En İyi 10 Güngören İstanbul Web Yazılım

4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Güngören civarında 42 Web Yazılım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Berat T.

Berat T.

Web Yazılım · Güngören, İstanbul
Ukrayna da Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisiyim.Bütün web işlerinizi; html5, css3, javascript, jquery, responsive, siteye özel yönetim paneli uygulamaları, sanal pos, işlerini halledebilirim.Web uygulamalarının çalışması için gerekli olan alan adı ve hosting hizmetlerini sağlayabilirim.
Gavia Works

Gavia Works

Web Yazılım · Güngören, İstanbul
Gavia Works is a new generation advertising agency that has a potential to develop young, dynamic and strong strategies, as well as serves beyond standards with its creative team.
Ozan S.

Ozan S.

Web Yazılım · Güngören, İstanbul
15 yılı aşkın süredir ülke çapında büyük ve küçük olarak sınıflandırılabilecek birçok firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.Referans olarak sektörünün çok büyüğü olan birçok uzun yıllar firmaya hizmet vermiş olmanın verdiği güvenle diğer müşterilerine de hizmet sunmaktadır.Firmamız, web sitesi tasarımı yapmadan önce müşterilerini dinleyen ve tüm isteklerine cevap verebilecek web sitesi tasarımlarını oluşturabilmek için gereken yeteneğe sahiptir.
Bulut A.

Bulut A.

Web Yazılım · Güngören, İstanbul
2008 yılından bu yana web tasarım ile ilgilenmekteyim. İstanbul merterde web tasarım ofisim mevcut. Bu işi severek ve güncel teknolojiyi takip ederek sürdürmekteyim. E-ticaret, google seo, cms sistemleri gibi kurs bitirme belgelerim mevcut.
Hasan K.

Hasan K.

Web Yazılım · Güngören, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesinde okumaktayım. Ruby ve Rails, Bootstrap ve Wordpress üzerine çalışmaktayım. Aynı zamanda broşür, kartvizit, logo, afiş ve web tasarımı da yapmaktayım. Ruby on rails sayesinde istediğiniz uygulamayı en kısa sürede hayata geçirebilirim.
Yusuf T.

Yusuf T.

Web Yazılım · Güngören, İstanbul
İstediğiniz web sitesini uygun fiyata yaparım. Sizin için google SEO, sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetler sunabilirim.
Üç Boyutlu Yazılım Bilgi Ve İletişim Sist.

Üç Boyutlu Yazılım Bilgi Ve İletişim Sist.

Web Yazılım · Esenler, İstanbul
Biz neler mi yapıyoruz :) Özetlersek ; Herşeyi yapıyoruz google optimizasyonlarından ,tasarıma ,e-ticarete ,omni channela,Mobil uygulamalara kadar aklınıza gelebilcek herşeyi kendi yazdığımız Frame workümüz ile çok kısa zamanda kaliteli bir hizmet vererek sizlerin beğenisine sunuyoruz. “Eskimo – E-İş Platformu” adında kendi web tabanlı proje geliştirme platformunu kullanmaya başladı. Eskimo bugün Stok Yönetimi - Cari Hesap Yönetimi – Mağazacılık - Ön Muhasebe – Internet Tabanlı Satış – Web
Max G.

Max G.

Web Yazılım · Esenler, İstanbul
I create over 200 web-design, over 150 web-sites, win 9 awards, support more 10 SEO & SMM projects, 5 team-lead projects, launch 3 sturtups for 15 years the industry s. ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ Ben, daha 10 SEO ve SMM projeleri, 5 takım kurşun projelerine destek, 9 ödül kazanan 15 yıldır sektörün 3 yeni işletmeler kurmak, 150 web siteleri üzerinden, 200 web tasarımı üzerinde oluşturun.
Kadir  K.

Kadir K.

Web Yazılım · Esenler, İstanbul
Kurumsal veya özel web projeleriniz güncel teknolojilerle entegre bir şekilde geliştirilir.Kurumsal kimliğinize uygun kalitede ve özgünlükte güncel web teknolojileriyle hazırlanır.
Berke S.

Berke S.

Web Yazılım · Güngören, İstanbul
Bahçelievler Anadolu Meslek Lisesi Web Tasarım alanından mezun oldum. Expert Akademi de lise stajı yaptım. Staj boyunca eğitim aldım ve web tasarım ve yazılım konusunda yardımcı oldum. 2013 te Postimaj bünyesinde Web Geliştirici ve Yazılımcı olarak çalışmaya başladım ve halen burada çalışmaya devam ediyorum. HTML, CSS, JS (jQuery kütüphanesi ile birlikte) ve PHP ile orta-üst düzey site yapma konusunda bilgim var. Bununla beraber, her geçen gün kendimi geliştirmek için çalışıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Web Yazılım   21/12/2018

Emre bey, enerji-inşaat firmam için güzel bir site kurdu. Kendisi bizlere çok yardımcı oldu, isteklerimize içtenlikle cevap verip gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

         
Gökalp Akademi
Web Yazılım   24/11/2018

Şirketimin web tasarımı için mustafa beyden destek aldım tam istediğim gibi yardımcı oldu sağolsun tamamen müşteri odaklı çalışan biri sizin isteğiniz doğrultusunda ne gerekiyorsa yapıyor ben çok memnun kaldım kendisinden işini özverili yapan biri ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim

         
EVREN TEZEL
Web Yazılım   30/10/2018
gallery thumbnail

Bir projeyi beraber gerçekleştirdik. O kadar memnun kaldım ki 2.işi de kendilerine verdim. Şimdi onun üzerine çalışıyoruz. Gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

         
Mustafa Aslan
Web Yazılım   27/06/2018

Kesinlikle tavsiye ederim, işin başından sonuna kadar hiç bıkmadan usanmadan her türlü isteğimizi yerine getirdik ve çok güzel beklentimizin üstünde bir iş çıkardı Armut.com araciligiyla kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Aydoğan ile tanışmamıza vesile oldugu icin Armut.com a ayriyetten teşekkür ederim.

         
uğur Kartal
Web Yazılım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

         
Ömür Sönmez
Web Yazılım   28/02/2017

Ayhan Bey ve ekip arkadaşları fazlasıyla profesyonel yazılımsal konularda uzman ve ilgili. işlerini çok iyi takip ediyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Emir Aşkın Güvendi
Web Yazılım   23/02/2017

P&B Teknolojik Danışmanlık Merkezi'nden Murat Bey ile çalışma imkanı buldum. İlk başta tereddütlerim olsa da çalışmaya başladıktan sonra aklımdaki bütün sorular ortadan kalktı.Her konuda sabırla tek tek cevap veriyor ve istediklerinizi yapana kadar çaba sarfediyor. Web sitem için yapılmasını talep ettiklerimden kat kat fazlasını gerçekleştirdiği için tekrardan teşekkür ederim. Armut.com üzerinde web yazılım, tasarım veya logo hangi iş olursa olsun tercih edilmesi gereken tek kişi.

Web Yazılım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz