Ankyra Kimya Temizlik İnşaat Ve Tic

Yüzme Havuzu Yapımı · 5 yıldır üye
Bursa Nilüfer
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2016
Suya “değer” katıyoruz.
Hızlı gelişen yeni şehir mimarisi ile; yüzme havuzları, sauna, buhar odaları, süs havuzları hayatımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir. Havuzların ve diğer yaşam alanların hijyeni de oldukça önemlidir. Bir taraftan hijyen sağlarken diğer yandan da insan sağlığını tehdit edecek türde kimyasal kullanmamak gerekir.

Çevresel soruların en büyük nedenlerinden biri olan fabrikaların kazan, kulelerin doğru kimyasalla temizliğinin ve bakımın yapılması ile otel ve hastanelerde çok ciddi sağlık sorununa neden olan Lejyonella ile mücadelede de iyi kalite kimyasal kullanılması insan sağlığı için çok önemlidir. Ayrıca, iyi kimyasal kullanmanın yanında, su şartlandırma seçiminde yalnız kazanı değil onun iyi ve randımanlı çalışmasını temin eden bütün yardımcı aksesuarları da korumak ve randımanlarını geliştirmek gerekir.

ANKYRA KİMYA kaliteli ve sağlıklı kimyasal için Türkiye’nin önde gelen; lejyonella ile mücadelede, kazan, kule, havuz, ayrıca profesyonel endüstriyel deterjan ve bakım kimyasalları üretimini yapan uluslar arası deneyimi bulunan Günsu A.Ş.’nin ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Bursa merkez olmak üzere Marmara bölgesinde faaliyet gösteren ANKYRA KİMYA; deneyimli ve profesyonel kadrosu ile yüksek kaliteli, insan sağlığını asla tehdit etmeyen ürünleri ile ÖNCE İNSAN/ÖNCE SAĞLIK bilinciyle müşterilerinin tüm sorunlarını ve ihtiyaçlarını en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktadır.
Teklif al >
5 Havuz Yapımı Fiyat Teklifi Al