Hizmet Ver
Kentsel Tasarım

4 İstanbul Fatih Kentsel Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih civarında 129 Kentsel Tasarım Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Fatih Kentsel Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 129 Kentsel Tasarım Uzmanı, Fatih içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Fatih içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Fatih içinde yazılan 461 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 53 kişi Fatih Kentsel Tasarım için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Fatih İstanbul Kentsel Tasarım Uzmanı

Şahika Mimarlık Muhendislik photo

Şahika Mimarlık Muhendislik

10.02.2021

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Vizyonumuz; Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile Peyzaj Çalışmaları ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründe Dünya’da örnek şirket olmak. Misyonumuz; İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmak. Yüksek standartlı ve kaliteli...

Yaren Y. photo

Yaren Y.

29.12.2021

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Merhaba, ben deneyimli Peyzaj Mimarı ve Mimar Yaren Yolcu. İç mekan & dış mekan bitki bakım ihtiyaçlarınız, peyzaj tasarım işleriniz, bitki danışmanlığı ve diğer mimarlık hizmetleri ihtiyacınız için benimle ve deneyimli ekibimle iletişime geçin.

Premıum G. photo

Premıum G.

01.09.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Selamlar yılı aşkın süre gelen deneyim ve tecrübeyle müşterilerimize Bahçe ve Peyzaj alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetlerimiz: Peyzaj tasarım ve uygulama Bahçe Düzenleme Drenaj sistemi Rulo çim uygulama Otomatik Sulama Sistemleri Bahçe Bakım ve Onarımı Ağaç budama...

Ps art mimarlık photo

Ps art mimarlık

11.04.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

1994 yılından beri Türkiye'nin birçok yerinde büyük ve küçük ölçekli peyzaj projelendirme keşif metraj çıkarma taahhüt verme ve uygulaması, otomatik sulama sistemi projelendirme ve uygulaması, çocuk parkı üretim ve mıntajı, zemin kauçuk döşemesi, 3 boyutlu görselleştirme, alana özel ahşap...

Evera Peyzaj photo

Evera Peyzaj

31.07.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Evera Peyzaj projelendirme, peyzaj uygulama, peyzaj danışmanlık ve peyzaj bakımı konuları üzerine yapılandırılan firmamız 2015 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Bugün gelinen noktada Evera peyzaj geçmiş 7 yılın vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile makro ve mikro ölçekte peyzaj projelendirme, peyzaj...

Uğur İ. photo

Uğur İ.

24.03.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

12 yıllık peyzaj işleri üzerine büyükşehir,ilçe belediyeler ve özel peyzaj işleri üzerine deneyim sahibiyim.

Ramazan K. photo

Ramazan K.

26.09.2020

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezunum.Peyzaj Tasarım Projeleri,Kentsel Tasarım Projeleri ve Villa Bahçesi Tasarım Projeleri konularında bilgiye sahibim.AutoCAD,SketchUp,Lumion 3D ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabiliyorum.Hayallerinizi veya...

Emine B. photo

Emine B.

08.04.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

İstanbul Üniversitesi'nden 2015 yılında mezun oldum. 6 senelik tecrübem var. Kentsel tasarım ve toplu konut projelerinde peyzaj mimarlığı yaptım/yapmaktayım.

Sultan J. photo

Sultan J.

20.11.2020

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Peyzaj mimarlığını sevdiğim için sizlere en iyi peyzaj tasarım projesi sunarım. Üç boyut ve animasyon oluşturarak sizin hayalinizdeki olan düşünceleri ve projeleri gerçekmiş gibi görsellerle sunarım. Sizin memnuniyetiniz benim önceliğimdir.

Irmak E. photo

Irmak E.

27.11.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Merhaba, Ben Peyzaj Mimarı Irmak Eke, Pupaproject markası olarak Peyzaj Projelendirme, Görselleştirme ve Uygulama alanlarında hizmet vermekteyim. İletişimde kalalım, Sevgiler.

Ç&K PEYZAJ LANDSCAPE ARCHİTECT A. photo

Ç&K PEYZAJ LANDSCAPE ARCHİTECT A.

02.02.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Profesyonel peyzaj mimarı kadromuz ile sizlere istediğiniz ve hayal ettiğiniz tasarımları çizerek uygulamalarını yapmaktayız. Uygulamalarımızda CASALİNDASEPET firmasına ait ürünler tercih edilmektedir.

Zekiye Y. photo

Zekiye Y.

14.04.2021

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Peyzaj tasarımı, projelendirme, detaylandırma ve uygulama konularında dinamik işlerde rol almak istiyorum.

Asafi M. photo

Asafi M.

29.12.2020

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

İç Mimarlık ve Peyzaj Mimarlığında ; Konsept Peyzaj Projeleri Peyzaj Uygulama Projeleri Detay ve Kesitler 3D modelleme ve Animasyon İç Mimari Tasarım Projeleri Görselleştirmeler Ürün-Mobilya Tasarım ve Uygulamaları Sert Zemin, Ahşap İşleri, Çim, Bahçe Bakımı, Drenaj ve Sulama gibi işler...

Büşra D. photo

Büşra D.

07.02.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Kendim ŞEHİR PLANCISI olarak, çalıştığım mimar ve peyzaj mimarı arkadaşlarım ile doğal ve kültürel kaynakları ve fiziksel çevreyi insan yararı, mutluluğu, güvenliği, sağlığı ve konforu için estetik ve bilimsel ilkeler çerçevesinde ele alan, mekan ve yaşam ortamı oluşturan, biyoçeşitliliği...

Ersin Y. photo

Ersin Y.

19.01.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Villa bahcesi, site bahcesi, restorant, kafe, iş yerleri çevresi ve iç mekan peyzaj tasarımı proje çizimi birebir ölçekli nesne ve bitki kullanarak modelleme ve gercekle ayırt edilmeyecek kalitede animasyon videosu ve render görüntüsü hizmeti sunmaktayım.

BAKI PEYZAJ photo

BAKI PEYZAJ

31.01.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

BAKI PEYZAJ bünyesinde proje, tasarım, uygulama ve danışmanlık alanında hizmet vermekteyiz.

YİĞİT BOTANİK PEYZAJ VE MİMARLIK A.Ş. photo

YİĞİT BOTANİK PEYZAJ VE MİMARLIK A.Ş.

18.05.2021

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

YGT PEYZAJ MİMARLIK olarak, 2016 yılından bu yana edindiğimiz bilgi ve deneyimle yola çıkarak peyzaj proje ve uygulama hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Amacımız bizlerden hizmet bekleyenlere en kısa sürede, beklentilerinin üzerinde, doğru, akılcı ve etkili çözümler üretmektir. Proje ve...

Alev U. photo

Alev U.

08.02.2021

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Merhaba, Alanımda yaklaşık 5 yıldır deneyimim bulunmaktadır. Özel ve kamu her iki sektörde de deneyimim bulunmaktadır. Peyzaj tasarım projeleri konusunda yardımcı olabilirim.

İnci S. photo

İnci S.

27.10.2020

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Peyzaj yüksek mimarı olan eşim ile birlikte kurduğunuz işletmemizde uygun fiyata kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Sag Mimarlık photo

Sag Mimarlık

02.03.2023

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Merhabalar.Ben Emine.Mimar ve Peyzaj Mimarı olarak yaklaşık 10 yıldır sektörde önde gelen firmalarda başarılı işler hayata geçirdim. Şimdi bir freelancer olarak iş hayatıma devam ediyorum. Mimari ,iç mimari ve peyzaj tasarım alanlarında her türlü konsept ve uygulama çizimlerinize destek...

Gönül T. photo

Gönül T.

30.11.2020

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Kendimden kısaca bahsedeyim. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Peyzaj Mimarlığı lisans eğitimini 2019 yılında tamamladım. Devamında aynı üniversitede Peyzaj Sulama Sistemleri bölümünde yüksek lisansa başladım ve şu anda tez aşamasındayım. Tezimde çalışmaya aldığım konu Golf sahalarının peyzaj...

Bilge Y. photo

Bilge Y.

26.07.2021

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

İstanbul üniversitesi peyzaj mimarlığı bölümünden mezunum. Yapısal peyzaj, bitkisel peyzaj, Keşif, Metraj, Hakediş hazırlama konusunda bilgi sahibiyim. Autocad peyzaj proje cizimi, detay tasarimi hakkinda deneyimliyim.

Meva peyzaj Ltd şti photo

Meva peyzaj Ltd şti

01.11.2021

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Uzman kadro ve yeni fikirler ve tasarımlar ile üretim destekli hayalinizdeki bahçeye sahip olun.

Hüseyin P. photo

Hüseyin P.

23.05.2022

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Peyzaj Mimarı Sketchup Limuon Autocad MS Office Photoshop Programlarını kullanabilen yapılan projelerin 3 boyutunu ve render videosunu alabilmekteyim.İsteğe göre Photoshop afişleri de yapılabilir.

Seçil Ö. photo

Seçil Ö.

30.10.2021

Kentsel Tasarım · Fatih, İstanbul

Peyzaj proje tasarımı , modellemesi yapıyorum. Otel, büyük site , villa bahçesi projeleri uygulamalarında bulundum. Belediyelerin kent meydanı , park vb. Proje çizim ve uygulamalarında aktif rol aldım.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Fatih Kentsel Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Fatih Kentsel Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Kentsel Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Kentsel Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Kentsel Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Kentsel Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kentsel Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Kentsel Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Kentsel Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Fatih Kentsel Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Fatih Kentsel Tasarım fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 5520 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl