En İyi 25 Hasta ve Yaşlı Bakıcı | Armut

4 Hasta ve Yaşlı Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.252 Hasta ve Yaşlı Bakıcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Hasta ve Yaşlı Bakıcı

Mir Danışmanlık

Mir Danışmanlık

Mır Danışmanlık şirket olarak müşteri memnuniyeti ilkesinden sapmadan, şirketimizin etik kuralları dahilinde en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Sektöründeki yasal değişiklik ve gelişmeleri yakından takip ederek müşterilemiz için en doğru kararı vermektedir.
Esra B.

Esra B.

8 yıllık yoğun bakım,evde bakım ve yaşlı bakımı hizmetleri deneyimim var.İzmir’de evde özel hasta bakımıyla ilgili bir ekibimiz mevcut.Tüm evde bakım ve tedavileriniz için yardımcı olmaktan onur duyarız.Tüm izmir ve çevresi için hizmet verilmektedir.
Ayseda Ergenç

Ayseda Ergenç

Üniversite boyunca hafta sonları ve akşamları çocuk baktım. Yatalak babaanneme yıllarca tek baktım. Huzur evinde çalıştım. Bir yıldır yakın çevredeki yaşlıların işlerini yapıyorum. Kayınvalide ve kayınpederime hastane süreçlerinde ve sonrasında baktım. Kitap okumayı ve yürüyüş yapmayı çok severim.
Medi Evde Bakım Ve Sağlık Hizmetleri

Medi Evde Bakım Ve Sağlık Hizmetleri

Profesyonel, lisanslı ve tecrübeli hemşire ve hasta bakıcı kadromuzla hizmetinizdeyiz. Evinizden çıkmadan,sıra beklemeden ve hastane enfeksiyonlarından uzakta tedavi olun.İşinin ehli ve güleryüzlü sağlık personelimizden destek alın.
Dilek C.

Dilek C.

Hastalarım ilgilenmeyi çok seviyorum. Güler yüzlü ve ilgiyle tedavi ve bakımlarını takip ederim. Onları memnun ve mutlu etmeyi prensip edindim.
Burcu K.

Burcu K.

MERHABALAR BEN BURCU HEMŞİRE. 3 YIL ÖNCE BÖLÜMÜMDEN MEZUN OLDUM. HUZUR EVİ YAŞLI BAKIM VE YOĞUN BAKIM TECRÜBEM VAR. EVDE PANSUMAN,İĞNE,DAMAR YOLU AÇILMASI,SERUM TAKILMASI GİBİ HASTANIN KONFORU BOZULMADAN EV SICAKLIĞINDA BAKIMI TEDAVİSİ YAPILMASINI AMAÇLAYAN BİR DÜŞÜNCEDEYİM. YARA BAKIMI VE İYİLEŞME SÜRECİNDE DENEYİMLERİM MEVCUT.
Esin  Y.

Esin Y.

7 yıllık hemşireyim. Yoğun bakım tecrübem var. Evde bakım. Hastanede refakatçi hemşire özel hemşire olarak çalışıyorum.
MÜKEMMEL LİMİTED

MÜKEMMEL LİMİTED

Yaşlı ve engelli vatandaslarimiza,hastalarimiza,oyun cagindaki cocuklarimiza gunluk saatlik ya da istenilen süre icerisinde refakat / özbakim/ temizlik hizmetleri uygin kosullarda firmamizca temin ve tesis edilmektedir. Mekan temizliklerinde ev ofis vb. guvenlik firmamizin kontrolunde olup personellerimiz, sizin eşyalarinizi kendi esyalari gibi ozenle korumakla yukumludur.Esya kaybina firmamizn musadesi yoktur.
Fatih A.

Fatih A.

Günaydın evde bakım hizmetleri 2010 yılında kurulan aynı zamanda Bakım Evi hizmet deyd mişirketi. hasta bakıcı hizmetlerimiz 175 TL hemşirelik hizmeti 250 TL özel fiyatlarımızla hizmetinizdedir laboratuvar hizmeti ambulans hizmeti laboratuvar hizmeti 600tl genel biyokimya
Biriş Danışmanlık

Biriş Danışmanlık

Kurumsal ve bireysel yardımcı personel ihtiyaçlarınız için doğru ve güvenilir Çözüm Ortaklığı.Biriş Danışmanlık
Ayşe B.

Ayşe B.

ÇİCEK DANISMANLIK OLARAK Hasta Yaşlı Bakım Hizmeti Vermekteyiz. konusunda deneyimli bakıcılarla hedefimiz özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi Bütünleştirerek sunmaktır. Bakıcı yaslının ve hastanın özelliklerini tanıyabilmeli, günlük bakımını yapabilmeli, hasta odası düzenleyebilmeli, yatak içi ve dışı egzersizler yaptırabilmeli, hastaya ilaç verebilmeli, özel hastalarda Bakım yapabilmelidir. Her insan için d
Oğuzhan A.

Oğuzhan A.

Damaryolu açılır. Serum takılır. Enjeksiyon yapılır. Pansuman yapılır. İdrar sondası takılır. Kısa süreli ve uzun süreli hasta bakımı, tedavisi, enjeksiyonu, pansumanı yapılır.
Onur G.

Onur G.

İzmir içi bütün konumlara saat farketmeksizin 7/24 Yoğun bakım (Genel, kalp damar cerrahisi, beyin cerrahisi, genel cerrahi, yeni doğan) ve onkoloji hemşiresi olmak üzere sektörde gerekli olan bütün hizmetler sunulmaktadır. (Yaşlı bakımı, enjeksiyon, kateter bakım ve değişimleri, yatak banyosu, sonda değişimi, pansuman, yara bakımı, dikiş alınması, tıbbi ve medikal cihaz kullanımı vs.) sektör içi aklınıza gelecek her türlü hizmeti sunmaktayız. Özel olarak emzirme eğitimi, bebek bakımı hizmeti d
Furkan  M.

Furkan M.

Bursa nın en köklü ambulans firması olan Eker Ambulans hizmetlerinde Paramedikal Pratisyen olarak görev almaktayım. Nöbet usulü ve evde 2 diğer Paramedik arkadaşımla çalıştığım için Bursa nın her noktasına her an hizmet verebiliriz.
Ütopyadanışmanlık

Ütopyadanışmanlık

/ ev ve hastane ortamında profesyonel hasta bakıci ve refakatçi Türk ve yabancı bakicilar temin edilir.
My B.

My B.

Deneyimli güvenilir yerli yabancı yatılı gündüzlü bakıcı kadromuzla isteklerinize en uygun elemanı en kısa zamanda temin edebiliriz
Yahya G.

Yahya G.

3 yıla yakın Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde Hematoloji Kemik iliği nakil hemşiresi olarak( kan kanseri ; lösemili hastaların tedavi ve bakımı) çalıştım. Ümraniyede evde bakım konusunda her türlü hemşirelik hizmeti verilir. Pansuman, sonda takma - çıkarma- sonda bakımı.Damar yolu açma. serum takma kan alımı yapılır. Evde ateş nabız tansiyon ölçümü yapılır. Kan şekeri ölçümü yapılır. Hasta ve yaşlılara hastaneye gidip gelme konusunda refakat edilir. yatağa bağımlı hasta bakımı banyo vs.
Tamay Danışmanlık Hizmetleri

Tamay Danışmanlık Hizmetleri

Evlerinizde yardımcı bayan tedarik ediyoruz evinizde hastanıza cocugunuza bakıcı yardımcı eleman tedarik ediyoruz
Dilrabo B.

Dilrabo B.

Uzun zamandır yaşlı bakıyorum, cok titizlikle özenle hastanıze bakarım. Cok samimi, candan bireyim, ailadan biri gibi bakarım
Yüce Temizlik, Hasta Ve Yaşlı Bakım Hizmetleri Ltd A.

Yüce Temizlik, Hasta Ve Yaşlı Bakım Hizmetleri Ltd A.

YAŞLI, HASTA, ENGELLİ VE ÇOCUK BAKIMLARI TECRÜBELİ PERSONELİMİZLE GECE, GÜNDÜZ VEYA YATILI OLARAK İTİNA İLE BAKILIR. DİLERSENİZ KENDİ EVİNİZDE VEYA KENDİ YERİMİZ DE. DETAYLAR () VEYA NOLU TELEFONLARIMIZDAN GÖRÜŞÜLEBİLİR
Efe Danışmanlık

Efe Danışmanlık

Efe Danışmanlık ve Temizlik Hizmetleri, hasta ve çocuk bakımı, 9 yıldır hizmet vermekteyiz. Elemanlarımız referanslıdır.
Imrona Turizim Danısmanlık İstihdam Ltş

Imrona Turizim Danısmanlık İstihdam Ltş

YILLARIN TECRUBESİYLE UZMAN KADROMUZLA SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ ÖNCELİĞİMİZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİDİR.TÜM ELEMANLARIMIZ KONUSUNDA DENEYİMLİ VE TECRÜBELİDİR
Nihal A.

Nihal A.

Tüm hastalarıma hastane ortamında gibi güler yüzlü ve profesyonel bakım sağlarım, işimi severek yapıyorum
Rahmetullah  Ö.

Rahmetullah Ö.

Cumhuriyet Üniversitesi Yaşlı bakım bölümü mezunuyum Özel hasta alabilirim.Baba mesleği olan Beyaz eşya tamiratcılığıda yapabiliyorum
Nazlı D.

Nazlı D.

PRATİK HASTA YIKAMA SETİ NASIL ORTAYA ÇIKTI Balıkesir/Gönen Devlet Hastanesi Palyatif servisinde hemşire olarak görev yapmaya başladım. Daha sonra, serviste son dönem kanser hastalarının ve yatağa bağımlı hastaları yıkamak için dört beş hemşire arkadaş hastayı banyoya taşıyor ya da silme işlemi uyguluyorduk. Bunların daha kolay ve kullanışlı bir çözümü olmalı diyerek araştırmaya başladım. Yapacağım ürün hem hastanede hem de evde nasıl kullanılabilir diye araştırmama devam ettim. Bunun için d
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şule Parsak
Hasta ve Yaşlı Bakımı   12/11/2019

Tek kelime ile işlerinde uzman , vicdanlı , yardımsever , empati yapabilen ve hızlı çözüm üreten bir firma Öncelikle beni talebimden 20 dk sonra arayan Altun beye ve 1 saat sonra görüşmem için çağırılmış yardımcılarla buluşmamı sağladılar Normal şartlarda günler süreceğini düşündüğüm yardımcı meselesi totalde 2 saat içinde tamda ihtiyacıma uygun olarak çözüm buldu 🙏🙏🙏 Bu vesile ile firma sahibi Yavuz beye tekrar dan teşekkür etmiş olayım , sağolsun varolsun

         
Özlem Dengey
Hasta ve Yaşlı Bakımı   18/10/2019

Çok hızlı ilgili ne şartlarda eleman ararsanız isteklerinize cevap veriyor çalışırsanız farkı görürsünüz tekrardan sorunumu giderdiğiniz için teşekkürler şiddetle tavsiye ederim

         
Aslı Kurtay
Hasta ve Yaşlı Bakımı   08/10/2019

Ege Üniversitesi Hastanesi’nde beyin ve sinir cerrahisinde yatan anneme gözü gibi baktı. Yemesine içmesine temizliğine yardımcı oldu. Her konuda tüm desteğiyle yanımızda oldu. Çok da güzel bir kardeş kazandık. Sevdiklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir arkadaşımızdır.

         
Ali Büyükuslu
Hasta ve Yaşlı Bakımı   09/08/2019

Teklif istediğimde çok kısa sürede dönüş sağlayıp, bizim için uygun olan kişiyi buldukları için çok memnunum. Gelen Hanımefendi işini bilen, özenle yapan biri. Sorunsuz bir şekilde uzun soluklu çalışacağımızı düşünüyorum.

         
Ayca Tufan
Hasta ve Yaşlı Bakımı   24/07/2019

Çok hızlı hizmet aldım. İsteklerime ve şartlarıma uygun elemanlar yönlendirildi. Elemanlar görüşmeye zamanında geldi. Firma çok ilgili ve ciddiydi. Teşekkür ederim.

         
Onur Ergun
Hasta ve Yaşlı Bakımı   19/07/2019

diğer şirketlerden hizmet aldım ama aralarında en iyisi bu şirket bence.bizimle ilgilenen yücel bey gayet nazik ve ilgiliydi.gelen bakıcı hanım gayet çalışkan,güleryüzlü birisi.en önemlisi güvenilir olmaları.teşekkür ederim.

         
Bahadir Dincel
Hasta ve Yaşlı Bakımı   16/07/2019

Vedat beyin gayet kibar bir uslubu var. Özel sebepten buluşmaya benim 1 saat geç kalmam bile yuzunu değiştirmedi. Yanında buluşmaya getirdiği personeli ciddi ve işi bilen birinebenİyor. Şimdilik gidişat olumlu. Teşekkür ederiz.

         
Mine POLAT
Hasta ve Yaşlı Bakımı   16/07/2019

Merhabarlar 6 gündür çalışanımla birlikteyim ve çok memnunum. Ferit Beye teşekkür ediyorum. Henüz işimiz bitmedi. Umarım sonunda da güzel yorumlar yaparım.

Hasta ve Yaşlı Bakımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz