Hizmet Ver
Köpek Gezdirme

3 İstanbul Gaziosmanpaşa Köpek Gezdirme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gaziosmanpaşa civarında 162 Köpek Gezdirici hizmet vermeye hazır.

Gaziosmanpaşa Köpek Gezdirme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 162 Köpek Gezdirici, Gaziosmanpaşa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Gaziosmanpaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Gaziosmanpaşa içinde yazılan 122 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 751 kişi Gaziosmanpaşa Köpek Gezdirme için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Gaziosmanpaşa İstanbul Köpek Gezdirici

Muhammet S. photo

Muhammet S.

27.10.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Kendim daha once rodvaydir Arjantin DOGO Sivas kangal goldin gezdirdim tecrübe var

Berfin Damla C. photo

Berfin Damla C.

02.06.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhabalar. Köpek gezdiriciliğini aktif olarak yapmaktayım. Hayvanlarla çok iyi anlaşırım. Her türlü bakım, gezdirme için yardımcı olabilirim.

Mert Karacorlu K. photo

Mert Karacorlu K.

14.01.2023

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhabalar Köpekleri çok severim evden çalışan biriyim yürüyüş yapmayı sahile inmeyi çok severim. Hatta arada birkaç gün köpeğiniz bende kalabilir. Köpek otelleri bu konuda çok katı ev ortamında kendi köpeğimmiş gibi sizin köpeğinizle ilgilenirim Sevgiler

Yunus Emre I. photo

Yunus Emre I.

12.03.2023

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

İstanbul Teknik Üniversitesi Cevher Hazırlama Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda Bestseller şirketinde Jack&Jones markası adı altında part time satış danışmanlığı yapıyorum. Köpekleri çok seviyorum ve onlarla çok iyi iletişim kurabildiğime inanıyorum. Bunun için 'dog walker'...

Ömer T. photo

Ömer T.

21.03.2023

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

merhabalar ben ömer tanrıverdi İstanbul üniversitesinde diş hekimliği öğrencisiyim aynı zamanda köpeklerle ilgileniyorum iki yıldan beri köpek gezdirme ve köpek bakımlarını yapmaktayım . İstediğiniz saate ve günlerde gezdirme hizmeti verilir .

Çınar A. photo

Çınar A.

13.08.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Kedi ve köpek aşığı olarak ;hem eğlenceli vakit geçirebileceğim hem de sevdiğim işi yaparak para kazanmayı hedefliyorum. NOT:EĞER ANLAŞMA SAĞLANIRSA KEDİ VE YA KÖPEK EVİNDE BAKILACAK SÜRE KADAR KALABİLİRİM. SÜREKLİ YER DEĞİŞTİRMELERİNE GEREK KALMAYARAK PSİKOLOJİLERİNİ ETKİLEMEMİŞ OLURUZ.

Sena M. photo

Sena M.

27.10.2019

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Köpek gezdiriciliği yapıyorum ve kedi oteli hizmeti veriyorum. Tecrübeliyim ve işimi severek yapıyorum. Hayvanlarla çok iyi anlaşırım, önceliğim sizin isteklerinizi ve onların ihtiyaçlarını karşılamak. Sizlerle çalışmayı çok isterim.

Dog Walker İstanbul Köpek Gezdirme S. photo

Dog Walker İstanbul Köpek Gezdirme S.

18.12.2021

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

İstanbul içi köpek gezdirme hizmeti Sevimli dostlarınız bize emanet 🐶 Dostunuza özel bire bir hizmet 🐶 Hizmet sırasında fotoğraf talep imkanı 📷 Hizmet sürecine dair bildirimler Gezdirme anında GPS takibi 📍 Her gün, düzenli yürüyüş. İnstagram : @dogwalkerofficial Whatsapp:

Nur A. photo

Nur A.

17.03.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Daha önce hiç köpek veya kedi beslemedim. Sadece tavşanım vardı. Hayvanlara ilgiliyim lakin ailemle yaşadığım için bir hayvan sahiplenemiyorum. Şu anda sınava hazırlanıyorum ek gelir ve hobi olarak bu işi yapmak istiyorum.

Bakblaba B. photo

Bakblaba B.

29.07.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

8 yaşında bir köpeğim ve 6 aylık bir kedim var. İhtiyaçları ve gezdirilmelerini genellikle ben yapıyorum, benim dışımda ailemin diğer üyeleri yapıyor. Kedi ve köpekleri aşırı derecede seviyorum. Normalde ailemle Edirne’de yaşıyorum ama iş için İstanbula taşınacağım.

Elif Nazlı Y. photo

Elif Nazlı Y.

16.09.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

14 yaşımdan beri farklı sektörlerde çalışıyorum. Oyun ablalığı da dahil iş deneyimlerime. Çocuklar ve hayvanların bu dünya için oldukça masum, sevecen ve güzel kalpli olduğunu düşünüyorum ve onları çook seviyorum. Iyi de anlaşıyorum. Benim de yaklaşık 1,5 aylık bir kedim var. Can dostlarımızla...

Mehmet S. photo

Mehmet S.

23.08.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhabalar, Yazılım danışmanlığı yapıyorum. Home office çalışırken çok fazla hareket etme şansı bulamıyorum. Ücretsiz 40 dk 1 saatlik süreyle Bayrampaşa Yıldırım tarafında haftada 2-3 defa ve dışarı çıkmaya neden ve çıktığımda arkadaşlık yapabileceğim dost arıyorum :)

Ozan S. photo

Ozan S.

16.09.2020

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

DOĞAYI SEVEN PATİLİ DOSTLAR HEPİNİZE MERHABA ben de doğayı seven patili olarak kendimi tanıtmak isterim lisans son sınıf seviyesinde matematik eğitimi alıyorum beş yıldan beri gezgin olarak hayatımı devam ettiriyorum bir çok köpüş ve kedicikle yol yapmışlığım vardır hatta rotvaydir cinsinde...

Umut A. photo

Umut A.

25.10.2020

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhabalar Talep halinde gezi güzergahı/anlık konum atıyorum. Yüzeysel olarak Kulübe ve yaşam alanı temizliğini ben üstleniyorum. Ücretlendirme  seansı (yaklaşık 15/20 dakika) 150₺'den başlar ve sizin özel taleplerinize yada lokasyonunuza bağlı olarak artabilir. Ödemeyi nakit yada havale yoluyla...

Sümeyra S. photo

Sümeyra S.

07.06.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhabalar. Ben hayvanları çok seven birisi olarak daha öncesinde Istanbul da DogGo dan köpek gezdirme ve kedi bakım eğitimi aldım. Bu eğitimlerin doğrultusunda aylarca köpek gezdirdim Istanbul da. Deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki hayvanlarla iletişimim iyidir.

Eren E. photo

Eren E.

09.10.2021

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhabalar ben İstanbul Üniversitesinde okuyan bir öğrenciyim bayrampaşada oturuyorum fakat metroya çok yakın olduğumdan dolayı şişli vs gibi semtlere rahatlıkla hizmet vermeye gelebilirim. Evcil dostunuzun mutluluğu ve güvenilirliği açısından beni tercih edebilirsiniz.

Meral E. photo

Meral E.

25.11.2021

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Merhabalar, iki çocuğum var. Okulda oldukları süre içinde çok sevdiğim dostlarımız ile vakit geçirmek ve ek gelir sağlamak istiyorum. En yakın dostlarınızla, bir anne hassasiyeti ile ilgileneceğimdem emin olabilirsiniz.

Mert M S. photo

Mert M S.

04.01.2023

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Bize dost olan canlıları seviyorum işimden arta kalan vakitlerimde aileme destek olmak için bu işi severek yapıyorum fox TV dostumun dünyası izlerseniz sevinirim caş ile iletişim ve ben

Zeynep E. photo

Zeynep E.

16.03.2023

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Mrhabalar kedi ve köpeklerle aram gayet iyidir ve onları gözünüz kapalı bana emanet edebilirsiniz istediğiniz yerden gelir alırım ve istediğiniz yere de getirebilirim

Lavin A. photo

Lavin A.

06.01.2023

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Köpeklerle çok iyi anlaşırım ve çok sabırlıyımdır, daha önce köpek gezdirme tecrübem var. sizin de köpeğinizi gezdirmekten mutluluk duyarım :)

Elvin A. photo

Elvin A.

21.05.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Ben Elvin 18 yaşındayım. Dinamik, eğlenceli ve uyumlu biriyim. Teyzemin üç tane köpeği var onlara bakmasına yardımcı oluyorum. Hayvanları seviyorum ve onlara bakarken eğleniyorum. Dershanem var fakat dershane saatinden önce veya sonra müsaitim :)

Ahmet .. photo

Ahmet ..

13.04.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Haftanın her günü, bazı günler (08:00-12:00) arası bazı günler (17:00-22:00) arası gezdirebilrim. çevre ve canlı dostuyum

Umut C. photo

Umut C.

26.09.2022

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Öncelikle hayvanları çok seviyorum onlarla vakit geçirmek bana huzur ve mutluluk veriyo.Kendime ait köpeğim de var 2 tane bu konuda teccübeye sahibim hiç bi şekilde tereddüt etmenize gerek yok vakit geçireceğim köpeğin cinsi hiç önemli değil kontrol tamemen bende olur.Bu işi yapma sebebim eşimle...

Merve D. photo

Merve D.

30.03.2021

Köpek Gezdirme · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Ben Merve 14 yaşındayım ailemin izni ve desteği ile bu işi hobi olarak yapıyorum aynı zamanda okul harçlığımı çıkarıyorum. Kedi veya köpeği Baska bir hayvan olmadan kendi evimde ve tek bir odaya hapsetmeden bakıyorum. Haftalığına 250 TL alıyorum.🤗

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gaziosmanpaşa Köpek Gezdirme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Gaziosmanpaşa Köpek Gezdirme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Köpek Gezdirme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Köpek Gezdirme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Köpek Gezdirme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Köpek Gezdirme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Köpek Gezdirme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Köpek Gezdirme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Köpek Gezdirme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Gaziosmanpaşa Köpek Gezdirme fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Gaziosmanpaşa Köpek Gezdirme fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl