4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.079 Veri Kurtarma Merkezi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Veri Kurtarma Merkezi

Faruk K.

Faruk K.

Firmalarınızın tüm bilgisayar sistemlerinin; sistem yönetimi, bakım anlaşması, risk yönetimi, veri güvenliği, bakım ve onarım işlemleri ile veri kurtarma operasyonlarını güvenle yapalım.
Ali Cem T.

Ali Cem T.

Selamlar, Avrupada Interpol ü eğitmiş olan ACE Lab dan veri kurtarma eğitimleri ve gerekli olan cihazlarını aldım. Veri kurtarma rastgele kulaktan dolma bilgiler ve 3. sınıf programlar ile yapılabilecek bir şey değildir, hassasiyet ile eğilmesi gerekilen, gerçek bilgi, donanım ve tecrübe gerektiren bir konudur. Her veri kurtardığını idda eden yere güvenmeyin, sorun araştırın. Bilinçsizce yapılan işlemler verilerinizin sonsuza kadar yok olmasına sebebiyet verebilir. Saygılarımla,
Digital  V.

Digital V.

DigitalVeriKurtarma.com Başarı tesadüfen gelmez. Gelse de uzun süre kalmaz. Armut üzerinden aldığımız işlerde yapılan yorumlardan gurur duymaktayız .Bu degerli yorumları; verilerinizi en az sizin kadar önemsiyor olmamıza ve sürekli devam eden Arge çalışmalarımıza borçluyuz. İşimizi önemsiyoruz. Verilerinizi tekrar size kazandırdığımız zaman sizlerle birlikte seviniyoruz. Son teknoloji profesyonel veri kurtarma donanımı ve clean room kullanıyoruz . Kafa arızası, düşme ,donma , kart arızası
Atabey Ltdsti

Atabey Ltdsti

15 yıllık Endüstriyel Elektronik, Otomasyon Haberleşme Sistemleri ve Bilişim Teknolojileri alanında bilgi birikimine sahip ve yenilikçi, dinamik, teknolojiyi yakından takip eden ve sürekli kendini yenileyen ekibimiz ile kurulmuştur. Müşterilerimizin hizmetin en iyisine layık olduğu inancı ile, faaliyetlerimizle ilgili müşteri şikâyetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; erişilebilirlik, şeffaflık, ob
Acil Veri Kurtarma

Acil Veri Kurtarma

Acilverikurtarma.com 2009 yılından günümüze disk ile çalışan cihazlara veri kurtarma hizmeti vermektedir. Profesyonel uzman mühendis kadromuz ile veri kurtarma hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ücretsiz analiz hizmetimiz sayesinde diskinizi inceleyip sorunları tespit edip verilerinizi kurtarıyoruz.
Shek Bilişim Teks. Turz.

Shek Bilişim Teks. Turz.

EC-COUNCIL SERTIFIKALI GUVENLIK UZMANI : BEYAZ ŞAPKALI HACKER (CEHv6), VERI INCELEME IÇIN (ECSAv4), SIZMA TEST IÇIN (LPT NO:M11-348). Veri kurtarma konusunda 10 yılı aşan deneyim. Uygun fiyatlandırma ve maaliyet politikası. Veri Kurtarma ekibimiz, temiz oda laboratuvarlarımızda en son teknolojileri kullanmaktadır. Müşteri veri güvenliği bizim önceliğimizdir, ShekVeriKurtarma Grubu çalışanları, verilerinizi korumak için tam bir Gizlilik Bildirimi sözleşmesi altındadır. Son olarak geride b
Mls Veri Kurtarma

Mls Veri Kurtarma

Günümüz teknolojisinin ulaşmış olduğu veri kurtarma sektörünün en ileri cihazı olarak kabul edilen PC-3000 Rusya da geliştirilmiş olup yazılım seçeneği olmayan bir üründür kullanımı için Rusça bilen uzmanların olması gereklidir. Fiyatlarımız arızanıza göre sabit verilmektedir fahiş fiyat aralıklarında verilmemektedir, daha sonra sonra supriz fiyatlar ile karşılaşmazsınız. TÜRKİYE GENELİNDE PROFESYONEL HİZMET EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ. * PC-3000 ile ücretsiz analiz. * İstenilen dosya
Kadir B.

Kadir B.

Slm yanlışlıkla hardiskinizden flasdiskinizden veya hafıza kartınizdan silinenlerin hepsini geri getirebilir Bozuk olan hardiskinizden veri kurtarma şansım yarı yarıya Bilginize
Teknoservis Bilişim Teknik Destek Hizmetleri

Teknoservis Bilişim Teknik Destek Hizmetleri

İstanbul un bir çok semtinde yerinde PC-Laptop tamiri, İnternet kurulum - Modem tamiri, Veri-Data kurtarma vb. her türlü bilişim hizmetleri ile hizmetinizdeyiz.
Mehmet D.

Mehmet D.

Bilişimweb olarak 10 yıldır sektörün içinde olmakla birlikte hizmet alanlarımızda öncelğimiz müşteri memnuniyetidir.Hizmetlerimiz arasında bilgisayar satışı,notebook tamiri,hertürlü kasa tamiri,veri kurtarma,network hizmetleri,kamera kurulumu ve web sitesi kurulumu yapmaktayız.
Cihan G.

Cihan G.

• Hard disk veri kurtarma • SSD veri kurtarma • SD kart veri kurtarımı • İphone ve Android cihaz veri kurtarma, şifre kırma • İphone ve Android kurulum, format • Bitlocker şifreli diskten veri kurtarma • Mac, Linux, Windows format ve kurulum. • İsteğe göre özel kurulum • %100e kadar dosya kurtarma garantisi • Cep Telefonundan Veri Kurtarma • Tabletten Veri Kurtarma • Flash Bellekten Veri Kurtarma • Hafıza Kartından Veri Kurtarma • Apple Mac Cihazlardan Veri Kurtarma • Silinmiş Fo
Özer Y.

Özer Y.

Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri yürüten şirketimiz, bu alanda var olan tüm yeni teknolojileri başarıyla kullanmaktadır
Eray Ö.

Eray Ö.

Arızalı bilgisayarınızdaki harddisk ve taşınabilir harddisklerinizdeki bilgileriniz, fotoğraf ve dosyalarınızın kurtarma işlemi titizlikle yapılır.
İsa-Zeynep A.

İsa-Zeynep A.

Adli bilişim laboratuvarında 3 yıldır kamuda görev yapmaktayım. Adli bilişim yazılım ve donanımlarını kullanabilmekteyim. Harddiskten, flash bellekten, telefondan ve hafıza kartından(sd-mmc-msd) virüs nedeniyle ya da formatlanarak silinen verilerin kurtarma işlemi yapılmaktadır. Materyal tarafımıza geldiği anda sorun tespit edilip analizi yapılır.Analizlerden ücret alınmamaktadır.Analiz sonucu mağdur olan şahsa açıklandıktan sonra kurtarılan ya da kurtarılabilecek veriye göre fiyat konuşulur.
Onur E.

Onur E.

Bilgisayar, Notebook, Laptop disk ile çalışan tüm cihazlara veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Laboratuvar ortamında mühendis ekibimiz ile fiziksel disk sorunlarını tespit edip, yüksek başarı oranı ile değerli verilerinizi kurtarıyoruz. Taşınabilir harici disk ışığı yanıyor ve bilgisayar görmüyorsa, diskinizden tıkırtı sesi geliyor çalışmıyorsa endişelenmeyin tüm değerli dosyalarınızı kurtarıp geri getiriyoruz. External usb taşınabilir harici harddisk yere düşme sonucu olan arızaları onarıp ve
Sefa Ş.

Sefa Ş.

Çalışır haldeki HDD, usb bellek veya hafıza kartınızdan yanlışlıkla veya format vs. sonucu silinen dosyaların kurtarılması sağlanır.
Vip İ.

Vip İ.

Hard Disk, Hafıza kartı ve flash bellekten silinen verileri kurtaralım. Çalışır durumdaki Hard disk, SSD Hard disk, flash bellek, hafıza kartınızdaki veriler uygun fiyata kurtarılır.
Kardem Bilgisayar & Yazılım

Kardem Bilgisayar & Yazılım

Tamir,Bakım,Onarım,Web Tasarımı,E-Ticaret,Veri Kurtarma Alanlarında Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.
Bekir S.

Bekir S.

Veri Kaybı yaşandıktan sonra harici disk kullanılmadığı takdirde verilerin çoğu kurtarılabilir ve bu kurtarma işleminin süresi harici diskin boyutuna - kurtarılacak verilerin boyutuna bağlı olarak değişmektedir.
Ali A.

Ali A.

MAC ve Linux format atma ve yazılım kurma işlemleri kurtarma işlemleri titizlikle ve güvenle yapılır. için dosya yedekleme ve paylaşım sistemleri kurulur. @Antivirüs ve firewall kurulumu yapılır.
Mustafa K.

Mustafa K.

2008 den beri Kahramanmaraş İli Afşin İlçesinde Veri Kurtarma Hizmetleri Yapmaktadır. Bilgisayar bakım servis ve Güvenlik Kamerası da Uzman ekibimizle hizmetinizdedir.
Tuncay D.

Tuncay D.

Yankı Teknoloji olarak veri kurtarma hizmetleriniz veriyoruz hizli ve kesin cözüm imkanları sunuyoruz. %80 oranında başarı elde ediyoruz.
Fatih Y.

Fatih Y.

Harddisklerinizden, USB belleklerinizden ve hafıza kartlarınızdan dilediğiniz formattaki verileri %100 e varan başarı oranıyla kurtarıyorum, belleğinizi sadece teslim edin ve arkanıza yaslanın iddia ediyorum size en düşük fiyat garantisi veriyorum.
Saygı Bilişim

Saygı Bilişim

Açılmayan, bozuk harddisklerinizde kalan resim ve verileri güvenle kurtarabiliriz. Bir telefonla gelip bozuk harddiski evinizden alıp evinize teslim edebiliriz.
Cihan C.

Cihan C.

Bilgisayar Mühendisliği Mezunuyum. Bilgisayar Konusunda Her Türlü sorunlarınızı çözmede yardımcı olurum. Teknoloji Danışmanlığı Yazılım Web Sitesi aklınıza bilgisayar ve teknoloji konusunda ne geliyorsa benden destek alabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Faris Berk Çetinkaya
Veri Kurtarma   27/03/2020

kendisi cidden başından sonuna kadar çok ilgili ve sıcak kanlı biri işlemlerden sizi sık sık bilgilendiriyor ve işinin ehli bundan şüpheniz olmasın sıcakkanlılığı ve yardımları için tekrar teşekkür ederim :)

         
Mustafa Anteplioglu
Veri Kurtarma   07/03/2020

Kesinlikle tavsiye ederim guven konusunda hic sikinti yasamiyacaginiz birisi ve herzaman ne yapildigi konusunda bilgi veriyor iletisim konusunda kesinlikle sikinti yasamazsiniz

         
Mustafa Tandoğan
Veri Kurtarma   13/02/2020

İşinin uzmanı,mütevazi,saygılı pırlanta gibi bir insan.1 TB lık hard diskimi kurtaran kişi.Gece yarısına kadar işiyle ilgilenen bir arkadaş. Tebrik ediyorum.Teşekkürlerimle. Herşey gönlünce olsun kardeşim.

         
Hür Tuna
Veri Kurtarma   26/01/2020

Aykut bey çok titiz ve özenli çalıştı.Her işlem için bilgi verdi ve iletişimde kaldı. çok eski bir model hard disk i çok düşük ihtimal olmasına rağmen bütün verileri kurtardı . emeğinize sağlık . tereddüt etmeden kendisine başvurabilirsiniz .

         
Cengiz BEKARLI
Veri Kurtarma   21/01/2020

Uzaktan bağlantı ile işimi kısa sürede halletti büyük bir dertten kurtardı beni sağolsun. Tüm sorularıma özverili ve samimi cevaplar vererek beni aydınlattı sağolsun. Gözü kapalı güvenebilirsiniz arkadaşlar

         
Abbas Kavuşan
Veri Kurtarma   30/12/2019

Güvenilir. Herşeyden önce adam gibi adam, çok kibar veri kurtarma sorunumu giderdi. Çok yardımcı oldu.Hizmetten çok memnun kaldım ayrıca herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Bünyamin Koç sana minnettarım. 🙏

         
Ertan Atalay
Veri Kurtarma   05/12/2019

Bünyamin Beye verdiği hizmet için teşekkürler hatıralarımızı,insanın hayatındaki önemli anlari bize geri verdi. Kendisinin ilgili olması, yardım sever olmasi bize verdiği hizmet için tekrar tekrar teşekkürler.Hem uygun fiyata hemde garanti iş çıkardı. 🙏

         
Cihan Seven
Veri Kurtarma   22/10/2019

Harddisk inizi verebileceğiniz emin eller diyebilirim elinden gelenin en iyisini yapıyor ve sürekli sizinle iletişime geçip sizinle ilgileniyor Ali Cem bey sizin için doğru tercih olacağından şüpheniz olmasın

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz