Hizmet Ver
DEHB Eğitimi

4 Kocaeli Gebze DEHB Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gebze civarında 66 DEHB Eğitimi Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Gebze DEHB Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 66 DEHB Eğitimi Eğitmeni, Gebze içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Gebze içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Gebze içinde yazılan 12 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 18 kişi Gebze DEHB Eğitimi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Gebze Kocaeli DEHB Eğitimi Eğitmeni

Hümeyra Ç. photo

Hümeyra Ç.

05.10.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Otizmli öğrencilere özel ders veriyorum.Aba ve eteçom 2 egitimlerim var. İletişim becerileri,alıcı dil,günlük yaşam becerileri,kavram eğitimi,okula hazırlık gibi konularda eğitimler veriyorum.Ayni zamanda down,özel öğrenme güçlüğü,zihinsel yetersizlik çeken öğrenciler ile de çalışıyorum.

Ebru S. photo

Ebru S.

14.03.2023

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

6 yıl özel gereksinimli öğrencilerle ve ilkokul öğrencileriyle çalıştım. Özel eğitimin sabır ve sevgi temelli bir eğitim olduğunu ve her çocuk için bireysel ve özel bir program oluşturularak sürdürülmesi gerektiğini tecrübe ettim. Özel eğitimde aile iş birliğine ve destek olmaya açık oldukça...

Damla A. photo

Damla A.

18.01.2023

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Işık Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünü üç yılda bitirdim. Şuan aktif olarak bir kurumda danışanlarıma hizmet vermekteyim. Eğitimlerim arasında; objektif testler, stres ve anksiyete yönetimi, bilişsel davranışçı terapi,EMDR terapi, diyalektik davranış terapisi, çocuk resim analizi,...

Gülay A. photo

Gülay A.

17.01.2023

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Maltepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. 2019 yılından beri aktif olarak özel eğitim merkezlerinde görev yapmaktayım. 2020 yılında uzmanlığımı aldım. Online olarak özel çocuklarımıza katkı sağlıyorum. Otizm, disleksi, dil-konusma, okuma yazma, matematik dersleri...

Çiğdem Yalçın B. photo

Çiğdem Yalçın B.

29.07.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

12 yıllık özel eğitim öğretmeniyim .Özel öğrenme,otizm,gelişim geriliği,davranış bozukluğu vb.alnlarda uygun yöntem teknik ve materyal ile öğrenciyi toplumsal yaşamın içine alarak hayata hazırlamak için özel ders veriyorum.UNUTMA BIR ÇOCUK GELİŞİR DÜNYA DEĞİŞİR.

Zehra O. photo

Zehra O.

19.01.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Merhaba adım Zehra oral 2004 beri özel eğitim öğretmeniyim devlet ve bir çok özel eğitim kurumlarında çalıştım şua an ise evimde özel eğitim dersi vermekteyiz.ilk değerlendirme yapmaktayım. Daha sonra bir plan eşliğinde aile ile birlikte ortalama çalışma yapmaktayım.

Seda K. photo

Seda K.

20.03.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

10 yıllık özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi ve özel ders olarak tecrübem var. Bir Çok özel eğitim alanı ile çalıştım. Otizm,dikkat eksikliği,okuma yazma çalışmaları vb. Alanlarda özel ders anlamında destek olmak isterim.

Yağmur Özdemir photo

Yağmur Özdemir

11.01.2023

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Yağmur Gelişim olarak, otizm spektrum bozukluğu, down sendromu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, gelişim geriliği, dil gelişimi, aile danışmanlığı alanlarında hizmet vermekteyiz.

Zelal K. photo

Zelal K.

09.01.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Merhabalar. Ben Zelal. Ege Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği Lisans derece ile bitirdim. Lisans ikinci sınıftan itibaren otizmli çocuklarla (2-7 yaş)çalıştım. Erken yoğun davranışsal eğitim ağırlıklı çalıştım. Gölge Öğretmenlik ve oyun ablalığı deneyimim var. Şu an pendikte erken çocuklukta...

Murat İ. photo

Murat İ.

12.06.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Özel Eğitim Alanı Öğretmeniyim.Özelllikle.otizm davranış bozuklukları ,davranışa şekil verme ,öğrenme güçlüğü ,dil ve konuşma bozuklukları alanında eğitim veriyorum.3-6 aylık süreçte çocugunuzdaki değişimi fark edebilirsiniz.Gerektiginde eğitimi e destek verdiğim velilerimden bilgi alabilursiniz.

Mustafa B. photo

Mustafa B.

10.02.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

13 yıldır özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde zihinsel engelliler sınıf öğrt. Olarak çalışıyorum. Gerçek branşın sınıf öğretmenliği. Özel eğitim e ihtiyaç duyan .geç güç öğrenen. Okuma yazma sıkıntısı çeken çocuklara ve temel matematik öğretiminde özel ders vermek istiyorum. sadece veli...

Hasibe Ç. photo

Hasibe Ç.

17.09.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Okul öncesi öğretmenliği, özel eğitim öğretmenliği deneymim var. İlk ve ortaokul çocuklarına özel ders verdim. Okula yardımcı oldum, ödev kontrolü yapıp başarılı olmalarına destek sağladım. Oyun ablalığı deneyimim var. 2-15 yaşlardaki çocuklarla iletişimim çok iyidir ve dikkat eksikliği ve...

Abdullah Uğur U. photo

Abdullah Uğur U.

24.02.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Maltepe üniversitesi özel eğitim öğretmenliği ikinci sınıfım özel gereksinimli çocuklara faydalı olmaya çalışıyorum birçok aile ile çalıştık belli kritikleri aştık diye düşünüyorum çocukların bugünün ve geleceğine bir nebze olumlu katkı sağlamak amacıyla ve bu eğitim yaklaşımı ile eğitim veriyorum.

Hülya T. photo

Hülya T.

08.10.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Akademi Disleksi Prepp ve Match uygulayıcısı olarak öğrenme güçlüğü ve Disleksi alanında da destek olmaktayım. Ayrıca Moxo dikkat testi uygulanır.

E Ece Ö. photo

E Ece Ö.

05.09.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

15 yıllık öğretmenim ve 11 yıldır özel eğitim öğretmeniyim.Her tür tanı ile çalışıyorum.Alanım otizm ve ağırlıklı otizmli çocuklarla çalıyorum.UDA ,OÇİDEP,FLOORTİME ,OYUN TERAPİS VE KUM TERAPİ YÖNTEMLERİNİ KULLANIYORUM.Dil terapist eğitimini Azerbaycan 'da aldım.özel eğitime dahil ne eğitim varsa...

Cemile T. photo

Cemile T.

04.04.2023

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Çalıştığımız danışan grubu dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu,   işitme yetersizliği , disleksi ve gelişim geriliğidir .
Danışanımız Tanı almış yada risk grubunda da olabilir .
Aynı zamanda   Moxo , TILLS , Zeka Testleri , Gelişim testleri de yapılmaktadır .
Genel değerlendirmenin ardından...

Hilal O. photo

Hilal O.

22.09.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Ben Hilal Oktay. 2019 yılında Kastamonu Üniversitesinden mezun oldum. Mesleki hayatımda güncel gelişmeleri takip eder, kanıta dayalı uygulamalara önem vermektedir. Otizm, down sendromu, DEHB, Özel Öğrenme Güçlüğü gibi alanlarda uzmanlığım bulunmaktadır.

Mehmet Emin T. photo

Mehmet Emin T.

16.06.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Sakarya Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliğini bölüm üçüncüsü olarak bitirdim. Zihin engelliler, otizm, dil konuşma, DEHB ve üstün zekalılar alanında Tuzla civarında özel ders vermekteyim.

Merve Ünlü B. photo

Merve Ünlü B.

01.09.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Idız Teknik Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. Yaklaşık 1 yıl okul öncesi öğretmenliği yaptım. 2,5 yıldır rehabilitasyon merkezinde Uzman öğretici olarak çalışmaktayım. Zihinsel engelli, down sendromlu, otizmli, işitme engelli, özel öğrenme güçlüğü olan bireylerle çalışıyorum....

Ezgi S. photo

Ezgi S.

02.04.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği 2021 mezunuyum. Şu an Beşiktaş’ta bir özel eğitim uygulama okulunda görev yapmaktayım. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu ve öğrenme güçlüğü öncelikli çalışma alanım. Daha fazla bilgi için ulaşabilirsiniz ☺️

Merve B. photo

Merve B.

17.09.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. 8 yıl boyunca bir rehabilitasyon ve özel eğitim merkezinde MEB sertifikalı özel eğitim öğretmenliği yaptım. Aynı zamanda 3 yıldır da İstanbul Medipol Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde ders vermekteyim.

Esengül A. photo

Esengül A.

17.06.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

1 yıldır özel eğitim öğretmenliği yapıyorum. Uludağ üniversitesi mezunuyum. Daha önce rehabilitasyon merkezinde ve ilkokulda çalıştım.

Nurdan C. photo

Nurdan C.

30.10.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Devlet okulunda 9 yıl boyunca özel eğitim öğretmenliği yaptım. İki üniversite mezunuyum. 8 ay staj yaptım

DKT Merve Tirniğ .. photo

DKT Merve Tirniğ ..

26.07.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Dil ve Konuşma Terapisti Merve TİRNİĞ, eğitimini Hacettepe Üniversitesi Dil ve konuşma Terapisi lisans programını Yüksek Şeref öğrencisi olarak tamamladı. Lisans eğitimi sürecinde Hacettepe Üniversitesi Hastanesi başta olmak üzere birçok hastane, rehabilitasyon merkezi ve danışmanlık merkezinde...

Meryem E. photo

Meryem E.

21.06.2022

DEHB Eğitimi · Gebze, Kocaeli

Karadeniz teknik üniversitesi özel eğitim alan mezunuyum. Pendik’te bir ortaokulda öğretmenlik yapmaktayım. Otizm-zihin engeli-dikkat eksikliği ve hiperaktivite alanlarında özel ders verebilirim.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gebze DEHB Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Gebze DEHB Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde DEHB Eğitimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! DEHB Eğitimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- DEHB Eğitimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  DEHB Eğitimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. DEHB Eğitimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin DEHB Eğitimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- DEHB Eğitimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Gebze DEHB Eğitimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Gebze DEHB Eğitimi fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 400 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl