4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.337 Veri Kurtarma Merkezi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Veri Kurtarma Merkezi

M L S Veri Kurtarma

M L S Veri Kurtarma

Günümüz teknolojisinin ulaşmış olduğu veri kurtarma sektörünün en ileri cihazı olarak kabul edilen PC-3000 dir.Firmamız bu cihaz ile veri kurtarma işlemlerini yapmaktadır. Veri kurtarma uzmanımız Egitimini Rusyada almıştır. *USB BELLEK LERİNİZ İÇİN ÖZEL CİHAZIMIZ OLAN PC3000 PORTABLE İLE ÜCRETSİZ TARAMA *CEP TELEFONLARI İÇİN ÜCRETSİZ ANALİZ DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYINIZ Fiyatlarımız arızanıza göre sabit verilmektedir. Fahiş fiyat aralıklarında verilmemektedir, daha sonra supriz fiyat
Ali Cem Topcu

Ali Cem Topcu

Selamlar, Avrupada Interpol ü eğitmiş olan ACE Lab dan veri kurtarma eğitimleri ve gerekli olan cihazlarını aldım. Türkiye de adli bilişim alanında kolluk kuvvetlerini eğiten firmalar ile beraber projeler yürütüyorum. Veri kurtarma rastgele kulaktan dolma bilgiler ve 3. sınıf programlar ile yapılabilecek bir şey değildir, hassasiyet ile eğilmesi gerekilen, gerçek bilgi, donanım ve tecrübe gerektiren bir konudur. Her veri kurtardığını idda eden yere güvenmeyin, sorun araştırın. Bilinçsiz
Digital Veri Kurtarma

Digital Veri Kurtarma

DigitalVeriKurtarma.com Başarı tesadüfen gelmez. Gelse de uzun süre kalmaz. Sizden önce hizmet verdigimiz müşterilerimizin kıymetli yorumları yorumlardan gurur duymaktayız . İşimizi önemsiyoruz. Verilerinizi tekrar size kazandırdığımız zaman sizlerle birlikte seviniyoruz. Veri kurtarma ciddi bir iştir. Son teknoloji profesyonel veri kurtarma donanımı ve clean room kullanıyoruz . Kafa arızası, düşme ,donma , kart arızası , firmware transfer, firmware onarma, biosa müdahale, disk servis ala
Kadir Dikmen

Kadir Dikmen

Veri kurtarma konusunda eğitim almis bilişim teknolojileri egitmeniyim. Kurtarilmaz denilen birçok veriyi kurtardım. Sizlere yardımcı olmak adına buradayım.
Digital Veri Kurtarma

Digital Veri Kurtarma

Hard Disk Veri Kurtarma Promosyon Hesabı. DigitalVeriKurtarma.com a ait 2. hesap olup pomosyon teklifler için kullanılacaktır. Bu hesaptan mümkün olduğunca indirimli özel fiyat verilmeye çalışılacaktır. Diğer hesapta bulunan yorumlara da göz atabilirsiniz Profesyonel veri kurtarma . Clean Room İşimizi severek yapıyoruz. Verilerinizi en az sizin kadar önemsiyoruz. Verilerinizi kurtardığımızda sizinle birlikte seviniyoruz . Elektrik Elektronik teknisyeni ve inşaat mühendisiyim. S
Gökhan Yavaş

Gökhan Yavaş

2010 yılından beri ,bilgisayarlar ile uğraşmaktayım, Harddisk ve Flashdisk lerden veri kurtarımı yapmaktayım, fakat bu işle uğraşan herkes gibi bende veri kurtarma işinin hiç bir zaman garantisini veremem. Minumum hata , Maximum memnuniyetle işimi yapmaya çalışıyorum. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Yorumları lütfen okuyun. Saygılarımla.
Ali Arar

Ali Arar

Adli Bilişim Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim darbe almamış fiziksel hasar görmemiş disklerden veri kurtarma yapabilirim bilgisayar parça değişiminde ve temizliğinde , format atma konularında yardımcı olabilirim.
Uğur Batman

Uğur Batman

Yaklaşık 15 yıldır özel sektör düzeyinde Bilgi sistemlerinde çalışmaktayım. Veri Kurtarma alanında lisanslı eğitimim mevcuttur.
Mert Yüksel

Mert Yüksel

Bilgisayarınızda pek çok şarkı, fotoğraf ve video saklıyorsunuz. Bilgisayarınızı sosyalleşmek, alışveriş yapmak, bankacılık, eposta ve İnternet üzerinden ders almak için kullanıyorsunuz. Oyunlar oynuyorsunuz – kendi başınıza veya başkalarıyla. Buna bir düzine kullanışlı uygulamayı ekleyin. Bir de iş var tabii. Tüm o sunumların, PDF'lerin, çalışma sayfalarının ve belgelerin kapladığı yer insanı şaşırtıyor. Günümüzde, verilerin çoğunluğu dijital ortamlarda saklanır. Modern teknolojiler, çalışma z
Metehan Karova

Metehan Karova

Fiziksel hasarı olmayan, harddisk ten yanlışlıkla veya bilerek silinmiş verileri kurtarıyoruz.
Oğuzhan Kanberoğlu

Oğuzhan Kanberoğlu

Okunmayan, görünmeyen ve buna benzer sorunlarla karşılaşığ verilerinize ulaşamadığınız harddisklerinizden profosyonelce titiz bir şekilde verilerinizi kurtarır doyalarınıza kavuşmanızı sağlarız.
İbrahim  Akdağ

İbrahim Akdağ

Frmat sonrası meydana gelen veri kayıplarını silinen dosyaları ve sorunları çözmeye odaklıyız.
Uğur Erbek

Uğur Erbek

Merhaba. Yere düşürme, doğal afet, yangın hasarı, sıvı teması, elektrik kesintisi, dosya silinmesi, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, sistem geri yükleme, virüs, bulaşması, hacker saldırısı veya sabotaja maruz kalan tüm cihazlardan hasarın durumuna göre %100’e ulaşan başarı oranı ile verilerinizi kurtarırım.
Ümit Civek

Ümit Civek

Merhaba. Sektörde 15 yılı aşkın süredir çalışmaktayım. Tecrübe, güvenilir,sorun çözme konusunda bilgili.
Murat Terzi

Murat Terzi

25 yıldır bilgisayar tamiri yapmaktayım ustalık belgesine sahip ve konusunda uzman bir kişi olarak ürünlerinize gereken hassasiyeti göstererek tamirlerinizi evinizde, ofisinizde veya ofisimde yaparak tarafınıza iletirim. Öncelikle fiyat vererek sizi bilgilendiririm.
Şener Yıldıztan

Şener Yıldıztan

Sektördeki 15 yıllık tecrubemizle bilgisayar,laptop,yazıcı yazilimsal ve donanimsal sorunların çözümü ve kartuş toner dolumu,network sorunlarının giderilmesi, tablet-cep telefonu yazilimsal ve donanimsal sorunlarının giderilmesi satış hizmetlerimizle uygun fiyatlarimizla hizmetinizdeyiz.
Acil Veri Kurtarma

Acil Veri Kurtarma

Acilverikurtarma.com 2009 yılından günümüze disk ile çalışan cihazlara veri kurtarma hizmeti vermektedir. Profesyonel uzman mühendis kadromuz ile veri kurtarma hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ücretsiz analiz hizmetimiz sayesinde diskinizi inceleyip sorunları tespit edip verilerinizi kurtarıyoruz.
Özer Yılmaz

Özer Yılmaz

Her türlü hard disk (IDE, SATA, SCSI, notebook), microdrive, floppy disk, CD/DVD/BlueRay, USB Flash bellek, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri yürüten şirketimiz, bu alanda var olan tüm yeni teknolojileri başarıyla kullanmaktadır
İsa-Zeynep Avşar

İsa-Zeynep Avşar

Adli bilişim laboratuvarında 3 yıldır kamuda görev yapmaktayım. Adli bilişim yazılım ve donanımlarını kullanabilmekteyim. Harddiskten, flash bellekten, telefondan ve hafıza kartından(sd-mmc-msd) virüs nedeniyle ya da formatlanarak silinen verilerin kurtarma işlemi yapılmaktadır. Materyal tarafımıza geldiği anda sorun tespit edilip analizi yapılır.Analizlerden ücret alınmamaktadır.Analiz sonucu mağdur olan şahsa açıklandıktan sonra kurtarılan ya da kurtarılabilecek veriye göre fiyat konuşulur.
Ege Veri Kurtarma

Ege Veri Kurtarma

Merhaba, Hard disklerden ve cep telefonlarından veri kurtarma hizmeti veriyoruz. Analiz ücretsizdir. Veri kurtarılmadığında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
Eray Özdemir

Eray Özdemir

Arızalı bilgisayarınızdaki harddisk ve taşınabilir harddisklerinizdeki bilgileriniz, fotoğraf ve dosyalarınızın kurtarma işlemi titizlikle yapılır.
Vip İletişim

Vip İletişim

Hard Disk, Hafıza kartı ve flash bellekten silinen verileri kurtaralım. Çalışır durumdaki Hard disk, SSD Hard disk, flash bellek, hafıza kartınızdaki veriler uygun fiyata kurtarılır.
Bekir Yiğit

Bekir Yiğit

Bilgisayar veya telefonunuzda özellikle format sonrasında silinmiş, kaybolmuş fotoğrafların %90 dan fazlası geri getirilir. Videoların da önemli bir kısmı geri getirilir.
Erdem Tuzak

Erdem Tuzak

Iından bu yana web teknolojileri ve bilgisayar alanında hizmet vermekte olan TEKNO Bilişim; hızlı, güvenilir ve garantili çalışma prensibi ile kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun vadede etkili çözüm sunmayı hedeflemektedir. Günümüzde sık karşılaşılan bilgisayar tamiri sorunu, temel çözümlerimizden biridir. Bireysel veya kurumsal olarak çalıştığınız bilgisayarlarınızın herhangi bir sorundan ötürü işlevini yerine getirememesi durumunda, bilgisayar tamiri ihtiyacı duymakta olan müşterilerimize
Emre ŞERBETCİ

Emre ŞERBETCİ

Network Modem Kurulumu Web Sitesi Bilgisayar Satışı ve Destek Yazılım & Program (ticari) Güvenlik Kamerası Yukarıda yazılı iş ve bu işlerle ilgili detaylar için lütfen iletişime geçiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hüseyin S.
Veri Kurtarma   19/10/2020

Bukadar ilgi ve alakalı bir firma gormedim Faruk beye danismadan sakin verilerinizi başkalarına götürmeyin ben kime guveeliyim demeyin reklam gibi oldu fakat gördüğüm hizmet kalitesi süper güvenilir sağlam yine teşekkürler ediyorum Faruk beye işlerinde başarılar dilerim %100 memnuniyet guvenle..

         
Veri Kurtarma   14/08/2020

Kısa sürede sorun tespiti yapıp, çözüm sunan anlayışlı, gayet kibar ve güvenilir biri. onunla çalışmaktan memnun kalacaksınız.

         
Özgür T.
Veri Kurtarma   23/07/2020

Çok hızlı ve güvenli bir şekilde diskten ihtiyacım olan bilgileri uygun bir fiyata aldım. Tavsiye ederim. DigitalVeriKurtarma.com

         
Levent I.
Veri Kurtarma   21/06/2020

Çok ilgili ve işinin ehli.Gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Olur da bir daha destek için fiyat alırsam kendisi ilk tercihim olacak.Teşekkür ederim.

         
Zafer Ç.
Veri Kurtarma   27/05/2020

Murat beye ve DigitalVeriKurtarma.com ekibine çok çok teşekkür ederim.Bozuk harddiskimden verileri hiç geciktirmeden ve her adımı arayıp söyleyerek kurtardılar. En önemlisi piyasa fiyatlarından daha uyguna. Normalde hiç bi yere yorum yapmam. Hiç çekinmeden işinizi rahatlıkta çözüme kavuşturabilirsiniz.

         
Özgür G.
Veri Kurtarma   16/05/2020

bozuk harddiskimden bütün verileri kurtardı ramazan mübarek günü bu korana zamanında çok sevindirdi ellerine sağlık teşekkürler

         
Yusuf K.
Veri Kurtarma   22/04/2020

Sağolsun karşılaştığım bütün sorunları çok efektif bir şekilde çözdü. Verdiği hizmetten ötürü çok memnun kaldım. Bundan sonra da herhangi bir problem yaşarsam kendisiyle iletişime geçeceğim. Yakın çevreme de tavsiye edeceğim. Tekrar kendisine teşekkür ediyorum.

         
Hasan B.
Veri Kurtarma   03/04/2020

""ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM"" Uzaktan yardımla bir-iki saatte harddiskimdeki verileri kurtardınız.Bu Profesyonel çalışma için tebrik eder ve tekrardan çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar dilerim.

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz