Bahçelievler Ofis İç Mimar Fiyatları

5 Ofis İç Mimar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 66 Ofis İç Mimarı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Çiğdem S.
Ofis İç Mimar   18/09/2023

Elif Hanım ile yeni açacak olduğum iş yerim için iletişime geçmiştik ve çok güzel bir proje ile bana büyük bir özveri ile sunumlar hazırladı. Her anlamda çok güzel bir mimar gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. İlgisinden ötürü çok teşekkür ederim 🌸

         
Feride K.
Ofis İç Mimar   15/11/2022

Harika bir ekip, harika bir sinerji, mesleklerini zevkle yapan iki güçlü tasarımcı. Biz hem çok keyif aldık hem de çok memnun kaldık. Çözümleri, tasarımları, bütçe konusunda hassasiyet göstererek %100 fayda odaklı yaklaşımları. Ulasilabilir ve her daim karsi tarafi dinleyen iletisim hakinde olmalarim Hem kendileri hem işleri sahaneler. Ayrıca projelerinin her biri odulluk. Daha ne olsun. Mutlaka tanışın zaten tavsiye edeceksiniz Teşekkürler

         
Özge Ö.
Ofis İç Mimar   06/11/2022

İşe başlamadan tedirgindim. İç mimar beni anlayabilecek mi isteklerimi karşılayabilecek mi diye. Zeynep hanım sağ olsun çok güzel anlaştık. Profesyonel bir işleyişle fikirlerimi daha da güzelleştirip işini layıkıyla tamamladı.

         
Sadettin K.
Ofis İç Mimar   17/10/2022

Anlaşmayı sağladık ve özveriyle işlerini takip ediyorlar. Genç ve dinamik iki mimar arkadaşın bundan sonraki işlerinde de başarılar diliyorum.

         
Ilhom Ş.
Ofis İç Mimar   12/05/2022

Çok memnun kaldık. İş kalitesi yüksek, güçlü iletişim ve karşılıklı anlaşarak çok güzel bir iş çıkarttık. Teşekkür ederim.

         
Murat Y.
Ofis İç Mimar   12/05/2022

Öncelik Olcay bey 'in bilgisi , yönlendirmeleri ve iletişimi müthiş.Kendini çok iyi geliştirmiş ve profesyonel.Şimdiden heycanla iş sonunu bekliyorum.

         
Emrullah H.
Ofis İç Mimar   04/03/2022

Çok kibar ve profesyonel biri. Ekibide öyle. O kadar kötü mimar deneyimlerim oldu ama Efe bey gözümde 1 numara. İşine çok sadık, disiplinli, istediğim herşeye olumlu yaklaştı. Herşeyi çok şeffaf bir şekilde yürütüyor. Buradan da teşekkür etmek istedim.

         
Emine A.
Ofis İç Mimar   07/02/2022

Ali Bey’e çok teşekkür ederim, çok güzel bir iş oldu. Ali Bey, işine hakim ve iş takibi olan bir insan. İsteklerimiz odaklı bir çalışma süreci oldu. İşinin hakkını vermek için elinden geleni fazlasıyla yapmaya çalışan, güvenilir biri, iyi ki çalışmışız.


Bahçelievler Yakınlarında Ofis İç Mimar Fiyatları
 
Ataşehir
Ofis İç Mimar Fiyat Hesaplama
Ofis İç Mimar hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz