Alyaz Şömine A.ş

Şömine Yapımı · 7 yıldır üye
İzmir Konak
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1998
HAKKIMIZDA
24 yıldan beri faaliyet gösteren Alyaz Şömine, Isıtma Sistemleri ve Mimari Dekorasyon konusunda hizmet sunmaktadır. Yılların birikimini teknolojik gelişmeler ile birleştiren firmamız; doğaltaş, mermer, granit, şömine modelleri ve ithal-yerli hazne seçenekleri ile imalat ve montaj yapmaktadır. Alyaz Şömine her türlü isteginizi hızlı, kaliteli çözümler getirebilecek standartlara ulaşmıştır. Farklı şömine haznesi, şömine modelleri ve katagorileriyle size hizmet vermekteyiz. Rustik Şömine, Modern Şömine, Ahşap Şömine, Klasik Şömine, Elektrikli Şömine, Orta Şömine, Köşe Şömine ve yerinizde yapılacak keşiften sonra, evin ve eşyaların konsepti göz önunde bulundurularak 3 boyutlu tasarım ve şömine resimleri seçeneğiyle hizmet sunmaktayız. Siz müşterilerimize 200 farklı şömine modeli ve istediğiniz ebat ve tasarımda şömine seçeneklerinden oluşan geniş ürün portföyümüzü sunuyoruz. Herşeyin değiştiği şu günlerde tek değişmeyen, firmamızın çalışma prensibi oldu. Çünkü biz müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktan hiçbir zaman vazgeçmedik. Bunun için yıllardan beri çizgimizde gururla yürüyoruz.
Sizlerle tanışmak ve çalışmak umuduyla.

MİSYON
Değişen yaşam standartlarının farkında olarak müşterilerimize kaliteli ve şık ürünler sunmak. Sektörümüzde kalite ve standartların yükselmesi için gerekli tüm çabayı göstererek, Türk toplumunun yaşam kalitesini arttırmak için Alyaz Şömine markası taşıyan ürün ve hizmetlerimizle örnek bir firma olmaktır.

VİZYON
Bir marka olmanın bilinci ile müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişim ilkelerini önde tutarak; tüketici haklarına saygılı, kalitemize güvenerek bizi tercih edenlere daima yakın, sektörde örnek alınan, güvenilir ve mükemmel bir hizmet ve üretim şirketi olmaktır.
Teklif al >
5 Şömine Yapımı Fiyat Teklifi Al