4 Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.993 Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi

Mehmet Çiçek

Mehmet Çiçek

10 yıllık tecrübem ile güvenilir ve kısa sürede cihazlarınızın bakımını, formatını, tamirini ve veri kurtarma işlemlerini yapabilirim. İşlemleri evinizde veya ofisinizde kısa sürede yapabilirim.
Aykut Turan

Aykut Turan

2005 yılından itibaren bilgisayar ve yazılım teknolojileri ile ilgilenmekte, idari ve bilişim alanlarında çalışmaktayım. MCPD (Windows Developer) ve MCTS(Windows Application) alanlarında eğitim aldım. Ofis ve şahsi kullanım fark etmeksizin bilgisayar ve sistemlerinizde; Bakım - Format - Tamir - Veri Kurtarma - Upgrade işlemlerinizi gerçekleştirebilirim. Donanımsal Hata çözümleri, Notebook Onarım, Masaüstü Bilgisayar Onarımı, Parça Değişimi, Temizliği ve Program Yüklemeleri Marka Bağımsız bi
Nebi Doğan

Nebi Doğan

En üst düzey marka macunla bir sonraki fan temizliğine kadar, kaliteden ödün vermediğimi yaptığım işimde görebilir, gönül rahatlığıyla bu işi verebilirsiniz.
Utkucan Gülüncehan

Utkucan Gülüncehan

Uzun yıllardır bilgisayar ve teknolojiyle haşır neşirim, öğrenciyim harçlık amaçlı teknik bilgmi kullanmak istiyorum.
Barış  Nadir

Barış Nadir

Bilgisayar format bakım ve parça değişimi yapılır.bilgi için mesaj atabilirsiniz . İyi günler dilerim
Cemil Seroğlu

Cemil Seroğlu

14 senedir bilgisayarla ilgilenmekteyim.Elektrik-Elektronik Mühendisiyim aynı zamanda.Bilgisayarınızla alakalı problemlerinize elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.(Gerçekten uygun bir fiyata).Amacım para kazanmak değil pandemi sebebiyle hobi amaçlı ve sizlere yardımcı olmak amacıyla ilan açmış durumdayım.Eğer tamir konusunda herhangi bir sonuca varılmaz ise paranız iade.
Ahmet Başaran

Ahmet Başaran

BİLGİSAYAR TELEVİZYON tamir güvenlik kamera alarm toner kartuş dolumu da 2005 den beridir hizmet vermekteyiz aksiyon bilgisayar güvenlik sistemleri
Ali Burak Tunca

Ali Burak Tunca

Fizksel arızası olmayan her model ve boyutta hard disk, usb bellek, hafıza kartı, taşınabilir disk ve diğer tüm cihazlardan veri kurtarma hizmeti yapılmaktadır. Genelde oluşan sorunlar okuyucu kafa arızaları, motor sıkışması arızaları, bad sector arızaları, hdd tanımlama sorunları olarak sayabiliriz. Veri kurtarma yapılacak olan cihazda fazla oynama yapılmaması ve bilinçsiz kişilere teslim edilmemesi gerekmektedir. Yere düşen, fiziksel hasar gören, yanlışlıkla silinmiş verilerinizi Kurtarabilme
Alper NAMLI

Alper NAMLI

YERİNDE VE UZAKTAN HİZMETLERİM. - Masaüstü ve Laptop bilgisayar bakım, onarım hizmetleri. - Sistem ve Network planlama, kurulum, iyileştirme. - Format, temizlik fan ve diğer sesli donanımları susturma. - Ticari yazılım ve yazılım lisanslama. - Sistem ve Network güvenlik yazılımları ve cihazları. - Sunucu ve storage yapılandırma. - Fiziki koruma ve izleme cihazları. - El terminalleri ve diğer mobil BT cihazlarının bakım ve onarımı.
Utku  Göğüş

Utku Göğüş

Küçükken ilk bilgisayar ile tanışmam babamın almış olduğu power pc g4 ile oldu. Ardından pclere de kendi bilgisayarımın alınması ile oldu. Zamanla kendimi geliştirdim. Kku üniversitesi istatistik bölümü mezunuyum. Bölüm hocalarına da çok yardımda bulundum. Mezun olmama rağmen yardımcı oluyorum. Kısacası mac, pc farketmez bakım onarım parça değişimi macun değişimi format işlemleri istediğiniz os kurulumu uefili, legacyli mac OS, windows, linux, hackintosh dahil. Yardımcı olabilirim. Sadece tekni
M.Ali  Balcı

M.Ali Balcı

Leptop yada bilgisayariniz agirlastimi servise goturmek sizi yordumu sizi anliyoruz arayin gelip yerinizde formatlayip tum gerekli word exel programini antivirus korumasini ve reklam onleyicide kuruyoruz bu sayede internette canskci reklamlardan kurtuluyorsunuz islem sonrasi hizi fark edin durustluk onplanda servis ucreti yok arayin gelip kuralim siz rahatiniza bakin anadolu yakasi 100tl avrupa yakasi 150tl servis ucreti yok. 0551 139 alti alti alti sifir
Emre  Sezgin

Emre Sezgin

Bilgi işlem bilgi birikim anlamında donanımlı yaptığı işin arkasında duracak birini istiyorsanız sizin için buradayım
Mars Bilgisayar

Mars Bilgisayar

Ücretsiz Servis Hizmeti Ücretsiz Arıza Tespiti Yerinde Servis 7/24 Servis Bilgisayar Donanım ve Yazılım Çözümleri
Salim Şahin

Salim Şahin

Esasında Otomasyom Teknisyeniyim.Bilgi İşlem ve Yazılım- Donanım Tamir- Bakım Konusunda 10 Yıllık Tecrübe Sahibiyim
Gokhan Eren Aslan

Gokhan Eren Aslan

Bilgisayar ve parçaları-network-ip sistemler alım satım,bilgisayar tamiri,yenileme,bakim onarim,uzaktan baglanti ile ariza giderme. SSD SATISI VE KURULUM HIZMETLERI BILGISAYAR YENILEME (FAN TEMIZLIGI,MACUN,BOYAMA VE CIZIK GIDERME ISLEMLERI) ADETLI BILGISAYAR ALIMINDA BILGISAYARLARIN SATISA HAZIR HALE YENILENIP SATISA HAZIR HALE GETIRILMESI.
Mesut Aygün

Mesut Aygün

Bilgisayar tamir, format, sistem kurulum, ağ yapılandırması, web tasarım, google harita ekleme, google reklam
Ali Kaplan

Ali Kaplan

Uygun fiyat kaliteli hizmet Bilgisayar toplama Bilgisayar bakım ve onarım Bilgisayar tamir ve destek Bilgisayar kullanım ve program dersi
BURAK ŞENTÜRK

BURAK ŞENTÜRK

Uzman ekibimiz tarafından; İşlemci Termal Macun Değişimi Ekran Kartı Termal Macun Değişimi Anakart ve Kasa içi Temizliği Fan Temizliği Fan Yağlama İşlemi Format Atma ( İsteğe Bağlı ) Bilgisayar / Laptop Arıza Tespiti Bilgisayar / Laptop Parça Değişimi Bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız önerilir. İşlemci Termal Macun Değişimi Özellikle 2 yıl ve üzeri olan bilgisayar ve laptoplarınızda büyük önem arz eden bir işlemdir. %30 ‘ lara kadar performans artışı sağlar. Ekran Kartı T
Muhammed Ali  ZEYBEK

Muhammed Ali ZEYBEK

UYGUN FİYATLI VE GARANTİLİ BİLGİSAYAR LAPTOP TABLET TELEFON VB. ONARIM VE BAKIMLARI YAPILMAKTADIR.
Tarık Fırat

Tarık Fırat

Merhaba Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektrik Mühendisliği öğrencisiyim masaüstü/dizüstü bilgisayar temizlik, cpu/gpu termal macun değişim, format, masaüstü/dizüstü donanım yükseltme, veri kurtarma işlerinde tecrübeliyim.
Celal Yuca

Celal Yuca

Bilgisayar ve laptop performans arttırma, termal macun yenileme, temizlik, tamir ve format işlemleri yapıyorum.
Cihan İncirligöz

Cihan İncirligöz

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Yıllardır bilgisayar ile iç içeyim. Cüzi miktarlarda temiz iş çıkarabilirim. Yazılımdan öte donanım işlerini de halledebilirim.
Selim  Demirtuğ

Selim Demirtuğ

Öğrenciyim,evimde bilgisayar temizliği yapmaya başladım.Tüm parçaları söküp fırçayla detaylı temizleyip termal macun uygulayıp yerine takıyorum.Parça değişimi durumlarında parçayı müşterinin alması öncelikli tercihim.Elimden gelen çabuklukta işimi bitirip bilgisayarı teslim ederim.
Onur Aktay

Onur Aktay

Bilişim/Veri tabanı meslek lisesi mezunuyum. İşim yazılımdan ziyade donanım üzerine. Bilgisayar ile yaklaşık 10 yıldır ilgileniyorum. Her türlü sorunu çözebileceğimi düşünüyorum. Piyasada sorulduğunda herkes bilgisayar biliyor gerçek mi? güvenilir olmak önemli. Sorununuzu paylaşın yardımcı olayım. Bilgisayar detaylı temizliği yapıp termal macun değiştirebilirim/eski yeni fark etmez. Açılmayan bilgisayardaki sorunları çözebilirim. Isı sorununun neyden kaynaklandığını çözebilirim. Fps düşüklüğü
Tuncay Semih Doğan

Tuncay Semih Doğan

Termal macunun değişmesi ve fanın temizlenmesi laptop/bilgisayarın ısınma sorununu doğrudan çözer. Isınma sorununun çözülmesiyle birlikte cihazınızın kasma, donma problemi varsa çözülecek performansda büyük bir artış gözlemlenecektir. Küçüklüğümden beri ve babamın da etkisiyle hep bilgisayarların içinde oldum. Bundan dolayı bu işte tecrübeliyim ve işe hakimim. Cihazlarınızı gönül rahatlıyla teslim edebilirsiniz. İyi günler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emir Y.
Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi   28/10/2020

MSI marka laptopumu fan temizliği + termal macun değişimi için kendilerine verdim. 9-10 binlik bir laptopu kendi servisi dışında herhangi bir bakım servisine vermek korkutmadı değil :) Ama Ömür Bey bilgisayarımı kendi evimden aldı ve belirlemiş olduğumuz süre bitmeden evime tekrar bakımları yapılmış bir şekilde teslim etti. Servis boyunca fotoğraf ve sesli video ile yapılan işlemler tek tek anlatılıyor. Güvenilir, hızlı ve kaliteli işti. Teşekkür ederim.

         
Mert K.
Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi   14/10/2020

Mehmet Bey gerçekten işini çok iyi yapan hoş sohbet bir insan. Bilgisayarınızı gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. İçiniz rahat olsun.

         
Erdem Ç.
Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi   08/10/2020

Güzel ve hızlı hizmet. Sürecin başından sonuna ilgiliydi. Diğer yerlere göre de uygun fiyatlı olması ayrı bir avantaj.

         
Mustafa E.
Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi   08/10/2020

Çok ilgiliydi, bilgisayar geliştirmem hakkındaki tavsiyeleride yerindeydi. temiz ve hızlı çalıştı. Materyal olarakta donanımlı gelmişti. Öğrenci olduğumdan dolayı kolaylıkta sağladı sağolsun

         
Ferhat B.
Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi   04/10/2020

Ömür SÖĞÜT beyefendi ile Armut uygulaması sayesinde tanıştım, güvenilir biri, makul fiyatlar teklif ediyor, tespit ettiği arızayı sonlandırarak cihazımı zamanında teslim etti.

         
Serenay A.
Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi   17/09/2020

Pandemi dolayısıyla işlemi tamamlayamadık çünkü şehir değiştirmem gerekti ancak bana teknik her konuda destek sağladı, iletişimi kolay bir insan ve işini iyi bir şekilde yapıyor.

         
Cem B.
Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi   08/09/2020

Kendi işi gibi ilgiyle ve hevesle çalışıyor. Bilgisayar bakımı ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

         
İsmail S.
Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi   03/09/2020

Yaptığı işlemleri fotoğraflı bir şekilde bilgilendirmesi çok iyi.Avcılar’da temiz ve hızlı çalışan nadir yerlerden.Fiyatları da gayet uygun.

Fan Temizliği ve Termal Macun Değişimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz