Hizmet Ver
Psikolog

4 Eskişehir Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 69 Psikolog hizmet vermeye hazır.

Eskişehir Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 69 Psikolog, Eskişehir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Eskişehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Eskişehir içinde yazılan 321 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,588 kişi Eskişehir Psikolog için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Psikolog

Hakan Ç. photo

Hakan Ç.

17.06.2023

Psikolog · Odunpazarı, Eskişehir

Esnek Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak ESKIŞEHIR'de hizmet vermekteyiz. Online olarak da tüm dünyadaki danışanlarımıza ulaşabiliyoruz.

Mürüvvet Deniz Y. photo

Mürüvvet Deniz Y.

06.01.2022

Psikolog · Odunpazarı, Eskişehir

Limanım Psikolojik Danışmanlık "Herkedin Sığınacak Bir Limanı Olmalı" limanım_psikoloji limanımpsikolojikdanışmanlık.com.tr .

Ali İhsan Ö. photo

Ali İhsan Ö.

03.03.2022

Psikolog · Odunpazarı, Eskişehir

Psikolog Ali İhsan ÖZTÜRK Uzmanlık Alanları; 📍Aile Danışmanlığı 📍Yetişkin, Çocuk Terapisi 📍Oyun Terapisi 📍Aile Terapisi 📍Cinsel Terapi Randevu ve bilgi adresinden veya hesabından DM'den alabilirsiniz. . . . . . . . . . . . . . . . #oyunterapisi #kaygıbozukluğu #kaygı #sınavkaygısı...

Zülal D. photo

Zülal D.

29.12.2021

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba, 2020 yılında Uluslararası Balkan Üniversitesi'nde Psikoloji(ingilizce) lisans eğitimimi tamamladım. Yüksek öğretim kurumundan denklik belgemi aldım. Aile danışmanlığı eğitimime devam etmekteyim. Aynı zamanda, Altınbaş Üniversitesi'nde psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktayım. Çeşitli...

Şeyma K. photo

Şeyma K.

30.03.2023

Psikolog · Odunpazarı, Eskişehir

Merhabalar. Ben Şeyma Koç. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nden 2014 yılında mezun oldum. 2014 yılından beri, 9 yıldır, psikolojik danışman unvanı ile çalışıyorum. 2016-2017 yıllarında Çağdaş Drama Derneği'nde Drama Liderliği Eğitimi'ni tamamladım. 2021...

Cansel A. photo

Cansel A.

14.11.2022

Psikolog · Odunpazarı, Eskişehir

Hem online, hem yüz yüze görüşmeler yapıyorum. Çocuklarla oyun terapisi çalışıyorum. Yetişkinlerle daha çok BDT ihtiyaca göre EMDR çalışmaları yapıyorum.

Oğuzhan C. photo

Oğuzhan C.

07.10.2022

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

PDR mezunuyum daha önce terapi sürecinde ve eğitime destek sürecinde bulundum. -Eğitim Danışmanlığı (0nline/yüzyüze) -Psikolojik Danışmanlık(Online)

Gamze B. photo

Gamze B.

08.02.2020

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Merhabalar terapilerimde ağırlıklı olarak bilişsel davranışçı model yaklaşımını kullanıyorum. Fakar her danışanımın kişilik ve ihtiyaclarını da göz önünde bulundurarak bütüncül terapi ve diğer terapi çeşitlerini de gerekli takdirde kullanabiliyorum. Seanslarda daha çok bireyin kendisine bir içgörü...

Fatma Ünlü Ö. photo

Fatma Ünlü Ö.

03.01.2020

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Bilişsel Davranışçı Terapi Şema terapi Cinsel Terapi Çocuk, ergen, yetişkin psikopatolojisi Çift terapisi

Şevval Ö. photo

Şevval Ö.

03.05.2022

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Merhabalar. Ben Psikolog Şevval ÖMERÜLFARUKOĞLU. İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden 2021 yılında mezun oldum ve Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji (Tezli) yüksek lisans programında uzmanlık eğitimime devam etmekteyim. Depresyon, bağımlılık, kaygı, varoluşsal...

Dilek K. photo

Dilek K.

22.02.2019

Psikolog · Odunpazarı, Eskişehir

Anadolu Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik-2018 Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik(Tezli Yüksek Lisans)

Birgül Bican K. photo

Birgül Bican K.

16.04.2021

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Merhabalar, Ben Psikolog Birgül Bican Kutlu. Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünü burslu okudum ve onur derecesiyle mezun oldum. Mezuniyetimin hemen ardından PsikoEvim Psikoloji Merkezinde Klinik Psikoloji Staj Programımla birlikte Bilişsel Davranışçı Terapi uygulayıcı eğitimimi ve Çocuk...

İbrahim Halil Ö. photo

İbrahim Halil Ö.

03.11.2022

Psikolog · Odunpazarı, Eskişehir

Herkese merhaba Ben Psikolog İbrahim Halil Özaslan 1 sene İzmir Hava Kuvvetlerinde Psikolog olarak görev yaptım Bu süreçte 416 tane terapi tecrübem oldu. Şu anda ofisim olmadığı için uzaktan görüşme ile size yardımcı olmaya hazırım.

Ceren Saran B. photo

Ceren Saran B.

09.04.2022

Psikolog · Odunpazarı, Eskişehir

Aile terapisi, çocuk terapisi, yetişkin terapisi, spor terapisi, liderlik ve takım çalışması terapisi üzerine kendi dünyasını açmak isteyen insanlara kendi yolcuğunda yürürken destek olmayı ve bu süreci beraber tamamlamayı hedefliyoruz. Terapiler hem Türkçe hem İngilizce gerçekleştirilebilinir.

Gözde D. photo

Gözde D.

03.09.2022

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

2018'de Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Ailesinden uzak farklı şehirde okuyan üniversite öğrencilerinin yaşadığı kültür çatışması üzerine tezini bitirmiştir. Üniversitede psikoloji kulübünde veri toplama gibi bir çok alanda görevler almıştır. Üniversite eğitimi...

Mert G. photo

Mert G.

20.09.2021

Psikolog · Tepebaşı, Eskişehir

Haliç Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Terapilerimde dikkatli ve titizim. Danışanlarıma yaklaşımlarımda özenli olmaya gayret ederim.

Müşteri Yorumları

Armut’ta Eskişehir Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Eskişehir Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Eskişehir Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Eskişehir Psikolog fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.