Hizmet Ver
İç Mimari Çizim

4 İstanbul Fatih İç Mimari Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih civarında 189 İç Mimari Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Fatih İç Mimari Çizim için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 189 İç Mimari Çizim Uzmanı, Fatih içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Fatih içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Fatih içinde yazılan 217 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 346 kişi Fatih İç Mimari Çizim için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Fatih İstanbul İç Mimari Çizim Uzmanı

Can D. photo

Can D.

01.02.2023

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

25 yaşındayım. İç Mimar mezunuyum. Bahçeşehir Üniversitesinde İç Mekan Tasarımı üzerine yüksek lisans yapıyorum. 3 yıldan beri Galataport İstanbul projesinde iç mimar olarak çalışmaktayım. 3d max, vray, sketchup, photoshop, autocad gibi programları ileri düzeyde kullanıyorum. Sertifikalarım var....

Halit A. photo

Halit A.

08.02.2023

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Biz, mimarlar ve iç mimarlardan oluşan İstanbul'da karma bir ekibiz. Her türlü konut, villa, otel, sosyal binalar ve hastane projelerinde mimari, iç mimari ve uygulama projesi alanlarında çalışıyoruz.

Fatih Furkan T. photo

Fatih Furkan T.

04.10.2020

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

İçmimar olarak istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda mesleki yetkinlik, bilgi ve tecrübelerimizle; konut , ofis , otel , mağaza , kafe ve restaurant alanında hem teknik hem estetik açıdan nitelikli projeler üretiyoruz ,

Büşra Ç. photo

Büşra Ç.

01.12.2022

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

LYRA Mimarlık olarak, sizlerin istek ve düşünceleriyle kendi bilgi ve tecrübelerimizi harmanlayarak, sizlere her detayı özenle tasarlanmış projelerimizi sunuyoruz. Genç ve dinamik bakış açısıyla geliştirilen projenizle yaşam alanlarınıza dokunmayı hedefliyoruz.

Tuğba B. photo

Tuğba B.

15.03.2023

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Merhabalar, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden mezunum. 4 yıldır piyasada aktif olarak çalışıyorum. Tasarım, kontsept, projelendirme, teknik çizim, imalat çizimleri, 3d görselleştirme vs hizmetleri veriyorum.

Sonsuz D. photo

Sonsuz D.

14.06.2021

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

SONSUZ DİZAYN, evinizin veya ofisinizin güzel ve huzur verici olmasını istiyor. Doğru tasarımla her mekanın bambaşka bir görünüme kavuşabileceğini biliyoruz. Zaman geçirdiğiniz mekanları, ayrılmak istemeyeceğiniz mekanlara dönüştürmenize yardım edelim. Tasarım ekibimiz, mekanınıza o mükemmel...

STM MİMARLIK photo

STM MİMARLIK

05.10.2022

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Mimari Plan | Proje | Tasarım 3D Tasarım| Modelleme İç Mekan Tasarımı Gerçekçi Renderlar

Aysegul B. photo

Aysegul B.

17.02.2023

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

O dergilerde gördüğünüz havalı mekanlara, kendi bütçenize göre sahip olmak istemez miydiniz? Doğru yerleşim planı ile hayalinizdeki mekana adım adım. Üniversitenin mimarlık bölümünü bitirdikten sonra, iç dekorasyon alanında sertifika programına katılarak 12 senelik kariyerimi sevdiğim işi yaparak...

Ayfer B. photo

Ayfer B.

04.10.2021

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Ben Ayfer, mimarlık mezunuyum aynı zamanda İstanbul Üniveristesin'de grafik tasarım okuyorum. İç mimari, mimari,3 boyutlu modelleme ve görselleştirme konularına ilgiliyim. Sketchup, 3dmax, lumion, vray, corona kullanıyorum. Gerçekçi render alabiliyorum. Aynı zamanda iç mimari danışmanlık yapıyorum.

Gokcen S. photo

Gokcen S.

08.07.2022

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Yaz Okuluna mı kaldınız? Mimarlık ve İç mimarlık Fakültesinde derslerinizde problem mi yaşıyorsunuz? Teknik çizim dersini geçemiyor musunuz? Proje dersinde nerede hata yaptığınızı anlayamıyor musunuz? Online özel ders mi almak istiyorsunuz?? AutoCad teknik çizim dersi Epür Sistemde Teknik Çizim...

Ömer C. photo

Ömer C.

27.08.2021

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Merhaba ben Mimar Ömer, Mesleğimle ilgili Mimarlık ve Tasarım alanında tüm bilgi ve birikimlerimi temiz, doğru ve dürüst bir şekilde aktarmaya hazırım.

Şevval H. photo

Şevval H.

29.03.2022

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Ben Şevval, içmimarım. Teknik çizim ve mimari modelleme konularında yetenekli ve deneyimliyim. Freelance olarak bu işleri yapmaktayım.

Ümmü Ç. photo

Ümmü Ç.

18.03.2021

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Mimari tasarım ve uygulama ile ilgili tüm çizimler, malzeme seçimleri ve yerinde uygulama süreçleri profesyonel olarak yapılır ve takip edilir.

Makta Mimarlık photo

Makta Mimarlık

13.02.2020

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

MAKTA MİMARLIK olarak, tüm müşterilerimizin faydalanacağı akıllı, esnek ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, uzman ekibimiz, çözümlerimizi taleplerinize göre uyarlamak için elinden geleni yapıyor. İşin başından sonuna, muhteşem bir sonuca varana kadar sürecin her...

Gizem Ö. photo

Gizem Ö.

30.01.2021

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Kariyerimize lisans eğitimini iç mimarlık alanında tamamlayarak başladık. Mezuniyetimizi iyi bir dereceyle tamamlayıp sektöre adım attık. İş hayatına devam ederken iç mimarlık alanındaki tüm işlerle doğrudan ilgilendik. Biz ve ekibimiz işimizin içerisinde olan inşai tadilat tarifi ve takibi,...

Mels D. photo

Mels D.

23.02.2023

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Merhaba, 4 yıldır iç mimarlık yapıyorum. Konut tasarımı, ofis tasarımı, ticari mekan tasarımı ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

İbrahim Mert A. photo

İbrahim Mert A.

15.05.2022

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Merhaba. Ben Mert - 5 yıldan fazla iş tecrübesine sahip bir İç Mimarım. İç Mimarlık Bölümü'nden mezun oldum. Zaman içinde birden fazla müşteri ve kuruluşla çeşitli Konut ve Ticari projelerde çalıştım. Uzmanlığım, hem İç Mekanlar hem de Dış Mekanlar için Alan Planlama ve Tasarım (AutoCAD, Revit), 3D...

Taylan Mimarlık photo

Taylan Mimarlık

12.12.2022

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Hayal edin, biz gerçekleştirmeye yardımcı olalım. Birçok bütün bir ev ya da sadece salon, mutfak, kiler üzerine çizimlerim ve gerçekleştirdiğim projelerim mevcut.

Eren Ç. photo

Eren Ç.

18.05.2022

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Üniversite öğrencileri için rhinoceros programı üzerinden, bina modelleme, iç mekan modelleme , ürün tasarımı ve bunların renderları ayrıca autocad programı üzerinden istenilen herşeyi yapabilirim.

Irem Y. photo

Irem Y.

07.02.2023

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Modern tasarımlar yapmayı seviyorum. Aynı zamanda çocuk mekanları ilgi alanlarım arasında

3D Dizayn photo

3D Dizayn

26.02.2021

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

2005 yılından beri sektörde içmimari tasarım ve uygulama yapmaktayız www.3ddizaynmimarlik.com Sitemizdeki referans çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Buse A. photo

Buse A.

31.03.2022

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Merhabalar, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. Tasarım ofislerinde deneyim kazanmakla birlikte iç mimari hizmet vermekteyim.

Nisa Ö. photo

Nisa Ö.

31.12.2020

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Proje, 3D ve mobilya detayları konusunda yardıma ihtiyacınız varsa zevkle yardımcı olacağım :)

Yeşim G. photo

Yeşim G.

07.02.2023

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Mobilya dekorasyon odaklı çalışmaktayım,dekorasyonunun yapılacağı alanın konforunu ve her alanın avantajlı şekilde kullanılması önceliğim,sizde en doğru ve yenilikçi kararların arkasındaysanız doğru yerdesiniz…

Kübra Ö. photo

Kübra Ö.

07.01.2023

İç Mimari Çizim · Fatih, İstanbul

Rlöve alma autocadde mimari tasarım detay çizimleri üretim çizimleri 3d görselleştirme

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Fatih İç Mimari Çizim Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Fatih İç Mimari Çizim ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde İç Mimari Çizim talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! İç Mimari Çizim için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- İç Mimari Çizim talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  İç Mimari Çizim taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İç Mimari Çizim talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin İç Mimari Çizim için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- İç Mimari Çizim hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Fatih İç Mimari Çizim fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Fatih İç Mimari Çizim fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 21000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl