Hizmet Ver
Excel Dersi

4 Excel Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

841 Excel Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Excel Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 841 Excel Eğitmeni en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 416 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1.247 kişi Excel Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Excel Eğitmeni

Sonsult Serbest Muhasebesi Mali Muşavirlik Ltd. Şti photo

Sonsult Serbest Muhasebesi Mali Muşavirlik Ltd. Şti

29.01.2024

Excel Dersi · Çekmeköy, İstanbul

Hakkımızda 2016 yılından bu yana verdiğimiz danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizle müşterilerimizin danışmanlık ihtiyaçlarının tamamını çözmeyi ilke edindik. Her biri kendi alanında uzaman kadromuzla her zaman yanınızdayız. Hizmetlerimiz Kurumsal ve Bireysel Muhasebe / Vergi Danışmanlığı Şirket...

Mustafa G. photo

Mustafa G.

19.05.2023

Excel Dersi · Odunpazarı, Eskişehir

Merhaba; Exel ile yapılabilicek tüm işlerinizde detaylı görseller ile görünüşü en üst seviyede tutarak profesyonel çalışmalar yapabiliri.

Mustafa Ç. photo

Mustafa Ç.

15.05.2018

Excel Dersi · Maltepe, İstanbul

Yaklaşık 5 Yıldır özel bilgisayar kurslarında eğitim vermekteyim. Bununla birlikte iş hayatında da yoğun bir excel kullanımı ve analiz yapmaktayım. İhtiyacınıza yönelik excel ve makro konusunda her türlü destek verebilirim.

Özgür K. photo

Özgür K.

08.02.2024

Excel Dersi · Nilüfer, Bursa

Merhaba, Ben Endüstri Mühendisi Özgür Kök. Yaklaşık yıllık kariyerimde bir çok projede özellikle MS Excel ile raporlama, veri analizi ve görselleştirme çalışmalarında bulundum, sizlere ihtiyacınıza göre Excel Dashboard'lar, Power BI ile paylaşılabilir Dashboardlar ve detaylı veri analizi...

Rıfat Batıkan K. photo

Rıfat Batıkan K.

15.02.2023

Excel Dersi · Çankaya, Ankara

Çalıştığım işlerde yoğun bir şekilde Excel kullandım. Exceli kullanırken formüllerini ve VBA özelliklerini detaylıca öğrendim. Excel hakkında ileri seviye bilgiye sahibim ve sorularınızı kolaylıkla yanıtlayabilirim.

Aykut D. photo

Aykut D.

04.10.2021

Excel Dersi · Başiskele, Kocaeli

Yaklaşık 10 yıllık uzman Excel kullanıcısıyım ve her gün aktif olarak kullanıyorum. Başlangıç, orta, ileri düzeyde dersler verebilirim. Genel Excel kullanımı, formüller, grafikler, pivot tablo kullanımı. gibi konularda eğitim verebilirim.

Bulent M. photo

Bulent M.

20.09.2021

Excel Dersi · Maltepe, İstanbul

Bilgisayar programciligi mezunuyum 17 yillik IT sektör deneyimim ve egitmenlik tecrübem vardır. Excelde yapılacak isleriniz ve Excel egitimleriniz için ulaşabilirsiniz.

Kaan K. photo

Kaan K.

01.11.2022

Excel Dersi · Ataşehir, İstanbul

5 yıldır Finansal Raporlama ve Denetim alanında çalışıyorum. Üst yönetim raporlaması, excel'de her türlü finansal analiz, tablolar ve genel çalışmalar konusunda tecrübe sahibiyim.

Nuri Ç. photo

Nuri Ç.

11.02.2022

Excel Dersi · Üsküdar, İstanbul

2001 yılında başladığım iş hayatımda ilk olarak Excel daha sonra ERP programları kullandım. Excel modülleri,formüller, pivot tablolar üzerine eğitim isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler İyi günler

Şükrü K. photo

Şükrü K.

13.11.2022

Excel Dersi · Esenler, İstanbul

Merhaba Ben Şükrü KARLI 7 yıldır muhasebeci olarak çalışmaktayım ve 15-16 senedir excel ile kullanıyorum ve çalışıyorum. Excel için farklı kurslar ve Online eğitimler aldım ve hiç durmadan kendimi bu yönde geliştirmekteyim. İşlerinizi olabilecek en iyi şekilde yapıp teslim edebilirim.

Ahmed T. photo

Ahmed T.

11.08.2022

Excel Dersi · Fatih, İstanbul

Merhabalar, Excel ile ilgili her türlü soru ve sorunlar için yardımcı olabilirim. Ayrıca temel ve orta düzeyde günlük ihtiyaçları karşılayacak eğitimin yanı sıra, istediğiniz herhangi bir raporu da yapabilirim.

Itır U. photo

Itır U.

10.06.2020

Excel Dersi · Altındağ, Ankara

2015 yılından beri çeşitli kurumlarda, Kurumsal Finansman alanında, sektörün en büyük isimleri ile yoğun Microsoft Excel içeren görevlerde çalışmaktayım. Çeşitli kurumların ve sektörlerin Excel raporlama şekillerine aşinayım. Teknik ve kozmetik anlamda yaptığım işe çok özen gösteririm.

Mustafa Ç. photo

Mustafa Ç.

19.09.2018

Excel Dersi · Pursaklar, Ankara

2008 yılından beri Egitim Kurumlarında Microsoft Office Eğitmenliği yapmaktayım. Ayrıca Office Excel konularında https://dokumanistan.com sitesinde makale yazmaktayım. Talebe göre eğitim içeriği oluşturulur. Verdiğim Hazir Eğitim Başlıkları: Temel Excel, İleri Excel, Expert Excel, Power Point...

Hüseyin C. photo

Hüseyin C.

12.09.2021

Excel Dersi · Sultanbeyli, İstanbul

Merhabalar. 19 Mayıs üniversitesi mezunuyum. Yıllardır bilgisayar dersleri vermekteyim. İş yoğunluğu sebebiyle bu aralar sadece Excel dersi veriyorum. İsteğe göre her seviyede Excel dersi veriyorum.

Alper A. photo

Alper A.

18.08.2020

Excel Dersi · Karşıyaka, İzmir

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuyum. 15 yıldan uzun süredir endüstriyel farklı sektörlerde çalışmaktayım. Excel konusunda her seviyede eğitim veya destek ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak isterim.

Yaşar B. photo

Yaşar B.

26.03.2023

Excel Dersi · Başakşehir, İstanbul

Sql tabanlı programlardan tablolar oluşturarak özet raporlamalar sayesinde verilerinizi hızlı analiz edebilir, işletmenizi verimli yönetebilirsiniz. Finans ve yatırm uzmanlığı yüksek lisans sahibiyim. İşletme yönetiminde tecrübelerimi paylaşmak isterim.

Şebnem Ş. photo

Şebnem Ş.

03.03.2021

Excel Dersi · Ümraniye, İstanbul

Excel, kısayollar, formüller, işinizi kolaylaştıracak çözümler, özet tablolar, grafik analizleri

Excel E. photo

Excel E.

06.08.2018

Excel Dersi · Kadıköy, İstanbul

Onde gelen birçok sirkete kurumsal ve bireysel olarak ileri ve temel seviye egitimler/ozel dersler verdim.

Salih H. photo

Salih H.

17.08.2020

Excel Dersi · Başakşehir, İstanbul

2015 yılından beri iş hayatının içerisindeyim. İnşaat , Gıda , Tecümanlık ve Havacılık sektörlerinde çalıştım. Çalıştığım bütün sektörlerin bir tek ortak özelliği vardı. Bu ortak özellik nereye gittiysem değişmedi. Her şirkette mutlaka personellerin bilgisayarlarında Microsoft Excel bilgisayar...

Grafik Tasarım C. photo

Grafik Tasarım C.

12.05.2023

Excel Dersi · Üsküdar, İstanbul

Başlangıç düzeyi Orta düzey Ve illeri düzeyde Microsoft Office Excel dersi vermekteyim

Tanju Y. photo

Tanju Y.

12.02.2022

Excel Dersi · Çankaya, Ankara

Excel tablo, grafik, sorgulama, api canlı tablo ve grafikler, formül ve temel excel eğitimi ve raporlamaları. Powerpoint temel eğitimi.

Semih E. photo

Semih E.

06.02.2023

Excel Dersi · Çankaya, Ankara

Excel Ve Makrolar Üzerine Çok Satmakta Olan Bir Excel Kitabımda Vardır. Bireysel ve Kurumsal Çeşitli İhtiyaçlarınıza Yönelik Her Düzeyde Eğitim Verebilirim. Online Olarak Olabileceği Gibi, Evinizde, Kurumunuzda yada Kızılay Da Bir Cafede Pratik Çözümler üretebiliriz.

Yavuz Ş. photo

Yavuz Ş.

31.01.2022

Excel Dersi · Palandöken, Erzurum

Verimli ve pratik Excel kullanmak istermisiniz. pratik metodlar, Formulleme bilgisi ve formulleme mantığı konularında online ders veriyorum.

Durmuş E. photo

Durmuş E.

22.11.2021

Excel Dersi · Çorlu, Tekirdağ

Eğer(if), düşeyara(vlookup), etopla(sumif), çoketopla(sumifs) gibi en çok kullanılan formülleri kolay ve anlaşılır şekilde öğrenmek için lütfen irtibata geçin.

Deepdeising S. photo

Deepdeising S.

01.01.2023

Excel Dersi · İpekyolu, Van

Merhaba, Buralarda yeniyiz. deep Deising Studio 2022 yılında kurulmuştur. Web site tasarımları ve sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetlerimizin yanı sıra kurumsal firmalar için excel eğitimleri ya da kurumsal rapor taslakları hazırlayarak iş ortaklarımızla paylaşmaktayız.

Veysel Ö. photo

Veysel Ö.

02.09.2023

Excel Dersi · Ümraniye, İstanbul

Merhaba Microsoft ofis programları eğitimi, rapor sunumu ve geliştirilmesi konusunda her türlü desteğe hazırım

Ali T. photo

Ali T.

09.03.2020

Excel Dersi · Şişli, İstanbul

Temel seviyede Excel'den uzmanlık seviyesine kadar tüm aşamalarda gerekli eğitimleri veriyorum. Excel VBA eğitimleri veriyorum. Excel ile SQL bağlantısı kullanarak veri tabanları arasında iletişim sağlıyor ve veri akışları gerçekleştiriyorum. PowerBI iş zekası ile raporlama eğitimleri veriyorum

Musa K. photo

Musa K.

14.07.2022

Excel Dersi · Eyüp, İstanbul

Ofis programları ( excel, outlook, word ) Özellikle excel konusunda ( formüller, tablolar, pivot table, vb. bildiklerimi öğretmek isterim.

Aziz A. photo

Aziz A.

26.09.2023

Excel Dersi · Tuzla, İstanbul

ODTÜ mezunuyum. 1996 yılında lisans, 2000 yılında yüksek lisanstan mezun oldum. 25 yıldır MS Excel ve diğer yazılımlarla veri raporlaması, yaklaşık 20 yıldır da MS PowerPoint ile sunum tasarımı ve etkili sunuş teknikleri üzerine çalışıyorum. Üniversitedeki görevimden sonra 10 yıl kadar bir kamu...

Mehmet Ç. photo

Mehmet Ç.

18.07.2023

Excel Dersi · Onikişubat, Kahramanmaraş

Excel'in temel konularını, Veri Girme, hesap yapma işlemlerini, Biçimlendirme tekniklerini, seçim tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Cuma A. photo

Cuma A.

10.01.2023

Excel Dersi · Şahinbey, Gaziantep

Excel eğitiminde sıfırdan başlayıp raporlama ve Pivot tabloları oluşturma, Stok ve Cari hesap takiplerini Excel üzerinden yapabilme becerileri edinmeniz amacıyla eğitim alabilirsiniz.

Mustafa P. photo

Mustafa P.

14.07.2020

Excel Dersi · Talas, Kayseri

Excel makro kaydetme, makro yazma, pivot table, teklif hazırlama, maliyet tabloları oluşturma gibi dersler verilir.

Simge Bilginer Y. photo

Simge Bilginer Y.

03.06.2020

Excel Dersi · Bodrum, Muğla

2013'ten bu yana finansal raporlama ve bütçe uzmanı. Çok iyi derecede EXCEL, MS OFFICE programları, SAP FI/CO sertifikalı kullanıcısı. MEB onaylı bilgisayar işletmeni (2012 MEB yeterlilik sınavı/90 - Microsoft Office & Bilgisayar İşletmenliği) . İşinizi kolaylaştırmak, işinizde zaman kazanmak için...

Murat B. photo

Murat B.

08.12.2022

Excel Dersi · Ortahisar, Trabzon

Ben, kurumsal bir firmada muhasebe departmanında çalışıyorum. exel ile verilerinizi raporlayabilir. Userform ile uygulamalar oluşturabilirim.

Oğuzhan O. photo

Oğuzhan O.

28.06.2023

Excel Dersi · Çankaya, Ankara

Merhaba. Size Excel ile ilgili tüm süreçlerde destek sunuyorum. Excel'i ustalıkla kullanıyorum ve ileri düzey Excel formülleri, raporlar, dashboardlar ve VBA makroları ile ilgili her türlü projenizi yürütebilirim. İşinizi daha verimli hale getirmek, veri analizlerini kolaylaştırmak, süreçlerinizi...

Ahmet S. photo

Ahmet S.

10.02.2017

Excel Dersi · Muratpaşa, Antalya

Turizm sektöründe üst düzey yönetici olarak çalışmaktayım. 15 senedir Excel çalışmalarıma devam etmekteyim. Tamamen sıfırdan başlayarak, excelde makro yazımları ve Visual basic kodlamasına kadar, ister başlangıç seviyesinde olun ister aktif olarak kullanıyor olun, öğrenmek istediğiniz tüm...

Mehmet V. photo

Mehmet V.

11.04.2023

Excel Dersi · Ortahisar, Trabzon

Gelişmiş Microsoft Office eğitimi, Excel dersi, Tablolar, formüller, raporlar, pivot tablo, dinamik excel tabloları, iş için özelleşmiş tablolar.

Ramazan A. photo

Ramazan A.

31.12.2019

Excel Dersi · Kütahya, Kütahya

İlk ders ücretsizdir ve bu ilk derste birlikte çalışacağımız arkadaşın seviyesi belirlemesi yapılıp ona göre bir çalışma programı belirlenecektir.

Murat A. photo

Murat A.

01.10.2020

Excel Dersi · Ula, Muğla

Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisi olarak bilgisayar uzmanlığıyla ilgili dersler vermekteyim.

Timur B. photo

Timur B.

09.07.2019

Excel Dersi · Konyaaltı, Antalya

8 yıldır birçok firmada önmuhasebe ve muhasebe işlemleri yapıyorum. Eğer sıfırdan veya orta seviyeden ileri derece excel e geçebilir miyim diye soruyorsan ben kolay ve pratik bir şekilde sana eğitim verebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Excel Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Excel Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Excel Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Excel Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Excel Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Excel Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Excel Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Excel Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Excel Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Excel Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Excel Dersi fiyatları, talep detayına göre 90 TL ile 750 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl