Aksoylar Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat · 11 yıldır üye
İstanbul Güngören
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1992
Aksoylar Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe hizmet kalitesini yukariya çekme konusundaki kararliligini müsteri odakliginda da göstermektedir.

Istanbul evden eve nakliyat sektöründe müsteri memnuniyetsizliginin neredeyse tamamina yakini, çogu firmanin isine gereken önemi vermemesinden kaynaklanmaktadir. Biz bu tespitimiz dogrultusunda üzerinde en çok durulmasi gereken konuya "personel egitimine" öncelik vermekteyiz. çünkü personel egitimi sürekli gelisimdir.
Aksoylar Nakliyat olarak bilmekteyiz ki, size vaat ettigimiz hizmetlerimizin uygulanmasi ile hedeflerimize kisa sürede ulasabilmemiz, uzman incelemesi, demonte-monte, paketleme, yükleme ve tasimacilik hizmetlerimizin birlikte ve koordineli bir sekilde hareket etmesiyle mümkün olacaktir.

Istanbul evden eve nakliyat hizmet sektöründe hak etmediginiz kötü hizmet ile mücadelemiz top yekûn bir mücadeledir. Bu konuda sizlerinde duyarlilik göstermeniz gerekmektedir. Biz Aksoylar Nakliyat olarak bu konuda mevcut isbirligimizi daha üst düzeylere tasiyarak kararliligimizi ortaya koymaktayiz.
Türkiye genelinde nerde ikahmet ettiginiz önemli degil bir telefon edin esya transferini güvenli olarak gerçeklestirelim.
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al