Hizmet Ver
Ortaokul Matematik Özel Ders

4 Ankara Etimesgut Ortaokul Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 124 Ortaokul Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Etimesgut Ortaokul Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Ortaokul Matematik Özel Ders için Etimesgut içinde toplam 124 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 212 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Etimesgut içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 496 kişi Etimesgut Ortaokul Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Ortaokul Matematik Öğretmeni

Yılmaz Karabulut photo

Yılmaz Karabulut

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Kadrolu Matematik öğretmeniyim.8 yıllık tecrübeme ve Matematiği sevdirecek enerjime güveniyorum. Çocuğunuzun bu yolda çok daha doğru adım atmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sincan-Etimesgut önceliğimdir.

Bünyamin Aksoy photo

Bünyamin Aksoy

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Boğaziçi matematik ve Ekonomi mezununsan matematik özel ders. İstanbul tecrübesi ile Ankara'da

Zeynep AK ŞAHİNOĞLU photo

Zeynep AK ŞAHİNOĞLU

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhaba Eğitim seviyem yüksek lisans. Daha önce İstanbul ve Kocaeli de okullarda görev yaptım. Ankara Etimesgut ilçesinde özel ders vermekteyim. Göksu mahallesinde ikamet ediyorum. Yakınlarda iseniz özel ders talebinizi karşılamaktan büyük memnuniyet duyarım. Sevgilerimle.

Zehra Atalay photo

Zehra Atalay

07.04.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Merhaba. Ben hacettepede ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders. Fiyatlar karşılıklı anlaşmayla beraber 50-100 arasında olabilir.

Bilgin Olur photo

Bilgin Olur

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

21 yıllık tecrübeye TECRÜBEYE SAHİBİM. Özel sektörde çalışmaktayım. Bildiklerini karşı tarafa en iyi şekilde aktarabilen, sadece ona ders veren değil onu anlayan, dinleyen, sabırlı, ,hoşgörülü, yeri ve zamanına göre disiplini elden bırakmayan, hedefine ulaşmada rehber olan bir...

Hamdune Kartal photo

Hamdune Kartal

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Alanında uzman Gazi üniversitesi Gazi eğitim fakültesi mezunu ortaokul fen ve matematik anlatımı ve sınav hazirliklarinda 15 yıllık tecrübe

Ayşegül Demirci photo

Ayşegül Demirci

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Selçuk Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Daha önce ilköğretim matematik alanında özel dersler verdim. 2012 liseye geçiş sınavı olan SBS de Türkiye birincisi oldum. Daha sonra liseyi Final Fen lisesinde okudum. Şu an Ankara Etimesgut Teknokent Kolejinde elektrik elektronik...

Aykan Avşar photo

Aykan Avşar

23.05.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Makina Mühendisiym. Orta okul itibari ile matematik ile ilgili özel eğitimler aldım. Matematik ile ilgili ezber sistem ya da mantık dışı pratik sistemler ile değil, zihninizde canlandırabileceğiniz şekilde eğitim veriyorum. Matematik mantık ve yol haritası çizerek sonuca ulaşılabilen bir derstir.

Nur Ertürk photo

Nur Ertürk

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

1 yıllık genç bilginler kurs merkezinde matematik öğretmenliği yapmaktayım onun dışındaki fen ve matematik alanında 2 yılı aşkın özel ders veriyorum Hacettepe eğitim fakültesi öğrencisiyim yani bu konunun eğitimini alıyorum. Daha düzgün bir ifade ile neyi nasıl öğretmem gerektiğini öğreniyorum. Bu...

Dilara Karaman photo

Dilara Karaman

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Mühendislik 4. sınıf öğrencisi ortaokul matematik, fen dersleri. Kardeşimi benim hocalığımda çalışarak liseye giriş sınavında türkiye 1.si oldu

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Etimesgut Ortaokul Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Etimesgut Ortaokul Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ortaokul Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ortaokul Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ortaokul Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ortaokul Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ortaokul Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ortaokul Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ortaokul Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Etimesgut Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Etimesgut Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl