Tokat Pencere Kapı Fiyatları

3 Pencere Kapı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Ö.
Pencere Kapı   20/12/2021

Ekip olarak güleryüzle, sakin ve müşteriyi dinleyen bir yaklaşımla hizmet veriyorlar. Sorunsuz hizmet almak isteyen herkese tavsiye ederim.

         
Serhat U.
Pencere Kapı   04/02/2021

Hızlı, zamanında ve kaliteli bir çalışma oldu. Kendilerine teşekkür ederim. Herkese tavsiye derim. Hatta 1 camı eksik söylemişim. Onunda şiparişini verdim. hafta içi gelecekler. Emeklerine sağlık. Not: Pandemi kurallarına uygun çalışma yapmışlardır.

         
Fatih D.
Pencere Kapı   19/06/2019

Tanıdığım doğru düzgün ustalardan işinde titiz güvenilir sorunsuz çalışılabilir işinin arkasında olacağından şüpheniz olmasın fiyatta yardımcı oldu makul fiyatta yaptı tşkler hayırlı işler bol kazançlar diliyorum.

         
Ali T.
Pencere Kapı   16/04/2019

Çok dürüst ve isininin hakkını veren bir usta. Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Ellerinize sağlık.

         
Atıl E.
Pencere Kapı   27/12/2018

Gayet titiz ve temiz çalışan bir ekip. İşçilikleri de çok iyi. Benzer bir iş yaptırsam ilk arayacağım firmadır.

         
Deniz U.
Pencere Kapı   29/10/2018

işinin ehli özenle çalışan müşteri memnuniyetini önemseyen bir insan hiç düşünmeden çalışabilirsiniz. teşekkür ediyorum emeklerine sağlık veysel ustam

         
Cem Ü.
Pencere Kapı   23/10/2018

Çelik kapı, yer karosuna sürtüyor ve açılıp kapatılırken sorun cıkarıyordu. Usta hızlıca problemi halletti ve titiz çalıştı. Hizmetten gayet memnun kaldım.

         
Nesrin K.
Pencere Kapı   22/10/2018

çok memnun kaldım. Bilal Beyin yaptığı işte çok ayrıntılı çalışıyor. En ince ayrıntısına kadar bilgilendiriyor. Maddiyat değil memnuniyet üzerine çalışan birisi. Saygılı ve profesyonel . Kapım arızalıydı daha önce başkalarına da gösterdim ama bu işten tek anlayan Bilal Bey oldu. İşinin ehli herkese tavsiye ederim. İşini gerçekten çok iyi yapıyor.


 
Pencere Kapı Fiyat Hesaplama
Pencere Kapı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz