En İyi 10 Etimesgut Web Yazılım | Armut

En İyi 10 Etimesgut Ankara Web Yazılım

4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 96 Web Yazılım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Milid W.

Milid W.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
Ekibimiz, alanında yetkin, kendini her gün değil her an geliştirebilen, ilkeli ve takım çalışmasına önem veren, genç ve dinamik yapısıyla kurumsal firma veya tüzel kişilere Profesyonel olarak Web Tasarım ve Google Adwords Reklamları ve Google SEO Hizmeti verirken; aynı zamanda yapmış olduğumuz Web Sitelerini güvenli olarak barındırıyor ve Müşterilerimizin Kurumsal E-Mail trafiğini sorunsuz bir şekilde devam ettiriyoruz. Detaylar İçin www.milidwebtasarim.com
Onur T.

Onur T.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
Web Tasarım ve yazılım işinde henüz yeni olabilirim fakat kendimi ispatlayıp ucuz yoldan kaliteli işler çıkaracağımı garanti edebilirim .
Murat D.

Murat D.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
.NET teknolojileri ile web tasarım ve yazılım, masaüstü uygulama geliştirme konularında ihtiyaçları olan arkadaşlara yardımcı olabilirim. Asp.Net, MVC, C#, Html, Css konularında yaklaşık 7 yıllık tecrübem var.
Murat K.

Murat K.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
3 yılı aşkındır çeşitli kurum ve kuruluşlara website yapmaktayım. Ayrıca freelancer olarak yazılım projelerinde bulundum. İstediğiniz yazılım veya website projesine, taslaklar üzerinden size en uygun olanı belirleyerek başlıyorum dolayısıyla tam istediğiniz bir şekilde size sunuyorum.
Eral D.

Eral D.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
En uygun fiyatla, en son teknolojik alt yapı ile e-ticaret veya kişisel web sitesi için yazılım kodlama ve tasarımı yapılır.
Özkan Ö.

Özkan Ö.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
5 Yılı aşkın bir süredir web programlama üzerine çalışıyorum. Uzmanlık alanlarım web tabanlı programların ve otomasyonların geliştirilmesidir. ASP, MVC, Jquery ve CSS konusunda bilgi sahibim. Ayrıca üretmekte olduğum ürünlerin grafiksel arayüzleri son derece özenli olup, kullanıcı dostu ürün hazırlamaktayım. Teknik destek hizmetinde de yine aynı özveri ile yardımcı olmaktayım.
Burak A.

Burak A.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
Merhabalar, Türkiye nin ilk çevre gazetesi Çepeçevre de Front End Editörlük ve Sosyal Medya Koordinatörlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda freelance olarak Web Tasarım hizmeti vermekteyim.
Kadir Y.

Kadir Y.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
☪ ❥ K P T N O W N E R | 👑 ╔═══════════════ ╫ ₪ ♡Ӄ.α̲†̲α̲†̲u̲r̲ӄ♡ ╫ ₪ Bilişim/WebTasarım ╫ ₪ Medya/Reklam ╫ ₪ AnwNetwork #Ceo'su ╫ ₪ Mnj: ╚═══════════════
Dinçer  Ö.

Dinçer Ö.

Web Yazılım · Etimesgut, Ankara
15 yıllık tecrübe ile Uzun ve kısa vadeli projelerde yazılım ihtiyaçlarınız karşılanır. Özgün yazılımlar yapılır. Danışmanlık verilir. IOT projeleri, Web, Mobil Yazılımlar,Özel ders verilir.
Okan İ.

Okan İ.

Web Yazılım · Sincan, Ankara
Web yazılım geliştirme uzmanı olarak görevler almaktayım. Web üzerindeki ihtiyaçlara yönelik yazılımlar geliştiriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Nart
Web Yazılım   20/03/2019

Çok ilgili yazılım firması işlerini çok iyi yapıyorlar. Anlaşma sağladık. Bundan sonraki işlerimde de kesinlikle beraber çalışacağım bir firma

         
Halis Balcı
Web Yazılım   10/03/2019

Sayın Armut yetkilileri organizasyonunuzda kayıtlı olup ve guvencenizle hizmet veren, Web ajans 34 ile sitenizin yapımı için anlaşma yaptık. Web ajans 34 taahhüt ettiği zamanda ve taleplerimizi kusursuz bir şekilde yerine getirerek web sitenizi hizmete açmıştır. Bu anlamda size ve şahsınızda web ajans 34 e teşekkür ediyorum. Selamlar saygılar sunuyorum.

         
Web Yazılım   21/12/2018

Emre bey, enerji-inşaat firmam için güzel bir site kurdu. Kendisi bizlere çok yardımcı oldu, isteklerimize içtenlikle cevap verip gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

         
Esentur Ev & Ofis Taşıma
Web Yazılım   13/12/2018

ben ankara oldugum halde emre kardeşimiz istedigim detaylar şekiller ve tasarımı hiç sıkıntı olmadan yaptı kendisine çok teşekkür ederim başarıların devamını dilerim sadece benim beklediklerimin üstünde yaparak çok menmun oldum tekrar teşekkür ederim

         
Gökalp Akademi
Web Yazılım   24/11/2018

Şirketimin web tasarımı için mustafa beyden destek aldım tam istediğim gibi yardımcı oldu sağolsun tamamen müşteri odaklı çalışan biri sizin isteğiniz doğrultusunda ne gerekiyorsa yapıyor ben çok memnun kaldım kendisinden işini özverili yapan biri ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim

         
EVREN TEZEL
Web Yazılım   30/10/2018
gallery thumbnail

Bir projeyi beraber gerçekleştirdik. O kadar memnun kaldım ki 2.işi de kendilerine verdim. Şimdi onun üzerine çalışıyoruz. Gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

         
Murat AK
Web Yazılım   29/10/2018

Emrullah bey, konusuna hakim, ne istediğinizi anlayabilen, yeni alternatifler üretebilen ve çözüm odaklı çalışan oldukça başarılı,. İşi aldıktan sonra da tamamen işine odaklanan, sizin çalışma ne oldu ne aşamada dahi demenize fırsat vermeden gelişmeleri rapor eden, işine aşık, dahası sizin projenizi sahiplenen ve kendi işi gibi görüp gece gündüz çalışan, aldığı ücreti fazlasıyla hak eden çalışkan dürüst, güvenilir biri. Şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

Web Yazılım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz