Ankara Yılmaz Nakliyat

Ev Taşıma · 1 yıldır üye
Ankara Yenimahalle
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Ankara Yılmaz Nakliyat size iyi hizmeti eğitimli ekip ve kalite malzeme ile Başkentliye yakışır çağdaş standartlarda sunmaktadır. Marangozlu, hizmetimiz dışardan gelen ekiplerede eleman tedariki ile sürmektedir
Ücretsiz expertiz elemanı isteyiniz. Ücretsiz expertiz için aramanız yeterlidir. Gelen elemanımız size gerekli araç tipini çalışacak eleman sayısını ve taşınma maliyetini bildirerek yardımcı olacaktır.

Sonraki Aşama Hizmetin ambalajlama ile başlaması ve demonte olacak eşyaların demonte edilmesi yerinde tekrar kurulması bütün eşyanın ambalajlanarak taşınması işlemidir.

Tüm personelimiz motivasyonu yüksek, çalışkan ve düşünceli bireyler olarak yetiştirilmektedir. Onlar benzersiz bir hizmet düzeyi ile, müşteri memnuniyet sağlamk için kararlı birbirine bağlı bir ekip oluşturduk. Küçük bir firma olmanın belirgin avantajları vardır. Ahlaki iyi çalışanlar arasında hafta sonları, resmi tatiller yani kısaca 7 gün 24 saat hizmet verebilmekteyiz.

Ev Taşınırken stresli olabilirsiniz bu durum karşınında tecrübemizden yararlanmamız için Profesyonel ev taşıma hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz sadece kırılgan öğeleri, ya da evinizin tam içeriği için profesyonel bir paketleme hizmeti sağlayabiliriz. Ev taşıma Ankara evden eve nakliyat şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz.
Teklif al >
4 Ev Taşıma Fiyat Teklifi Al