Hizmet Ver
Gitarist

4 Ankara Etimesgut Gitarist Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 33 Gitarist hizmet vermeye hazır.

Etimesgut Gitarist için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 33 Gitarist, Etimesgut içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Etimesgut içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Etimesgut içinde yazılan 37 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 31 kişi Etimesgut Gitarist için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Etimesgut Ankara Gitarist

Ankara Müzik O. photo

Ankara Müzik O.

01.06.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Siz de en mutlu ve en özel günlerinize balkan bandosunun renk katmasını istemez misiniz. Artık geleneksel gelin çıkarma törenleri davul zurna ile değil balkan bandosuyla yapılıyor. Düğün sabahı evinizde yapacağımız gelin çıkarma merasimini balkan bandosunun çalacağı hareketli ve eğlenceli şarkı ve...

Volkan E. photo

Volkan E.

01.06.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Farklı tarz ve repertuarı olan; Düo, Trio ve Qarted karşılama müziği ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Organizasyonunuzun karşılama müziğini bize emanet edebilirsiniz. Saygılarımızla.

Furkan D. photo

Furkan D.

24.06.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Herkese merhaba, İsmim Furkan 11 yıldır canlı müzik yapmaktayım. şuan aktif olarak çalıştığım bir müzik grubum var davul bass gitar vokal gitar şeklinde genelde 3 bazende ekstra üflemeli ve ikinci lied gitar çalan arkadaşım duruma göre eşlik etmekte. bateristim hakan duruma göre ortamın akustiğine...

Emirhan E. photo

Emirhan E.

11.07.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Ankarada yaşayan 23 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. 7 senedir gitar çalmaktayım. Daha önce de birkaç mekanda arkadaşlarımla canlı müzik yapmış olup yurt dışında ve içinde çokça müzikle ilgili festivalde bulundum. Repertuarımız bu açıdan çeşitli ve yeterlidir, arkadaşlarım açısından da.

Sertaç K. photo

Sertaç K.

01.06.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Merhabalar Turquilla Medya’da 2015 yılında Nurettin Çolak’tan eğitim aldım. Electro house ve techno ağırlıklı çalıyorum istek üzerine diğer tarzlarıda çalabilirim instagram ve youtube üzerinden videolarıma bakabilirsiniz. Teşekkürler. İnstagram sertackalyonmusic - kalyonmusic Youtube Sertaç...

Erinç Ş. photo

Erinç Ş.

01.06.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Hacettepe üniversitesi konservatuvar lisans, Dokuz Eylül üniversitesi konservatuvar yüksek lisans mezunuyum. Her yaş için farklı metodlarla piyano dersi verilir. Ister online ister yüzyüze. Öğrenme garantili.

Sümer T. photo

Sümer T.

18.08.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Daha önce çeşitli kafelerde vokal ve gitarist olarak sahne aldım.İster hazır gruba gitarist veya vokal olarak giderim veya kendim çalıp söyleyebilirim. Gitar keman piyano çalan arkadaşlarım var istenirse birkaç kişi de sahne yapabiliriz,çevremden müzisyen bulabilirim.

Hasan B. photo

Hasan B.

08.05.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

15 yıldır müzik sektöründe çalışmaktayım bir çok müzik ödül töreninde açılış düğün organizasyonu düğün karışlamaları canlı müzik akustik sahne özel organizasyon(doğum günleri masa muhabbeti fasıl) gruplarımız mevcuttur geri dönüşlerimiz sahnemiz cok eğlenceli ve güzeldir

Erman E. photo

Erman E.

14.04.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Lnlarında yetkin, ve deneyimli , akademik düzeyde eğitimli müzisyen arkadaşlardan oluşan ekibimiz ile özel günleriniz ve özenli organizasyonlarınız için müzik hizmeti vermekteyiz. Ek Bilgi için alanlarımız: Karşılama, Açılış, Düğün, Nişan, Nikah, Doğum günleri, Kokteyl, Evlilik teklifi, Şirket...

Büşra Ö. photo

Büşra Ö.

01.06.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Müzik Eğitimi bölümü mezunuyum. 5 yıldır bu müzik öğretmenliği yapıyorum. Şan Eğitimi konusunda deneyim sahibiyim. Piyano ve keman ana enstrümanlarım. Halen özel bir kurumda eğitimenlik yapmaktayım. Piyasaya göre dersleri daha uygun veriyorum.

Batuhan M. photo

Batuhan M.

28.01.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

23 Yaşında hem mühendis hem de müzisyen olan biriyim. Slow, akustik, 90'lar pop, arabesk, türkü, türk sanat müziği, alternatif pop, anadolu rock vb. tarzlarda 3 yıllık deneyime sahip olan gitarist solist bir müzisyenim.

Ömer Utku S. photo

Ömer Utku S.

03.05.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Yaklaşık 9 yıldır müzik yapıyorum.Birçok kez müzik grubuyla çalıştım.Birçok yerde sahneye çıktım

Eren K. photo

Eren K.

18.08.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Güzel Sanatlar Lisesine hazırlık dersi, gitar dersi, müzik teorisi dersi verilir. Canlı müzik, karşılama, özel günler için trio ya da solo sahne alınır.

Ebu D. photo

Ebu D.

01.07.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Doğru şarkı söyleme kendi sesini keşfetme yeni başlayanlar için müziğimi sevme doğru şan teknikleri ve başlangıç seviye gitar dersleri için iletişime geçebilirsin

MUSTAFA ERKAN Ö. photo

MUSTAFA ERKAN Ö.

25.03.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

9 Eylül Üniversitesi Devlet konservatuvarı Kompozisyon bölümü, ayrıca Balıkesir Üniversitesi müzik eğitim fakültesi lisans ve yüksek lisans programları bitirdim. Bas gitar, piyano, fagot profesyonel olarak icra ettiğim enstrümanlar. Ayrıca aranjörlük ve müzik organizatorlugu ile de ilgilenmekteyim.

Ertan K. photo

Ertan K.

27.10.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Düğün kına gecesi gelin çıkarma eğlence davul zurna keman piyanist temin edilir

Başar D. photo

Başar D.

09.10.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Müzik öğretmeniyim. Yıllarca sahnelerde bass gitar çalıp back vokallik yaptım. Ankaraya yeni taşındım. Çalışabileceğim bir grup arıyorum.

CİHAN ARİF T. photo

CİHAN ARİF T.

01.06.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Gelin alma merasimlerinde bekleme süreleri ile birlikte 40 dakikayı geçmemek suretle karşılama ve çıkarma sunumumuz oluyor. 5 kişi için gelin çıkartma paket fiyatımız sezon sonu olduğu için 4000₺ yerine 3500₺. Davul,trampet ve 3 kişi nefesli enstrümandan oluşur ekip. Videolarımızı izlemek...

Orçun Ö. photo

Orçun Ö.

02.06.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Parti, okul şenlik etkinlikleri, mezuniyet törenleri, doğumgünü, yıldönümü kutlamaları bayi toplantısı, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermekteyim.

Bekir Can T. photo

Bekir Can T.

03.08.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, her türlü müzik organizasyonu, karşılama, trio ekipleri, canlı müzik, konserler için ön sahne ekipleri, özel günler için müzisyenler ve müzisyene dair her şey için ulaşabilirsiniz.

GÖKHAN V. photo

GÖKHAN V.

19.03.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Canlı müzik karşılama gibi yerlerde tek veya grupça sahne alıyoruz müzik eğitiminde okuyoruz

Ahmet Efe C. photo

Ahmet Efe C.

24.06.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Elektro gitar, Akustik gitar, Bas gitar, Bateri ve Perküsyon çalıyorum. Her müzik türünde çalabilirim, 14 yaşımdan beri müzikle uğraşıyorum. Şu ana kadar 3 farklı grupla çaldım. Lisede okul grubunda 3 sene çaldım. Keçiören Belediye Başkanına konser verdim.

Onur Akar A. photo

Onur Akar A.

08.12.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Ankara'da ve çeşitli illerde organizasyonun durumuna göre orkestramla canlı müzik yapmaktayız. Şirket yemekleri düğün organizasyon bar meyhane mar programları otel etkinlikleri her türlü canlı müzik için uygun ekiple çalışabiliriz.Onur Akar

Atilla B. photo

Atilla B.

01.06.2024

Gitarist · Etimesgut, Ankara

İdari ve Sulh hukuk mahkmelerinde açılacak davalarda dilekçe hazırlama ve süreç takipleri konusunda destek oluyorum.

Safa Medya Prodüksiyon photo

Safa Medya Prodüksiyon

01.08.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Merhaba, safa medya ve prodüksiyon olarak, aklınıza gelen her türlü küçük ve büyük organizasyonları yapmaktayız. Bunların yanında ses, ışık, görüntü ve medya dalında size hizmet vermekteyiz.

Yiğit A. photo

Yiğit A.

04.11.2023

Gitarist · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, ben Yiğit. Bilkent Üniversitesi iktisat bölümü öğrencisiyim. Enstrümanlarımla uzun bir geçmişim ve bir çok sahne deneyimimim var. Hem gitar/bağlama özel dersi vermekte hem de canlı müzikler ve konserlerde sahne almaktayım. Instagram hesabımda sahne fotoğraflarım ve gitar coverlarım...

Müşteri Yorumları

Armut’ta Etimesgut Gitarist Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Etimesgut Gitarist ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Gitarist talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Gitarist için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Gitarist talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Gitarist taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gitarist talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Gitarist için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Gitarist hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Etimesgut Gitarist fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Etimesgut Gitarist fiyatları, talep detayına göre 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.