En İyi 10 Fatih İstanbul Web Yazılım

4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Fatih civarında 71 Web Yazılım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
İnter Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

İnter Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
İNTER YAZILIM 2000 yılında kurulmuştur. Tüm sektörlere yazılım ve tasarım alanında hizmetler vermektedir. Faaliyet alanlarının başında; - Şirketlere var olan yazılımları, internet projeleri, web siteleri için yazılım ve tasarım desteği vermek, - Kurumsal web siteleri , portallar yapmak, - E-ticaret siteleri yazılımı ve özel tasarım yapmak, - Uygun maliyetli hazır web sitesi ve e-ticaret sitesi hazırlamak, - KOSGEB hibe destekleri için danışmanlık yapmak, proje yazmak, proje hazırlamak, pr
Metin Y.

Metin Y.

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
3 senedir profesyonel anlamda yazılım sektöründe bulunmaktayım. Şu anda özel bir şirkette backend developer olarak çalışıyorum. Bu 3 senenin öncesinde de kendi projelerimi yaptığım 3senelik bir zaman dilimi bulunmaktadır. Sevmeden yapılamayacak bir iş yaptığımı düşünmekteyim ve işin hem zamanında bitmesi hem de kaliteli olması benim olmazsa olmaz kriterlerimdir.
Mustafa Ü.

Mustafa Ü.

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
Bilgisayar mühendisiyim. 4 yıldır aktif olarak yazılım üzerine çalışmaktayım. Farklı dillerde birçok farkili projeler (program, site , seo gibi) yaptım ve yapmaktayım.
Semih Y.

Semih Y.

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
Web site tasarımlarınızı Html5-Css3 kullanarak yapıyor veya tasarımlarınızı .Net ve C# gibi dillerle programlıyorum. Fiyatlandırma kısmını da bütçenize göre uygun hale getirmeye gayret ediyorum.
Odyo Bilişim

Odyo Bilişim

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
Odyo Bilişim ekibi olarak .NET , SQL, Linq teknolojilerini kullanarak HTML5 ve CSS3 uyumlu tasarımlarımızla profesyonel e-ticaret sayfaları ve web tasarımları oluşturmaktayız. Bize web yazılım ve tasarım ile ilgili her konuda ulaşabilirsiniz.
Emre K.

Emre K.

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
Makul fiyatlarla kaliteli ve ergonomik web siteleri ve özel şirket bazlı yazılım isteklerinize freelance öğrenci topluluğu olarak hizmet vermekteyiz
Erkan E.

Erkan E.

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
Merhaba ben Erkan. 7 yıldır yazılım ile ilgileniyorum. Bir grafiker ve bir sosyal medya uzamanı ekibim ile birlikte, kurumsal kişilik odaklı web siteleri hazırlıyor ve kurulan sistemin bize ihtiyacı kalmayacağı ana kadar destek veriyoruz. Bir web sitesine sadece yasal zorunluluk sebebiyle ihtiyaç duymuyorsanız, markanızı ve hizmetlerinizi tanıtacağınız bir vitrin gözüyle bakıyorsanız siteniz size özel olmalı. O yüzden kesinlikle hazır sayfalar kullanmıyoruz. Öncelikle çizdiğiniz senaryoya göre
İstanbul Girişim

İstanbul Girişim

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
E-Ticaret , Firma Tanıtım , Ürün Tanıtım , Tek Ürün Satış Sitesi Ve google Entegrasyonları, Sosyal Medya Hizmetleri Sosyal Medya Reklam Ve Google Reklam Ürünleri.
Erkan K.

Erkan K.

Web Yazılım · Fatih, İstanbul
Gebze teknik üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Edindiğim iki yıllık tecrübem ile web tasarım konusunda çalışmaya istekliyim.
Mehmet G.

Mehmet G.

Web Yazılım · Eyüp, İstanbul
Her türlü isteğe özel web site tasarımı yapılır e-Ticaret portalları kurulur. Proje bazlı etkinlikler için web site tasarımı yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Esentur Ev & Ofis Taşıma
Web Yazılım   13/12/2018

ben ankara oldugum halde emre kardeşimiz istedigim detaylar şekiller ve tasarımı hiç sıkıntı olmadan yaptı kendisine çok teşekkür ederim başarıların devamını dilerim sadece benim beklediklerimin üstünde yaparak çok menmun oldum tekrar teşekkür ederim

         
Gökalp Akademi
Web Yazılım   24/11/2018

Şirketimin web tasarımı için mustafa beyden destek aldım tam istediğim gibi yardımcı oldu sağolsun tamamen müşteri odaklı çalışan biri sizin isteğiniz doğrultusunda ne gerekiyorsa yapıyor ben çok memnun kaldım kendisinden işini özverili yapan biri ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim

         
Murat AK
Web Yazılım   29/10/2018

Emrullah bey, konusuna hakim, ne istediğinizi anlayabilen, yeni alternatifler üretebilen ve çözüm odaklı çalışan oldukça başarılı,. İşi aldıktan sonra da tamamen işine odaklanan, sizin çalışma ne oldu ne aşamada dahi demenize fırsat vermeden gelişmeleri rapor eden, işine aşık, dahası sizin projenizi sahiplenen ve kendi işi gibi görüp gece gündüz çalışan, aldığı ücreti fazlasıyla hak eden çalışkan dürüst, güvenilir biri. Şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Mert Çağlayan
Web Yazılım   30/09/2018

Üst düzey ilgili ve işinde başarılı bir ekip. Her istenileni başarıyla yapıyorlar. Memnuniyet garantili.

         
Mustafa Aslan
Web Yazılım   27/06/2018

Kesinlikle tavsiye ederim, işin başından sonuna kadar hiç bıkmadan usanmadan her türlü isteğimizi yerine getirdik ve çok güzel beklentimizin üstünde bir iş çıkardı Armut.com araciligiyla kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Aydoğan ile tanışmamıza vesile oldugu icin Armut.com a ayriyetten teşekkür ederim.

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

         
Erol Ersöz
Web Yazılım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

         
Web Yazılım   11/07/2017

Çok teşekkür ederim gerçekten memnun kaldım hem web sayfamın yapım sürecinde. Hemde. İş bittikten sonraki süreçlerde ve hala devam eden ilgi ve samimiyetinizden dolayı çok memnunum. Çok teşekkür ederim ve işinizde başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar

Web Yazılım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz