En İyi 10 Gaziemir İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziemir civarında 143 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mehmet Özdemir

Mehmet Özdemir

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Tel:5 4 4 4 5 2 4 5 3 3 Ege Üniversitesi mezunu Matematik öğretmeniyim. Özel ders ve okula yardım konularında profesyonel çalışma yapmaktayım. Yeni Nesil sorulara hakim hızlı kolay ve anlaşılır çözüm teknikleriyle öğrencilerimin başarısının artmasını sağlamaktayım.Öğretmenlik bilgi seviyesinin yüksekliği kadar öğrenci ile iletişim ve mevcut bilgiyi öğrenciye aktarabilmekle de alakalıdır.Bir eğitmenin başarısını öğrencilerinin memnuniyeti ölçer. Gaziemir de en yüksek memnuniyet oranına ve İzmi
Serkan Gürsan

Serkan Gürsan

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Gazi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum. yıllık öğretmenlik deneyimine sahibim. yılında Uludağ Üniversitesi nde Matematik Eğitimi üzerine "yüksek lisansımı" tamamladım. yılında yine Uludağ Üniversitesi nde Matematik Eğitimi üzerine "doktora" eğitimine başladım. Şuan tez aşamasında olup doktora eğitimime devam etmekteyim. Akademik ve bireysel çalışmalarıma ait belgeleri fotoğraflarda görebilirsiniz. Meslek hayatım boyunca felsefem "ezbersiz matematik öğretimi" üzerine olmuştur. Öğ
ALİ BAYRAKTAR

ALİ BAYRAKTAR

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
19 yıllık matematik öğretmenliği tecrübesi ile sizlerin başarısına katkı sağlamak isterim sürekli değişen sinav sisteminde tecrübeli bir öğretmen ile hazirlanmaniz sizi bir adim öne çıkarır
Said Akbay

Said Akbay

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Pedagojik formasyon (2019-2020) Istanbulenstitu uzem işaret dili,diksiyon eğitimi,doğru ve etkili konuşma eğitimi,konsantrasyon eğitimi,ingilizce (a1-a2),stres egitimi,ikna teknikleri eğitimi sertifikalarım vardir.Sadece matematik eğitimi değil sınav zamanı stresle başa çıkma,konsantrasyon sağlama gibi sorunlarında da yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Gülüzar Türk

Gülüzar Türk

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Dumlupınar üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. 4 yıldır ilköğretimden üniversite hazırlığa kadar her seviyede özel ders veriyorum
Fırat BEYDÜZ

Fırat BEYDÜZ

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Dicle üniversitesi Ziya Gökalp eğitim fakültesi ilköğretim matematik mğretmenliği mezunuyum ve Özdere Oğan Timinci ortaokulunda öğretmenim lgs, tyt, ayt, dgs, ales ve okul derslerine yardımcı olurum.
Hakan  Toprakçı

Hakan Toprakçı

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Üniversite ve lise hazırlık. Kolej ve dersane tecrübeli matematik öğretmeninden TYT-AYT-LGS sınavlarına hazırlık. Ara sınıflar için matematik-ingilizce dersi verilir. Yeni nesil problemlerde uzmanlık. 6 senelik özel ders tecrübesi. SAT sınavına hazırlık deneyimli. İngilizce matematik ders anlatılır.
Ezgi Yılmaz

Ezgi Yılmaz

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Özellikle matematiği zayıf öğrencilere bu dersi sevdirmek ve temel atmak ilk amaçlıdır. Matematikte başarılı öğrencilere ise son dönem soru tarzları ile destek olmak isterim.Meslekte 6.yılım . 1 çocuğum var ve eşim polis memuru .Kız öğrenciler tercihimdir . Erkek öğrenciler 7.sınıf düzeyine kadar olabilir.
Emre Yıldırım

Emre Yıldırım

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Arkadaşlar ben üniversite sınavına iki kere girmiş bulunmaktayım. İlk girdiğimde matemetik ayt doğdum 24 tü bu sene 38 e çıkardım. Ben istiyorum ki taze olan bilgilerimi sizlere aktarayım . Yapamağınız soru karşısında nasıl bi yol tercih etmeniz ve doğru sonuca en hatasız şekilde nasıl varabileceginizi göstermek istiyorum. Unutmayın ben de sizlerden biriyim ve soruyu ilk gördüğünüzde nelere hissettiginizi en iyi ben anlıyorum . Vereceğim dersler sadece matematikle sınırlı kalmayacak tabi diğer
İrem Özköse

İrem Özköse

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
Ege Üniversitesi öğrencisiyim. Bilgilerimi insanlarla paylaşmaktan ve birilerine yararlı olduğumu görmekten çok mutluluk duyuyorum.Daha önce de ders verdiğim çocuklar oldu. İnsanlara yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kübra Ç.
Matematik Özel Ders   26/12/2020

İlk dersimizdi gayet verimli geçti zamanla daha iyi tecrübe ederiz ve birbirimizi tanırız.Biz kendisinin iletişimini kızımıza yaklaşımını sevdik inşallah böyle devam eder.

         
Burcu A.
Matematik Özel Ders   15/12/2020

Serap Hoca ilgili, tecrübeli öğrencisini takip eden ve geliştiren bir öğretmen. Ders zamanlarını efektif kullanıyor. Aileyle bilgi paylaşıyor. Öğrenciyi geleceğe hazırlamaya çalışıyor.

         
Nadya Y.
Matematik Özel Ders   09/12/2020

İlk deneme dersi çok eğlenceli ve eğitici geçti. Oğuluma sorduğumda “ bişey anladın mı?” Anladın mı ne demek anne? Bu şekilde olucaksa matematik dersi en sevdiğim ders olur dedi. Hocamıza çok teşekkür ediyorum. Uzun süre ders almayı planladık.

         
Durdane F.
Matematik Özel Ders   08/12/2020

Gamze Hocamla Armut sayesinde tanıştık. İşinde gayet başarılı, konusuna hakim ve öğrenciyle iletişimi kuvvetli. 8 sınıfa giden oğlum ile çok güzel iletişim kurdular ve hocasının yönlendirmesiyle artık kendisine hedef belirleyip ilerlemeye başladı. Matematik netlerimizde yükselmeye başladık bile...Çok memnunuz ben çalışan bir anneyim ve işte olduğumda bile güvenerek çocuklarımın bıraka biliyorum. ilgilenen destek arayan ailelere görüşmelerini tavsiye ediyorum .

         
Kübra K.
Matematik Özel Ders   17/11/2020

Edip hocadan çok memnunuz çok ilgili öğrenciyle birebir iletişim halinde çevremdekilere şiddetle tavsiye ediyorum...

         
Yağmur Ç.
Matematik Özel Ders   15/10/2020

İşinde mükemmel bir kişi . Matematiği anlamayan biri olarak , Ergün hoca sayesinde çok daha iyi anlıyorum . Kesinlikle tercih edilmesi gereken bı öğretmen 🙏🙏 Bana kattıkları için sonsuz teşekkürler 🥳

         
Ayşe S.
Matematik Özel Ders   14/10/2020

Sinan bey bir matematik öğretmeni olmasına rağmen bizim pandemi sürecinde adeta bir Dersane gibi bütün derslerden ihtiyacımızı karşılayıp öğrenciyle birlikte yola çıkan onun bütün dersleriyle ilgilenip yılların verdiği tecrübeyle koçluk yapan disiplinli,özverili,donanımlı olarak karşılaştığımız mükemmel bir öğretmen.

         
Tolga S.
Matematik Özel Ders   09/10/2020

Ali hoca ile ilgili öncelikle şunu söylemek isterim derse başlayalı uzun bir süre olmadı ancak hocamızın eğlenceli ders anlatımı sayesinde eskiden çok fazla keyif almadığım konularda artık keyif almaya başladım.Aynı zamanda anlamadığım bir konu olduğunda hiçbir şekilde sıkılmadan ben anlayana kadar anlatıyor ve size sanki öz abinizmiş gibi bir his veriyor ve bu his çok güzel :)Sayın Ali hocamızı ders almak isteyen ve matematik konusunda kendini geliştirmek isteyen herkese öneririm..

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz