Hizmet Ver
Reklam Seslendirme

4 Eskişehir Reklam Seslendirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 73 Reklam Seslendirme Sanatçısı hizmet vermeye hazır.

Eskişehir Reklam Seslendirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 73 Reklam Seslendirme Sanatçısı, Eskişehir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,8 puan, Eskişehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Eskişehir içinde yazılan 10 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Eskişehir Reklam Seslendirme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Eskişehir Reklam Seslendirme Sanatçısı

Görkem B. photo

Görkem B.

20.02.2024

Reklam Seslendirme · Odunpazarı, Eskişehir

Merhaba. 25 yaşındayım. 5 yıldır aktif olarak çeşitli kulüplerde ve ajanslarda seslendirme yapıyorum. İşin uzmanlarından, değerli seslendirme sanatçılarından Seslendirme ve Dublaj master eğitimi aldım. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olarak farklı ekiplerde yer alıyorum. Oyunculuğun ve almış olduğum...

Melis H. photo

Melis H.

22.08.2023

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Yıllardır kendi kanalımızda reklam seslendirmesi yapmaktayım, dublaj kitap seslendirme ve çeşitli olarak yaptığım için başka işlerde de bulunmak istiyorum. Türkçe, ingilizce, fransızca dillerinde seslendirme yapmaktayım.

Hilal Gökçenur U. photo

Hilal Gökçenur U.

18.04.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Merhabalar müzikle ve tiyatro ile uğraşıyorum. Sesimi nasıl kullanacağımı çok iyi biliyor ve kendime çok güveniyorum. Benimle çalışırsanız çok memnun kalacağınızı garanti ederim

Anıl Ö. photo

Anıl Ö.

22.01.2021

Reklam Seslendirme · Odunpazarı, Eskişehir

Birçok firmanın seslendirmesini, İngilizce, Türkçe yahut Almanca yapmış bulunmaktayım ve buraya da sizlere yardımcı olmak için geldim. Reklam seslendirme, dublaja dair her türlü işinizi yapabilirim. Yalnızca Türkçe değil, aynı zamanda İngilizce ve Almanca seslendirmelerde de profesyonel bir iş...

Muhammet Furkan E. photo

Muhammet Furkan E.

02.07.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba bendeniz Furkan. İletişim Bilimleri Fakültesi Halkla İlişkiler öğrencisiyim. Etkileyici bir ses tonuna ve düzgün bir diksiyona sahip olduğumu düşünüyorum. Daha önce bu alanda çalışmadım, herhangi bir tecrübem yok. Fakat sizleri memnun edeceğimden eminim.

Ebru D. photo

Ebru D.

28.04.2023

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba, ben Ebru. Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü öğrencisiyim. İki yıllık formal diksiyon ve nefes eğitimim var.

Mustafa M. photo

Mustafa M.

21.10.2021

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba, Deneyim olarak Gönül Dağı dizisinde birkaç sahnem oldu. Etkileyici bir sesim olduğunu düşünüyorum. Kendime ve sesime güveniyorum. Birlikte iyi çalışmalar yapacağımıza inanıyorum.

Oğuzhan K. photo

Oğuzhan K.

12.06.2021

Reklam Seslendirme · Odunpazarı, Eskişehir

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Spikerlik ve Sunuculuk eğitimini birincilikle tamamladım. Kanal Atlantis yotube kanalını seslendiriyorum. Her türlü ses için ( kalın , tok , sinematik, dublaj, çizgifilm , animasyon , text okuma ) mutlaka iletişime geçin. SEVGİLER

Özgür B. photo

Özgür B.

17.03.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Araştırmayı seven, hızlı öğrenen, bilimle fazlasıyla haşır neşir, teknoloji ile arası fazlasıyla iyi olan, hayatını kendini geliştirmeye adamış kimse ufak bir mükemmeliyetçiliği var ama olsun

Doğukan Y. photo

Doğukan Y.

19.08.2021

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba, sizlere kaliteli hizmet sunabilmek adına buradayım. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde Sertifikalı Spikerlik, Sunuculuk ve Seslendirme eğitimi almış biri olarak projelerinizde yer almak için sabırsızlanıyorum.

Elçin A. photo

Elçin A.

23.10.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba. Kitap seslendirme, dublaj ve reklam seslendirme yaparım. Benimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Zeynep Sude T. photo

Zeynep Sude T.

11.07.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Tyatro eğitimi aldım. on senedir şiir okuyorum ve yarışmalara katıldım. sesimi iyi kullandığımı düşünüyorum. bu işleri denemek istiyorum.

Savaşa A. photo

Savaşa A.

22.11.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

VİDEOLARINIZA ANİMASYONLARINIZA MAKALELERİNİZE REKLAMLARINIZA KİTAPLARA SESLENDİRME YAPMAKTAYIM. (YOU TUBE DA BİR DÖNEM SESLENDİRME İŞİ YAPTIM VE KENDİME AİT KANALIMDA VARDI,ÖZEL SEBEPLERDEN KAPATMAM GEREKİYORDU.)

Onur Can D. photo

Onur Can D.

07.10.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Ben Onur Can Dağtekin. 21 yaşındayım ve Eskişehir'de hayatıma devam ediyorum. 12 yaşımdan beri rap ve alternatif rock müzik vokalliği yapıyorum. Sesime hakim olduğum ve kendi stüdyom bulunduğu için seslendirme sanatçılığı konusunda iyi hizmet verebileceğimi düşünüyorum. Ses aralığım oldukça geniş...

Merih A. photo

Merih A.

21.07.2022

Reklam Seslendirme · Odunpazarı, Eskişehir

Uzun yıllar radyoculuk yaptım. TRT İzmir Radyosu Çocuk Saati'nde bir yıl seslendirme yaptım. TÖMER İzmir'de TRT Spikeri Metin Hamalosmaloğlu'ndan diksiyon dersi aldım.

Sinan Ç. photo

Sinan Ç.

02.03.2023

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Çizgi film karakterleri, film/dizi karakterleri, reklam seslendirmesi, kitap seslendirmesi gibi bir çok alanda seslendirme yapabilirim. Bir profesyonel değilim ancak bu konuda elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz.

Beste G. photo

Beste G.

02.02.2023

Reklam Seslendirme · Odunpazarı, Eskişehir

SELAAAAAAAAAAAM :) Ben animasyon ve çizgi film seslendirmek için kendimi geliştirmiş bu işi kendine amaç edinmiş bir kadınım. ama sesim çocuk gibi bozoooon bazen de yetişkin.Seninle veya sizinle çalışmak çok eğlenceli olucak. :)

Ayşe B. photo

Ayşe B.

02.09.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Reklam metni, video metni ve kitap gibi her türlü metninizi seslendirebilirim. tonlamalara ve duyguyu vermeye dikkat ederim

Yağmur K. photo

Yağmur K.

23.11.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Düzgün diksiyon , anlaşılır ve net bir konuşma , saatlik çalışılır , (hikaye ve kitap okuma) reklam , normal seslendirmeler yapılır .

Gülten Ö. photo

Gülten Ö.

28.04.2023

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Yabancı dilde ve kendi dilimde akıcı şekilde duyguyu hissederek veya herhangi bir ruh hali içerisinde seslendirme yapabiliyorum.

Gökhan B. photo

Gökhan B.

26.01.2023

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Yaklaşık 18 yıldır tiyatro oyunculuğu yapmaktayım. Oyunculuğumun yanı sıra iletişim becerilerimi geliştirmek için hem yurt içinde hem de yurt dışında sayısız eğitimlere katıldım. Şimdilerde ise kendi şirketim de iletişim dersleri (diksiyon, beden dili, etkili sunum becerileri) vermekteyim.

Eşfe K. photo

Eşfe K.

28.10.2021

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon ikinci sınıf öğrencisiyim, ailem ve arkadaşlarım hep böyle bir iş yapmam gerektiğini, sesimin buna yatkın olduğunu söyler, ben de denemeye karar verdim. :)

Berkay A. photo

Berkay A.

07.03.2022

Reklam Seslendirme · Tepebaşı, Eskişehir

2 yıl özel bir radyoda spikerlik yaptım ve beş yılı aşkın bir süredir seslendirme yaparak çeşitli projelerde yer aldım. Kendi stüdyomda, endüstri standartlarına uygun, üst kalitede ekipmanlarımla temiz ve hızlı seslendirme hizmeti vermek için buradayım. Reklam, tanıtım filmi, eğitim, sesli kitap,...

Fahri K. photo

Fahri K.

19.10.2021

Reklam Seslendirme · Odunpazarı, Eskişehir

Merhaba. Türkiye'nin en önde gelen seslendirme eğitmenlerin bulunduğu kurslardan yıllar içerisinde iki kez seslendirme ve diksiyon eğitimi aldım. Kalın, gür ve tok bir sese sahibim. Bu tonlarda anons, dublaj, reklam, kitap, metin, fragman vb seslendirmeler yapabilirim. Kendi imkanlarımla...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eskişehir Reklam Seslendirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Eskişehir Reklam Seslendirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Reklam Seslendirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Reklam Seslendirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Reklam Seslendirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Reklam Seslendirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Reklam Seslendirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Reklam Seslendirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Reklam Seslendirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Eskişehir Reklam Seslendirme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Eskişehir Reklam Seslendirme fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl