En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 403 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Odtü öğrencisiyim ,daha önce özel ders verdim.Tecrübe açısından sıkıntınız olmasın. Öğrencinin neyi bilip neyi bilmediğine ,konuya olan hakimliğine bakaraktan ders işlerim.Ayrıca ne kadar zevkli ders işlenirse o kadar konu o kadar iyi kavranır.Bu yüzden benimle birlikte gerçekten konuların mantığını öğreneceksiniz şüpheniz olmasın.
Yunus T.

Yunus T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Neden ben? çünkü; benim işim, işin doğru olması adına çok emek vermek ve çalışmaktır. Eğer beni seçersen eğitim süreci akıp giderken sonucunda rahat uyuyacağınızı garanti ederim. Anadolu Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. 4 yıldır özel ders vermekteyim. Sizin için gereken eğitime ve birikime sahibim. Saygılarımla.
Emrah K.

Emrah K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Derslerimi, Batıkent Mahallesinde Parkwestin yanı başında site içerisinde bulunan kendi evimde veriyorum. Aynı zamanda profesyonel olarak Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikasına sahibim. Eğitim öğretim sürecinde, mentörlük ve eğitim koçluğu yaparak matematik öğretimini kolaylaştırıyorum. Başarı odaklı, Öğrencinin anlama becerisine uygun olacak şekilde ders anlatıyorum. Matematik esas olarak sabır olayıdır. Ezberleyerek değil keşfederek anlamak gerekir. Matematiğe karşı ön yargıl
Cem Berk Ş.

Cem Berk Ş.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar&Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hayatına başladığımdan beri Eskişehir ve İstanbul da üniversiteye hazırlanan ve matematik derslerinde zayıf lise öğrencilerine de özel ders vermekteyim. Öncelikle öğrencilerimle birebirde görüşüp seviyeyi belirledikten sonra hedefe göre bir program çıkartıp bu program üzerinden derslerimizi planlarız. Haftalık olarak belirleyeceğimiz günlerde evinize gelebilir ya da ortak bir alan belirleyip de
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMİ DANIŞMALIK MERKEZİNDE TYT- AYT MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. BİZE GELİN.GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Kamil A.

Kamil A.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
20 yılı aşkın dersane ve özel ders tecrübesi ile her seviyeye uygun matematik ve geometri dersleri anlatıyorum.
Matematik  Ö.

Matematik Ö.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Başarı için önce kaliteli bir eğitim gereklidir . Eğitimde ders kadar kişinin istemeside önemlidir . En iyi öğretmen uyumlu en iyi öğrenci ile olur .
Cihat A.

Cihat A.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
CİHAT AYTEKİN (Matematik Öğretmeni) 9 yıllık deneyimli matematik öğretmeniyim ve 9 yıldır özel ders vermekteyim. Osmangazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 5’inci sınıftan 12’nci sınıfa kadar her öğrenciye, öğrencinin seviyesinde, kaliteli, okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım. Liseye Giriş Merkezi Sınav, TYT-YKS, DGS, ALES, KPSS, AÖF sınavlarına hazırlanan öğrencilere de yardımcı olmaktayım. 8’inci sınıf merkezi sınav öğrencilerine yönelik
Tutku Ö.

Tutku Ö.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Matematik bölümünden 2017 yılında mezun oldum. Ardından Matematiğin Temelleri ve Matematik Lojik ana bilim dalında tezli yüksek lisans yaptım. Yaklaşık 5 senedir ilkokul,orta okul,lise seviyelerine özel ders veriyorum.
Esra K.

Esra K.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Hem lise ,hem de ortaokul matematik müfradatına hakim bir matematik öğretmeniyim. 5.sınıftan 12.sınıfa kadar her öğrenciye seviyelerine göre kaliteli,okul müfredatına ve kazanımlarına uygun olarak ders anlatmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aysun Uzunkaya
Matematik Özel Ders   15/07/2019

İhsan beyle 11.sınıfa geçen kızım şu ana kadar 10 saat matematik ve geometri tyt konuları işlemekte önce konu anlatımı sonra soru çözümü yaptıktan sonra bitiminde ödevle konuyu pekiştirmektedir.kızımın genel görüşü şu ana kadar ihsan beyin konuya hakim olduğunu ve anlatımından memnun kaldığını söyledi.Donanımlı bir öğretmen olduğunu gözlemlediğimiz İhsan beyi ders alacak kişilere tavsiye ediyorum

         
Funda Yaşar
Matematik Özel Ders   28/06/2019

Çok memnunum. iletişimimiz ve çocuğumla uyumu, dersi anlatma ve ödevleri takip özelliğinden dolayı da çok iyi bir hoca. tavsiye ederim.

         
Defne Korkusuz
Matematik Özel Ders   17/06/2019

ömer hocam bunca yıllık tecrübeniz kesinlikle çok ön plana cıkıyor. sizi daha önceki dönemlerde tanımamış olmak benim şanssızlığımmış. artık güvenim çok daha yerinde. teşekkürler herşey için.

         
Fatma Yeşiler
Matematik Özel Ders   12/06/2019

Birkaç tane öğretmen arayışımızdan sonra Adem Bey le tanıştık. Kızım ve oğlum için kendisinden ders almaya başladık. Çocukların dilinden anlayan onlarla arkadaş gibi ders işleyen bir ögretmendir. Hiç bir soruyu takılmadan soruları adeta gözü kapalı yapan başarılı bir Ögretmendir. Biz çok teşekkür ediyoruz kendisine herkese tavsiye ediyorum lisedede devam etmek ümüdiyle hoşcakalın.

         
Ayla Nadasbas
Matematik Özel Ders   14/05/2019

Çok değerli bir öğretmen.9.sınıftaki oğluma bir ağabey gibi yaklaşarak dersten keyif almasını sağladığı için çok teşekkür ediyoruz kendisine.Biz de bu ders sayesinde bir kardeş tanımış olduk.

         
Gülden Kabadayı
Matematik Özel Ders   11/05/2019

Barış Hoca, çocuğum ve bizim için büyük bir şans. Matematikten nefret eden çocuğuma matematiği sevdirdi. Barış Hoca dünyaya matematik dersi vermek için gelmiş sanki. Birebir ders verdiği saatler dışında da kendisi çocuğumun dersleriyle, ödevleriyle sürekli ilgilenip, gerekirse telefonla ders anlatıyor ve yardımcı oluyor. Onun desteğiyle matematikteki eksiklerimiz tamamlandı ve sınıftaki başarımız en tepeye tırmandı. Biz kendisinden memnunuz ve size de tavsiye ediyoruz. Teşekkürler Barış be

         
Harun Sağlam
Matematik Özel Ders   28/04/2019

8 aydır Melih hocadan ders alıyorum, kendisi aynı zamanda psikolojik danışmandır ve öğrenci nin mizacına göre farklı anlatım teknikleri var. Seviyem gerçekten 0 dı. Ve şimdi başladığım noktaya göre çok ileri bir noktadayım. Sadece bir hoca değil aynı zamanda bir rehber gibidir. İnsanın hayat yolculuğundaki gelişimi anlamında çok destekleyen biridir. Sürekli araştıran okuyan biridir. Kısaca hayatımı değiştirdi diyebilirim.

         
Mücahit Gökçe
Matematik Özel Ders   05/03/2019

Ben orhan hocamı Armut sayesinde buldum. Derslerimiz güzel keyifli geçiyor.Öğrenciyi motive etme,bilgiyi aktarma,pratiklik kazandırma açısından çok iyi ve anlaşılır bir öğretmen.Kendisine teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz