Aden Yachting Taşımacılık | Vıp Yat Tekne Araç Kiralama Hizmetleri

Gelin Arabası Kiralama · 4 yıldır üye
İstanbul Sarıyer
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2002
Vip Düğün Arabası
Vip Gelin Arabası, size ve sevdiklerinize unutamayacakları bir deneyim sunuyor.
En özel gününüzü eşsiz kılmak için otel odası konforunda ulaşımın rahatlığını yaşamak istiyorsanız size herbiri bir diğerinden farkılı özel tasarım Lüks Mercedes Sprinter lar ile çözümler üretmektedir.
Düğün, nişan, düğün alışverişi, gelin getirme, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel günlerinizde stresinizi azaltacak, özel şoförlü, konforlu ve güvenli bir gelin arabasına kim hayır diyebilir?
Gelin ve damat dışında diğer kişilerin de rahatlıkla konforlu seyahat edebileceği Platinum Vip Gelin arabalarımızda WC ve mutfak bulunduğundan ihtiyaçlarınız için başka çözümler aramanıza gerek kalmaz.Vip Gelin Arabası

Özellikle gelinlik, nişan kıyafeti ve abiye elbise ile otomobilllere binmek, inmek seyahat etmek zor bir iştir. Ayakta durmaya müsait yüksek tavan ve geniş iç hacim içerisinde yer alan rahat ve aralıklı koltuklar gelinlik ile seyahati kolaylaştırır.
Böyle özel bir günde tüm dış etkenlerden uzak lüks bir oda konforu ile donattığımız Lüks Mercedes Sprinter araçlarımızdan biri ile eşşiz bir gün yaşayın.
Vip düğün organizasyonu ve vip nişan için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kiralık Düğün Arabası
Rüya gibi bir düğün için rüya gibi bir düğün arabası. Kiralık düğün arabası taleplerinizi, deneyimli ve eğitimli şoförlerimizle ve firmamıza ait kiralık Mercedes araçlarımızla hizmet veriyoruz. Nişan götürme, gelin alma, sünnet gezisi gibi günleriniz de unutulmaz olmalı. İstenilen sayıda yolcu kapasitesine sahip Kiralık Mercedes Sprinter ve Kiralık Mercedes Vito araçlarımız, size ve sevdiklerinize keyifli ve güvenli yolculuk imkanı sunuyor.


Özel Günler İçin Düğün Arabası Kiralama
Mezuniyet baloları, Doğum günleri gibi özel günlerinizde sizin programınıza uygun özel tasarımlı ve donanımlı Vip Vito Gelin Arabası veya Lüks Mercedes Sprinter araçlarımız ile size tam zamanında kusursuz hizmet vermeyi vaat ediyoruz.
Teklif al >
4 Gelin Arabası Kiralama Fiyat Teklifi Al