Antrans Uluslarası Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat · 7 yıldır üye
İzmir Konak
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1970
Sektöre girişimiz 1970 yılında Almanya’da başlamıştır. 1979 yılında kurduğumuz aile şirketimiz ile birlikte Türkiye’ de sektörün önde gelen firmalarından biri olma hedefimiz bugün tamamiyle gerçekleşmiştir. Sektörde yakaladığımız başarının beraberinde gelen deneyimimize, profesyonellik ve iş disiplini prensiplerimizi de katarak aynı alanda uzun yıllar faaliyet göstermeyi de başarılarımızın arasına eklemiş olduk.

Yabancı bayraklı gemi ve armatörlerin Türkiye acenteliği ile başlayan faaliyetimize her geçen gün değişen ekonomik ve ticari koşullara uygun olarak yön veren bizler, halen müşterilerimizin dış ticaret işlemlerinde adeta lojistik departmanları gibi firma ve ürün odaklı en uygun, en hızlı ve en düşük maliyetli çözümleri üretmekteyiz.

Kurulduğumuz günden bu yana dünyanın hemen hemen her yerine yaptığımız taşımalar vesilesiyle kurduğumuz acente ilişkilerimizi dostluk seviyesine taşımak ve bu ilişkileri hala muhafaza etmekten duyduğumuz memnuniyet ve gururu burada bir kez daha belirtmek isteriz.40 yılı aşkın deneyimimiz ve her müşterimize gösterdiğimiz ilk ve tek müşteri ilgisiyle sizlerin de başarısında pay sahibi olmayı umut ediyoruz.

Zaman ayırdığınız için teşekkürlerimizle.
Teklif al >
5 Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al