Hizmet Ver
Psikolog

4 Ankara Etimesgut Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 103 Psikolog hizmet vermeye hazır.

Etimesgut Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Psikolog için Etimesgut içinde toplam 103 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 399 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Etimesgut içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,373 kişi Etimesgut Psikolog için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Psikolog

Özgür Salih Kaya photo

Özgür Salih Kaya

01.04.2021

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Merhaba, Ben Özgür Salih KAYA. Lisans eğitimimi Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rehbelik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek onur derecesi ile tamamladım. Yüksek lisans eğitimimi ise Hacettepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık alanında yüksek onur derecesi ile bitirdim. Halen Orta...

Kader Bakan photo

Kader Bakan

01.07.2021

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Kabul ve kararlılık terapisti Bilişsel davranışçı terapisti Psikanaliz seminerleri takipçisi Şema terapi uygulayıcısı Çocuk testleri ve oyun terapisi uygulayıcısı Başkent üniversitesi Psikoloji mezunu yüksek onur öğrencisi.

Renewer Danışmanlık Merkezi photo

Renewer Danışmanlık Merkezi

20.10.2020

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Etimesgut Yeşilova mahallesinde bulunan danışmanlık merkezimiz,sizlerin yaşam şartları gereği duyduğunuz zorluklar ile başa çıkmanızı kolaylaştırmak amacıyla; Ergen Terapisi,Evlilik ve Çift Terapisi,Bireysel Terapi,Aile Danışmanlığı, Cinsel Terapi,Oyun Terapisi,Çocuk Testler ve Eğitim Koçluğu...

Aleyna Su Tunçol photo

Aleyna Su Tunçol

28.10.2021

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Çankaya Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi, İngilizce Psikoloji bölümünden 2020 yılında 3,89 ortalama ile mezun oldum. Eğitimim boyunca kendimi bağlanma, yetişkinlerde bağlanma bozuklukları konularına daha yakın hissettim ve bu konularda eğitim alıp kendimi geliştirdim. Bunların yanında empati...

Ezgi Ayyıldız photo

Ezgi Ayyıldız

18.07.2020

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Eryaman'da bulunan merke -Aile Danışmanlığı -Evlilik ve Çift Terapisi -Cinsel Terapi -Çocuk ve Ergen Danışmanlığı -Çocuk Değerlendirme Testleri -Yetişkin Değerlendirme Testleri -Yetişkin Terapi -MMPI Alanlarınla profesyonel ruh sağlığı ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

İrem Zeynep Gültekin photo

İrem Zeynep Gültekin

07.10.2020

Psikolog · Etimesgut, Ankara

İnsan psikolojisinde an anı tutmayabilir. Sorunlarınız olduğunda veya yaşamınızdaki olayları paylaşmak istediğinizde her zaman buradayım. Sizinle birlikte düşünebilirim, çabalayabilirim. Şikayetinizin konusundan bağımsız olarak her zaman destekçiniz olmaya hazırım.

Ece Oran photo

Ece Oran

13.10.2021

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Başkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Şu anda Başkent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimime devam ediyor ve bir danışmanlık merkezinde psikologluk yapıyorum. Atatürk eğitim ve araştırma hastanesi, binbir çiçek anaokulu, aydın danışmanlık...

Emine Aslı Harmankaya photo

Emine Aslı Harmankaya

03.08.2021

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Merhabalar ismim Aslı Harmankaya psikolog ve aile danışmanı olarak yetişkin, çocuk ve ailelerle çalışmaktayım. Ankara Bahçelievler'de danışmanlık merkezi sahibiyim online ve yüz yüze danışan görmekteyim.

Ayşe Avkan photo

Ayşe Avkan

01.02.2022

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben Psikolog Ayşe Avkan, Lisansımı 2020 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümü yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladım. Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans mezunuyum. Bireysel ve çift seansları yürütmekteyim. Türk Psikologlar Derneği üyesiyim. Erzurum Bölge...

Mustafa Mert Mutlu photo

Mustafa Mert Mutlu

18.01.2021

Psikolog · Etimesgut, Ankara

Merhabalar ben Uzman Psikolog Mustafa Mert Mutlu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji ( İngilizce) bölümünden Şeref derecesi ile mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisansımı tamamladım. 🌿Yüksek lisans döneminde ‘‘ Kekemelik ve Aile içi İletişim’’ konulu...

Müşteri Yorumları

Armut’ta Etimesgut Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Etimesgut Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Etimesgut Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Etimesgut Psikolog fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.