En İyi 10 Eyüp Reklam Ajansı - Armut

En İyi 10 İstanbul Eyüp Reklam Ajansı

4 Reklam Ajansı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Eyüp bölgesinde 10 Reklam Ajansı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hasan Lütfü Örsdemir Laf Kreatif

Hasan Lütfü Örsdemir Laf Kreatif

Reklam Ajansı · Eyüp, İstanbul
Merhaba, İstanbul merkezli yaratıcı bir dijital pazarlama ajansıyız. Teknolojinin bu hızla geliştiği ve her geçen saniye hayatımızda daha fazla yer ettiğini düşünürsek dijital dünyada ki itibarınız ve hızınız artık daha da önemli. Bilgisayara dair tüm ihtiyaçlarınızı enerjik, yenilikçi ve genç ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Kendiniz ve markanız için doğru yerdesiniz.
Be-adstudıo

Be-adstudıo

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
Bizim için tanıştığımız her müşteri yeni bir yol arkadaşıdır. Bu yolda karşılıklı güven ve keyifli bir iletişim ile yolumuz aydınlanır. Oluşan bu aydınlık yolda arkadaşlığımız hep daimi olsun isteriz. Dahil olduğumuz bu büyük ayrıcalıklı tasarım dünyasında yol arkadaşlarımız bizimle hep mutlu ve başarılı olsunlar. Güven ve memnuniyet de bu yolculuğun unutulmaz değerlerini oluştursun.
Hüseyin Bekteş

Hüseyin Bekteş

Reklam Ajansı · Eyüp, İstanbul
Sektörün önde gelen firmalarında iş tecrübesi sahibiyim. Bu firmalar reklamz, omd ve şu an hala çalışmakta olduğum Doğan Holding e bağlı olan doganburda dergi grubudur. Tecrübelerim arasında marka bütçe yönetimi ve tüm operasyonel süreçlerin yönetilmesi var.
Cem Bozkurt

Cem Bozkurt

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
İş Tecrübelerim: Hayal Kahvesi Atakent - Sosyal Medya Yönetimi The Brand Age (Marka ve İletişim Dergisi) - Sosyal Medya Yönetimi Bilim ve Sanat Köşkü - Kurumsal Kimlik Çalışması ve Sosyal Medya Yönetimi Reklamcı Kafası - Sosyal Medya Yönetimi DeFacto - Sosyal Medya Yönetimi Carrefoursa - Sosyal Medya YÖnetimi O Learys Türkiye - Sosyal Medya Yönetimi Allianz Türkiye - Sosyal Medya Yönetimi Soprano s Bodrum - Sosyal Medya Yönetimi Philips Türkiye - Sosyal Medya Yönetimi Opet - Sosya
Medpr Halkla İlişkiler

Medpr Halkla İlişkiler

Reklam Ajansı · Bayrampaşa, İstanbul
MEDPR, yedi yıllık tecrübenin ardından 2014 yılında Gamze AKKOCA tarafından İstanbul merkezli olarak kuruldu. Halkla ilişkiler ve Medikal Mühendislik alanlarında hizmet veren ve kurulduğundan bu yana başarılı çalışmalara imza atan MEDPR; İstanbul ve çevresiyle sınırlı kalmayarak tüketici ağını Türkiye geneline yaymayı başarmıştır. MEDPR bu başarısını “Tüketici Memnuniyeti” ilkesine dayandırmaktadır.
Armes Reklam Hizmetleri

Armes Reklam Hizmetleri

Reklam Ajansı · Bayrampaşa, İstanbul
BAŞLICA HİZMETLERİMİZ. GRAFİK TASARIM : Kurumsal Kimlik tasarımı, Dergi tasarımı, Okul dergisi tasarımı, Katalog tasarımı, Kitap tasarımı, Kutu tasarımı BASKILI MATBAA ÜRÜNLERİ : Katalog baskı, Dergi baskı, Okul Dergisi baskısı, Kitap baskısı, Kutu imalatı, Broşür basımı, Föy, Flyer, Afiş, Poster, Etiket, Sticker, Kartela, Dönkart, Garanti Belgesi, Kitapçık, Amerikan servis, Menü, Karton çanta, Ofset Kutu KURUMSAL KİMLİK : Kartvizit basımı, Antetli Kağıt basımı, Diplomat zarf basım
Emre Kaygısız

Emre Kaygısız

Reklam Ajansı · Bayrampaşa, İstanbul
Haziran 1993 istanbul doğumluyum, 2010 yılından beri reklam sektörü içindeyim. Bu zamana kadar bir çok marka ve firmaya kurumsal kimlik tasarımına, ambalaj tasarmndan katalog çalmalarına kadar onlarca projeye destek verdim. Halen ajansların ve teknoloji firmalarının projelerine freelance olarak destek veriyorum.
Önder Group Önder Personel Destek Reklamcılık Gıda Ve Yapı Market Hizmetleri

Önder Group Önder Personel Destek Reklamcılık Gıda Ve Yapı Market Hizmetleri

Reklam Ajansı · Bayrampaşa, İstanbul
Önder Ajans, özgün dijital pazarlama iletişimleri gerçekleştiren bir reklam ajansıdır. Kurulduğumuz günden bugüne Önder Ajans ekibi olarak,müşterilerimizi modern ve yenilikçi fikirlerimiz ile hizmet vermekteyiz
Zeki Sarıelmas

Zeki Sarıelmas

Reklam Ajansı · Bayrampaşa, İstanbul
PAREKENDE SEKTÖRÜNDE DENEYİMLİYİZ. MAĞAZA AÇILIŞLARIN A dan Z ye İHTİYAÇLARINIZ SİZİN YERİNİZE BİZ DÜŞÜNELİM,KURUMSAL KİMLİK VE MÜŞTERİ YÖNLENDİRME TAVAN VE DUVAR YÖNLENDİRMELERİ İLE KAMPANYA HAZIRLAMA VE AÇIK HAVADA SUNMA TEK YERDEN TEK İHTİYAÇLARINIZI ÇÖZE BİLİRSİNİZ.İÇ MİMARLARIMIZ KENDİ BÜNYEMİZDE OLMAKTADIR.
Barış Necip Tatveren

Barış Necip Tatveren

Reklam Ajansı · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Tüm iç mekan ve dış mekan Reklam hizmetlerinizi özenli ve maksimum hızla siz değerli müşterilerimize ulaştırmak
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tülayca Organizasyon
Reklam Ajansı   14/09/2017

Belirlenen süreden daha kısa zamanda istediğimiz işi yüksek kalitede teslim ettiler. İşbirliği yapılabilecek devamlılık sağlayabilecek bir ajans. Teşekkürler

         
Halit Suiçmez
Reklam Ajansı   07/07/2017

Profesyonel ve kaliteli hizmet almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim 👌

         
Sıla Ökten
Reklam Ajansı   19/04/2017

işim gereği birçok reklam firmasıyla çalıştım ,Pay Reklam tam anlamıyla isteklerime cevap veren .Verdiği sürede işini tamamlayıp sorunsuz iş çözümüne ulaştıran sayılı firmalar arasına girmiştir benim için.....tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

Reklam Ajansı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz