Hizmet Ver
Excel Dersi

3 Excel Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

551 Excel Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Excel Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Excel Dersi için toplam 551 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 280 yorum ve verilen 5 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,009 kişi Excel Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Excel Dersi Öğretmeni

İnan Tunç photo

İnan Tunç

08.11.2019

Excel Dersi · Kadıköy, İstanbul

ÖNEMLİ NOT: KORONAVIRUS tedbirleri kapsamında, UZAKTAN CANLI eğitimle de ders yapıyorum. Bireysel, kurumsal ya da grup şeklinde eğitim alabilirsiniz. Ben İnan TUNÇ, bilgisayar öğretmeniyim. Uzun yıllar çeşitli kurumlarda ve egitim akademilerinde eğitmenlik yaptım. Işık Üniversitesi' nde ve...

Serdar Yaşar photo

Serdar Yaşar

13.12.2018

Excel Dersi · Pendik, İstanbul

Uzaktan Eğitimler / Yüzyüze Eğitimler www.excelogren.com 17 yıllık Eğitmenim. Uzun yıllar BilgeAdam, Smartpro, Bilişim Eğitim Merkezi vb kurslarda temel-ileri-uzmanlık seviyesinde Excel, VBA makro ve ofis eğitimlerinde görev aldım. Son 2 senedir ise Excel Öğren olarak bireysel ve kurumsal...

Betül Akaylı photo

Betül Akaylı

21.03.2022

Excel Dersi · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, 10 yıldır çalıştığım işlerde ve almış olduğum Mühendislik eğitiminde ciddi seviyede Excel kullandım. Bununla birlikte tüm bildiklerimi sizlerle de paylaşmak isterim :) Online olarak ekran paylaşımlı dersleriniz için tekliflerinizi beklemekteyim.

Mustafa Çavdar photo

Mustafa Çavdar

15.05.2018

Excel Dersi · Maltepe, İstanbul

Yaklaşık 5 Yıldır özel bilgisayar kurslarında eğitim vermekteyim. Bununla birlikte iş hayatında da yoğun bir excel kullanımı ve analiz yapmaktayım. İhtiyacınıza yönelik excel ve makro konusunda her türlü destek verebilirim.

Pınar Yüceboy photo

Pınar Yüceboy

05.12.2021

Excel Dersi · Maltepe, İstanbul

Merhaba Öncelikle BilgeAdam Bilişim Akademisinde kadrolu 3 yıla yakın Ms Ofis Excel eğitmenliği yaptım. Kurumsal, kobi, sınıf ve bireysel eğitim süreçlerinde aktif katılım sağladım. Sonrasında ise Arçelik A.s firmasında yaklaşık 9 yıla yakın Raporlama Sorumlusu olarak çalıştım Bu bağlamda raporlama...

Ayça Karaağalar photo

Ayça Karaağalar

10.11.2021

Excel Dersi · Muratpaşa, Antalya

Herkese Merhaba, Ben Ayça Hoca. Bilgisayar Mühendisiyim yaklaşık 15 senedir bireysel ve kurumsal olarak bilişim eğitimleri vermekteyim. Bilgi Yönetimi ve Raporlama uzman eğitmeniyim ve aynı zamanda pedagojik formasyonum olduğu için birçok kolejde bilişim teknolojileri öğretmenliği yaptım. Verdiğim...

Metin Sarpkaya photo

Metin Sarpkaya

06.08.2021

Excel Dersi · Çanakkale, Çanakkale

Yıllardır işin içinde olan birisi olarak tüm ihtiyaçlarınıza profosyonel destek sağlamak için yapabileceim ne varsa.

Seval Çekin photo

Seval Çekin

18.11.2021

Excel Dersi · Ümraniye, İstanbul

Analiz ve Raporlama alaninda uzman kisilerce aldigim egitim sonrasi 6 yillik kurumsal is hayati deneyimim bulunmaktadir. Analiz ve raporlama uzmani olarak basladigim is hayatimda, su an performans izleme ve analiz islerini yurutmekteyim. Amacim disiplinli bir calisma ve ozveri ile sifirdan Excel...

Ahmet Toklucu photo

Ahmet Toklucu

28.05.2021

Excel Dersi · Sultangazi, İstanbul

3 senelik mali müşavirim excel konusunda gayet iyiyim her türlü eğitimi ve raporlama işlemini yapabilirim

Ahmet Yaşar Erpolat photo

Ahmet Yaşar Erpolat

27.10.2019

Excel Dersi · Bolu, Bolu

Ofis Programları ile ilgili her türlü ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz, kaliteli ve nitelikli eğitim alabilirsiniz.

Bulent Mutlu photo

Bulent Mutlu

20.09.2021

Excel Dersi · Maltepe, İstanbul

Bilgisayar programciligi mezunuyum 17 yillik IT sektör deneyimim ve egitmenlik tecrübem vardır. Excelde yapılacak isleriniz ve Excel egitimleriniz için ulaşabilirsiniz.

Mustafa Çetin photo

Mustafa Çetin

19.09.2018

Excel Dersi · Pursaklar, Ankara

2008 yılından beri Egitim Kurumlarında Microsoft Office Eğitmenliği yapmaktayım. Ayrıca Office Excel konularında https://dokumanistan.com sitesinde makale yazmaktayım. Talebe göre eğitim içeriği oluşturulur. Verdiğim Hazir Eğitim Başlıkları: Temel Excel, İleri Excel, Expert Excel, Power Point...

Salih Hocaoğlu photo

Salih Hocaoğlu

17.08.2020

Excel Dersi · Başakşehir, İstanbul

2015 yılından beri iş hayatının içerisindeyim. İnşaat , Gıda , Tecümanlık ve Havacılık sektörlerinde çalıştım. Çalıştığım bütün sektörlerin bir tek ortak özelliği vardı. Bu ortak özellik nereye gittiysem değişmedi. Her şirkette mutlaka personellerin bilgisayarlarında Microsoft Excel bilgisayar...

Itır Uysal photo

Itır Uysal

10.06.2020

Excel Dersi · Sarıyer, İstanbul

2015 yılından beri çeşitli kurumlarda, Kurumsal Finansman alanında, sektörün en büyük isimleri ile yoğun Microsoft Excel içeren görevlerde çalışmaktayım. Çeşitli kurumların ve sektörlerin Excel raporlama şekillerine aşinayım. Teknik ve kozmetik anlamda yaptığım işe çok özen gösteririm.

Tanju Yıldırım photo

Tanju Yıldırım

12.02.2022

Excel Dersi · Çankaya, Ankara

Excel tablo, grafik, sorgulama, api canlı tablo ve grafikler, formül ve temel excel eğitimi ve raporlamaları. Powerpoint temel eğitimi.

Excel Eğitmeni photo

Excel Eğitmeni

06.08.2018

Excel Dersi · Kadıköy, İstanbul

Onde gelen birçok sirkete kurumsal ve bireysel olarak ileri ve temel seviye egitimler/ozel dersler verdim.

Banu Aras Alpan photo

Banu Aras Alpan

14.12.2020

Excel Dersi · Sarıyer, İstanbul

Merhaba, bir çok uluslararası şirketin bütçe ve raporlama departmanlarında çalıştım, halen çalışmaktayım. Excel raporlaması ile ilgili gerek üniversite seviyesinde gerekse iş hayatında kullanımı için ihtiyaca yönelik olarak yardımcı olmak isterim.

Alper Akay photo

Alper Akay

18.08.2020

Excel Dersi · Karşıyaka, İzmir

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunuyum. 15 yıldan uzun süredir endüstriyel farklı sektörlerde çalışmaktayım. Excel konusunda her seviyede eğitim veya destek ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak isterim.

Hüseyin Cankal photo

Hüseyin Cankal

12.09.2021

Excel Dersi · Sultanbeyli, İstanbul

Merhabalar. 19 Mayıs üniversitesi mezunuyum. Yıllardır bilgisayar dersleri vermekteyim. İş yoğunluğu sebebiyle bu aralar sadece Excel dersi veriyorum. İsteğe göre her seviyede Excel dersi veriyorum.

Şebnem Şebnem photo

Şebnem Şebnem

03.03.2021

Excel Dersi · Ümraniye, İstanbul

Excel, kısayollar, formüller, işinizi kolaylaştıracak çözümler, özet tablolar, grafik analizleri

Nuri Çelik photo

Nuri Çelik

11.02.2022

Excel Dersi · Üsküdar, İstanbul

2001 yılında başladığım iş hayatımda ilk olarak Excel daha sonra ERP programları kullandım. Excel modülleri,formüller, pivot tablolar üzerine eğitim isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler İyi günler

Sercan Kocaağa photo

Sercan Kocaağa

04.05.2022

Excel Dersi · Kağıthane, İstanbul

Üniversite mühendis eğitimi ve iş hayatındaki aktif kullanım ile birlikte; data oluşturma, rapor okuma, analiz etme ve karmaşık problemlere formüller ile sonuç oluşturarak online şekilde excel eğitimi&excel çözümleri sunabilirim. Ödev, proje, grafik oluşturma gibi ihtiyaçlara çözüm bulabiliriz.

Yavuz Şahin photo

Yavuz Şahin

31.01.2022

Excel Dersi · Palandöken, Erzurum

Verimli ve pratik Excel kullanmak istermisiniz. pratik metodlar, Formulleme bilgisi ve formulleme mantığı konularında online ders veriyorum.

Kıvanç Yıldız photo

Kıvanç Yıldız

24.06.2018

Excel Dersi · Mezitli, Mersin

Merhaba, Bilgisayar Donanım, Bilgisayar Programcılığı ve İşletme bölümü mezunuyum. 22 yıldır aktif Excel kullanıcısıyım. Bilgi paylaştıkça çoğalır ilkesi ile, Temel - Orta - İleri düzey Excel eğitimi vermekteyim. Eğitim içerinden bazıları: Yerleşik formüller, Kullanıcı tanımlı fonksiyonlar,...

Turgay Turan photo

Turgay Turan

08.11.2019

Excel Dersi · Bodrum, Muğla

Mhasebe yazılım luca ve lucanet şirket gelir gider yardımcı olma exell de otamatik toplam gibi hizmetler sadece akşamları veya hafta sonları çalışma ek iş olarak yapılacak

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Excel Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Excel Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Excel Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Excel Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Excel Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Excel Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Excel Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Excel Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Excel Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Excel Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Excel Dersi fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl