Artce | Design

Parke Döşeme · 9 yıldır üye
Ankara Çankaya
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2013
Artce, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesini 2013 yılında tasarım ile birleştirerek hayalini kurduğunuz evlere sahip olmanıza yardımcı oluyor. Bugüne kadar bir çok kişiyi ev sahibi yaptık. Servisimizden mutlu olan müşterilerimizin tavsiyeleri ile de tasarım birimini hayata geçirdik. İyi düşünülmüş, iyi bütçe planlaması yapılmış, efektif bir zaman çizelgesi olan projeler ile farklı bir yaklaşım sunuyoruz.

Her ev sahibini yansıtır. Bu yüzden de her ev özeldir. Doğru evi sahipleri ile buluşturduğumuz gibi bugün ise evinizin hem fonksiyonel olması hem de kişiliğinizi yansıtması için size özel tasarımlar ve çözümler sunuyoruz. Bunu yaparken en son teknolojiyi kullanıyor ve insan olarak çevreye ve doğaya sorumluluklarımızı hiç unutmuyoruz. Seçimlerimizin ve kullandığımız malzemelerin çevre dostu olmasına özen gösteriyoruz. Yaşadığımız dünyanın geleceğini gözeterek yaptığımız tasarımların evinizin ve doğanın da bir parçası olmasını hedefliyoruz.

Mekanınızın tamamı için sıfırdan bir konsept yaratabileceğimiz gibi yalnızca eksikliğini hissettiğiniz veya sadece değiştirmek istediğiniz bölümleri de yenileyebiliriz. Eğer başlamış olduğunuz ve yarım kalmış projeleriniz varsa sizinle bütçe ve beklentilerinize uygun şekilde bu projeyi tamamlayabiliriz.Tüm projelerimizde en önemli hedefimiz sizin istediğiniz sonuca ulaşmaktır.

Projeleri hazırlarken mekandaki farklı parçaların sinerjisinden faydalanırız; renkler, doku, ışık, mobilyalar, aksesuarlar ve siz. Bırakın eviniz sizi anlatsın…
Teklif al >
5 Parke Döşeme Fiyat Teklifi Al