4 Fen Bilimleri Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.499 Fen Bilimleri Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Fen Bilimleri Özel Ders Öğretmeni

Firdevs Öğüt

Firdevs Öğüt

5 yıla aşkın özel ders veriyorum. LGS fen bilgisi konusunda çok iddialıyım ve bu alanda kendi tubitak projem bulunmakta. Ders programı ile öğrencileri her gün takip ediyor ve ders sistemimi tekrar ile güçlendiriyorum. 2 haftada bir ücretsiz zoom dan ders yapıyorum ve kaynak ihtiyacı için öğrencimi uygun yerlere yönlendiriyorum. günlük mutlaka takip yapıyorum. öğrencinin kitap okuması içinde kitap temini sağlıyorum. OLUMLU YA DA OLUMSUZ MESAJLARIMA DÖNMENİZİ DE RİCA EDİYORUM çünkü teklif verebil
Gül YILDIZ

Gül YILDIZ

Hacettepe üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği mezunuyum. Çeşitli dershane ve özel öğretim kurslarında çalıştım. Ekstra özel ders öğrencilerimle de ulaşmak istedikleri hedefler doğrultusunda çalıştık başardık. Yeni nesil sorulara hakimim.Öğrenciler ile gerekli iletişim becerilerine sahibim.Şimdiden hepinize BAŞARILAR diliyorum.BİLİMLE KALIN.
Yaşar AKBULUT

Yaşar AKBULUT

Karadeniz Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. Halen Özel bir kurumda Fen Bilimleri öğretmeni ve eğitim koçu olarak çalışmaktayım. 18 yıllık mesleki hayatımda onlarca Fen lisesi, yüzlerce Anadolu Lisesi öğrencisi yetiştirdik. Çeşitli yayın evlerine "Yeni Nesil Soru" hazırladım. Onlarca denemem yayımlandı. Şu anda 8. Sınıf soru bankası hazırlama projemiz de devam etmektedir. Öğrencilerle ilgilenirken; velilerinin en değerli varlıklarını bana emanet ettikleri bilerek ilgilendim.
Gizem Ovalı

Gizem Ovalı

Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi mezunuyum.Özel bir kurumda hem yaşam koçu hem de öğretmen olarak çalışmaktayım.Çalıştığım kurumlarda oldukça başarılı ve dereceli öğrenciler çıkardık.(Referans verebilirim.) 8.sınıf lgs gruplarına ve üniversiteye hazırlık(Biyoloji) gruplarına ders vermekteyim. Öğrenci takibiyle yakından ilgili,özverili,planlı ve disiplinli çalışan bir hocayım. Öğrencilerime ders vermekten ziyade hem bir ders çalışma programı hem de okullardaki sınavlarıyla ilgili yazılıya ha
Özlem Ögretmen

Özlem Ögretmen

MEB’te yıldır fen bilgisi öğretmenliği yapıyorum. Ayrıca yoğun bir şekilde yıllardır özel ders veriyorum.Oldukça tecrübeliyim. Pandemi dönemiyle birlikte daha çok uzaktan eğitim ile birebir özel ders süreci başladı. İhtiyaca göre konu özeti ,soru içerikli slaytlarım PDF ,ders kitabı, zkitap gibi bir çok zengin içeriğim mevcut. Farklı şehirlerden bir çok öğrenciyle birlikte süreci birebir halihazırda götürüyoruz. Bir çok memnuniyet mesajı alıyorum. Mesleğimi severek yapıyorum. Öğrencile
Tuğçe  Özdilek

Tuğçe Özdilek

Mesleğimde 10.yılımdayım fen bilgisi öğretmeniyim tyt alanında da öğrencilerim mevcuttur alanım ortaokul fen Bilgisi esas branşımdır .
Dilara Yaman

Dilara Yaman

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunuyum. Üniversite boyunca özel ders deneyimim oldu. Aynı zamanda çocuk klüp ve derneklerinde çalıştım. 2 yıldır Ankara da özel bir eğitim kurumunda çalışmaktayım. Özellikle lgs grupları için yeni nesil sorular üzerinde çalışmaktayız. Amacım öğrencilerimize bilimi teorik derslerle değil deney ve gözlem yoluyla sevdirmek
Tuğçe Yurdagül

Tuğçe Yurdagül

Fen bilimleri LGS grupları için fen bilimleri özel ders vermekteyim. Örnek derslerimi Fen sokağı youtube kanalından tuğçe hoca videolardan izleyebilirsiniz. Her düzeye fen bilimleri dersi anlatabilirim. Öğrencinin düzeyine göre anlatım yapmaktayım. Tam öğrenme modelini benimsediğim için derslerimde başarısız olabilecek bir öğrenci düşünmüyorum.
Nesibe  Bakır

Nesibe Bakır

15 yıllık Fen bilimleri öğretmeniyim. Yıllardır özel ders vermekteyim. Branşına hakim, birebir takip, ders kontrolü, aile bilgilendirmesi ve özel testlerle hizmet vermekteyim. 2019/2020 LGS sınavında 9 öğrencimden 7 tanesi full yaptı ve her biri referansımdır.
Funda Öz

Funda Öz

İstanbul Üniversitesi Fen Bilimleri Öğretmenliği mezunuyum. Şu ana kadar elde ettiğim teknik bilgilerimi ve deneyimlerimi kullanıyor, 4 yıldır okul dersleri ve LGS için çalışmalar yapıyorum. Farklı şehirlerden birçok öğrenciyle birlikte süreci birebir halihazırda yürütüyoruz. Dünyanın hızla gelişmesiyle; eğitimde yeni teknoloji kullanımı, bilgisayar destekli eğitici oyunlar, drama-doğaçlama ile eğitim, farklı yöntem ve teknikler öğretimin zenginleştirilmesi ve sınıf ikliminin geliştirilmesi ön
Hülya  Eker

Hülya Eker

7 senedir fen bilimleri öğretmeniyim. Öğrencilerimle disiplin ve düzen içinde başarıyı yakalamak için elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım.
Kenan Kapan

Kenan Kapan

Merhaba, 13 yıldır milli eğitimde görev yapıyorum. Dokuz eylül üniversitesi mezunuyum, kendi alanımda Türkiye 20. si olarak göreve başladım. Öğrenci seviyesine uygun konu anlatımı ve farklı kaynaklardan bolca soru çözümü ile konuyu pekiştiriyorum. Yeni nesil soruların kavranması için mutlaka deneyleri basit materyallerle de olsa yapıyorum. Bu sayede deney temelli soruların anlaşılması basitleşiyor. Öğrenci takibi benim için esastır, ders sonrasında mutlaka ödev verir ve geri dönütünü alırım. 3.
Hatice Ceylan

Hatice Ceylan

Fen bilgisi öğretmenliği lisans mezunuyum. Şuan aktif olarak 5 öğrencim var. Bir kısmı kendi evinde bir kısmı ise online. Şimdilerde daha çok zoom programı üzerinden online olarak ders vermekteyim. Antakya-Serinyol civarında oturanlar için evlerinde de ders verebilirim. Başlarda ben de uzaktan ders vermeye sıcak bakmıyordum ama pandemi nedeniyle tanıştığım zoom programından ders yapmanın da etkili olduğunu keşfettim. Uzaktan veya öğrencinin evinde ilk önce ücretsiz deneme dersi yapıyorum,
Recep Çelik

Recep Çelik

Matematik ve Fen Bilimleri LGS Hazırlık ya da okula yardımcı ders veriyorum. İstanbul Üniversitesinden mezun oldum. Marmara üniversitesinde yüksek lisans yapıyorum. Ayni zamanda KPSS den 93 alarak Türkiye 50. si oldum. ALES puanım ise 94. 9 yıldır özel ders veriyorum ve sınavlarda derece yapan onlarca öğrencim oldu. 3 Yıl Dershane 4 Yıl Okul tecrübem var. Eğitim Koçluğu Sertifikam var. Alanında uzman, genç, dinamik bir öğretmen arıyorsanız ve çocuğunuzun başarılı olmasını istiyorsanız doğru adr
İsmail Cura

İsmail Cura

- Kolej tecrübeli ögretmenden - LGS hazirlik, - 7./6./5. siniflara fen bilimleri özel dersi verilir. Anadolu yakasinda özel bir kurumda calismaktayim ve ögrencilerimi LGS'ye hazirlamaktayim. Planli,programli calisma konusunda destek saglayabilir ve zihin haritalari gibi cagdas yontemleri kullanarak daha eglenceli ve kalici ögrenmenin gerceklestigi sekilde ders verebilirim.
Cansu Beste  Demirci

Cansu Beste Demirci

Dana önce çalışılan yerlerin tecrübesi ile Fen Ve Teknoloji dersine ait 4, 5, 6, 7, 8 tüm konular, sınava yönelik soru ve ödevlerin takibi yapılacaktır. Ayrıca LGS ye ait tüm hazırlıklar geçmiş konu tekrarlı olarak titizlikle öğrenci hazırlanacaktır.
Ertekin

Ertekin

Bahçeşehir kolejinde çalışıyorum. 7 yıldır aktif olarak calısıyorum özel dersi ise 10 yıldır veriyorum. Alanımda uzmanım ve yüksek lisansımı tamamladım. Teorik bilgilerimi öğrencimin yaş ve sınıf seviyesine göre eğlenceli ve dersi sevdirerek aktarıyorum. Şimdiden öğrencilerime başarılar:)
Şahin Güler

Şahin Güler

2013 yılında Sakarya Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Öğrencilik hayatımda özel dersler vermeye başladım. 7 yıldır okullarda çalışmaktayım. Fen Bilgisi öğretiminde her zaman okul kazanımlarının üstüne çıkarak olabildiğince ezberden uzak, konunun mantığının anlaşılmasını hedefledim. Çok fazla öğrenci mezun ettiğim için öğrencilerin genellikle hata yaptıkları noktalara vurgu yaparım. Yıllardır üzerinde çalıştığım kendi slaytlarımla ders anlatmayı tercih ederim. 2017 y
Hasan Erdas

Hasan Erdas

13 yıldır Devlet okullarında Fen bilimleri öğretmeni olarak görev yapmaktayım.3.4.5.6.7.ve 8.sınıf öğrencilere ozel fen dersi verilir.
HAMİT KURT

HAMİT KURT

Fizik öğretmeniyim. Fen ve teknoloji dersleri de vermekteyim. Çocuklara ilgi çekici ve merak uyandırıcı şekilde ders anlatımı yapıp dersi sevdirerek öğretirim.
Elvan Güler

Elvan Güler

Merhabalar, Ben Elvan Güler. Boğaziçi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliğinden Mezun oldum. 1 senedir öğretmenlik yapmaktayım.
Zeynep Şimşek

Zeynep Şimşek

2007-2010 yılları arasında dersanecilik ve özel ders işi yaptım. 2010 da kpss de derece yaparak atandım. Halen devlette görev yapmaktayım. Aynı zamanda mesleki tatmin için özel ders vermeye devam ediyorum. Çevrem tarafından insan psikolojisinden iyi anladığım söylenir. Dikkatli ve iyi gözlem yapan, öğrencinin ihtiyacını çabuk kavrayan bir eğitimci olduğumu düşünüyorum. Sınava girecek tüm öğrencilere şimdiden başarılar dilerim.
Seyma Betul Köseoğlu

Seyma Betul Köseoğlu

Ortaokul lgs grubu Fen Bilimleri Öğretmeni Güncel olarak özel bir kolejde görev yapmaktayım Özel ders ve koçluk programında deneyimlerim mevcut Yakın mesafede olan öğrencilerim tercih sebebimdir.
Engin Avcı

Engin Avcı

Ankara’da Özel Sınav Ortaokulu’nda Fen Bilimleri öğretmenliği yapıyorum. Aynı zamanda 2. Kademe satranç antrenörüyüm. Ankara Satranç Eğitim Merkezi(ASEM)’nde haftasonları satranç dersleri veriyorum. Covid-19 sebebiyle derslerimi online olarak veriyorum. LGS müfredatına gayet hakimim. Teknolojiyi aktif kullanan bir öğretmenim. Her ilimizden gelecek tekliflere açığım. Hazırsanız birlikte başlayalım.
Sinem  Özmen

Sinem Özmen

Gaziosmanpaşa Üniversitesinden mezunum.3 yıldır özel ders vermekteyim.5,6,7,8.sınıflara Fen bilimleri ve İlkokul düzeyine ders veriyorum. Öğrenciye özel çalışma programı, çeşitli kaynaklar ve kaynakların seviyelerini belirlerim.Bir saatlik dersimde konu anlatımı ve soru çözümü yaparım.Derslerim sadece 60 dk' lık ders diliminden oluşmuyor. Ders dışında öğrencilerimin takibini, ve bu süreçte veli bilgilendirmelerini yapıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Başak K.
Fen Bilimleri Özel Ders   03/01/2021

Tatlı dilli, çocukları seven, derslere ilgilerini canlı tutmayı başaran, konusuna hakim, pırıl pırıl bir genç öğretmenimiz. Böyle öğretmenleri gördükçe insanın umutları yeşeriyor, çok teşekkür ederiz kendisine.

         
Aslı Y.
Fen Bilimleri Özel Ders   02/01/2021

Kızımın fen bilgisine ilgisi arttı. Yaşar Beyin dersine hakimiyeti ve animasyonlarla ders işlenmesi çok faydalı oldu. İyi ki sınavdan önce karşılaşmışız. teşekkürler

         
Nurcan Y.
Fen Bilimleri Özel Ders   27/12/2020

İşini sevip takibini yapan kısaca öğretmenliğin hakkını veren sayılı eğitimcilerden biridir Çocuğunun geleceği ve Eğitimini düşünen herkese tavsiye ederim Gül hanımın bize verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyoruz 💯🌟

         
Önder K.
Fen Bilimleri Özel Ders   14/12/2020

Şahin Hocayı bulduğumuz için çok şanslıyız. Çünkü mesleğini seven ve işinin gereğini yapan çok iyi bir hoca.

         
Mehtap Ç.
Fen Bilimleri Özel Ders   16/11/2020

ilk ders için oldukça verimli ve kaliteliydi.Kızımla iletişim oldukça iyiydi. Bir süre birlikte çalışmak için karar verdik.Faydalı olacağına inanıyorum.

         
Melis S.
Fen Bilimleri Özel Ders   14/11/2020

ÇISEM HOCAMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDEYORUM çok verimli bir ders saati gecirdik ekran psylasimlariyla kaliciligi artiriyor

         
Mert O.
Fen Bilimleri Özel Ders   09/11/2020

Harika bir öğretmen.Çocuklarla iletişimi hemen göze çarpıyor.Daha ilk dersten fark ortaya çıktı,biz çok memnun kaldık.Herkese tavsiye ederim.

         
Ayşe G.
Fen Bilimleri Özel Ders   06/11/2020

Konu anlatımı ve farklı kaynaklardan getirdiği soru stilleriyle ogrencinin farklı soru tarzlarına nasıl yaklaşması gerektiğini gösterip, öğrenciye ilgisini ders saatleri dışında da sürdürüyor. Tugce hocamızdan ders aldıktan sonra öğrencindeki değişimi çok net farkediyorsunuz. Özveriniz ve emeğiniz için çok teşekkür ederiz.

Fen Bilimleri Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz