4 Evde Bakım Hizmetleri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

601 Evde Bakım ve Sağlık Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Evde Bakım ve Sağlık Uzmanı

Bülent K.

Bülent K.

Evinizden çıkmadan, Pansuman Enjeksiyon Sonda takma,çıkarma Yara bakımı Pack bakimı Serum takma Ng,ostomi bakimi Kan alma Doktor hizmetleri verilir.
Harun B.

Harun B.

Merhaba, 8 yıldır izmirde özel bir hastanede hemşire olarak çalışmaktayım. Evde bakım ve tedavi hizmetleri için gerekli tecrübeye sahibim ve alanımda profesyonelim. Aşağıda belirttiğim bütün konularda en iyi ve güvenli şekilde sizlere yardımcı olmak için hazırım., Evde hasta bakımı ve sağlık hizmetleri Onkoloji, hematoloji, kardioloji, kalp damar cerrahisi, organ nakli hasta bakımı Port kateter bakımı ve değişimi Kolostomi bakımı ve değişimi Yara pansumanı Foley sonda, prezervatif sonda
Tunalı Sağlık K.

Tunalı Sağlık K.

Tunalı Sağlık Kabini Kennedy caddesinde hizmet veren, Sağlık Bakanlığı denetimindeki bir özel sağlık kuruluşudur.
EDANUR Ç.

EDANUR Ç.

Merhabalar, Evde sağlık hizmeti almak için güven çok önemlidir biliyorum. Daha önceki hastane ve yoğun bakım deneyimlerimden ve evde verdiğim sağlık hizmetlerinden kaynaklı bu işte bana rahatlıkla güvenebilir siniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Meltem T.

Meltem T.

Hemşireyim. Bir-çok serviste çalıştığım için sağlık tecrübem çok iyi seviyededir. Uygulamalarımı hasta odaklı, steril malzemelerle yaparım. Serum, enjeksiyon, pansuman, sonda, port, kan alma vs. Vs. Uzman seviyesinde canınız acımadan uygulamayı yaparım. Geçmiş olsun.
Büşra K.

Büşra K.

Profosyonel Hasta Bakim ve Refakat Hizmetlerimiz *Operasyon sonrasi yarabakimi *Evde profosyonel tedavi-bakim / *Fizyo terapi *Yasli bakimi *Treokestomi kanul değişimi *Svk-port pansumani/yikanmasi *Ileostomi,kolostomi,jejenestomi,urostomi bakimi, *Yatak ici banyo *Enjeksiyon,damar yolu acımı, Serum uygulanmasi *Anne ve bebek bakimi *Doğum öncesi/sonrası eğitim Ve daha fazlasi icin HEMŞİRE Büşra KÜÇÜK :
İbrahim  B.

İbrahim B.

En az 15 yıllık tecrübe ile size evinizin konforunda hizmet vermeye 7/24 hazırım. Evde veya hastanede profesyonel hasta bakımı, evde kan alma, serum takma, enjeksiyon, ilaç takibi, sonda takılması ve yara bakımı ve pansuman yapımı ile hizmetinizdeyiz.
MUHAMMET Ç.

MUHAMMET Ç.

Selamlar, Ben Muhammet 2014 yılından beri aktif olarak hemşirelik mesleğimi severek yapıyorum. Yaşlı bakımı, acil servis, yoğun bakım, huzurevi, evde sağlık, özel ambulans tecrübelerim mevcut. Bu tecrübelerimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Güler yüzlü hemşireniz :)
Hüseyin  Ç.

Hüseyin Ç.

Evde yaşlı ve hasta bakımı konusunda uzman empati yaparak iletişim kurmasını bilen insanlar bu mesleği severek yapan birisiyim hemsirelik bölümü mezunuyum teşekkkür ederim
Mine Y.

Mine Y.

Acibadem Üniversitesi Dahili Hastalıklar Hemşireliği alaninda yüksek lisansımi yaptim. 19 yıldır çalışıyorum. Yoğunbakim hemsiresiyim. Evde sağlik hizmeti tecrübem var.
Esra B.

Esra B.

8 yıllık yoğun bakım,evde bakım ve yaşlı bakımı hizmetleri deneyimim var.İzmir’de evde özel hasta bakımıyla ilgili bir ekibimiz mevcut.Tüm evde bakım ve tedavileriniz için yardımcı olmaktan onur duyarız.Tüm izmir ve çevresi için hizmet verilmektedir.
AHMET A.

AHMET A.

EN AZ 10 YIL DENEYİMİ OLAN HEMŞİRE TARAFINDAN SAĞLIK BAKIMI VE REÇETELİ İLAÇLARINIZIN EVDE TEDAVİSİ,PANSUMAN VE YARA BAKIMI,STERİL ŞARTLARDA İDRAR SONDASI DEĞİŞİMİ, GEREKTİĞİNDE EVDE NUMUNE KAN ALIMI GİBİ HİZMETLER VE İHTİYAÇLARINIZ PROFESYONEL OLARAK YAPILIR.
Şahin Ç.

Şahin Ç.

Hemşireyim . 21 yaşındayım . 5 yıllık bir tecrübeye sahibim . Evde sağlık hizmetiyle uğraşıyorum. SONDA , SERUM , DİKİŞ , ENJEKSİYON, PANSUMAN ve AKLINIZA GELEBİLCEK HER TÜRLÜ SAĞLIK OLAYINDA YANINIZDA OLABİLİRİM . Okuduğunuz icin teşekkür ederim
Ahmet A.

Ahmet A.

EVDE BAKİM HİZMETLERİ YAŞLI BAKİMİ . 8 YİLDİR UST DÜZEY YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ YAPMAKTAYIM. AYRİCA YASLİ BAKİMİ TEKNİKERLİĞİ MEZUNUYUM . HER TÜRLÜ SAGLİK ALANİNDA BİLGİ SAHİBİYİM . YARA BAKİMİ PEG BAKIMI HASTA BANYOSU İLAC SERUM SONDA AKLİNİZA GELECEK HER SORUNA ALLAHİN İZNİYLE YARDİMCİ OLMAYA ÇALIŞACAĞIM .
Fulden S.

Fulden S.

Yenidoğan yoğun bakım ünitesi , evde bakım hastası , enfeksiyon hemşireliği , yara bakımı , kal ve damar cerrahisi alanında tecrübem bulunmaktadır.Ayrıca Ca'lı hasta trakeostomi bakımı peg'li hasta tecrübem bulunmaktadır.
Yasin Ö.

Yasin Ö.

1 senelik devlet sektöründe çalışan hemşireyim. Yaşlı hastalara verilen ağrı kesiciler için hastaların her gün sağlık ocağına veya hastaneye gitmesi zahmetli olabiliyor. Böyle durumlar için bana ulaşabilirsiniz :) Serum takma-çıkarma, IM yoluyla ağrı kesiciler (enjektör ile) gibi tedaviler için benimle iletişime geçebilirsiniz. Zaman kaybetmeden gelmeye çalışırım, saygılarımla.
Samandıra sağlık kabini

Samandıra sağlık kabini

Samandıra sağlık kabini olarak bayan hemşire erkek hemşire bay bayan doktor hizmetimiz evde sağlık alanında gelişmiş tıp anlayışımız ile evde röntgen,kan alma,serum takılması,dikiş alma,dikiş atma, pansuman ve hastanede yaptırdığınız bütün sağlık hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Ahmet M.

Ahmet M.

İzmir Atatürk Sağlık Meslek Lisesinden 2009 yılında mezun oldum. 3 yıl Antalya da özel bir hastane bünyesine bağlı olarak otellerde hemşirelik görevimi icra ettim. Ardından izmir medikalpark hastanesi anestezi ve reanimasyon yoğun bakımında 4 yıl görev yaptım bu süre zarfında sorumlu yardımcılığı ve eğitim hemşireliği görevlerinide üstlendim şu anda Özel SADA Hastanesi bünyesinde yoğun bakımda hizmetime devam etmekteyim. Bilgi ve birikimimi siz kıymetli hastalarımız için kullanmak ve sizlere ya
Burak  E.

Burak E.

Merhaba derince eğitim araştırma hastanesi genel cerrahi bölümündd asistan doktorum pansuman yara bakımı enjeksiyon stoma bakımı yapabilirm
Bilay evde sağlık hizmetleri

Bilay evde sağlık hizmetleri

Kadrolu hemşire ve hasta bakıcıları ve sağlık destek personeliyle hizmet veren firmamız Kayseri de faaliyet göstermektedir. Branşlarının yanında evde hasta bakımı konusunda eğitimli ve sertifikalı sağlık destek personeliyle profosyonel çözümler sunmaktadır. Evde yaşlı ve hasta bakım hizmetini gerekli tecrübe ve bilgi birikimi olan, hasta takibini düzenli olarak yapan,uzman ekibimiz özel sağlık hizmetlerinde sizlere daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
İsmail A.

İsmail A.

6 Yıllık iş tecrübemle her türlü enjeksiyon pansuman ve diğer evde sağlık hizmetlerini en iyi sekilde yerine getiriyoruz.
Gökmen Evde Sağlık Hizmet T.

Gökmen Evde Sağlık Hizmet T.

EVDE HASTALARIMIZIN
Ebrar Y.

Ebrar Y.

Enjeksiyon uygulamaları, sonda takımı, trakeostomi bakımı, aspirasyon, hasta günlük bakımı konusunda yardımcı olabilirim. 1 yıla yakın yoğun bakım deneyimim mevcut olduğu için hasta bakım konusunda bilgi birikimim mevcut. Hem fiziksel hem psikolojik destek ile daima yanınızdayım.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Kaliteli , titiz , hızlı sağlık hizmetleri ,hemşirelik hizmetleri, kan tahlili , serum takılması , tırnak çekilmesi , enjeksiyon ve tüm sağlık müdahaleler
Sağlık P.

Sağlık P.

20 yıldır hastanede aktif çalışan hemşireyim. 1-Enjeksiyon 2-Serum takma 3-Pansuman 4-idrar sondası takılması 5-Kan alma(labaratuar tetkikleri) 6-Dikiş alma 7-Tansiyon ölçme Tüm hemşirelik hizmetleri verilir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Filiz Kabaklıoğlu
Evde Bakım Hizmetleri   09/07/2020

Hizmet mesafesinin uzak olmasına rağmen, saatinde ve söz verdiği gibi gelip, tüm titizliği , güler yüzüyle yardımcı olan hemşire hanıma çok teşekkür ederiz. Dileriz ki hep sağlıklı olalım ama ihtiyacınız olursa kesinlikle arayabileceğiniz biri kendisi.

         
Begüm Pandora
Evde Bakım Hizmetleri   07/07/2020

83 yaşındaki yatalak dedemin aniden sondası çıkmıştı ve armut.com da Bülent beyin teklifini seçtik. Durumun aciliyetini belirtince sağolsun kısa zaman içinde hastamızın yanına geldi ve tertemiz bir şekilde işlemi yaptı. Kendisinden çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz. Gözü kapalı tavsiye ederiz.

         
Cengiz Toper Gürler
Evde Bakım Hizmetleri   25/06/2020

1000 kilometre öteden bir tek Telefonla Kardeşime Benim şefkat imle Evde yaşlı hasta bakımı Yapan bu ekibi tebrik ediyorum. Şiddetle Tavsiye ediyorum bizi çok mutlu ettiniz Zeynep hanım..

         
Arzu E
Evde Bakım Hizmetleri   09/06/2020

Annemin ummin sistemle ilgili bir rahatsızlığı var ve her ay düzenli olarak damardan ilaç alıyor. Pandemi dolayısıyla hastaneye gitmek istemediğimiz için Bülent Bey’e ulaştık. Çok başarılı, çok memnun kaldık. Hem titiz hem özenli çalışıyor. Tavsiye ederim.

         
Aysun ILGIN
Evde Bakım Hizmetleri   08/06/2020

Cok memnun kaldim..Fatih bey son derece ilgili ve yardimci.Hastanede yatmakta olan hastamiza 3 gun icin refakatci arayisimiz vardi,ayni gun icerisinde duzenleme yapildi.Gelen kisi de aranan nitelikleri karsiliyordu. Yine ihtiyacimiz olsa kendileri ilk adresimiz olur, Tavsiye ederiz.Teşekkurler

         
İsmail Dengiz
Evde Bakım Hizmetleri   18/05/2020

Nurdan hemşire herkese tavsiye ederim kesinlikle işine sahip ve sorun yaşamayacağınız bir insan hastama serum taktırmak için çağırdım serum bitene kadar aynı ben varmışcasına ayağının ucunda bekledi süper 10 *********

         
Seven Engin
Evde Bakım Hizmetleri   15/05/2020

Merhaba. Çok ilgili ve titiz bir arkadaş. İlk defa böyle bir hizmet aldığım için tedirgindim kendisi içimin rahat etmesi için diplomasını paylaştı ben istemediğim halde. Herkese tavsiye ederim.

         
Eygü Aksaray
Evde Bakım Hizmetleri   12/05/2020

İşinin uzmanı olduğu her hareketinden belli. Hastamızı hiç üzmeden acıtmadan tek seferde damarı bulup girdi ki hiç kolay değildi hastamızın durumunda. Sıcacık, ilgili ve işini severek yaptığı her halinden belli. Biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim. Hiç ereddüt etmeden çağırabilirsiniz.

Evde Bakım Hizmetleri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz