Arc Yapı

Ses Yalıtımı · 2 yıldır üye
İzmir Çiğli
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Yapı ve dekorasyon sektöründe 1992 yılından itibaren faaliyet gösteren ARC Yapı her geçen gün faaliyet alanları geliştirerek müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yapı ve dekorasyon sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübeyi hizmet alanlarına ve müşterilerine yansıtmayı başarmış olan firmamız, uzman kadrosu ile her yaptığı işin altına imzasını atmaktadır. Güler yüzlü çalışma ortamı ve etkili zaman yönetimini bir arada bulabileceğiniz ARC Yapı ile ihtiyaç duyduğunuz hizmeti alırken aynı zamanda keyif de alabileceksiniz.
Kaliteden ödün vermeden bina, okul, fabrika ve iş yeri gibi mekânlarda ihtiyaç duyulan ısı yalıtım, ses yalıtım, su yalıtım, mantolama, tadilat, çatı onarım, alçı ve kartonpiyer, seramik ve fayans döşemesi, bahçe çitleri, boya işlemleri ve temelden inşaat anahtar teslim hizmeti sağlanmaktadır. Her hizmet için uzman bir ekibe ve kadroya sahip olan ARC Yapı zamanında aldığı tüm işleri yerine getirmekte ve müşteri memnuniyetinin önemine gönülden bağlı hizmet etmektedir.

Dekorasyon ve yapı işlerini estetikle buluşturan firmamız kaliteli malzemelerle kaliteli işçiliği bir araya getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerine ekonomik ve çevre dostu çözümler üreten ve sunan firmamız tüm tadilat işlemleri sırasında müşterilerine sınırsız desteğin kapılarını aralamaktadır. Tadilat işlemlerinin kişilerde yarattığı olumsuz tutum ve stresin gölgesinde işimizi yapmak yerine bu kaygıları keyfe dönüştürerek hem çalışan hem de müşterilerimizin konforunu üst seviyede düşünmekteyiz.

İş güvenliği ilkelerine uyumlu çalışma koşullarımız ile sağlığa uygun malzemeleri kullanan firmamız önce insan felsefesinden yola çıkarak çalışma prensiplerini hayata geçirmektedir.

Zamanınızın büyük bir kısmını geçirdiğiniz mekânları güzelleştiren ve istenmeyen durumları ortadan kaldıran firmamız yaşam kalitenizi arttırmanız da en büyük yardımcınız ve destekçiniz olacaktır.
Teklif al >
5 Ses Yalıtımı Fiyat Teklifi Al