En İyi 10 Gaziantep Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziantep civarında 453 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Serdar Köroğlu

Serdar Köroğlu

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Değişen sınav sistemi gereği, Matematik dersi en belirleyici ders olmuştur. Ders derste ve öğretmeninden öğrenilir. Eğitim şansa bırakılmayacak kadar önemli bir yatırımdır. Bilinçli, hedefi olan, başarmak isteyen ve bir ÖĞRETMENDEN ders almak isteyen öğrenci arkadaşlarıma yardımcı olmak isterim. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Kendi evimde ve ya öğrencinin evinde birebir Matematik ve Geometri dersleri veriyorum. Uzmanlık alanım TYT-AYT olmasına rağmen her seviyede Matematik dersi verebil
Handan Arman

Handan Arman

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Matematiği sevdirmeden öğretemezsiniz . Eğlendirmeden öğretemezsiniz . Matematiğe karşı tüm ön yargıları yıkmadan öğretemezsiniz. Her ders sonunda matematiğe sevgiyle bakmanızı garanti ediyorum . En iyi öğrenme yolu sevgiden geçer .
Muhammet Akkoyun

Muhammet Akkoyun

Matematik Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep
Matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim özel eğitim kurumlarında tecrübem var 1 yılı aşkın süredir özel ders vermekteyim en etkili ve en verimli yöntemlerle matematik geometri alanında ilköğretim lise ve yks DGS kpss sinavları yeni müfredat ve yeni tarz sorularla özel ders vermekteyim
Melik DİNÇ

Melik DİNÇ

Matematik Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep
Ortaokul, lise, kpss her düzeye ders anlattım 10 yıllık tücrübem var ve fen lisesi ,tıp öğrencilerine koçluk yaptım ve şuan fen lisesinde öğretmenim .
Bayram Hoca

Bayram Hoca

Matematik Özel Ders · Şehitkamil, Gaziantep
Türkiye nin marka kurumlarında geçen 19 yıl öğretmenlik tecrübesi. Bu zaman zarfında; Üniversite sınavlarında başta ilk 💯'e ve ilk 1000'e giren öğrenciler olmak üzere binlerce öğrencinin üniversiteli olmasının. LGS'de yüzlerce öğrencinin Fen Liseleri başta olmak üzere nitelikli okullara yerleşmesinin. KPSS ile yüzlerce adayın kamuda memur olmasının. keyfini yaşadım. Üniversite Hazırlık Liselere Hazırlık KPSS Hazırlık DGS Hazırlık Okula Yardımcı olarak her öğrenciyi kendi zirvesine taşıy
Selver Uy

Selver Uy

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Sınıf öğretmeniyim . Meslekte 14. Yılımı bitirmekteyim . Ortaokul öğrencilerine matematik dersi veriyorum. 10 yıldır özel ders veriyorum. Matematik dersini çok seviyorum.Amacım matematik dersini öğrencilere sevdirmek ve öğrencilerin başarılı olmalarını sağlamak.
Tuğçe Nergiz

Tuğçe Nergiz

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Şuan lise kurumunda çalışıyorum.Ortaöğretimde de görev yaptım. Planlı ödevl takipli ve programlı çalışmak benim için Esastır.Yaklaşık 6 yıldır özel ders veriyorum. Öncelik Güleryüzle matematiği sevdirmek daha sonra başarıyı yakalamaktır. ( tyt ayt yös lgs dgs kpss ve ortaöğretim ilköğretim )
Rıfat Yel

Rıfat Yel

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Evli ve iki çocuk babasıyım.Selçuk Üniversitesi matematik öğretmenliğinden mezunum.10 yıllık meslek hayatımda değişik sınavlara çok sayıda öğrenciyi hazırladım.matematiği anlatmayı,matematikle problemi olan arkadaşları bu problemden kurtarmayı çok seviyorum.ilkokul ortaokul lise ve kpss seviyelerinde çok sayıda öğrenciyle beraber çalışıp birlikte başarıya ulaştık.almış olduğum öğrenci koçluğu eğitimimi de işin içine katınca çok güzel sonuçlar çıkıyor ortaya.yepyeni bir hizmet almak ve başarıya
Burcu Matteacher

Burcu Matteacher

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Mustafa Kemal Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldum. Pedogojik formasyon programını tamamladım. Üniversiteden beri matematik özel ders vermekteyim. Matematiği sevdirerek ve kısa metodlarla YGS-LYS-TEOG-KPSS sınavlarına yönelik çalışmalar yaptırmaktayım.
Mustafa  Çlşr

Mustafa Çlşr

Matematik Özel Ders · Şahinbey, Gaziantep
Matematik olimpiyatlarına hazırlanmış birisi olarak her seviyede etkin şekilde matematik dersi verebilirim. ALES de ise 50 de 49, 40 da 39 yapmışlığım vardır. Mühendislik mezunu ve akademisyen olduğumu da belirtmek isterim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayse Hanim
Matematik Özel Ders   07/09/2020

soru çözümü yapıyoruz matematik ve geometride. turlama taktiği öğrendim ilk defa. pratik çözümler. teşekkürler hocam ;)

         
Nergis Lapsekili
Matematik Özel Ders   21/08/2020

Nail Beyin ilgisinden çok memnunuz, sadece ders konusunda değil ; ders dışında da ilgili bir öğretmen. çocuğumuzla ilgili çok güzel geri bildirimleri oldu. biz birkaç aydır devam ediyoruz derserimize. kendisine desteğinden dolayı çok tesekkür ederiz.

         
FERDİ BOZKURT
Matematik Özel Ders   14/08/2020

çok başarılı teşekkür ederim kendisine ilgi ve alakası yerinde anlaşılır ve akıcı bı anlatımı mevcut.

         
Ali Rıza
Matematik Özel Ders   09/07/2020

Matematige karsı onyargısı olan bana bile matematigi sevdiren hocama cok tesekkur ediyorum. Tavsiye ederim.

         
Gizem Şahin
Matematik Özel Ders   08/07/2020

Çok ilgili ve tatlı bir hocamız, emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz😊

         
Aleyna Vuran
Matematik Özel Ders   02/06/2020

Ben çoook memnun kaldım, onu da çok seviyorum :) hem bir öğretmen gibi hem de bir arkadaş gibi size yardımcı oluyor, asla gerilmenize müsade etmiyor ve anlatımı oldukca güzel yani anlamamanız mümkün bile değil. Kesinlikle tavsiye ediyorum onun sayesinde matematiği sevebildim ve yapabildim bana çook şey kattı canım hocam 💖

         
Atahan Ekmen
Matematik Özel Ders   14/05/2020

Difransiyel denklemler ve mat 2 konusunda yardım aldım, çok memnun kaldım matematiği sevdirdi bana. Çok teşekkür ederim.

         
Enes Kaan Ercan
Matematik Özel Ders   29/04/2020

Sayesinde kaç seferdir geçemediğim üniversite mat. sınavımı geçtim, gerçekten çok yardımcı oldu. herkese Mustafa hocadan özel ders almasını tavsiye ederim :)

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz