Adres Bina Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · 1 yıldır üye
Kayseri Kocasinan
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2001
Apartmanim.net ile;
Asansör Takip Sistemi Entegresi ile asansör arızalandığı zaman Apartmanim.net üzerinden asansör firmasına arıza bildirimi göndererek anlık arıza nedeni, yapımı ve maliyetini takip edebilirsiniz ayrıca asansör arızası için yapılan ödemeler ekstrelerde gözükmektedir.

Kazan Dairesi Otomasyonu Entegresi ile kazanı mobil yazılımlarımız ile otomatik açıp kapatma, binaya yerleştireceğimiz sensörler vasıtasıyla sıcaklık belirli bir seviyenin altına düştüğünde kazanın otomatik yanması veya kapanmasıdır.

Tedarikçi Bölümümüz ile binanıza tedarik edilin tüm ürünlerin hangi firmadan hangi tarihte hangi ürünlerin alındığını fiyatları ile göstererek her şeyde şeffaflığı sağlıyoruz.

Online Ödemeler avantajı ile faturalarınızı, aidatları veya diğer bina ödemelerinizi online yapabilirsiniz.

Fatura ödeme merkezlerinde Apartmanim.net ödemesi altında faturalarınızı, aidatlarınızı veya diğer bina ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bina girişlerindeki ekranlarımızda anlık yakıtlarınızı, bina duyurularını görebilirsiniz ve ekranlarda yer alacak reklamlar ile hem binanıza gelir sağlayabilir hem de bina sakinlerine reklam veren firmalarda alış veriş yapmaları halinde binanıza özel sağlanan iskontolardan faydalanabilirsiniz.

Online mesajlaşma alanımız ile yeni sohbet alanı oluşturarak bina sakinleri ile mesajlaşma imkânı sunmaktayız.

Otomatik olarak aidat dağılımı yapabilirsiniz.

Gelen faturanızın tutarını sisteme girerek fatura dağılımı yaktığınız kadar ödeyebilirsiniz.
Teklif al >
4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al.