Konya Web Tasarım Fiyatları

4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 315 Web Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şahin K.
Web Tasarım   10/09/2021

Ferit bey, Az izahat ile çok şey tasarlayıp yapabilen bir tasarımcı. Kendisinin samimi yaklaşımı ve iş konusundaki uzmanlığı bizleri çok memnun etti. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Başarılar Ferit bey A.Şahin KAYA FRAME TEKNİK CİHAZLAR

         
Muhammet V.
Web Tasarım   14/08/2021

Mert bey ile 10 yıl önce yapılmış olan web sitemizi kensisi ile en baştan revize edip yenilemiş olduk. Kendisi ilgili ve başarılı biri.

         
Hakan B.
Web Tasarım   20/07/2021

Telefonla görüşünce kendisine karar verdik, ne istediğimizi hemen anladı, birkaç gün içerisinde umduğumuzdan daha güzel bir site tasarladı. Ürün girişleri için online eğitim de verdi. Ayrıca pazaryerlerine giriş, sosyal medya tanıtımları, vs. için de kendisi ile çalışmaya devam edeceğiz. Daha önce birkaç genç arkadaş ile kötü deneyimlerimiz olmuştu, Hayri Bey tecrübesi ve profesyonelliği ile bambaşka. Kesin tavsiye ediyorum.

         
Emrullah K.
Web Tasarım   18/06/2021

Sen muhteşem bir detaysın çocuk :) Deneyim ve iş ahlakının yaş ya da eğitim ile alakalı olmadığının kanıtı oldu benim için. Bu denli işini iyi yapan, çözüm odaklı ve söz verdiği zamanda aldığı işi teslim etmek için geç saatlere kadar çalışan, ufku ve estetik yönü güçlü bu genç tasarımcıya bir kez daha teşekkür ederim. Kendisi web tasarımımı çok güzel bir şekilde ve tam istediğim gibi teslim etti. Şayet web tasarımı işiniz varsa işi ona bırakın, siz zamanınızın keyfini çıkartın.

         
Esra Ş.
Web Tasarım   19/04/2021

Anlayışlı İlgili bir ekip, ne istediysem yapmak için elllerinden geleni yaptılar ekstra olan şeylerde bile çok yardımcı oldular. Güvenilir Üstün hizmetinden dolayı çok teşekkür ediyor ve şiddetle Öneriyorum. Mutlaka bu arkadaşlara danışarak başlayın.

         
Ahmet G.
Web Tasarım   07/04/2021

İşin başlangıcından bitimine kadar son derece ilgili, alanına hakim ve işinin ehli bir hizmet aldım. Hiç tereddüt etmeden Tuna Bey ile çalışmanızı tavsiye ederim.

         
Hazal D.
Web Tasarım   28/02/2021

Merhaba, Sami Karip beye cok teşekkür ediyorum emeklerinden dolayı. Herseyi istediğim gibi yapmak için büyük sabir ve özverili davrandi:) Isın sonucunda bize istediğimiz gibi bir web sitesi kurdu. Kibar, saygılı ve nazik davranışlarından dolayi birlikte ilerledigimiz süreçte iletişim kurmakta hic zorlanmadik. Böyle iyi insan ve tasarimcilar iyi ki varlar :)

         
Serra E.
Web Tasarım   17/02/2021

Daha öncesinde aldığım hizmette 1.5 saat boyunca yapılamayan bir işi saniyeler içinde halledildi. Siteyi en güzel ve donanımlı haline getirmek için ellerinden geleni ve tüm isteklerimi yaptılar. Hiç iletişim sıkıntısı yaşamadım Çok memnun kaldım.


 
Web Tasarım Fiyat Hesaplama
Web Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz