Hizmet Ver
Video Editörü

4 Eskişehir Video Editörü Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eskişehir civarında 71 Video Editörü hizmet vermeye hazır.

Eskişehir Video Editörü için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Video Editörü için Eskişehir içinde toplam 71 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 59 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Eskişehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 156 kişi Eskişehir Video Editörü için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Eskişehir Video Editörü

Murat Turna photo

Murat Turna

31.05.2020

Video Editörü · Odunpazarı, Eskişehir

Merhaba. Fotoğraf veya video ihtiyacınız varsa sizin için istediğiniz gibi fotoğraf, klip, tanıtım, reklam, düğün hikayesi, gezi videoları hazırlayabilirim. Özel günleriniz ve ihtiyaçlarınız için fotoğraf ve video hizmeti veriyorum.

Kıvanç Demir photo

Kıvanç Demir

13.05.2021

Video Editörü · Tepebaşı, Eskişehir

Video düzenleme, montaj, renk düzenleme, ses düzenleme yapıyorum. 4 adet kısa filmim var. Tüm çalışmalarıma ulaşmak için: https://kivancdemir.medium.com

Buğra Bülbül photo

Buğra Bülbül

06.07.2021

Video Editörü · Odunpazarı, Eskişehir

Gelin videolarınızı en uygun fiyata en üst seviyede beraber hazırlayalım.Kaliteli bir çekim ve kaliteli bir kurgu.Amacımız ilk önce samimiyet,sizi anlayabilmek ve kaliteli bir iş çıkarmak.

Mert Buğra Gök photo

Mert Buğra Gök

12.04.2020

Video Editörü · Tepebaşı, Eskişehir

En iyi öğrenme yolu olan kendi işini kendin yap ile çektiğim kısa filmler için kurgu yaparken video montajla ilgilenmeye başladım. İşlerimi yaparken verdiğim emekle çalışmalarımı yürütüyorum.

Alpay Kaya photo

Alpay Kaya

17.12.2018

Video Editörü · Odunpazarı, Eskişehir

Eğitimimi İstanbul üniversitesinde radyo sinema ve televizyon bölümünde bu alan üzerine gerçekleştirdim. Müzik klibi , tv programı , düğün hikayesi, belgesel ve tanıtım filmi gibi bir çok farklı alanda kurgu yönetmenliği ve operatörlüğü yaptım ayrıca bir çok özel kuruma(özel eğitim kurumları ,...

Suat Reis photo

Suat Reis

16.11.2020

Video Editörü · Han, Eskişehir

Merhaba.Ben sizin için Video Edit,Tasarım,İntro yapımı,Resim düzenleme,fotoğraf edit,Logo. ihtiyaçlarınıza yardım edebilirim.

Burak Yapıcı photo

Burak Yapıcı

26.10.2017

Video Editörü · Tepebaşı, Eskişehir

Ysaptığım işleri, müşterilerimi ve çalıştığım şirketleri gördüğünüzde, eminim benimle çalışmak isteyeceksiniz ve kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Rasathane Medya photo

Rasathane Medya

18.05.2016

Video Editörü · Tepebaşı, Eskişehir

Videolarınız profesyonel bir şekilde online ofline kurgusu, sıfırdan bestelenmiş müzik, yogun ses kartelesından türkçe ve yabancı dilde seslendirme kurgu sonrası color correction işlemleri, story board çizimi 6k video işleme ve blurey çıktı imkanı

İsa Köse photo

İsa Köse

06.08.2017

Video Editörü · Tepebaşı, Eskişehir

2008’de okul stüdyolarında başlayan kurgu montaj serüvenim, çeşitli kısa filmlere, uzun metrajlara, video klip ve belgesellere kadar ilerledi. “Drama Kurgusu” alanında epey yol kat edip deneyim kazandım. En önemlisi parçalardan anlamlı bir bütün oluşturma sanatını çok sevdim.

Onur Balkan photo

Onur Balkan

25.11.2017

Video Editörü · Tepebaşı, Eskişehir

Merhaba; Kısa film , düğün - doğum günü videosu , müzik ve tanıtım kliplerinizin editlerini yapabilirim. Radyo ve Televizyon Programcılığı okumaktayım ve Youtube da çeşitli içerikler oluşturuyorum. Video editlerimde Adobe Premiere Pro CC kullanmaktayım. Freelance çalışıyor olduğum için zamanda...

Mustafa Ömer Çankaya photo

Mustafa Ömer Çankaya

31.08.2016

Video Editörü · Tepebaşı, Eskişehir

Her türlü video düzenleme ve kurgu işlemi yapılır. Detaylar için ulaşabilirsiniz ?

Zeynep Ünel photo

Zeynep Ünel

17.11.2020

Video Editörü · Odunpazarı, Eskişehir

Hızla değişen ve gelişen teknoloji ve yaratıcılık içinde özgün ve titiz tasarı ile oluşturulmuş kurgular

Vahit Aykut Ercan Ercan photo

Vahit Aykut Ercan Ercan

13.09.2021

Video Editörü · Odunpazarı, Eskişehir

Ham film görüntülerini incelemek ve birbiriyle uyumlu bir hikaye oluşturmak için bu görüntüleri diğer sahnelerle birleştirmek, Sahneleri izlemek ve kesilecek bölümleri tespit etmek, Düzenlenmiş videonun, senaryodaki hikayeyle eşleştiğinden emin olmak, Videodaki tüm eklemelerin ve değişikliklerin...

Tayfun Karip photo

Tayfun Karip

15.03.2021

Video Editörü · Odunpazarı, Eskişehir

Yaptığım işlerin sonuçlarında aldığım güzel geri dönüşlerden mutlu olan bir insanım disiplinli çalışmayı seviyorum hedefim benden hizmet alan şahıs yada firmalara en iyi şekilde hizmet verebilmek, araştırmalar yapıp stratejiler geliştirip sahış yada firmalara değer kazandırmaktır

Kamuran Meydanali photo

Kamuran Meydanali

03.09.2020

Video Editörü · Odunpazarı, Eskişehir

Program Bilgileri: İleri Seviyede Adobe Premiere ve orta seviyede Adobe After Effect Kişisel Bilgiler: Azerbaycan Medeniyet ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema Televziyon bölümü mezunuyum. Şimdi Türkiyede Sinema Televziyon bölümünde master yapmaktayım. Birkaç kısa filmler, 2 belgesel ve...

Kenan Balcı photo

Kenan Balcı

11.10.2020

Video Editörü · Odunpazarı, Eskişehir

Merhabalar, ismim Kenan. YouTube video edit yapıyorum, ayrıca thumbnail yani küçük resim de yapıyorum yapıyorum. Teşekkürler.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Eskişehir Video Editörü Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Eskişehir Video Editörü ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Video Editörü talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Video Editörü için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Video Editörü talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Video Editörü taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Video Editörü talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Video Editörü için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Video Editörü hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Eskişehir Video Editörü fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Eskişehir Video Editörü fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 8000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl