Hizmet Ver
Elektrikli El Aletleri Tamiri

4 Kocaeli Gebze Elektrikli El Aletleri Tamiri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gebze civarında 69 Elektrikli El Aletleri Tamircisi hizmet vermeye hazır.

Gebze Elektrikli El Aletleri Tamiri için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 69 Elektrikli El Aletleri Tamircisi, Gebze içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,8 puan, Gebze içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Gebze içinde yazılan 225 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 19 kişi Gebze Elektrikli El Aletleri Tamiri için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Gebze Kocaeli Elektrikli El Aletleri Tamircisi

Sezai K. photo

Sezai K.

08.01.2026

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Çok iyi bir ustayım tüm arıza çeşitlerinin hepsinin tamiratını tadilatını yaparım tesisat ve proje dahil

Olcay K. photo

Olcay K.

10.03.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Merhabalar , Uzun yıllardır , koç grubunda elektrik - elektronik işiyle uğraşmaktayım . Boş zamanımı değerlendirmek adına uygulamayı kullanamaya karar verdim . Daha önce yetkili serviste çalıştığım için her türlü elektrik ve elektronik işlerden anlarım . Uzun yıllardır oturduğum mahalle veya yakın...

Emrah E. photo

Emrah E.

23.06.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Merhaba evinizde her türlü elektrik mekanik işleri kaliteli ,uygun, kaliteli malzemeyle yapılır. Güvenle teklif alabilirsiniz.

Yakup Y. photo

Yakup Y.

08.04.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Küçül ev aletleri tamirinde uzun zamandır edinmiş olduğum tecrübeleri aktarmak istiyorum

Mehmet Ş. Z. photo

Mehmet Ş. Z.

16.01.2026

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Elektrik arızası tespiti arıza giderme tamir onarım işleri garantili Uygun güven bizim için en değerli kazançtır

Furkan T. photo

Furkan T.

04.11.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

8 yıl kurumsal firmalarda elektrik bakım teknisyeni olarak çalıştım. Otomasyon işlerinde, makina kurulumlarında, çeşitli makinaların arızalarına müdahalelerde bulundun.

Alperen K. photo

Alperen K.

26.08.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Kendi dükkanımız vardır baştaş elektrik güzeller mahallesinde birçok iş yapıyoruz fabrıkalara evlere malzeme satıyoruz size hizmet vermek için bizde burdayız uygun fiyata güzel işçiliğimizle size hizmet vericeğiz teşekkürler

Adnan Ö. photo

Adnan Ö.

03.04.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Elektrik elektronik hidrolik pnomatik kumanda panosu ev elektriği desant hattı proje taahhütü yapılır

Mevlüt M. photo

Mevlüt M.

17.12.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Her türlü elektrikli el aletleri tamirinde yılların vermiş olduğu iş tecrübemle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyim.

Abdullah M. photo

Abdullah M.

23.11.2021

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Ev ye iş yerlerinizde kalitenin ve güvenin tek adresi Temiz iş Zamanında teslim %100 müsteri memnuniyeti

Ali S. photo

Ali S.

08.12.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Her türlü elektrikli aletler kart tamiri tesisat daki arızalar avize priz vs montajı itina ile yapılır Güler yüz sloganımızdır

Hakan K. photo

Hakan K.

27.06.2026

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Tüm elektronik ve elektrikli ev aletlerinin tamiri hakkında destek alabilirsiniz

Onur Y. photo

Onur Y.

27.12.2023

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Kocaeli üniversitesi Elektronik ve haberlesme okudum 14 yılı aşkın elektrik ve elektronik ile uğraşmaktayım.

İsmail E. B. photo

İsmail E. B.

29.01.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Elektrik işleriniz itina ile yapılır her türlü ve aile bütçenize uygun elektrik işi yapılır lamba priz avize kornis tamir ve takım işleri yapılır

Muhammed E. Ş. photo

Muhammed E. Ş.

07.09.2023

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

GEBZE-DARICA-TUZLA-BAYRAMOĞLU CİVARI -AVİZE MONTAJ -ELEKTRİK MALZEMESİ DEĞİŞTİRME YENİLEME -İSTENİLEN YERE ELEKTRİK HATTI ÇEKME -KÜÇÜK EV ALETLERİ TAMİRİ -EKSTRA AYDINLATMA HATTI -REKLAM PANOLARINA AYDINLATMA -AKILLI (TELEFONDAN-KUMANDALI) PRİZ-LAMBA AÇMA KAPAMA

Seyit A. U. photo

Seyit A. U.

14.07.2023

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

19 yaşıma gireceğim priz takma avize takma elektrik tesisatı çekme vs şeylerden anlarım fabrikada elektrik teknisyeniyim ek iş yapmak istiyorum iyi günler dilerim :)

Metin Ç. photo

Metin Ç.

05.01.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Her türlü elektrik tamir montaj bakım onarım ve arızalara hassasiyetle 30 yıllık teçrübemle hizmet verilir

Hüseyin M. Ç. photo

Hüseyin M. Ç.

13.08.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Elektirik isi bizim isimiz bize ulaşın çarpılmayın Hem maddi açıdan hem voltajdan

İsa K. photo

İsa K.

25.10.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Hak edilen ücreti karşılığında hak edildiği gibi temiz, sorunsuz ve kaliteli hizmet vermeyi benimseyen bir ustayım. Önce memnuniyet sonra ücret.

Uğur A. photo

Uğur A.

02.04.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Meslekte 10 yılı aşkın deneyimimiz, genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla elektrik işlerinizde çözüm ortağı oluyoruz. Düşük maliyetli ve garantili çözümlerimizle sizlere hizmet sunuyoruz. BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Sezgin T. photo

Sezgin T.

05.09.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Endüstriyel elektrik arızaları, ev elektriği, tesisat, kamera sistemleri, plc sistemleri ve elektriğe dair tüm hizmetleri 35 yıllık tecrübemle vermekteyim

Metin K. photo

Metin K.

26.02.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Kalfalık belgem ve 40 yıllık tecrübem var, elektrik işlerinizi ustalıkla yerine getirebilirim.

Taner K. photo

Taner K.

14.06.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Her türlü elektrikli ev aletler ve el aletleri tamiri,montajı,kamera sistemler ,aydınlatma ve piriz sistemleri tamiri ve montajı yapılır.

Aslan G. photo

Aslan G.

30.10.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

her türlü elektrik işleri itina ile yapılır otomasyon makina arıza bakım trafo bakım kurulum ev tesisatı elektrikli el aletleri tamiri pano yeni hat çekimi enerji direk dikim hat çekim işleri ev ve iş yeri tesisat arızaları yapılır

Tuncay B. photo

Tuncay B.

12.06.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Elektrik tamir ve montaj işleri diğer araç gereç ve aksesuar montaj işleri itina ile yapılır. Musluk değişimi tamiri. Evinizde aklınıza gelebilecek her türlü tamirat işleri yapılır.

Çelik Elektrik photo

Çelik Elektrik

02.03.2023

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Merhaba Çelik elektrik 7/24 hizmetinizde güleryüzle personeli ile sizleri bekliyoruz.

Derda K. photo

Derda K.

11.12.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. İşimizin hakkını vererek çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz.

Kemal D. photo

Kemal D.

11.05.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Fabrika elektrik arızaları, tesisat çekilmesi, kamera yangın sistem kurulum arıza bakımları

Barış M. photo

Barış M.

31.12.2021

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

İstanbul Üniversitesi Elektrik teknikerliği mezunuyum 2004 yılından bu zamana kadar çeşitli firmalarda aktif olarak Elektrik ve mekanik işleri ile alakalı çalışmaktayım . Pano kurulumu,otomasyon,jeneratörler,kompanzasyon panoları,kablolama,Bina ve tesis elektriği bakımı onarımı, güvenlik ve ses...

Abdul S. G. photo

Abdul S. G.

20.03.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Tüm elektrik işleri yapılır. Bütün montaj işleri, korniş ve perde montaj işleri yapılır.

Tuncay Ç. photo

Tuncay Ç.

10.12.2022

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Başını acemi berbere teslim eden, pamuğunu cebinde taşısın. At binenin, kılıç kuşananındır İşini ehline vermek isteyen müşterilerimiz için biz 7/24 buradayız.

Mehmet B. photo

Mehmet B.

08.02.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Avize montaj priz anahtar tamir değişim daire elektrik tesisatlarınızdaki problemler için en uygun en doğru tercih.

Hüseyin G. photo

Hüseyin G.

20.11.2021

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Yıllardır bu işle ugrasıyorum kendimi bildim bileli faydam olursa ne mutlu bana.

Fuat Ç. photo

Fuat Ç.

24.09.2021

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Elektrik tesisat pano yapımı pano montaj otomasyon işleri yapılır ev tesisatı ev aletleri tamiri yapılır

Ömer C. A. photo

Ömer C. A.

29.12.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Alet işler usta övünür her türlü tamir tadilat işleriniz yapılır.İş durumuna göre önce keşif yapılır.

Samet A. photo

Samet A.

18.04.2024

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Her türlü elektrik işi yapılır. Elektrik kablotajı, elektrikli el aletleri tamiri, lamba priz değisimi.

Emre Ç. photo

Emre Ç.

25.08.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyim her türlü elektrik elektronik işleriniz itinayla yapılır.

Yavuz B. photo

Yavuz B.

17.09.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Merhabalar, Elektrik elektronik mühendisiyim. Elektrikle alakalı sıkıntı yaşıyor ve uygun fiyatlı yaptırmak istiyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.

Volkan B. photo

Volkan B.

10.11.2025

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Elektrik işini sadece meslek değil, bir sorumluluk olarak görüyorum. Her yaptığım işte güvenliği, kaliteyi ve memnuniyeti ön planda tutarım. Zamanında, temiz ve garantili hizmet anlayışıyla çalışıyorum. Uygun fiyatla profesyonel hizmet almak istersen doğru yerdesin.

Tuncay B. photo

Tuncay B.

22.10.2021

Elektrikli El Aletleri Tamiri · Gebze, Kocaeli

Elektrik tesisat ve makina arıza tespit, onarım, elektrikli el ve ev aletleri tamiri. Garantili hizmet.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gebze Elektrikli El Aletleri Tamiri Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Gebze Elektrikli El Aletleri Tamiri ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Elektrikli El Aletleri Tamiri talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Elektrikli El Aletleri Tamiri için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Elektrikli El Aletleri Tamiri talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Elektrikli El Aletleri Tamiri taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Elektrikli El Aletleri Tamiri talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Elektrikli El Aletleri Tamiri için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Elektrikli El Aletleri Tamiri hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Kocaeli Gebze Elektrikli El Aletleri Tamiri fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Kocaeli Gebze Elektrikli El Aletleri Tamiri fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl