Hizmet Ver
Priz Takma

4 Bursa Gürsu Priz Takma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Gürsu civarında 62 Priz Takma Ustası hizmet vermeye hazır.

Gürsu Priz Takma için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 62 Priz Takma Ustası, Gürsu içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,8 puan, Gürsu içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Gürsu içinde yazılan 598 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 20 kişi Gürsu Priz Takma için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Gürsu Bursa Priz Takma Ustası

İsmail P. photo

İsmail P.

29.03.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

2014 yılından bu yana elektrik işi üzerine çalışıyorum yurt dışı dahil bir çok önemli projelerde görev aldım her proje ve yaptığım işte önceliğim iş güvenliği ve dürüst olmak bu gerek benim için gerek firma ve müşterilerim açısından daha sürdürülebilir ve güvenli bir yaşam alanı oluşturdu sizde...

Muhammet Y. K. photo

Muhammet Y. K.

29.01.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Adım yasin 18 yasındayım 4 senedir elektirk sektörümdeyim 4 senelik tecrübem var kendimi artı işler alarak harçlıgımı çıkarıyorum elimden elektrik ile alakalı her iş gelir bursa kestel konumunda oturuyorum

Gökhan L. photo

Gökhan L.

13.06.2025

Priz Takma · Gürsu, Bursa

İşi temiz ve kusursuz yapmaya çalışırım kendi evime nasıl bir ürün tamiri yada değişimi yapıyorsam gittiğim evde yapacağım aynısıdır içime sinmeyen bir işi yapmam eğer en iyi şekilde yapabiliyorsam o işi alırım

Ali S. photo

Ali S.

08.03.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Evleriniz de ve iş yerlerinizde güvene bileceğiniz elektrik bakım teknisyeni hizmeti sunmaktayız

Onur A. photo

Onur A.

20.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektriğin her alanında yanınızdayız. Arıza, bakım, montaj ve ihtiyaç duyduğunuz tüm elektrik çözümleri için kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

Çetin Otomasyon Elektrik photo

Çetin Otomasyon Elektrik

31.03.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik işleri konusunda deneyimli ve güvenilir bir ustayım. Daire tesisatı, arıza tespiti, sigorta değişimi, priz ve anahtar montajı gibi tüm elektrik işlerini titizlikle yapıyorum. İşimi temiz, hızlı ve sağlam yapmaya özen gösteririm. Müşteri memnuniyeti benim için her zaman ön plandadır. Uygun...

Yıldırım Elektrik photo

Yıldırım Elektrik

02.02.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

24 senedir hizmet verdiğimiz elektrik sektöründe deneyimli kadromuzla her türlü elektrik bakım montaj işlerinizi itinayla yapmaktayız bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz esenlikler dileriz

Yavuz Ü. photo

Yavuz Ü.

06.02.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik teknikeri olarak ev elektrik tesisatı yenileme ve elektrikli araç şarj cihazı bağlantısı,her türlü elektrik arıza bakım onarımı yapmaktayım.

Burakcan K. photo

Burakcan K.

23.02.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik ve tadilat alanında tecrübeli ekibimizle hizmet veriyoruz. Küçük arızalardan komple tesisata kadar tüm işleriniz titizlikle yapılır. Söz verdiğimiz saatte gelir, işi temiz ve eksiksiz teslim ederiz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. işimize garanti veriyoruz.

Selim A. D. photo

Selim A. D.

05.04.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Merhaba ben Ahmet. Ek iş olarak yapıyorum elektrik ve elektrikle ilgili tüm alanlarda elimden geldiğince yapıyorum

Salih Ö. photo

Salih Ö.

14.02.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Merhaba, elektrik tesisatı ve teknik tamirat konularında uzmanım. Ev ve iş yerlerinizdeki her türlü elektrik arızası, priz/anahtar değişimi, avize montajı ve sigorta sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunuyorum. ​Neden beni tercih etmelisiniz? ​Hızlı Servis: Elektrikli scooter ile ulaşım...

Faruk Ş. photo

Faruk Ş.

23.02.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

25 yıllık tecrübem ile her türlü elektrik arıza işlerinde işimi hakkını vererek titizlikle yaparım yaptığım işin her zaman arkasındayım

Semih Ç. photo

Semih Ç.

06.05.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

“Elektrik ve elektronik arızalarında hızlı ve kalıcı çözümler sunuyorum. Ev, iş yeri ve araç elektrik sistemlerinde arıza tespiti, tamir ve montaj işleri yapıyorum. Geçici değil, sorunun kaynağını bulup çözen işçilik önceliğimdir. Temiz, güvenli ve zamanında teslim garantisi.”

Ali N. İ. photo

Ali N. İ.

15.04.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Merhabalar ben ALİ. İmiroğlu Elektrik Baba mesleği olarak elektrik işi ile uğraşıyorum Bursada çoğu tarihi binanın restorasyon işlemlerini yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Boş zamanlarım da her türlü elektrik problemlerinizi çözmekten keyif duyarım.

Muhammet K. photo

Muhammet K.

02.03.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

15 yaşındayım seçtiğim kategorilerdeki tüm işleri yaparım işimi çok severek yapıyorum Yıldırım'da iş varsa gelirim teşekkürler

İdris A. photo

İdris A.

04.05.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Temiz ve kaliteli hizmet anlayışı ile tüm elektrik-otomasyon alanlarında arıza montaj kurulum vb. Hizmetleri sunuyoruz.

Yılmaz Y. photo

Yılmaz Y.

04.05.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Temiz işçilik, zamanında teslim ve sözünde durmak benim için en önemli üç kuraldır. İş bittikten sonra da gerektiğinde destek vermeye devam ederim. Kısacası; sadece usta değil, güvenebileceğiniz bir çözüm ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Erhan B. photo

Erhan B.

04.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik taahhüt işleri (tamir onarım ve sıfırdan kurulum), güvenlik kamera-yangin-alarm sistemleri, network kablolama yapılandırma, LED aydınlatma, çevre aydınlatma,

Emircan A. photo

Emircan A.

15.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Merhaba, 2 yıllık profesyonel saha deneyimimle elektrik işlerinin her alanında hizmet vermekteyim. Elektrik arızaları, tesisat yenileme, sigorta panoları, priz ve anahtar montajı, avize ve aydınlatma sistemleri, internet ve TV hatları gibi birçok konuda hızlı ve güvenilir çözümler sunuyorum. Beni...

Hamdi E. photo

Hamdi E.

19.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik tesisatı, arıza tespiti, sigorta ve kaçak akım rölesi değişimi, priz ve anahtar montajı, aydınlatma sistemleri, klima ve şarj istasyonu elektrik altyapısı gibi birçok alanda profesyonel hizmet sunuyorum. Hızlı dönüş Temiz ve titiz işçilik Uygun fiyatlandırma Müşteri memnuniyeti odaklı...

Musa G. photo

Musa G.

31.03.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

​"Merhaba, ben Musa Gezer. Elektrik tesisatı, arıza tespiti ve bakım onarım alanında 10 yıllık tecrübemle hizmet veriyorum. Ev ve iş yerlerinizdeki tüm elektrik işlerini (priz değişimi, avize montajı, sigorta arızaları, internet kablolama vb.) güvenli, temiz ve yönetmeliklere uygun şekilde...

Resul T. photo

Resul T.

07.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik arıza tespiti, priz ve anahtar montajı, aydınlatma sistemleri kurulumu, avize montajı, sigorta ve elektrik panosu işlemleri, kablo çekimi, elektrik tesisatı yenileme ve genel elektrik bakım hizmetleri sunuyorum. İşlerimi güvenlik ve kalite standartlarına uygun şekilde, titizlikle...

Ovacık E. photo

Ovacık E.

18.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Görünmez güçleri kontrol altına alıyoruz. Günün her saati, arızadan montaja kadar tüm ihtiyaçlarınızda profesyonel destek sağlıyoruz.

Ismail K. photo

Ismail K.

09.05.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Evinizde veya iş yerinizde oluşan elektrik arızalarına profesyonel ve kalıcı çözümler sunuyorum. Yılların verdiği tecrübe ile emniyeti ön planda tutarak, yönetmeliklere uygun hizmet veriyorum. Hizmetlerim: Elektrik arıza tespiti ve tamiri. Priz, anahtar ve avize montajı. İnternet hattı (Data) ve...

Ömer A. photo

Ömer A.

26.05.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Öncelikle merhabalar işlerimizi babamla beraber yürütmekteyiz elektrikle alakalı ne probleminiz varsa yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Emir V. A. photo

Emir V. A.

23.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Merhaba, elektrik sektöründe deneyimli olarak konut, iş yeri ve ticari alanlarda her türlü elektrik işini titizlikle yapıyorum. Elektrik arıza tespiti ve onarımı, priz ve anahtar montajı, aydınlatma sistemleri, sigorta panosu işlemleri, kablo çekimi, kamera ve güvenlik sistemleri kurulumu, avize...

Yağız E. A. photo

Yağız E. A.

05.04.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

her türlü her yerde elektirk tadilatı ve tamiratı yapabilrim montaj ve demontaj yapıp değişim sağlayabilrim

Abdul S. K. photo

Abdul S. K.

22.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Merhabalar İşimiz severek ve kaliteli işçilik ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hasan V. photo

Hasan V.

18.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik ve elektronik kombi arızası çamaşır makina arızası kısacası elektrik ile çalışan herşey tamiri ve arızası giderilir

İbrahim D. photo

İbrahim D.

03.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik bölümü mezunuyum ve teknik alanda uzun yıllardır çalışmaktayım. Elektrik arıza tespiti, priz ve anahtar değişimi, avize montajı, LED aydınlatma kurulumu, sigorta ve kaçak akım rölesi değişimi, sensörlü aydınlatma sistemleri ve küçük elektrik tadilatları konusunda hizmet vermekteyim....

Serdar D. photo

Serdar D.

17.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Elektrik arızaları, priz, anahtar montajı, aydınlatma ve tüm elektrik işleriniz titizlikle yapılır. Temiz işçilik zamanında hizmet ve müşteri memnuniyeti önceliğimdir. İş bitmeden ödeme talep edilmez, hızlı dönüş işin iletişime geçebilirsiniz saygılar

Taner A. photo

Taner A.

27.03.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Tesisat arizalari pano arizalari aydinlatma abajür spot isik bandi avize priz montaj klima kombi baglantilari vs.

Ahmet G. photo

Ahmet G.

29.03.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Kuvvetli ve zayıf akım elektrik sektöründeki hemen hemen tüm iş kollarındaki tecrübemiz ile hizmet veriyoruz.

Emirhan Ö. photo

Emirhan Ö.

17.04.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Merhaba ben Emirhan Usta. Ekibimle birlikte elektrik tesisat taahhüt ve mekanik işleri yapıyorum. Şimdiye kadar bir çok büyük proje İşleri bitirdim. Aynı zamanda kamu kuruluşlarıyla da çalışıyorum. İşiniz için en iyi teklifi verebilmek detaylı bilgi edinerek ve saha içinde bulunarak verilir.

Sercan S. photo

Sercan S.

20.04.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Merhaba ben Sercan sezer elektrik konusunda 15 yıllık tecrübem ile ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözüm sunmak için hazırım iyi günler dilerim.

Emirhan C. photo

Emirhan C.

14.04.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Bursa Er Elektrik Bursa’da faaliyet gösteren Bursa Er Elektrik, elektrik sektöründe güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Alanında eğitimli ve deneyimli ekibimizle, elektrikle ilgili geniş bir yelpazede profesyonel çözümler sunuyoruz. Hürriyet Elektrik mezunu olarak...

Taha N. photo

Taha N.

15.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

Siz değerli müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı yardımcı olabilmek adına NRZ Mobil Elektrikçilik olarak hizmet vermekteyiz motorlu ulaşım sağlayarak acil yapilmasi gereken işlerinizde sizlerleyiz.

Mehmet K. photo

Mehmet K.

22.02.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

elektrik işleri kablo-pano montaj led avize spot vs montaj anahtar tesli iş de yapılır. gergi tavan asma tavan cam balkon pvc kapı-pencere pimapen çift açılım fileli - menteşeli sineklik balkonlara kedi tülü-kuş tülü korniş boya işi su tesisat tamiri mobilya montajı tezgah ankastre yeri kesilir...

Mehmet Y. photo

Mehmet Y.

06.06.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

İşi bilmek yetmiyor işin ehli olmak önemli işi ehline vermek senin tercihin yapılan işte ne gerekiyorsa söylemek benim işim yapmak benim işim daha iyi bir hizmet vermek için burdayım saygılarımla

Adem T. Ç. photo

Adem T. Ç.

08.02.2026

Priz Takma · Gürsu, Bursa

İşimi temiz yaparım yarıda bırakmam işten anlarım bi sorun yaşatmam işçiliğim konusue

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Gürsu Priz Takma Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Gürsu Priz Takma ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Priz Takma talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Priz Takma için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Priz Takma talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Priz Takma taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Priz Takma talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Priz Takma için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Priz Takma hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Bursa Gürsu Priz Takma fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Bursa Gürsu Priz Takma fiyatları, talep detayına göre 750 TL ile 2.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl