En İyi 10 Gaziantep Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziantep civarında 603 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Serdar Köroğlu

Serdar Köroğlu

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Ülkemizde yapılan sınavlarda matematik en belirleyici ders konumundadır. O yüzdendir ki bir öğrencinin geleceğine yatırım yapmak demek Matematik dersine yatırım yapmak demektir. Geleceğine önem veren, bu konuda profesyonel yardım almak isteyen tüm öğrencilere yardımcı olmak isterim. 10 yıldır çeşitli kurumlarda çalıştım, bir çok öğrenciye özel ders verdim. Türkiye'nin dört bir yanında üniversitelerde öğrencilerimin güzel haberlerini alıyorum. Üniversite kazanacak, hayallerine kavuşacak sıra
Merve Kaçmaz

Merve Kaçmaz

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Özel ders ve soru çözümü deneyimi fazla olan bir hocayım. Birlikte çalışalım, başarıya birlikte ulaşalım.
Pınar Çağlar  Eroğlu

Pınar Çağlar Eroğlu

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
7 yıllık tecrübe ile matematik sizin için zor olmayacak artık.özellikle AYT de iddialı olduğumu belirtmek istiyorum
Emine Karaçalı

Emine Karaçalı

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Atatürk Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunu ve 6 yılık tecrübeli bir matematik öğretmeni. ""Matematik bilmek ayricaliktir farkedin, keşfedin.""
Oktay Üveyik

Oktay Üveyik

Matematik Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep
Ben milli eğitimde matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda matematik eğitimi üzerine yüksek lisans yaptım. Matematik-geometri derslerinde TYT-AYT-LGS ve okula yardımcı olarak özel ders vereceğim. Yer Gaziantep merkez.
Mehmet Daylak

Mehmet Daylak

Matematik Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep
11 yıllık tecrübeli matematik öğretmeninden her seviyeye uygun ders verilir. Öğrencinin evinde veyahut kendi evimde ders verebilirim. Ayrıca çalıştığım kurumda da ders verebilirim.
Murat Budak

Murat Budak

Matematik Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep
Kendime özgü anlatımımla öğrencilerime matematiği kolaylaştırıp, matematik dersini severek yapmalarını sağlamak başlıca hedefimdir.Tanışınca daha iyi anlayacaksınız.
Engin Erarslan

Engin Erarslan

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Merhaba ben engin , kendi alanım hastane tıbbi cihazları , medikal mühendislik olmakla birlikte matematiği olan ilgim ve dolayısıyla buradayım.Hem sizlere katkı sağlayıp hemde yeni yerleştiğim istanbul'da maddi gelir etme düşüncesindeyim.Üniversite hayatımda devamlı sosyal sorumluluk projelerine yönelik çalışarak insanlarla olan iletişimi güçlü tutmaya gayret ettim ettim. Kendimin kısaca tanıtacak olursam güler yüzlü ve dost canlısı olduğumu tanıştığımızda görmüş olacaksınız
Hüseyin Kılıç

Hüseyin Kılıç

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Öğrencilik yıllarının başından beri özel ders veriyorum. 20 kişilik sınıf ortamında da bireysel olarak da ders veriyorum. Daha önce 60 dan fazla öğrencim oldu. Bu öğrencilerimden şuan Diş hekimliği ve Hukuk kazananlar var. Sağlık Meslek lisesi mezunu olup mühendislik kazananlar var.
İSMAİL AKGÜN

İSMAİL AKGÜN

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
15 yıllık deneyimim bulunmaktadır.3 yıl ücretli öğretmenlik.8 yıl etüt ve dershanelerde.son 4 yıl ise kolejde öğretmenlik yapmaktayım.her seviyede ders verebilmekteyim.ilköğretim 3.den 8 e kadar.lise 9-10-11.sınıflar ve kpss-dgs konuları anlatmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hümeyra S.
Matematik Özel Ders   14/02/2021

Şeyma Hocamla bugün ilk dersimizi yaptık. Dersi dolu dolu geçiriyor.Konu anlatımları gayet anlaşılır kısa sürede cok hızlı ilerledik. Cok verimli olacağından eminim.

         
Murat D.
Matematik Özel Ders   07/02/2021

öğrenciyle çok ilgili ve samimi 9. sınıf temel olduğu için ders alıyoruz iyi ki başlamışız ve bize gercekten cok yardımcı oldu

         
İlayda Ç.
Matematik Özel Ders   24/01/2021

Sürekli ilgilenen tavsiyeler veren ve dersi mantığıyla ezbersiz anlatan konuyu çok güzel oturtturan harika ve samimi bir hoca

         
Tuğçe A.
Matematik Özel Ders   23/01/2021

Gökberk ve Erdem hocayla beraber çalıştım.İki hoca da cok bilgili ve çok da ilgililer.Güzel bir planlama yaptık.Keske daha önce onlarla calismaya başlasaydim.

         
Ercan H.
Matematik Özel Ders   15/01/2021

Gerçekten sorumluluğunun bilincinde, deneyimli ve saygıdeğer bir öğretmenimiz var. Çocuğumuzla da hiç bir iletişim problemi yok, her şey gayet güzel.

         
Bahadır Ü.
Matematik Özel Ders   10/01/2021

Hocamız işinde baya iyi. Ben diferansiyel denklemler konusunda kendisinden ders aldım. İhtiyacı olan varsa hiç düşünmeden iletişime geçsin.

         
Yusuf Ç.
Matematik Özel Ders   04/12/2020

Teşekkürler Adnan hocam, sayenizde çocuğum Matematik korkusu yendi. Kitap bitirme programları ve ödev sisteminiz çok verimli oluyor.

         
Sevda A.
Matematik Özel Ders   18/11/2020

Kızıma okuldaki yazılılarına yardımcı olması için Nuri hocamdan destek almaya başladık . Çok verimli oluyor. Tavsiye ederim.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz