En İyi 10 Güngören İstanbul Web Yazılım

4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Güngören civarında 43 Web Yazılım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Harun Ü.

Harun Ü.

Web Yazılım · Bağcılar, İstanbul
Web sitesi tasarlama ve yazılım konusunda 5 yıldan fazla tecrübeye sahibim. Birçok firmaya hazır sistem ve 0 dan projeler ürettim. Yazılım dili PHP ve .net.Gerektiğinde hazır sistemler(Wordpress,Joomle) gibi kurumları yapıp profesyonel hizmet vermekteyim.İstediğiniz tasarımları wordpress e uyarlayabilirim.
Osman K.

Osman K.

Web Yazılım · Bağcılar, İstanbul
7 senedir Türkiye'nin önde gelen dijital ajanslarından birinde Web Application Developer olarak çalışıyorum. Son 5 senedir aynı ajansta Yazılım Ekibi Takım Lideri olarak görev almaktayım. Birçok saygın markanın projelerine Back-End ve Front-End geliştirme konusunda destek verdim ve vermeye devam ediyorum. Boş zamanlarımı değerlendirmek ve farklı işler yaparak kendimi geliştirmeye devam etmek için bu platforma üye oldum.
Names Bilişim Teknolojileri

Names Bilişim Teknolojileri

Web Yazılım · Bağcılar, İstanbul
2008 yılından beri yaklaşık +4000 referansımızla hizmetinizdeyiz. Ayrıca Web Tasarım ve Programlama nın yanında firmanızın gelişmesi ve ileriye dönük hedeflerine katkı sunan bir danışmanlık firmasıyız.
Üzümnet Kurumsal Hizmetler

Üzümnet Kurumsal Hizmetler

Web Yazılım · Bağcılar, İstanbul
2007 yılında hizmet hayatına başlayan firmamız daha önce Mefdesign, 2009-2011 yılları arasın Ses Bilgisayar ve en son olarak 2013 yılında yeni markası Üzümnet ile müşterilerine kurumsal internet ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Üç arkadaşın lise yıllarında uğraşmakta olduğu internet ve web sevdası ile ilk işlerini yakın çevrelerine yapmakla başlamıştır.Daha sonra bu üç arkadaş isimlerinin baş harfleriyle oluşan Mefdesign çatısı altında toplanarak bir şirket oluşturmuşlardır.Bu şirk
Muhammet Rasim U.

Muhammet Rasim U.

Web Yazılım · Bağcılar, İstanbul
Web yazılım ve tasarım alanında 3 yıldır hizmet vermekteyim istediğiniz özellikte pc ve mobil uyumlu uygun fiyatlı yazılım ve Web siteleri hizmetinizdeyim
Zeyneb K.

Zeyneb K.

Web Yazılım · Bağcılar, İstanbul
10 Yıllık Reklam Tecrübe sonucunda son 5 yılını web tasarlamaya ve kurumsal firmaların web sitelerini yapmaya başladım. Uygun fiyatlara yönetim panelsiz siteler hazırlarken 1 yıl ücretsiz destek vermekteyim. Verdiğim fiyatlarda domain + host ücretsizdir. Host Sunucusu kendime aittir.
Ceda Bilişim Ve İnternet Hizmetleri

Ceda Bilişim Ve İnternet Hizmetleri

Web Yazılım · Bağcılar, İstanbul
Sektörde 2006 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ile genç, dinamik, tecrübeli ve eğitimli personelimizle 2014 yılından itibaren CEDA Bilişim çatısı altında bir araya geldik. Genellikle referans üzerine özel yazılım çalışmaları yapmaktayız. Müşteri sayımız, güçlü referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır. Tercih edilmemizin en önemli nedeni, kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik hizmetler sunuyor olmamızdır. Bu özellikler sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesi
Gocreative Dijital Tasarım

Gocreative Dijital Tasarım

Web Yazılım · Bağcılar, İstanbul
Gocreative dijital ajansı yıllardır Azerbaycan, Rusya, Ukrayna ve Kazakistan’da bir çok uluslararası şirketin dijital işlerini başarı ile yürütmüş uluslararası dijital tasarım şirketidir. 2015 senesinde ,bu deneyim ve birikimimizi İstanbul’daki yeni ofisimize taşıyarak Türkiye ve Avrupa’daki kurumsal şirketlerin her türlü web tasarım, marka geliştirme, kurumsal kimlik ve logo tasarımı, katalog, fuar stant tasarımı işlerini de yürütmeye başladık. Uluslararası bilinirlik, kalite fiyat deng
Max G.

Max G.

Web Yazılım · Esenler, İstanbul
I create over 200 web-design, over 150 web-sites, win 9 awards, support more 10 SEO & SMM projects, 5 team-lead projects, launch 3 sturtups for 15 years the industry s. ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ Ben, daha 10 SEO ve SMM projeleri, 5 takım kurşun projelerine destek, 9 ödül kazanan 15 yıldır sektörün 3 yeni işletmeler kurmak, 150 web siteleri üzerinden, 200 web tasarımı üzerinde oluşturun.
Efor Yazılım Teknolojileri

Efor Yazılım Teknolojileri

Web Yazılım · Esenler, İstanbul
Kibimiz yenilikçi bir yaklaşım ile mobil dünya, sosyal ağlar, yeni uygulamalar ile uyumlu güncel pazarlama teknikleri ile donatılmış, a’dan z’ye çözüm üreten alt yapılar sunar. 2009 yılından günümüze bireysel ve kurumsal olmak üzere çeşitli web tasarım ve yazılım projelerinde görev aldık. Ekibimizde kemik kadro olmak üzere 2 yazılım uzmanı 1 proje yöneticisi 1 grafiker bulunmaktadır. Temel amacımız bilişim teknolojilerini en iyi şekilde kullanıp müşterilerimize en iyi hizmeti makul fiyatlara
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem Nart
Web Yazılım   20/03/2019

Çok ilgili yazılım firması işlerini çok iyi yapıyorlar. Anlaşma sağladık. Bundan sonraki işlerimde de kesinlikle beraber çalışacağım bir firma

         
Gökalp Akademi
Web Yazılım   24/11/2018

Şirketimin web tasarımı için mustafa beyden destek aldım tam istediğim gibi yardımcı oldu sağolsun tamamen müşteri odaklı çalışan biri sizin isteğiniz doğrultusunda ne gerekiyorsa yapıyor ben çok memnun kaldım kendisinden işini özverili yapan biri ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim

         
Mustafa Aslan
Web Yazılım   27/06/2018

Kesinlikle tavsiye ederim, işin başından sonuna kadar hiç bıkmadan usanmadan her türlü isteğimizi yerine getirdik ve çok güzel beklentimizin üstünde bir iş çıkardı Armut.com araciligiyla kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Aydoğan ile tanışmamıza vesile oldugu icin Armut.com a ayriyetten teşekkür ederim.

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

         
uğur Kartal
Web Yazılım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Web Yazılım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Erol Ersöz
Web Yazılım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

         
Ömür Sönmez
Web Yazılım   28/02/2017

Ayhan Bey ve ekip arkadaşları fazlasıyla profesyonel yazılımsal konularda uzman ve ilgili. işlerini çok iyi takip ediyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

Web Yazılım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz