Trabzon Çatı Ustası Fiyatları

3 Çatı Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Trabzon civarında 67 Çatı Ustası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Müge D.
Çatı Ustası   01/07/2022

Vefa bey dört dörtlük bir ustadır. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. İstanbul’da gördüğüm bozulmamış nadir ustalardan birisi. Ücretsiz keşif yaptı. Haftalardır çözmediğimiz problemi eliyle koymuş gibi tespit etti çözümü buldu ve uygun fiyatla çok kısa sürede halletti. Hangi malzemeleri alacağımızı beraber giderek karar verdik. Gözü tok, dürüst, güvenilir, ve profesyonel bir usta. Sürekli çalıştığı için internette aktif değil. Hakkında fazla yorum olmamasına aldanmayın. Gözünüz kapalı güvenin.

         
Sinem Ö.
Çatı Ustası   05/03/2022

mükemmel bir hizmetti ellerinize sağlık çok teşekkür ederiz uygun fiyata harika sonuç elde edildi.

         
Hüseyin E.
Çatı Ustası   09/03/2018

Remzi ustamızdan çok memnun kaldım.Çatı oluk giderlerinin tıkanması sebebiyle balkon penceresinden içeriye su gidiyordu ve balkonu hep su basıyordu.Ustamız sorunumuzu çözdü,gerekeni yaptı,oluk giderlerini temizledi.Zamanında geldiği için zamana riayet ettiği için ayrıca teşekkür ediyoruz.

         
Burcin P.
Çatı Ustası   15/01/2018

Hızlı ve kalıcı bir çözüm uyguladılar. Yorum yazmak için bir kaç yağmur bekledim hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Gayet iyi çalıştılar.

         
Murat B.
Çatı Ustası   25/10/2017

Söz verdikleri gibi işlerini zamanında bitirdiler. İşcilikleri gayet başarılı . Güzel iş çıkardılar .

         
Ertan A.
Çatı Ustası   18/08/2017

Gerek sağlamlık açısından, gerekse görsel açıdan, çok teknik ve kaliteli bir çalışma oldu. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim, ellerinize sağlık.

         
Ibrahim H.
Çatı Ustası   15/08/2017

Kibar, güler yüzlü, samimi, işinin hakkını veren Mahsun ve Osman kardeşlere ve ekibine teşekkür ederiz. Ayrıca evinizi gözünüz kapalı emanet edebilirsiniz. Biz çok memnun kaldık tavsiye ederiz.

         
Hamit K.
Çatı Ustası   20/04/2017

Kesinlikle hiç düşünmeden çatı ile alakalı işiniz var ise hemen işinizi gönül rahatlığıyla bu ustalara verebilirsiniz. İşlerinin ehli ve çok çok gayretliler.


 
Çatı Ustası Fiyat Hesaplama
Çatı Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz