En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 Eskişehir Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 450 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet Y.

Mehmet Y.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi 3 sınıf ogrensiyim, okul yazililari ve sınavlara yönelik sistemli ve düzenli bir çalışma sunmaya gayret ediyorum(7ve 8.siniflar,9,10,11 sınıflar ve TYT ve DGS sınavlarına )
Onur G.

Onur G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
KENDİME GÜVENEREKTEN İLK DERSİ ÜCRETSİZ VERİYORUM. Odtü öğrencisiydim ,hayatıma farklı yönde devam etmek istedim anadolu üniversitesi hukuk fakültesine geçiş yaptım. Ankara da iken dgs, lise takviyesi ve ortaokul öğrencilere ders verdim, deneyimliyim. Öğrencide istek olduğu sürece matematik ve geometriyi öğreteceğime inanıyorum. Öğrencinin seviyesine inmek çok önemlidir bunu yapabilen öğretmen sayısı da çok azdır bunu başarabildiğimi düşünüyorum.
Cem Berk Ş.

Cem Berk Ş.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar&Matematik Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Üniversite hayatına başladığımdan beri Eskişehir ve İstanbul da üniversiteye hazırlanan ve matematik derslerinde zayıf lise öğrencilerine de özel ders vermekteyim. Öncelikle öğrencilerimle birebirde görüşüp seviyeyi belirledikten sonra hedefe göre bir program çıkartıp bu program üzerinden derslerimizi planlarız. Haftalık olarak belirleyeceğimiz günlerde evinize gelebilir ya da ortak bir alan belirleyip de
Ali C.

Ali C.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Yenilikçi ve idealist  öğretmenim. Geleneksel eğitim anlayışından farklı olarak her öğrencinin özelliklerine göre farklı öğretim planları uygulamaktayım ve bu sayede tüm öğrenciler başarıyı elde etmektedir.
Emrah K.

Emrah K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Derslerimi, Batıkent Mahallesinde bulunan kendi evimde veriyorum. TYT, KPSS, DGS, TEOG süreçlerinde, mentörlük ve eğitim koçluğu yaparak matematik öğretimini kolaylaştırıyorum, Aynı zamanda profesyonel olarak Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikasına sahibim. Başarı odaklı, Öğrencinin anlama becerisine uygun olacak şekilde ders anlatıyorum. Matematik esas olarak sabır olayıdır. Ezberleyerek değil keşfederek anlamak gerekir. Matematiğe karşı ön yargıları olan, kendine güvenini yi
Gizem A.

Gizem A.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
Anadolu Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümü ( İngilizce) mezunu olduğum için öğrencilerime analitik düşünce yapısını, almış olduğum formasyon eğitimi ile düzgün bir şekilde sunmaktayım.Üniversitede öğrencilik yıllarımda matematik haricinde gitar ve ingilizce dersleri de veriyordum.Benim görüşüme göre bir öğrenci eğitim öğretimin yanı sıra sosyal becerilerine katkı sağlayacak aktivitelerde de bulunmalıdır.
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Matematik Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir
* 9 YILLIK TECRÜBESİ İLE ÖZEL DERS VERİYORUM. * MATEMATİK ÖZEL DERSİ VEREREK GEÇİMİMİ SAĞLAMIYORUM, MATEMATİK BENİM İÇİN BİR GEÇİM KAYNAĞI DEĞİL BİR HOBİDİR. * MATEMATİĞİ KLASİK ANLATIMLARDAN FARKLI OLARAK EĞLENCELİ VE GÜNLÜK HAYATI İÇİNE ALARAK ANLATIYORUM. * HER ÖĞRENCİ FARKLIDIR VE BU YÜZDEN HER BİR ÖĞRENCİYE UYGUN BİREYSEL ÖĞRENME TEKNİKLERİM VAR. * BU GÜNE KADAR MATEMATİK ÖNYARGISININ YIKILMASI İLE İLGİLİ DENEYİMLERİMİ ÖĞRENCİLERİMLE PAYLAŞIYORUM VE MATEMATİKLE İLGİLİ İYİ BİR
Özlem T.

Özlem T.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ortaokul öğrencilerinin derslere ve sınavlara hazırlanmasını en uygun öğretim tekniklerini kullanarak sağlarım. Bireysel farklılıkları göz önünde bulundurduğumdan her öğrenciye aynı şekilde anlatmam. Öğrenci en iyi hangi şekilde anlayacaksa o şekilde ders işlenir.
Sevtap G.

Sevtap G.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
MATSEV AKADEMİ DANIŞMALIK MERKEZİNDE TYT- AYT MATEMATİK-KİMYA-FİZİK-BİYOLOJİ ÖZEL DERSİ VERİLİR. İSTERSENİZ BİREBİR İSTERSENİZ GRUP DERSİ OLARAK DERS VERMEKTEYİZ. BİZE GELİN.GELECEĞİNİZİ ERTELEMEK ZORUNDA KALMAYIN.
Beyza K.

Beyza K.

Matematik Özel Ders · Tepebaşı, Eskişehir
Ortaokul,lise,ilkokul öğrencilerine istedikleri saat kadar uygun ders vermekteyim.Anadolu üniversitesi matematik öğrencisiyim.Bir sürü vakıf da ve özel ders olarak öğrencilere ders vermiş bulunmaktayım.Uygun fiyata ders vermekteyim. saatlik olarak ders veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Matematik Özel Ders   28/09/2019

matematik dersini bu kadar iyi anlatmaniz ve öğrencinizle aranızda kurduğunuz bağ bi harika oğlum sizi ilk gördüğünde evet hocamı çok sevdim demişti iyiki sizi tanımışız hocam sinava kadar beraber daha bir cok ders yapacağız emeğiniz için çok teşekkür ederim soner hocam

         
Aylin Katık
Matematik Özel Ders   20/09/2019

Kuzenim için iletişim kurmuştum ve iyi ki denk gelmişiz diyorum. Gerek kendisi, gerek eşi harika insanlar. Bizi çok iyi ağırladılar. Ders konusunda ise öğrenci iletişimi, konu hakimiyeti ve aktarma becerisi, öğrenci takibi, danışmanlık, beslenme uzmanı her türlü hizmeti vermesi ve bu konularda dört dörtlük olması en büyük şansımız. Verdiği emekler için çok teşekkür ediyoruz. Öğrencimiz emin ellerde ve sınav sonu başarılarını kutlamak için gün sayıyoruz. Her şey için teşekkürler hocam.

         
Yasemin Ziylan
Matematik Özel Ders   30/08/2019

Özel ders almak için bayan hoca tercihimdi. Ancak ailemle birlikte Serdar hocama misafir olduk, ailesiyle tanıştık. Hem ailesi hem kendisi çok güvenilir. Elinden geldiğince her konuda yardımcı oldu. Dersler çok verimli geçti. Matematik yaptıkça kendime olan güvenim de yerine geldi. Dersanelerde kalabalık ortamlarda boğulmak yerine, özel ders alarak ne kadar doğru karar verdiğimi daha iyi anladım. Ben memnun kaldım, umarım siz de memnun kalırsınız😊

         
Seda Çelik
Matematik Özel Ders   13/08/2019

Konuşurken söyledikleri ile uygulama konusunda bize güven verdi. İşine hakim olduğu her halinden belli.

         
Ahmet Yılmaz
Matematik Özel Ders   13/08/2019

Öğretmen ile tanıstık Ders yaptık öğrencimiz memnun kaldı zot kaynaklatfan soru cözdü alan bilgisi iyi

         
Selin Alp
Matematik Özel Ders   07/08/2019

Volkan bey özel ders verme konusunda yeterince deneyimli ve genç olması nedeniyle lise çağındaki gençlerin seviyesine rahatça inebiliyor. Güzel ve etkili bir şekilde ders anlatıyor. Ücretsiz verdiği ilk dersten gayet memnun kaldık.

         
Bilge Tas
Matematik Özel Ders   11/06/2019

Hocam sınav sürecimde en büyük desteğim siz oldunuz, matematik artık benim için bulmaca çözmek kadar keyifli! Iyi ki varsınız.

         
Necdet Yilmaz
Matematik Özel Ders   21/05/2019

Sayın hocam çok teşekkür sanki bir öğretmen değil bir sihirli değnek artık kızım dersleri daha çok seviyor daha başarılı sayenizde teşekkür ederiz

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz