Gaziantep Online Piyano Dersi Fiyatları

3 Online Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Yeğenim için piyano dersi aldırmak istiyorum

Gaziantep Şahinbey

02.02.2022 Online Piyano Dersi
Dersi alacak kişi kaç yaşında?6-10
Hangi sıklıkta?Diğer
Yeğenim için piyano dersi aldırmak istiyorum

150

75 - 250
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Deniz C.
Online Piyano Dersi   17/06/2022

Başlangıç için gayet rahat anlatımı, eğlenceli bir öğretmen. Yeni başladığım halde bir ensturmandan bu kadar keyif alacağım aklıma hiç gelmezdi, hele ki doğru öğretmenle doğru eğitim alındığında tadından yenmiyor. Teşekkür ederim.

         
Sinem Y.
Online Piyano Dersi   06/04/2022

Sevgi dolu, çocuğu her şekilde motive edebilen, çocuğun yapı ve motivasyon kaynağına göre öğretme yöntemi ve bunun sürdürülebilirliğini sağlamaya çalışan çok değerli bir öğretmen.

         
Ferruh P.
Online Piyano Dersi   27/03/2022

Kızım ABRSM sınavlarına hazırlanıyor ve Bengi Hanım’la kısa sürede büyük mesafe kat etti. Ayrıca Bengi Hanım’ın bizlerle ve kızımla iletişimi çok iyi. Kısacası çok memnunuz.

         
Sinem Ş.
Online Piyano Dersi   16/01/2022

Yusuf Bey ile oğlum ilk piyano dersini yaptılar.Oğlum da ben de ders öncesi ve ders sırasındaki iletişimimizden, uygulamalı olarak tane tane anlatmasından son derece memnun kaldık.Edindiğimiz izlenim Yusuf Bey'in son derece idealist ve müzik eğitimine tam anlamıyla gönül vermiş, işine vakıf birisi olduğu yönünde oldu. Dolu dolu işlenen, keyifli, verimli bir dersti.Oğlumun da göstereceği ilgide ve çalışmak konusunda kusuru olmazsa piyano çalmayı hızla geliştireceğine eminim. Teşekkür ederim.

         
Sungja M.
Online Piyano Dersi   06/01/2022

Buse hanım ile 3 ders yapttım.cok sevindim.online uzerine kolay ve anlasılacak sekilde guzel titiz anlatıyor. tesekkur ederim.

         
Canan S.
Online Piyano Dersi   13/12/2021

Bengi hanima 15 yasinda oglum icin ulastim. Kolayca anlastik ve derslere basladilar. Bengi hanimi tavsiye ederim. Memnun kaldik.

         
Yasin Ü.
Online Piyano Dersi   19/10/2021

Gerçekten piyanoyu bir enstrüman olarak öğrenmek istiyorsanız, yani aa tuşlara basıyorum çalıyorumdan da öte, kültürüyle, püf noktalarıyla öğrenmek istiyorsanız Öner hocayı tavsiye ediyorum. İşi ciddiye alan, öğretmeye gönül vermiş, çok yönlü birisi.

         
Erhan Ş.
Online Piyano Dersi   04/10/2021

Konusunda uzman, emin ellerde olduğunuzu hissettiren bir eğitmen. ilk dersten itibaren aydınlanmaya başlıyorsunuz.


 
Online Piyano Dersi Fiyat Hesaplama
Online Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz