4 Evde Bakım Hizmetleri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

175 Evde Bakım ve Sağlık Uzmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

Evde Bakım Hizmetleri

Meltem Ekici

Meltem Ekici

Tecrübeli uzman hemşireyim. Zaman içerisinde bir çok farklı serviste çalıştım. Sağlık tecrübem ve bilgim çok iyi seviyededir. Uygulamalarımı hasta odaklı, steril malzemelerle yapıyorum.Her daim ihtiyaç olabilecek sağlık malzemeleri nide bulunduruyorum. Serum, enjeksiyon, pansuman, sonda, port, kan alma vs. En ince damarlı bebekten çok ileri yaşlara kadar itinalı ve hassas hizmet veriyorum. Sağlıklı ve mutlu yaşamlar dilerim. Geçmiş olsun.
Feyzullah Baba

Feyzullah Baba

Samandıra sağlık kabini olarak bayan hemşire erkek hemşire bay bayan doktor hizmetimiz evde sağlık alanında gelişmiş tıp anlayışımız ile evde röntgen,kan alma,serum takılması,dikiş alma,dikiş atma, pansuman ve hastanede yaptırdığınız bütün sağlık hizmetini ayağınıza getiriyoruz.
Mustafa İrfan Ay

Mustafa İrfan Ay

Müşterilerin dikkatini çekmek ve farklılaşmak için deneyimini ve seni farklı yapan özelliklerini anlat.
İzzet Güler

İzzet Güler

Merhaba ismim İzzet 22 yıllık profesyonel yoğun bakım hemşiresiyim.Evde serum,sonda, pansuman,dikiş alma-atma,hasta banyosu v.b uygulamalari itinayla yapmaktayım.Gecmiş olsun sağlıklı günler dilerim.
Melike Sağın

Melike Sağın

5 yıllık hemsireyim eskişehirde özel bir hastanede görev yapmaktayım evde sağlık hizmetlerine (serum enjeksiyon pansuman vs) ihtiyaç halinde her daim destek olabilirim.
Fulya Türkel

Fulya Türkel

Adım Fulya.26yaşındayim.Hemşirelikte 8.senemin içine girdim.Yoğun bakım hemşireligi konusunda tecrübeliyim.Yaşlılarla ve çocuklarla aram iyidir:)
Yasin Topal

Yasin Topal

Merhaba;5 yıldır plastik cerrahi hemşireliği yapmaktayım.Yara bakımı konusunda oldukça tecrübeliyim. Yara türüne göre pansuman yaparak ve gerekli krem ve malzeme kullanarak yaranın sağlıklı bir şekilde iyileştirilip kapanmasını ve kapandıktan sonra dokunun olgunlaşıp tekrar açılmasını önlemek için güzel bakım sağlayarak siz değerli hastalarımıza hizmet vermekteyim. SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.
Betül Türkoğlu

Betül Türkoğlu

Öncelikle merhaba , İstanbul Ayvansaray üniversitesi sağlık fakültesi mezunuyum . 07.06.1997 doğumluyum. Bir çok hastane de tecrübe kazanarak mesleğimde 4 yılı devirdim . Şimdi verdiğim hizmetlerle sizinle olacağım . Serum Takma Takibi (bebek, yetişkin , çocuk) Enjeksiyon İğne Aşı Acil müdahale Kan alma Şeker , Tansiyon , Satürasyon Takibi Hava takma Pansuman temizleme Sonda
Serkan Soysal

Serkan Soysal

Acil Tıp Teknisyeniyim. Meslekte 6. yılım. Meslek hayatım boyunca ABD menşeili JCI akreditasyonuna sahip "A" sınıfı özel hastanelerin Acil Servisinde çalıştım. Peg bakımı, Yara bakımı & pansumanı, Post-op yara takibi, Mesane sonda uygulaması, Reçeteli olmak koşuluyla damar içi ve kas içi enjeksiyon gibi sağlık uygulamaları yapmaktayım.
Gönül Dinç

Gönül Dinç

Uzun yıllar yoğun bakım hemşireliği yaptım emekliyim.Hasta ve yaşlı bakım eğitimi verdim.Tecrübeli ve deneyimliyim
Adem Ayten

Adem Ayten

YİRMI YILI GECKIN AKTIF HEMSIRELIK YAPIYORUM HASTANESINDE CALISMAYA DEVAM EDIYORUM.UZUN YILLAR AMELIYATHANE YOGUN BAKIM,ACIL SERVIS.YATAKLI SERVISLERDE ÇALIŞTIM. TECRUBE BIRIKIMIM OLDU.EVDE .ENJEKSIYON PANSUMAN SERUM TAKMA VE SONDA TAKMA.PANSUMAN YAPI
Hemşire Nuray Aslankaya

Hemşire Nuray Aslankaya

.Evde kan alma,enjeksiyon,pansuman,damar yolu açılması ve tedavi. gibi her türlü Hemşirelik bakımı ve tedavi ihtiyaçlarında ulaşabilirsiniz.
Serpil Kılıç

Serpil Kılıç

10 yıllık hemşireyim. Evde enjeksiyon, serum takma, idrar sondası takma, subcutan enjeksiyon eğitimi gibi birçok uygulamayı yapmaktayım.
Gamze Aydoğan

Gamze Aydoğan

Lisans mezunu 7 yıldır aktif çalışan çocuk hemşiresiyim enjeksiyon evde bakım hizmeti yaşlı bakıımı verebilecek kapasiteye sahibim.
Sena Koç

Sena Koç

1 sene 3 ay Atakent Acıbadem Hastanesinde Vip bölümde çalıştım 3 senedir özel hastalarla ilgileniyorum DAMAR YOLU AÇMA SONDA TAKMA ENJEKSİYON KAN ALMA TEDAVİ VE TAKİP DİĞER CERRAHİ UYGULAMAR konusunda başarılıyım Ücrette anlaşılır
Fatma Tuna

Fatma Tuna

Lisans hemşirelik mezunu olup 8 yıldır hizmet vermekteyim. Pansuman , serum , enjeksiyon , bebek bakım , sonda gibi evde bakım hizmetleri veriyorum.
Hikmet Can Gültekin

Hikmet Can Gültekin

Acil tıp teknisyeni bölümü mezunuyum evde bakım hizmetinde deneyimliyim.şuan aktif olarak hastanede çalışıyorum.Cerrahi ve dahiliye servis hemşirliği yapıyorum.Enjeksiyon yapılması,sonda takılması ve çıkarılması doktor reçeteli ilaç ve serum uygulaması,subkutan ilaç uygulaması konularında yardımcı olabilirim.Aracım olduğu için semt fark etmeksizin gelebilirim
Mertcan Uzunoğlu

Mertcan Uzunoğlu

Verdiğim hizmeti kendi ailemdeki birine verir gibi veriyorum. kaliteli,güvelir,merhametli ve işimi severek yapıyorum.
Arif Emirosman

Arif Emirosman

Evde bakım pansuman ve iğne yapılması hizmeti verilir yapan arkadas diplomalı aktif çalışan sağlıkcı.
Mahmut Şener

Mahmut Şener

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Organ Nakil Bölümünde hemşireyim. Evde kas ve damar içi enjeksiyonlar, port takma, ilaç hazırlama, bakım verme, sonda, peg takma gibi işlere muvaffakım.
Vita Life Sağlık Hizmetleri

Vita Life Sağlık Hizmetleri

VİTA LİFE SAĞLIK HİZMETLERİ Vita life sağlık hizmetleri olarak profosyonel ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. -7/24 hemşirelik hizmetleri -evde/hastanede yatılı refakatçi hizmeti -Evde kan alma -Evde Serum takma -Evde görüntüleme hizmetleri -Enjeksiyon -Evde yatalak hasta bakımı -Stoma bakımı ve eğitimi -Trekeostomi ve peg bakımı -Evde sonda takma - değiştirme gibi hizmetlerimiz. Daha fazla hizmetimiz için arayıp Bilgi alabilirsiniz.
Mahmut Taha Candan

Mahmut Taha Candan

4 yıllık yoğun bakım hemşireliği tecrübesine sahibi hemşirelik ile alakalı tüm uygulama ve bilgiye sahibim (sonda , NG , damar yolu , yara bakımı , yoğun bakım ve yoğun bakım sonrası hasta takibi)
Yavuz Demir

Yavuz Demir

Ben yavuz Demir 21 yaşında Acıbadem üniversitesi okuyan aynı zamanda Acıbadem Altunizade hastanesinde çalışmış bir hemsireyim. Sağlık meslek lisesi mezunuyum. Şuan Konya'da ikamet etmekteyim.
Uğurcan Pul

Uğurcan Pul

Beylikdüzü medican da kat hemşirliği yapmaktayin daha evelinden evde bakım hizmeti vermişliğim de vardir sizlere güvenlik ve iyi bir hizmet vermek isterim
Erman Öztürk

Erman Öztürk

Enjeksiyon,serum takma her türlü yara bakımı ve pansumanı 20 yıllık hemşirelik deneyimiyle hizmet veriyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Çağla A.
Evde Bakım Hizmetleri   13/04/2021

Beyefendi acil ihtiyacımıza hemen dönüş yaptı,tecrübeli,dakik ve eli çok hafif.kesinlikle tavsiye ediyorum kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

         
Evrim Y.
Evde Bakım Hizmetleri   07/02/2021

Annemin rahatsızlığı için teklif vermiştim. 5dk icinde İbrahim bey ile görüştük ve anlaştık. sokağa çıkma yasağı olmasına rağmen sabah, akşam geldi ve bize çok kolaylık sağladı. tavsiye ederim.

         
Nergiz Ö.
Evde Bakım Hizmetleri   25/01/2021

Mustafa beye ve Leyla hanıma ilgisi ve özenleri konusunda çok teşekkür ederim. Özel ilgi ve bakım gerektiren çocuğumla profesyonelce ve bir anne şefkati ile yaklaştıklar. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

         
Sencer B.
Evde Bakım Hizmetleri   28/12/2020

Harika bir insan! öncelikle mesleğe gönülden bağlı olması, işini severek yapması ve tüm bunların yanında gösterdiği profesyonelliği için çok teşekkür ederim :)

         
Ferudun A.
Evde Bakım Hizmetleri   08/12/2020

pinar girgin hanim eşime gunluk sabah aksam igne enjeksiyon konusunda yardımcı oldu kendisinin verdi hizmeti çok beğendik eli cok hafif cok kibar ve saygılı bir ayni zamanda fiyat olacakta cok makul tavsiye ederim.

         
Burak Ş.
Evde Bakım Hizmetleri   28/07/2020

Gerçekten işinin ehli bir insan. Çok güzel şekilde bilmemiz gereken detayları da anlattı. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

         
Filiz K.
Evde Bakım Hizmetleri   09/07/2020

Hizmet mesafesinin uzak olmasına rağmen, saatinde ve söz verdiği gibi gelip, tüm titizliği , güler yüzüyle yardımcı olan hemşire hanıma çok teşekkür ederiz. Dileriz ki hep sağlıklı olalım ama ihtiyacınız olursa kesinlikle arayabileceğiniz biri kendisi.

         
Cengiz G.
Evde Bakım Hizmetleri   25/06/2020

1000 kilometre öteden bir tek Telefonla Kardeşime Benim şefkat imle Evde yaşlı hasta bakımı Yapan bu ekibi tebrik ediyorum. Şiddetle Tavsiye ediyorum bizi çok mutlu ettiniz Zeynep hanım..

Evde Bakım Hizmetleri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz