4 Evde Bakım Hizmetleri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

675 Evde Bakım ve Sağlık Uzmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Evde Bakım ve Sağlık Uzmanı

Harun Bayram

Harun Bayram

Merhaba, 8 yıldır izmirde özel bir hastanede hemşire olarak çalışmaktayım. Evde bakım ve tedavi hizmetleri için gerekli tecrübeye sahibim ve alanımda profesyonelim. Aşağıda belirttiğim bütün konularda en iyi ve güvenli şekilde sizlere yardımcı olmak için hazırım., Evde hasta bakımı ve sağlık hizmetleri Onkoloji, hematoloji, kardioloji, kalp damar cerrahisi, organ nakli hasta bakımı Port kateter bakımı ve değişimi Kolostomi bakımı ve değişimi Yara pansumanı Foley sonda, prezervatif sonda
Kerem Sezer

Kerem Sezer

Merhaba palyatif bakım ve terminal dönem bakım konusunda oldukça deneyimliyim sonda takma, damaryolu, kan alma trakeostomi bakımı aspirasyon ve dekübit bakımlarındaki deneyimlerimi siz değerli hasta ve hastayakınlarınla paylaşmaktan ve yardımcı olmaktan mutluluk duyarım
Gönül Kaplan

Gönül Kaplan

Profosyonel stoma bakımı ve eğitimi yapmaktayım. 29 yıllık genel cerrahi hemşiresiyim (Sertifikam: gazi üniversitesi+sağlık bakanlığı onaylı stoma ve yara bakım sertifikası)Diyabetik ayak yarası dekibitüs dediğimiz yatak yarası venöz ülser bacak yaraları ve kolostomi ileostomi ürostomi bakımını profosyonelce yönetmekteyim .Ayrıca kalp damar cerrahi hastaları dahil tüm cerrahi geçirmiş hasta bakım ve rehabilitasyon sürecini takip ediyorum .Damar yolu açma yani serum takma gibi tüm girişimsel he
Cihan Aktaş

Cihan Aktaş

Evde sağlık hizmeti olarak; Serum takma Damaryolu açma Enjeksiyon(iğne) Sonda takma Yara pansumanları Dikiş atma Kan alma Trakeostomi kanülü değişimi Kolostomi torbası değişimi ve bakımı Port kateterden ilaç uygulamaları Kan tahlilleri yapmaktayım.Özellkle istanbul avrupa yakasında hizmt vermekteyim .İhtiyacınız olduğu durumda uzak semtlere de gelebilirim. Tecrübe ve güvenilirlikten yana hiçbir kuşkunuz olmasın.
Izzet Guler

Izzet Guler

Merhaba ben izzet 15 yillik yoğun bakim tecrübemle sizlere hizmet vermekteyim.evde serum sonda pansumam enjeksiyon v.b işleri itina ile yapmaktayim.gecmiş olsun sağlikli günler dilerim.
Bülent Karataş

Bülent Karataş

Evinizden çıkmadan, Pansuman Enjeksiyon Sonda takma,çıkarma Yara bakımı Pack bakimı Serum takma Ng,ostomi bakimi Kan alma Damar yolu Açma Doktor hizmetleri verilir.
Büşra Küçük

Büşra Küçük

Profosyonel Hasta Bakim ve Refakat Hizmetlerimiz *Operasyon sonrasi yarabakimi *Evde profosyonel tedavi-bakim / *Fizyo terapi *Yasli bakimi *Treokestomi kanul değişimi *Svk-port pansumani/yikanmasi *Ileostomi,kolostomi,jejenestomi,urostomi bakimi, *Yatak ici banyo *Enjeksiyon,damar yolu acımı, Serum uygulanmasi *Anne ve bebek bakimi *Doğum öncesi/sonrası eğitim Ve daha fazlasi icin HEMŞİRE Büşra KÜÇÜK :
Mine Yüksel

Mine Yüksel

Acibadem Üniversitesi Dahili Hastalıklar Hemşireliği alaninda yüksek lisansımi yaptim. 19 yıldır çalışıyorum. Yoğunbakim hemsiresiyim. Evde sağlik hizmeti tecrübem var.
Galenos Sağlık Hizdanışiktanorticltdşti

Galenos Sağlık Hizdanışiktanorticltdşti

*EVDE UZMAN HEKİM *EVE HEMŞİRELİK -KAN ALMA -PANSUMAN -NEBÜLİZATÖR -ENJEKSİYON -İDRAR SONDASI -SERUM TAKMA -YARA BAKIMI * HASTA BAKICI * REFAKATÇI * YAŞLI BAKICI
Emine Eken

Emine Eken

Kabinimizde veya evinizde enjeksiyon, pansuman, serum takma, sonda değişimi, diyabetik ayak bakımı, yatak yarası, bası yarası gibi çeşitli istekleriniz de güleryüzlü ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz.
İbrahim  Bey

İbrahim Bey

En az 15 yıllık tecrübe ile size evinizin konforunda hizmet vermeye 7/24 hazırım. Evde veya hastanede profesyonel hasta bakımı, evde kan alma, serum takma, enjeksiyon, ilaç takibi, sonda takılması ve yara bakımı ve pansuman yapımı ile hizmetinizdeyiz.
Figen Kara

Figen Kara

20 yıllık tecrubemi sizlere aktaracagim. Evde saglik ve bakim hizmetleriniz icin iletisime gecebilirsiniz. Evde enjeksiyonlar, evde serum takilmasi, pansumanlar, yara bakimlari icin bana ulasabilirsiniz.
Elite Destek İnsan Kaynakları

Elite Destek İnsan Kaynakları

Elite Destek Hizmetleri olarak İstanbul genelinde danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailelerimize, onların belirledikleri kriterler çerçevesinde ev içi personel desteğinde bulunmaktayız. Yatılı- gündüzlü- yarı zamanlı olarak eleman arayan ailelerimiz ile, bu şekilde çalışmak isteyen personellerimizi bir araya getirerek çözüm ortaklığı sunuyoruz. 0-6 yaş grubu çocuk bakımı, hasta ve yaşlı bakımı ve ev içi temizlik üzerine alanında kalifiye personelleri uygun ailelerle buluşturuken seçme y
Mehmet Batuhan Erdem

Mehmet Batuhan Erdem

Merhaba öncelikle herkese geçmiş olsun.Hemşireyim 22 yaşındayım 3 seneye yakın çalışıyorum hemşire olarak,Her türlü tedavi,ameliyat,her hangi bir hastalıkta yardımcı olurum iş tecrübem iyi, Serum tedavisi ,ilaçlı tedaviler, ameliyat sonrası pansuman veya ameliyatsız normal yara bakımı ve pansumanı,Enjeksiyon kısacası herşey için hizmet vermekteyim. Son olarak ERASMU+ PROJESİ KAPSAMINDA 2 AY LETONYA'DA EĞİTİM ALDIM. Evde Yaşlı ve Hasta Bakım sertifikasına sahip oldum.İhtiyacı olanlar arayabilir.
Hasan Yılmaz

Hasan Yılmaz

Uzun yıllar Yoğun bakım tecrübeli sağlık profesyoneli tarafından evde yapılabilecek her türlü hizmet ve yardım için ulaşın.
Zehra İzer

Zehra İzer

Üniversite mevzusuyum.8 yıllık tecrübem var. Cerrahi kliniklerin tüm branşlarında çalıştım. Acil servis ve ameliyathane tecrübemde mevcut. Özel şirketlerde zaman zaman Evde bakım hizmeti verdim. -cerrahi hemşireliği sertifikası -ilk yardım sertifikası -iş yeri hemşireliği sertifikası ve -sedasyon sertifikam mevcut. Trakeostomi , ng, peg, aspirasyon,pansuman bakımlarını bilmekteyim.
Ahmet AYVA

Ahmet AYVA

EVDE BAKİM HİZMETLERİ YAŞLI BAKİMİ . 8 YİLDİR UST DÜZEY YOĞUN BAKIM HEMŞİRELİĞİ YAPMAKTAYIM. AYRİCA YASLİ BAKİMİ TEKNİKERLİĞİ MEZUNUYUM . HER TÜRLÜ SAGLİK ALANİNDA BİLGİ SAHİBİYİM . YARA BAKİMİ PEG BAKIMI HASTA BANYOSU İLAC SERUM SONDA AKLİNİZA GELECEK HER SORUNA ALLAHİN İZNİYLE YARDİMCİ OLMAYA ÇALIŞACAĞIM .
Mustafa Çakır

Mustafa Çakır

Ankara Üniversitesi sağlık hizmetleri mezunuyum .çok tecrübeli sağlık teknikeriyim.Evde pansuman , enjeksiyon, serum takma , kan alma ,sonda takılması vs.her türlü sağlık hizmeti vermekteyim.
Abdullah  Kaya

Abdullah Kaya

3 yıl tecrübeli bir paramedik olarak sizlere evinizin konforunda dilediğiniz sağlık hizmetini vermek amacıyla burdayım.
Fulden Sonar

Fulden Sonar

Yenidoğan yoğun bakım ünitesi , evde bakım hastası , enfeksiyon hemşireliği , yara bakımı , kal ve damar cerrahisi alanında tecrübem bulunmaktadır.Ayrıca Ca'lı hasta trakeostomi bakımı peg'li hasta tecrübem bulunmaktadır.
İbrahim MARANGOZ

İbrahim MARANGOZ

5.5 yıl tıp fakültesi yoğun bakımda yaşlı hastalara hizmet verdim. Halen devam ediyorum başka hastanelerde özel hasta baktım pansuman ameliyat sonrası gibi farklı çok hastayla ilgilendim.
Barış Kelleci

Barış Kelleci

Sağlık memuruyum.15 yıllık meslek tecrübem mevcut.bu süreçte vip hemşirelik , yoğun bakım hemşireliği , yara bakımı , ozon tedavisi , prp uygulamaları , evde yaşlı ve hasta bakımında tecrübelerim mevcut. Ankara'da çalışmaktayım. Enjeksiyon,yara pansumanı,serum takılması,dikiş alınması,idrar sondası takılması,sağlık danışmanlığı,evde 24 saat hemşire ve bakıcı ihtiyaçlarınız gibi durumlarda yardımcı oluyoruz.
EDANUR ÇİĞDELİ

EDANUR ÇİĞDELİ

Merhabalar, Evde sağlık hizmeti almak için güven çok önemlidir biliyorum. Daha önceki hastane ve yoğun bakım deneyimlerimden ve evde verdiğim sağlık hizmetlerinden kaynaklı bu işte bana rahatlıkla güvenebilir siniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
Zafer Akat

Zafer Akat

Evde sonda takılması enjeksiyon yapılması pansuman yapılması gibi evde yapılabilecek tüm hemşirelik hizmetleri verilir. 2006 yılından itibaren sağlık alanında çalışmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ebru Çetin
Evde Bakım Hizmetleri   02/09/2020

İşini severek yapan empati kurabilen hasta sağlığını ücretin önünde tutan saygılı pratik ve başarılı bir sağlık çalışanı. Biz çok memnun kaldık iki yaşındaki bebegimden damarı zor bulunmasına rağmen kolaylıkla kan aldı kendisine çok teşekkür ederiz

         
Melih Çağlar Serer
Evde Bakım Hizmetleri   17/08/2020

yasin bey kesinlikle işine hakim ve profesyonel ve güler yüzlü fiyat politikasının düşüklüğü akıllarda soru işareti bırakmasın işi olması gereken fiyatlara yapıyor

         
Onur Gültaş
Evde Bakım Hizmetleri   08/08/2020

Mustafa bey inanılmaz profesyonel inanılmaz insani ve yardım sever ellerinize sağlık hijyen kurallarına max.seviyede uyumu hasta ile iletişimi harika tekrardan teşekkürler

         
Emrah Kayabaş
Evde Bakım Hizmetleri   05/07/2020

Kısa zamanda mükemmel bir iş çıkarttıdığı için lokman beye teşekkür ederim kendisi iyi insanlarla çalışıyor bize çok yardımcı oldu Allah razı olsun

         
Arzu E
Evde Bakım Hizmetleri   09/06/2020

Annemin ummin sistemle ilgili bir rahatsızlığı var ve her ay düzenli olarak damardan ilaç alıyor. Pandemi dolayısıyla hastaneye gitmek istemediğimiz için Bülent Bey’e ulaştık. Çok başarılı, çok memnun kaldık. Hem titiz hem özenli çalışıyor. Tavsiye ederim.

         
İsmail Dengiz
Evde Bakım Hizmetleri   18/05/2020

Nurdan hemşire herkese tavsiye ederim kesinlikle işine sahip ve sorun yaşamayacağınız bir insan hastama serum taktırmak için çağırdım serum bitene kadar aynı ben varmışcasına ayağının ucunda bekledi süper 10 *********

         
Seven Engin
Evde Bakım Hizmetleri   15/05/2020

Merhaba. Çok ilgili ve titiz bir arkadaş. İlk defa böyle bir hizmet aldığım için tedirgindim kendisi içimin rahat etmesi için diplomasını paylaştı ben istemediğim halde. Herkese tavsiye ederim.

         
Selin Yahşıeli
Evde Bakım Hizmetleri   22/04/2020

Hijyen kurallarına uygun ve doğru bir hizmet aldık. Ahmet bey gerekli ekipmanıyla tam zamanında gelerek hastamızın işlemlerini profesyonelce tamamlamıştır. Tavsiye ederim...

Evde Bakım Hizmetleri hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz