Muratpaşa Matematik Özel Ders Fiyatları

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 135 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Matematik konusunda eksiklerimiz var

Antalya Muratpaşa

30.12.2020 Matematik Özel Ders
Hangi amaç için matematik özel dersi arıyorsun?Diğer
Ders nerede / nasıl yapılsın?Kendi evimde
Hangi sıklıkta?Haftada 2
Matematik konusunda eksiklerimiz var

75

75 - 90
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ibrahim D.
Matematik Özel Ders   04/08/2021

İşini severek yapan ve Matematik bilgisi çok iyi olan bir hoca. Kapsamlı konu anlatımı ve detaylı soru çözümü isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Gaye E.
Matematik Özel Ders   28/03/2021

Hala devam ediyoruz derslere👌🏻dersine hakim naif özverili ve alakalı bir öğretmen emeğine sağlık🙌🏻şimdiden baya yol kat ettiğimize inaniyoruz iyiki yollarımız kesişmiş başarıların devamını diliyorum işini böyle hakikatli yapan öğretmenlerimizin...

         
Bahadır A.
Matematik Özel Ders   06/02/2021

Mehmet Ali Öğretmen mesleğini severek yapıyor. bilgili ve ilgili bşr öğretmen. Bence başarısının sırrı burada yatıyor. desteği için teşekkür ederim.

         
İrem Ç.
Matematik Özel Ders   17/05/2020

Soru çözümleri sayesinde sınavlarda gecmemi bilgilerimi tazelememe çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim ben çok memnun kaldım 🙏

         
Alara Y.
Matematik Özel Ders   27/04/2020

Matematik ile ilgili tüm sorularımı çözmeme yardım etti. Çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim. Hep sizinle çalışmak isterim :)

         
Elif E.
Matematik Özel Ders   24/01/2020

Öğrencinin hedefine odaklı çalışma prensibine sahip bir öğretmen. Öğrencinin seviyesine inerek ders anlatabiliyor. Kendisine teşekkkür ediyorum

         
Yeşim K.
Matematik Özel Ders   12/02/2019

Temelim yok denilecek kadar azdı ayrıca dikkatsizlik ve derse odaklanmamda ciddi derecede sıkıntı vardı hocamız sayesinde bu sıkıntılarımı yendim ve netlerimde artış oldu. Disiplinli anlayışlı ve sabırlı bir hocadır kendisi. Matematik dersini hiç sevmiyordum ama artık matematikten çok keyif almaya başladım. Bana sağladığı katkılardan dolayı Şuayip Hocam a çok teşekkür ediyorum ve matematikten ders almak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Lingomaths K.
Matematik Özel Ders   29/11/2018

Sinan hoca kurumumuzda uzun bir süredir çalışıyor. Farklı seviyelerde bir çok öğrencimize burada dersler verdi ve şimdiye kadar velilerimiz hakkında güzel şeyler söyledi hep. Öğrencinin durumunu, yaşadığı kısa sürede tespit edip, neyi ne zaman aktaracağını iyi biliyor. Tavsiye ederiz. Teşekkürler Sinan hocam.


 
Matematik Özel Ders Fiyat Hesaplama
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz