4 Fen Bilimleri Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.590 Fen Bilimleri Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Fen Bilimleri Özel Ders Öğretmeni

Nesibe  Bakır

Nesibe Bakır

15 yıllık Fen bilimleri öğretmeniyim. Yıllardır özel ders vermekteyim. Branşına hakim, birebir takip, ders kontrolü, aile bilgilendirmesi ve özel testlerle hizmet vermekteyim. 2019/2020 LGS sınavında 9 öğrencimden 7 tanesi full yaptı ve her biri referansımdır.
Gül YILDIZ

Gül YILDIZ

Hacettepe üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum. Çeşitli dershane ve özel öğretim kurslarında çalıştım. Ekstra özel ders öğrencilerimle de ulaşmak istedikleri hedefler doğrultusunda çalıştık başardık. Yeni nesil sorulara hakimim.Öğrenciler ile gerekli iletişim becerilerine sahibim.Şimdiden hepinize BAŞARILAR diliyorum.BİLİMLE KALIN.
Kemal Kaya

Kemal Kaya

Merhaba, 13 yıldır milli eğitimde görev yapıyorum. Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum, kendi alanımda Türkiye 20. si olarak göreve başladım. Öğrenci seviyesine uygun konu anlatımı ve farklı kaynaklardan bolca soru çözümü ile konuyu pekiştiriyorum. Yeni nesil soruların kavranması için mutlaka deneyleri basit materyallerle de olsa yapıyorum. Bu sayede deney temelli soruların anlaşılması basitleşiyor. Öğrenci takibi benim için esastır, ders sonrasında mutlaka ödev verir ve geri dönütünü alırım. 3.
HÜSEYİN ÖZÇELİK

HÜSEYİN ÖZÇELİK

Marmara Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği lisans ve yüksek lisans mezunuyum. Öğretmenlikte 7.yılımdayım. 5, 6 ve 7.sınıflar için bursluluk sınavında yönelik konu anlatımı, soru çözümleri ve denemeler yapmaktayım 8.sınıf LGS sınavına yönelik konu anlatımına ihtiyaç duyanlar, yeni nesil soru çözümlerinin kolay yapılabilmesi adına pratik kazanma konusunda yardıma ihtiyacı olan başvurabilir. Ayrıca ders çalışma konusunda planlamada sıkıntı yaşayan öğrenciler için özel ders çalışma programı hazı
Funda Öz

Funda Öz

İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği mezunuyum. Şu ana kadar elde ettiğim teknik bilgilerimi ve deneyimlerimi kullanıyor, 4 yıldır okul dersleri ve LGS için çalışmalar yapıyorum. Farklı şehirlerden birçok öğrenciyle birlikte süreci birebir halihazırda yürütüyoruz. Dünyanın hızla gelişmesiyle; eğitimde yeni teknoloji kullanımı, bilgisayar destekli eğitici oyunlar, drama-doğaçlama ile eğitim, farklı yöntem ve teknikler öğretimin zenginleştirilmesi ve sınıf ikliminin geliştirilmesi ön
Tuğçe  Özdilek

Tuğçe Özdilek

Mesleğimde 10.yılımdayım fen bilgisi öğretmeniyim tyt alanında da öğrencilerim mevcuttur alanım ortaokul fen Bilgisi esas branşımdır .
Yaşar AKBULUT

Yaşar AKBULUT

Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. Halen Özel bir kurumda Fen Bilimleri öğretmeni ve eğitim koçu olarak çalışmaktayım. 18 yıllık mesleki hayatımda onlarca Fen lisesi, yüzlerce Anadolu Lisesi öğrencisi yetiştirdik. Çeşitli yayın evlerine "Yeni Nesil Soru" hazırladım. Onlarca denemem yayımlandı. Şu anda LGS soru bankası hazırlama projemiz de devam etmektedir. Öğrencilerle ilgilenirken; velilerinin en değerli varlıklarını bana emanet ettikleri bilerek ilgilendim. www.oz
Hülya  Eker

Hülya Eker

7 senedir fen bilimleri öğretmeniyim. Öğrencilerimle disiplin ve düzen içinde başarıyı yakalamak için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım.
Elif  Sönmez

Elif Sönmez

Alanımda 5 yıllık öğretmenlik deneyimine sahibim. Yıldız teknik üniversitesi mezunuyum. Matematik ve fen bilimleri derslerinde özel ders öğrencilerim bulunmaktadır. Derslerimi online olarak yürütüyorum. Lgs - yks müfredatına hakimim. LGS matematik ve fen bilimleri derslerinde öğrencilere yardımcı olabilirim. Her çocuk özeldir ve bir dersi başarmak için önce sevmek gerekir. Dersimi sevdirmek ve önyargılarınızı kırmak adına buradayım. Derslerde görüşmek üzere :))
Melike Solmazgül

Melike Solmazgül

İlköğretim 1-2-3-4 Tüm dersler Ortaokul Fen bilimleri dersi Lise Kimya dersi Özel ders veriyorum. Aslen devlet kurumunda kimya öğretmenliği yapıyorum. Aktif olarak çalışmaktayım. Grup dersleri ve bireysel ders verdiğim öğrencilerim var.
Engin Avcı

Engin Avcı

Ankara’da Özel Sınav Ortaokulu’nda Fen Bilimleri öğretmenliği yapıyorum. Aynı zamanda 2. Kademe satranç antrenörüyüm. Ankara Satranç Eğitim Merkezi(ASEM)’nde haftasonları satranç dersleri veriyorum. Covid-19 sebebiyle derslerimi online olarak veriyorum. LGS müfredatına gayet hakimim. Teknolojiyi aktif kullanan bir öğretmenim. Her ilimizden gelecek tekliflere açığım. Hazırsanız birlikte başlayalım.
Dilara Yaman

Dilara Yaman

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite boyunca özel ders deneyimim oldu. Aynı zamanda çocuk klüp ve derneklerinde çalıştım. 3 yıldır Ankara da özel bir eğitim kurumunda çalışmaktayım. Özellikle lgs grupları için yeni nesil sorular üzerinde çalışmaktayız. Amacım öğrencilerimize bilimi teorik derslerle değil deney ve gözlem yoluyla sevdirmek
İbrahim Yasin Akpınar

İbrahim Yasin Akpınar

Merhaba , İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü 2012 Fen Bilimleri Okulları 2016- devam Beykent üniversitesi yüksek lisans 2 yıldır yaptığım öğretmenlik hayatımda her zaman öğrencilerime hayallerine ulaşmak için emek vermeleri gerektiği, hayatta her zaman herşeyi sorgulamaları gerektiği felsefesiyle yaklaşarak eğitimime devam etmekteyim. 5. 6. 7. 8. öğrencilerine özel ders tecrübem bulunmaktadır. Avrupa yakası özellikle tercihimdir.
Hale  Öğretmen

Hale Öğretmen

Hacettepe üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezunum. Aynı üniversitede yüksek lisans da yaptım. 8 yıldır devlette çalışıyorum. 5, 6, 7. ve ağırlıklı olarak 8. sınıflarla çalışıyorum. Üniversite yıllarından beri de özel ders veriyorum. Dersaneye gitmeden, özel ders almadan sadece okul dersleriyle Fen Bilimlerini full yapan birçok öğrencim oldu. İşini severek yapan öğretmenlerle karşılaşmanız dileğiyle. :)
Ertekin

Ertekin

Bahçeşehir kolejinde çalışıyorum. 7 yıldır aktif olarak calısıyorum özel dersi ise 10 yıldır veriyorum. Alanımda uzmanım ve yüksek lisansımı tamamladım. Teorik bilgilerimi öğrencimin yaş ve sınıf seviyesine göre eğlenceli ve dersi sevdirerek aktarıyorum. Şimdiden öğrencilerime başarılar:)
Çisem Foçalı

Çisem Foçalı

Ege Üniversitesi Biyoloji mezunuyum. Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Sertifikasına sahibim. Özel bir kolejde Fen Bilimleri öğretmeni olarak çalışmaktayım. 5, 6, 7 ve 8.sınıf Fen Bilimleri derslerine girmekteyim. Lise Biyoloji tüm müfredat özel ders vermekteyim. LGS, YKS ve TYT sınavlarına hazırlıyorum.
Özge Kutuk

Özge Kutuk

Merhaba, İstanbul Üniversitesi mezunuyum.Bölümümü dereceli bitirdim.7 yıldır özel bir kurumda öğretmenlik yapmaktayım.Meslek hayatım boyunca yüzlerce öğrenciye özel ders verdim ve istedikleri okullara yerleştirdim.Çalıştığım kurumda, Zümre başkanlığı yapmaktayım.5,6,7,8.sınıfların ana derslerine ve sınava hazırlık derslerine girmekteyim.Öğrenci Koçluğu eğitimi aldım.Öğrencilerin yakın takibi, haftalık çalışma programları ile takip etmekteyim.Aktif olarak Fizik dersleri de veriyorum.12.Sınıf öğr
Pelin  Gündoğan

Pelin Gündoğan

Eğitim hayatım bulunduğum pozisyonun gerektirdiği altyapıyı bana sağladı.Eğitim sürecim içerisinde araştırma,öz motivasyon,girişimcilik ve farklı yetenekler edinme noktasındaki kendimi geliştirdim.Özgeçmişimde de görebilceğiniz gibi katıldığım etkinliklerle kendimi iş hayatına hazırladım. Bunun yanı sıra Fen bilimleri,Kimya,Biyoloji ve Matematik üzerine özel ders verdim.(Arzu edildiği taktirde öğrenci velisine ait referans mektubu paylaşılacaktır.) Ayrıca bahçe işleri ile uğraşmak,popüler bili
SEFA SON

SEFA SON

Fen Bilimleri dersi hayatın kendisidir. Derse olan sevgi ve inanç hayatın içinde var olmaktadır. Sınav grubu öğrencilerle uzun yıllardır çalışmaktayım. Sınav sistemine bu süreçte yapılması gerekenlere hakimim. Öğrencilerin ve velilerinin karar ve isteklerine göre geleceğini şekillendirmeye devam ediyorum. Bu kutsal görevde benim rolüm bir rehber, bir aile danışmanı, bir dinleyici, bir motive edici, yol gösterici ve yanında olan bir eğitimciyim. Öğrencilerimin daima yanındayım ve yanında olmaya
Jülüde Yıkıcı

Jülüde Yıkıcı

Gazi Üniversitesi , Gazi Eğitim Fakültesi ,FenBilimleri Öğretmenliği bölümü mezunuyum. 15 yıllık öğretmenim. Özel okul ve devlet okulu tecrübelerim var. Çalıştığım kurumda Bilim Atölyesi sorumlusu olarak,4. Sınıftan 8. Sınıflara kadar ders vererek Fenbilimleri dersi öğretmeni olarak, sosyal sorumluluk projelerinde proje yürütücüsü olarak çalıştım. İyi derecede İngilizce, orta derecede Almanca biliyorum.mesleğine aşık, çocuklarla iletişimi son derece kuvvetli olan , bir öğretmenim. Özel ders
Tuğçe Bilge

Tuğçe Bilge

Gazi Üniversitesinden 2010 yılında mezun oldum. Türkiye nin önde gelen eğitim kurumlarından birinde öğretmenlik yapmaktayım. Hem LGS hem de YKS 'de derece kazanmış öğrencilerim olduğu gibi eksiye düşen netlerden başlayıp tam puana çıkardığım öğrencilerim de var. Her seviyeden öğrenci ile başarı garantili bir süreç isterseniz iletişime geçebilirsiniz.
Hazal Demircioğlu

Hazal Demircioğlu

2 yıllık mezunum mezun olduğum seneden itibaren çalışıyorum.İlk sene devlet okulunda ücretli öğretmenlik yaptım aynı zamanda kolejde çalıştım.5-6-7-8 sınıfların dersine girdim.LGs müfredat hakimim.2018-2019 eğitim öğretim yılında eğitim kurumunda çalıştım şuan hafta sonu Atael kolejinde çalışıyorum.
İdris DOĞAN

İdris DOĞAN

Doktoramı STEM eğitimi alanında yaptım. 13 yıllık öğretmenlik tecrübem var ve öğrencilik yıllarımdan beri yaklaşık 15 yıldır fen derslerine yönelik özel ders veriyorum. Ayrıca ilköğretim öğrencilerine robotik kodlama eğitimi de veriyorum ve bu konuda sertifikam var. Dersleri akıcı ve eğlenceli hale getirmeyi severim. Alanında uzman doktor fen bilimleri öğretmeninden özel ders almak isteyenler bana ulaşsınlar asla pişman olmayacaklar.
Aslı Öztürk

Aslı Öztürk

Hacettepe mezunuyum. Devlet okulunda 10. Yilimi calismaktayim. Ayni zamanda son 5 yildir ozel etut merkezinde lgs ve okul sinavlarina ogrenci hazırlıyorum. Lgs özel derslerde planlı ve dakik çalışırım istenirse referans gösterişebilecek çok başarılı öğrenci velilerin vardır.
Burak Alay

Burak Alay

Etkin öğretim yöntemleri ile öğrenmeyi öğretip dersi sevdirebilirsek, gönül bağını yakalayabilirsek eğer eğitimde yol katedebiliriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Sevtap T.
Fen Bilimleri Özel Ders   31/03/2021

Fen dersim çok güzel ve eğlenceli gecıyordu benim hocam çok nazik ve tatlıydı. Fen dersinin böyle güzel anlatılması öğretici oldu. Herkese tavsiye ederim

         
Ayşe S.
Fen Bilimleri Özel Ders   29/03/2021

Öğrenci ile iletişimi kuvvetli, dersi kendi kaynaklarıyla birebir anlatan Melike hocadan çok memnunuz

         
Ecrin H.
Fen Bilimleri Özel Ders   28/03/2021

Yazılı öncesi konu tekrarı yaptık anlatımı, ilgi alakası olsun çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz:)

         
Şükrü Y.
Fen Bilimleri Özel Ders   27/03/2021

Öğrenci ile çok ilgili, ders anlatması öğrenciyi dersi sevdiriyor. 8.sınıf olarak biz memnun kaldık.

         
Fatma K.
Fen Bilimleri Özel Ders   06/03/2021

İlk dersimiz olmasına rağmen gayet iyi verim aldık.Kibar nazik biri çocuğun seviyesine inerek öğretme hedefi olan bir hocamız.İlerleyen zamanlarda çocuğuma çok daha şey katacağına inanıyorum

         
Yeliz E.
Fen Bilimleri Özel Ders   02/03/2021

Yasin öğretmenden çok memnun kaldık. Çok verimli bir ders işliyor. Kitaplarımızı analiz edip hergün ödev verip takibini de yapıyor. Memnun kalacaksınız tavsiye ederim

         
Betül A.
Fen Bilimleri Özel Ders   26/01/2021

Yasin öğretmen Konusunda hakim kısa sürede eksiklerini analiz edip planlama ve ödev takip sistemiyle diğer günleri planlayarak iyi bir sonuç aldı.

         
Ergül D.
Fen Bilimleri Özel Ders   07/01/2021

Dakik, işine özenli, çocuğumun eğitim ihtiyaçlarını gelişim yönlerini hızlı tespit etti ve fayda yarattı. Teşekkürler

Fen Bilimleri Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz