞIYORUM VE MATEMATİKLE İLGİLİ İYİ BİR
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATEMATİK DÜNYASI ETÜT MERKEZİNDE LYS MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. HIZLANDIRILMIŞ PROGRAMIMIZ İÇİN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN.FİYATLAR ÇOK UYGUNDUR. SON FIRSATI KAÇIRMAYIN. GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Sinem Ü.

Sinem Ü.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Matematik ve Bilgisayar Bilimleri 2014 mezunuyum. Osmangazi Üniversitesi nde Cebir ve Sayılar Teorisi dalında yüksek lisans ile eğitim hayatıma devam etmekteyim. Matematiği bilinen kalıplardan çıkartarak, eğlenceli ve anlaşılabilir bir dille öğretmeyi seviyorum. Matematik dilini öğreterek, matematiğe karşı oluşan önyargıyı kaldırıyorum. Bu şekilde öğrencinin özgüvenini güçlendirerek, eğitim hayatında başarılı olmasına katkıda bulunuyorum.
Emrah K.

Emrah K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Dersleri Batıkent Mahallesinde bulunan evimde veriyorum. Eğitim öğretim sürecinde, mentörlük ve eğitim koçluğu yaparak matematik öğretimini kolaylaştırıyorum. Başarı odaklı çalıştığım için Öğrencinin anlama becerisine uygun olacak şekilde ders anlatıyorum. Matematik esas olarak sabır olayıdır. Ezberleyerek değil keşfederek anlamak gerekir. Özellikle matematiğe karşı ön yargıları olan, kendine güvenini yitirmiş arkadaşlara yönelik çok başarılı çalışmalarım oldu. Öğrencilere yaptığım detaylı
Cihat A.

Cihat A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
CİHAT AYTEKİN (Matematik Öğretmeni) 9 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim ve 9 yıldır özel ders vermekteyim. Osmangazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 5’inci sınıftan 12’nci sınıfa kadar her öğrenciye, öğrencinin seviyesinde, kaliteli, okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım. Liseye Giriş Merkezi Sınav, TYT-YKS, DGS, ALES, KPSS, AÖF sınavlarına hazırlanan öğrencilere de yardımcı olmaktayım. 8’inci sınıf merkezi sınav öğrencilerine yönelik
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sezgin Yıldız
Matematik Özel Ders   17/03/2019

Lise 1 e giden evladımıza, ilköğretim düzeyinde bile çok eksikliği olan evladımıza çok kısa bir sürede matematik dersini iyi bir konuma getiren sayın Aysel hocamıza özellikle teşekkür ediyoruz. Pes eden, yapamıyorum diye üzülen bir evlat şimdi hocamız sayesinde mutlu ve başarılı olma yolunda gayret ediyor. Teşekkürler Aysel hocam.

         
Demet Arıcı
Matematik Özel Ders   15/03/2019

İşini seven bir eğitimci olduğunuz ilk günden fark ettirdiniz,matematik dersine uzaylı gibi bakan oğlumun ,keyifle ders yaptığını görmek nasip oldu,teşekkür ederim Ahmet ögretmenim.

         
Hakan Topaloğlu
Matematik Özel Ders   22/02/2019

Kızımın öğrencilik hayatında ilk defa derslerine bu kadar motive olduğunu görüyorum. Matematikte başarılı olabileceğini gördükten sonra bu durum diğer derslerine de yansıdı. Artık dersleri daha fazla ciddiye alıyor. Keşke Fatih beyle daha önce tanışsaydık. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Matematik Özel Ders   19/02/2019

Bilinçli, olgun, disiplinli ve müfredata hakim bir öğretmen. Oğlumla uyum sağlaması çok kolay oldu. Çok memnunuz. Sınav sonrası, 17 hafta da oğluma kattıklarını sayısal verilerle tekrar yazacağım.

         
Mahmut Söner
Matematik Özel Ders   16/02/2019

Hocam iyi aksamlar bizimki dgs sınavı esim memur geometri ve bi iki konu eksiği var özel ders kendi evinizdeki yoksa bizim evdemi olur koşullarınız nasıl acaba?

         
Hüseyin Atan
Matematik Özel Ders   30/01/2019

Matematik den ders alıyoruz, Ümit Hoca nın konuları detaylı olarak ve anlaşılır şekilde anlatması oldukça güzel, gayet memnunuz.. İşini iyi ve severek yapan bir insan. Oğlum un ders, sınav başarısının yükseleceğini umuyoruz. Ders almak isteyenlere Tavsiye ederim.

         
Aysenur Y.
Matematik Özel Ders   20/01/2019

Tolga hocayı tanıdığıma çok memnunum. Dersi sevdirerek anlatıyor ve bol örneklerle matematiği kolay hale getiriyor. herkese tavsiye ederim.

         
Matematik Özel Ders   21/12/2018

Murat bey ihtiyaca yönelik aldıgı tespitler ile programini olusturuyor hem ogrenci acisindan hemde velilerin ihtiyaclarini anlayip net bir sekilde cevap veriyor ve kesinlikle matematik ve geometri dersi icin dogru kisi oldugunu soyluyebilirim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz