En İyi 10 Fatih İstanbul Elektrik Tesisatı

4 Elektrik Tesisatı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih civarında 52 Elektrik Tesisatçısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Tamer Çelebi

Tamer Çelebi

Elektrik Tesisatı · Güngören, İstanbul
Pratik ve kolay çözüm önerileri sunma ayrıca bulunması zor arıza işlerinde uzmanım. Kaliteli bir yaşam için ışıklandırmanın ne kadar önemli olduğunu yaptığımız çalışmalarda görebilirsiniz.
Ahmet Karakuş

Ahmet Karakuş

Elektrik Tesisatı · Kadıköy, İstanbul
Tüm sermayem güvenilirliğim ve iş kalitemdir. Memnuniyetinizi kazanmak birinci önceliğimdir. Umarım sizinde değerli yorumlarınızı 5 yıldızlı olumlu yönde kazanacağım . KOMŞU SERVİS Elektrik - Elektronik ve Kamera Sistemleri (Ahmet)
Hasan  Yıldız

Hasan Yıldız

Elektrik Tesisatı · Fatih, İstanbul
Lise ve Yüksekokul Elektrik Meslek Eğitimi, Kurumsal düzeyde 15 yıllık Meslek deneyimi. Konut,Bina ve Firmaların Elektrik tesisat, kablolama ve kurulum işleri. Elektrik Panolarının kurulumu,bağlantıları ve arızaları. Kesintisiz Güç Kaynakları(UPS) bakımı, onarımı kurulumu, Jeneratör bakımı, Elektrik Tesisat ve arızaları, Telefon, Data, Tv uydu tesisatı ve kablolama ve arıza Yapılacak Elektrik işlerinde CAN ve MAL Güvenliği esas alınarak, İlgili Teknik ve Mesleki Yönetmelik ve mevzuata uy
İsmail Mert  Turan

İsmail Mert Turan

Elektrik Tesisatı · Şişli, İstanbul
Elektrik tamir, tadilat ve montaj işleri itina ile garantili olarak yapılır.7 / 24 saat hizmet verilmektedir. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.
Ahmet  Cansız

Ahmet Cansız

Elektrik Tesisatı · Fatih, İstanbul
Mesleğimizde çıraklıktan başlayıp 25 yıla varan ve yaklaşık 15 yıla varan işletmecilik tecrübemizle elektrik sektörunde hizmet vermekteyiz. Banka-fastfood-magazacılık-inşaat-daire tadilatı gibi projelerinizde uzman ekibimizle işinizin parçası olmak isteriz.
Mert İnal

Mert İnal

Elektrik Tesisatı · Fatih, İstanbul
Merhaba, Ev,İşletme, Fuar, Özel Organizasyonlarının her türlü elektrik işlerini gerçekleştirmekteyiz. Büyük işletmelerin pano montajları ve otomasyonlarında da ekip arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. İlginize teşekkür ederiz.
Samet Eser

Samet Eser

Elektrik Tesisatı · Fatih, İstanbul
Lise ve üniversite (K.T.Ü) eğitimlerimi elektrik üzerine yaptıktan sonra şeker fabrikasında 2 sene deneyim çalışmasının arkasından 3 sene ünlü beyaz eşya firmasında çalıştım arakasında 3 senede büyük bir hastanenin elektrik işleri sorumlusu olarak çalıştım. helen telekomünikasyon şirketinde çalışmaktayım.
Ayhan  Arıcı

Ayhan Arıcı

Elektrik Tesisatı · Eyüp, İstanbul
20 yıla yakın tecrübemizle şantiye ofis daire ana kolon içtesisat bakım onarım larınıza acil çözüm daima saglıklı güvenilir çözümler üreterek siz değerli müşterilerimize hizmet sunarız kalite güven arıyorsanız işte çözüm bir alo demeniz yeterli
Mustafa Salcıoğlu

Mustafa Salcıoğlu

Elektrik Tesisatı · Bayrampaşa, İstanbul
On yılı aşkın bir süredir iş tecrübem mevcut. Özellikle birikimim inşaat elektrik tesisat, montaj üzerine olduğu için, bir evde meydana gelebilecek arızaların nereden kaynaklandığını hemen tespit edebilir ve müdahale edebilirim.
Serkan Küçük

Serkan Küçük

Elektrik Tesisatı · Bayrampaşa, İstanbul
Her turlu Elektrik isi, dekorasyon, tesisat, taahhut, proje uygulama, Telefon, data, kamera, interkom isleri 7 24 yapilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Abdurrahman D.
Elektrik Tesisatı   01/03/2021

Kendisi ile daire tadilatımız da tanıştık ve işlerimizi yaptırmaya başladık. Hızlı, güvenilir ve temiz çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Yusuf A.
Elektrik Tesisatı   22/02/2021

İstediğimiz şekilde bir işçilik yapıldı.Elinize emeğinize sağlık. İyi ve temiz işçilik arayanlara tavsiyemdir.

         
Oğuzhan E.
Elektrik Tesisatı   02/02/2021

Aykut Usta saygılı, işinde titiz, becerikli, işini iyi bilen ve fiyat ve yapılacak işler konusunda net. Yapılacak işleri sorunları gidererek eksiksiz tamamladı. Sorun değil, çözüm odaklı, superman gibi maşallah. Gönül rahatlığı ile işinizi teslim edebilirsiniz, Hizmetinin, aldığı ücretten daha ağır geleceğine emin olabilirsiniz.Şiddetle tavsiye ederim

         
Ferhat M.
Elektrik Tesisatı   23/12/2020

Bunu bütün kalbimle söylüyorum çağdaş elektrikten kesinlikle şaşmayın adam harika bir usta mükemmel bir huyu var gözü kaplı işinizi verin kendisine çok teşekür ediyorum

         
Büşra G.
Elektrik Tesisatı   22/12/2020

söz verdiği zamanda, söz verdiği şekilde işini yapıp teslim etti. henüz yeni kullanmaya başladık bir sıkıntı yaşamadık. bir sıkıntı olması durumunda da isinin arkasinda duracak bir kisi. teşekkürler

         
Esra Ü.
Elektrik Tesisatı   02/12/2020

Çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Gerçekten işini çok titiz çok özenli yapan birisi. Gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

         
Şafak A.
Elektrik Tesisatı   01/11/2020

Ofisimin elektrik tesisatını yaptırdım ve gerçekten çok memnun kaldım. Çok kaliteli ve temiz iş yapıyorlar. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim herkese. Teşekkürler Aşkın bey. Siz ve ekibiniz süper iş çıkardınız.

         
Kuzey K.
Elektrik Tesisatı   29/10/2020

İşini 10 numara yaptı. Hiç yüksünmeden defalarca geldi gitti.. rica ettiğimiz her konuna yardımcı olup çözüm oluşturdu. Çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim..

Elektrik Tesisatı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz